Koks geriausias 2021 m.

Mes visi anksčiau ar vėliau turime susidurti su problema, kur laikyti batus. Nebūtina būti kolekcininku ar priverstiniu pirkėju: realybė, kad batai visada užima daug. Dažnai dėl tinginystės ar vietos stokos jie kaupiasi po lova ar kitais baldais, kur purvina ir pablogėja.

Bet vis dar yra vilties. Pastaraisiais metais mes išgyvenome tikrą tvarkos karštinę, kurią daugiausia paskatino japonų guru Marie Kondo. Kiekvieną dieną prie šio reiškinio prisijungia daugiau moterų, todėl paaiškinama, kad batsiuvių baldai šiuo metu gyvena aukso amžių. Ar galvojate jį įsigyti? Mes jums pasakome viską, ką reikia žinoti.

Svarbiausias

 • Batų lentyna moterims leis tinkamai laikyti visą avalynę, gerai sutvarkytą ir prieinamą, kad galėtumėte ja naudotis kada panorėję.
 • Rinkoje galime rasti daug įvairių moteriškų batų lentynų tipų: vertikalių, horizontalių, medinių, metalinių ar plastikinių. Jūs tikrai rasite sau tobulą!
 • Nusprendę įsigyti batų lentyną, pagalvokite apie jos vidinį pajėgumą, išorinį dydį ir rimtai apsvarstykite medžiagų tvirtumą ir ilgaamžiškumą.

Geriausi moterų batų lentynos rinkoje: mūsų mėgstamiausi

Pirkti batų lentyną moterims nėra lengva užduotis. Viena vertus, tai baldas, kuris net ir pačių mažiausių atveju yra stambus, todėl nenorite pirkti baldo, kuris jums nebus praktiškas; Kita vertus, moteriški batai yra labai įvairių dydžių, todėl universalumas turi daug reikšmės. Čia yra penki geri variantai:

Geriausias tvarus batų laikiklis

Šis „Habitdesign“ prekės ženklo variantas yra vienas patraukliausių rinkoje. Jį sudaro šešios lentynos, kurias galima nuimti norint gauti didesnes erdves – labai praktiška, pavyzdžiui, laikyti batus. Šių baldų išmatavimai yra 55 cm pločio ir 108 cm aukščio x 36 cm gylio. Jis pagamintas iš didelio tankio medžio drožlių plokštės.

Išorinis sluoksnis pagamintas iš neporingo vandeniui atsparaus melamino, todėl valymas yra greitas ir lengvas. Kitas šio batų lentynos pranašumas yra tai, kad jis yra įvairių spalvų, todėl praktiškai neįmanoma susidurti kambaryje, kuriame planuojate jį pastatyti. Tai yra sertifikuota Ispanijos miškų tvarumo asociacijos.

Idealus batų laikiklis batų kolekcionieriams

Šis „Songmics“ batų laikiklis yra puikus pasirinkimas batų kolekcionieriams, nes jame telpa iki penkiasdešimt porų. Tai dešimties lygių lentyna, kurioje, be avalynės, galite laikyti įvairiausius daiktus. Jis pagamintas iš labai tvirtų anglinio plieno vamzdžių, atsparių korozijai ir su aukštos kokybės plastikinėmis dalimis.

Lentynos išmatavimai yra 92 cm pločio ir 194 cm aukščio x 30 cm gylio. Jį lengva surinkti ir išardyti, jis nėra sunkus, jį lengva transportuoti ir laikyti. Matinės metalinės spalvos dėka jis gali būti derinamas praktiškai bet kurioje namo patalpoje, net garaže ar sode, atsižvelgiant į gerą drėgmės atsparumą.

Geriausias prailginamas batų lentyna moterims

„Rayen“ batų lentyna puikiai tinka mažiems butams ar mažiems kambariams, tačiau neapsigaukite dėl savo dydžio, nes jis yra prailginamas! Šių baldų išmatavimai yra 42 cm (mažiausiai) arba 75 cm (maksimaliai) pločio x 46 cm aukščio x 29 cm gylio. Vienas iš jo privalumų, jei pritrūksite tik vienos, yra tai, kad galite sukrauti kelias lentynas.

Be to, atsižvelgiant į jo mažą dydį, galite jį netgi pastatyti ant spintos grindų. Negana to, horizontalios juostos yra reguliuojamos, kad atitiktų skirtingus batų dydžius. Jo dizainas gali būti ne toks patrauklus kaip, pavyzdžiui, „Homedesign“, tačiau jis yra praktiškas, minimalistinis ir sklandžiai tinka bet kokiam dekorui.

Geriausias batų lentyna spalvų, smėlio, pilkos ir rudos spalvos

Šiek tiek kitokia galimybė nei kiti yra šis UDEAR batų laikiklis, tinkamas tik tikriems batų mėgėjams. Jis turi septynis aukštus ir iš viso palaiko apie 36 poras batų. Baldų matmenys yra 120 cm pločio x 110 cm aukščio x 30 cm gylio. Lentynų aukštis 17 cm. Jis pagamintas iš neaustinio audinio, plieno ir plastiko.

Nors jus gali nustebinti mažas pakuotės svoris, kai ją gaunate, nesijaudinkite, nes nepakenkiama nei jos stabilumui, nei atsparumui; Priešingai, žiūrėkite į tai kaip į pranašumą, nes dėl mažo svorio jį lengva surinkti, transportuoti ir laikyti. Jis yra kelių neutralių tonų: smėlio, pilkos ir rudos spalvos.

Geriausias batų laikiklis tiems, kurie turi mažai vietos

Moterims, kurios mėgsta batus, bet negali sau leisti įsinešti į namą net mažą batų lentyną, pasisekė. Šis „Vinteky“ variantas skirtas laikyti iki 36 porų batų už durų! Šios praktiškos pakabinamos batų lentynos išmatavimai yra 50 cm pločio, 185 cm aukščio ir 20 cm gylio.

Nors dėl savo pločio jis buvo suprojektuotas taip, kad būtų uždėtas ant durų, išskyrus geležines ar įsilaužimui nepralaidus duris, jį taip pat galima pritvirtinti prie sienos naudojant inkarus. Standartinis dydis yra padalintas į dvylika lygių, tačiau taip pat galima nusipirkti vieną modulį iš keturių lygių arba du iš viso aštuonis modulius. Strypai pagaminti iš metalo, o šonai – iš atsparaus plastiko.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie moteriškų batų spinteles

Mes suprantame, kad susidūrus su galimybe įsigyti batų lentyną moterims, natūralu, kad mus užpuola įvairiausios abejonės. Geriausias dalykas, kaip visada, yra gerai informuoti mus prieš perkant. Tokiu būdu išvengsime nelaimingų klaidų ir apgailestavimų. Šiame skyriuje mes išspręsime keletą dažniausiai pasitaikančių abejonių dėl šio baldo.

Moterų batų lentyna

Kadangi ketinama įsigyti pelningą ir patvarų batų lentyną moterims, svarbu patikrinti baldų atsparumą. (Šaltinis: „Gstockstudio“: 43776845 / 123rf.com)

Kas yra batų lentyna moterims ir kam ji skirta?

Batų lentynos yra baldai, kurie, kaip rodo pavadinimas, naudojami avalynei laikyti ir užsisakyti. Jie gali būti pagaminti iš daugybės skirtingų medžiagų ir labai skiriasi savo dizainu: jie yra pagaminti iš medžio, plastiko ar metalo; be to, jie gali būti vertikalūs arba su durimis, sukraunami.

Trumpai tariant, jie yra praktiški ir pritaikomi bet kurio asmens ar kambario poreikiams.

Dabar, koks skirtumas tarp standartinio batų stovo ir moteriško batų stovo? Nors yra išimčių, moterys paprastai turi įvairesnę avalynę nei vyrai – aukštakulniai batai, kulkšnies batai, kulniukai, basutės, žinote – todėl moterų auditorijai sukurtas batsiuvys turi atsižvelgti į šias ypatybes ir prie jų prisitaikyti.

Kokie yra batų lentynos pranašumai moterims?

Turėtumėte žinoti, kad batų lentyna turi daug privalumų. Iki šiol galbūt nemanėte, kad jums to reikia, nes batus jau užsisakėte spintoje ar tiesiog ant grindų―, tačiau neabejojame, kad įsitikinsite iškart, kai pagalvosite apie rungtynes, iš kurių galėtumėte gauti šio tipo baldai.

 • Galite užsisakyti visus batus, ar visa avalynė, kurią naudojate, toje pačioje vietoje.
 • Tokiu būdu taip pat galite greitai prie jų prisijungti, negaišdamas laiko jų ieškodamas.
 • Moterims yra batų lentynos, leidžiančios matyti batus, taigi daugiau naudosite visas savo poras.
 • Jei perkate uždarą baldą, jūsų batai bus apsaugoti nuo dulkių, drėgmės ar saulės.
 • Yra labai estetiški batų lentynos kuris gali puikiai derėti prie jūsų namų puošybos.

Moterų batų lentyna

Investavimas į batų lentyną turėtų būti pelningas, todėl rekomenduojame pasirinkti medžiagą, kuri geriausiai atitinka jūsų poreikius. (Šaltinis: Anetlanda: 95894512 / 123rf.com)

Kokių tipų batų lentynos yra moterims?

Kaip jau matėte, rinkoje yra įvairių tipų batų lentynų baldų. Jie gali skirtis pagal medžiagą, iš kurios yra pagaminti, nors apie tai ir pakalbėsime vėliau, tačiau šiame skyriuje daugiausia dėmesio skirsime jų išorinei formai ir išvaizdai, taip pat erdvei, kuriai jie buvo sukurti.
Batų lentynos tipas Charakteristikos
Wardrove batsiuviai Paprastai jie yra pagaminti iš medžio.

Jo dizainas yra labai patrauklus ir derinamas.

Jo kaina paprastai yra aukšta.

Turėdami duris, jie geriau apsaugo avalynę nuo dulkių, drėgmės ar saulės spindulių.

Lentynos siekiant avalynė Jie dažnai gaminami iš plieno arba aliuminio.

Jie yra nebrangūs.

Jie neturi durų ar stogo, todėl batai nėra taip apsaugoti, kaip batų spintelėse.

Batų lentynos siekiant vieta žemiau nuo lova Paprastai jie yra pagaminti iš plastiko ir (arba) audinio.

Jie yra nebrangūs.

Paprastai jie turi rankeną ar ratus, todėl juos galima lengvai nuimti ir įsidėti.

Batų lentynos durims Pagaminti iš plieno ir plastiko, jų nereikia surinkti.

Puikiai tinka butams ar mažiems namams.

Jie gali būti pakabinami už durų arba ant sienos.

Batų lentynos nepriklausomas Jie susideda iš sukraunamų dėžučių, kurios gali būti pagamintos iš plieno, medžio, kartono ar plastiko.

Jie yra labai pigūs.

Maksimaliai pritaikoma.

Kokių preliminarių žingsnių reikia laikytis pradedant naudoti moteriškų batų lentyną?

Neišsigąskite, nes prieš išpakuodami batų lentyną ir pradėdami ją užpildyti avalyne nieko neturite daryti. Dabar mes taip pat jums sakome, kad jei imsitės tam tikrų ankstesnių priemonių, viskas bus lengviau, jūs labiau džiaugsitės savo baldais ir gausite daugiau jų. Šie patarimai netruks ir gali pakeisti dalykus į gerąją pusę:

 • Prieš įsigydami batų lentyną moterims, jūs turite būti labai aiškus, kur planuojate jį įdėti. Neimprovizuokite.
 • Pasirinkta vieta turi būti prieinama, Kadangi, jei tai nėra praktiška, po truputį nustosite ją naudoti, o avalynė vėl bus netvarkinga, o ne vėliau.
 • Atlikite tikslius erdvės matavimus ir įsitikinkite, kad baldai bus tinkami. Nenuvertinkite šio klausimo.
 • Įsigykite batų lentyną, kurios estetika atitinka kambarį kurioje planuojate jį patalpinti. Daugiausia tai praktiškas baldas, tačiau jis taip pat turi būti gražus.
 • Suskaičiuokite turimus batus, ne tik įvertink. Nedvejodami atsikratykite tų, kurie yra per seni arba kurių nebenaudojate.

Kaip organizuoti batų lentyną moterims?

Galite galvoti apie savo batų lentyną kaip biblioteką, kurioje yra batai, o ne knygos. Šiuose balduose visi batai turėtų būti tvarkingi, matomi ir iškart prieinami. Tam labai svarbu batsiuvio organizacija. Toliau mes pateiksime jums keletą rekomendacijų, kad jūsų baldai būtų tvarkingi, o jų priežiūra būtų malonu.

 • Pagal naudojimo dažnumą: Tai yra mūsų pageidaujamas variantas, kurį laikome praktiškiausiu. Tai susideda iš …