Daugiafunkcinių įrenginių reitingavimas

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

10 geriausių daugiafunkcinių įrenginių sąrašas 2021/2021 m., Parengtas biuro įrangos vartotojų poreikiams, pateikia populiariausius rinkoje, labai modernius modelius, kuriuos galima įsigyti internetu ir stacionariai. Gero daugiafunkcio prietaiso reikėtų rasti ne tik biure, bet ir namuose. Ši įranga neužima per daug vietos ir garantuoja greitą dokumentų spausdinimą, kopijavimą ar nuskaitymą ne tik A4 formatu. Geriausias daugiafunkcis įrenginys taip pat gali būti valdomas naudojant išmaniuosius telefonus.

Šiame puslapyje pateikiami visų tipų MFP. Jei ieškote konkretaus MFP tipo, naudokite toliau pateiktas nuorodas, kad patektumėte į atitinkamą reitingą.

Daugiafunkcių įrenginių sąrašas – geriausių daugiafunkcių įrenginių TOP 10

Geriausių daugiafunkcinių įrenginių aprašymas

1. „HP DeskJet 2630 All-in-One“ (V1N03B)

  „HP DeskJet 2630 All-in-One“ (V1N03B)

219 –

Naršydami internete, jūs turite susidurti pigus daugiafunkcis įrenginys sukūrė „HP Deskjet 2630“. Tai aukštos klasės įranga, skirta naudoti namuose. Idealiai jis atliks belaidžio spausdintuvo funkciją. Tai geras daugiafunkcis įrenginyskuris jungiasi prie didelės spartos USB 2.0 prievado ir turi belaidžio tinklo kortelę. Šis MFP modelis siūlo spausdinimo greitį nuo 5,5 iki 7,5 puslapių per minutę. Dėl integruotos programos galima nuotoliniu būdu spausdinti dokumentus iš išmaniųjų telefonų, planšetinių kompiuterių ir kitų mobiliųjų įrenginių. Įtaisytas belaidis kopijavimas ir nuskaitymas leidžia lengvai paruošti A4 formato dokumentus. Tai prietaisas, garantuojantis aukštos kokybės spausdinimą iš fotoaparato ar vaizdo kameros ir galimybę nuskaityti ir siųsti dokumentus į debesį.

2. „Canon Pixma MG 2550S“ (0727C006BA) daugiafunkcis įrenginys

  „Canon Pixma MG 2550S“ (0727C006BA) DFP

199 –

Sukūrė „Canon“ prekės ženklas geras daugiafunkcis įrenginys „Pixma“ yra puiki įranga, puikiai tinkanti kasdien kopijuoti, nuskaityti ir spausdinti. Tai leidžia apdoroti įvairių tipų tekstinius dokumentus, įvairaus formato nuotraukas, taip pat įvairiaspalvius piešinius ar grafiką. Tai geriausias viskas vienamekuris yra labai paprastas naudoti ir turi suderinamą dydį. Popieriaus dėkle telpa iki 60 lapų, todėl lengva spausdinti knygas ar kelių puslapių dokumentus. „Canon“ įrenginyje yra dvipusio spausdinimo funkcija, kai skiriamoji geba yra 4800 x 600 DPI. Tai pigus daugiafunkcis įrenginystai garantuoja puikią nuskaitytų, atspausdintų ir nukopijuotų dokumentų ir nuotraukų kokybę. Gamybai naudojama technologija užtikrina intensyvias spalvas ir tikrovišką kelių spalvų grafikos, lentelių, piešinių, paveikslų ir schemų vaizdavimą.

3. „Canon Pixma MG3650S“ juodas daugiafunkcis įrenginys (515C106AA)

  „Canon Pixma MG3650S MFP Black“ (515C106AA)

231 –

Jis skelbiamas daugelyje interneto forumų, taip pat biurų įrangai skirtose svetainėse daugiafunkcinių įrenginių reitingavimas. Jame pristatomi pasirinkti įrangos modeliai, kurie puikiai atliks jų užduotis tiek namuose, tiek biure. Šiai kategorijai priklauso daugiafunkcis „Canon Pixma“ įrenginys. Šis modelis yra pigus daugiafunkcis įrenginys, kuris išsiskiria mažu dydžiu ir tik 5,4 kg svoriu. Dėl sąsajų „WiF-i“ ir USB prievado pavidalu galima nuotoliniu būdu nuskaityti, spausdinti ir kopijuoti dokumentus naudojant išmanųjį telefoną ir planšetinį kompiuterį, taip pat kitą mobilųjį įrenginį. Šis nebrangus „viskas viename“ puikiai tinka greitai spausdinti didelės skiriamosios gebos dokumentus. Belaidis ryšys su mobiliaisiais įrenginiais ir galimybė nuskaityti dokumentus į debesį garantuoja patogų darbą.

4. „Canon i-Sensys MF421dw“ (MF421DW2222C008AA)

  „Canon i-Sensys MF421dw“ (MF421DW2222C008AA)

1899 –

Vis daugiau žmonių stebisi koks daugiafunkcis įrenginys tai bus sėkminga ne tik biure, bet ir kasdien naudojant patogiai jūsų namuose. Atsakymas į šį klausimą yra paprastas! Tiesiog pasirinkite geras daugiafunkcis įrenginys „Canon“ prekės ženklas. „I-SENSYS MF421DW“ modelis (MF421DW2222C008AA) yra įrenginys, jungiantis tris funkcijas – vienspalvį lazerinį spausdintuvą, kopijavimo aparatą ir skaitytuvą. Ši aukštos kokybės elektroninė įranga garantuoja greitą dvipusį spausdinimą ir galimybę nuskaityti iki 600 x 600 DPI raiška, suspaudžiant failus į PDF, JPG ir „Tiff“ formatus. Darbą palengvina automatinis dokumentų tiektuvas ir sumontuotas popieriaus tiektuvas, kuriame telpa iki 250 lapų. Tai prietaisas, kurį galima prijungti vos per 5,5 sekundės. „I-SENSYS MF421DW“ modelis (MF421DW2222C008AA) yra geriausias viskas vienamekuris yra suderinamas su pasirinktomis „Windows“, „Mac OS X“ ir „Linux“ operacinėmis sistemomis.

5. Daugiafunkcis įrenginys CANON Pixma TS3151 (2226C026AA)

  Viskas viename „CANON Pixma TS3151“ (2226C026AA)

– 239 –

Beveik kiekvienas biuro įrangos vartotojas ieško atsakymo į klausimą koks daugiafunkcis įrenginys nusipirkite, kad užtikrintumėte aukštą spausdinimo kokybę, galimybę nuskaityti dokumentus ir greitą kopijavimą. Jis turi tokio tipo funkcijas geras daugiafunkcis įrenginys „Canon Pixma“ modelis. Tai yra pigus ir patogus naudoti spausdintuvas, kopijavimo aparatas ir skaitytuvas. Visos šios funkcijos leidžia greitai apdoroti tekstinius dokumentus, nuotraukas, taip pat įvairiaspalvę grafiką ir piešinius. Tai geriausias viskas vienamekuri spausdinama 4 puslapiais per minutę spalvotai ir 7,5 puslapių per minutę nespalvotai. Šios įrangos gamyboje naudojama technologija leidžia spausdinti A4, A5, B5, DL ir raidžių formatais. Efektyviame popieriaus dėkle telpa iki 60 lapų, todėl galima lengvai spausdinti knygas ir kelių puslapių medžiagą. Tai geriausias viskas viename žmonėms, kurie ieško įrangos su aiškiu ir lengvai naudojamu LCD ekranu.

6. „Brother DCP-1610WE“

  „Brother DCP-1610WE“

699 –

Pasak specialistų pigus daugiafunkcis įrenginys Jis sėkmingai atliks savo funkciją ne tik biure, bet ir namuose. „Brother“ mašina priklauso šiai įrangos kategorijai. DCP-1610WE yra lazerinis daugiafunkcis įrenginys, sukurtas nuolatiniam darbui. Dėl greito prisijungimo prie belaidžio tinklo ši įranga pasižymi dideliu dokumentų spausdinimo ir nuotolinio kopijavimo greičiu. Tai geriausias viskas viename vienspalvio varianto, rekomenduojamas žmonėms, kurie ieško nedidelės įrangos, leidžiančios greitai spausdinti, kopijuoti ir nuskaityti, nereikalaujant dažnai pildyti popieriaus. Pateiktas modelis yra suderinamas su dažais, kurių pakanka iki 1000 puslapių, o tai sąlyginai sumažina šios įrangos eksploatavimo išlaidas. Kompaktiški prietaiso matmenys ir lengvas svoris leidžia lengvai padėti jį ant lentynos ar stalo.

7. „Brother DCP-L2532DW“

  „Brother DCP-L2532DW“

– 687 –

Jei nežinai koks daugiafunkcis įrenginys tinkamas naudoti namuose, turėtumėte išbandyti „Brother DCP-L2532DW“ įrangą. Tai aukštos kokybės, pigus daugiafunkcis prietaisas, Rekomenduojama labai mažiems biurams, studentams ir žmonėms, kurie dažnai nuskaito, spausdina ar kopijuoja dokumentus. Tai universali įranga, sukurta labai reikliems klientams. Tai garantuoja efektyvų spausdinimą, kopijavimą ir nuskaitymą nereikalaujant kelių įrenginių vienu metu. Tai geras daugiafunkcis įrenginyskuris jungiasi belaidžiu ryšiu, todėl garantuoja, kad turinį iš bet kurios vietos bus galima spausdinti be problemų. Kaip ir internete paskelbtame pareiškime daugiafunkcinių spausdintuvų sąrašas, „Brother DCP-L2532DW“ sąrašas yra labai aukštas, nes jis pasižymi geriausiu spausdinimo greičiu ir yra nustatytas ir paruoštas veikti vos per kelias sekundes, prijungus jį prie elektros lizdo.

8. „HP LaserJet Pro M28a“ (W2G54A)

  „HP LaserJet Pro M28a“ (W2G54A)

437 –

Investuodami į geriausi daugiafunkciai įrenginiai, galite būti tikri, kad tai yra prietaisai, kurie jums tarnaus daugelį metų. „HP LaserJet Pro“ modelis tikrai priklauso šiai kategorijai. Tai unikalu ir pigus daugiafunkcis įrenginystai yra idealus sprendimas, jei reikia labai greitai atspausdinti ar nukopijuoti daugybę dokumentų. Tai geriausi daugiafunkciai prietaisai mažoms įmonėms ir savarankiškai dirbantiems žmonėms, kurie dirba savo namus. „PRO M28A“ modelius išskiria talpus popieriaus dėklas, didelė spausdinimo detalė ir maksimalus dažų taupymas. Tai ekonomiška naudoti, geriausi daugiafunkciai įrenginiai, kurie išsiskiria lengvesniu eksploatacinių medžiagų pakeitimu. Maži šių prietaisų matmenys leidžia sėkmingai tilpti į nedidelį studijos tipo butą ar išsinuomotą mažo verslo patalpą.

9. Brolis MFC-L2712DW

  Brother MFC-L2712DW

– 839 –

Patvarus ir pigūs daugiafunkciai įrenginiai jie yra labai populiarūs tarp raštinės įrangos vartotojų. Vienas iš rekomenduojamų šio tipo įrangos modelių yra kompaktiškas „4 viename“ įrenginys su belaidžiu tinklu „Brother MFC-L2712DW“. Ši įranga yra labai paprasta naudoti ir turi lengvai sukonfigūruojamus techninius parametrus. Tai geriausias viskas vienamekuri siūlo profesionalią spausdinimo kokybę, taip pat turi įmontuotą laidinio ir belaidžio tinklo sąsają, leidžiančią nuskaityti, kopijuoti ir spausdinti įvairių tipų failus iš mobiliųjų telefonų ar planšetinių kompiuterių. Tai geras daugiafunkcis įrenginystai garantuoja iki 30 puslapių per minutę spausdinimo greitį ir turi automatinį dvipusį spausdinimą ir 250 lapų popieriaus dėklą. Ši įranga leidžia greitai kopijuoti ir nuskaityti naudojant …