Riedučių reitingas – geriausias

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Riedučiai yra puikus laisvalaikio praleidimo būdas. Net pigiausi riedučiai leis mėgautis važiavimu, tačiau verta rinktis gerą modelį. Tai daro vairavimą daug smagiau. Bet kaip išsirinkti geriausias riedučius, kad atitiktų mūsų lūkesčius? Į ką reikia atkreipti dėmesį? Siūlome pažvelgti į riedučių reitingą, kuriame pateikiame gerus ir pigius riedučius pradedantiesiems ir pažengusiems, taip pat modelius reiklesniems vartotojams. Taip pat patariame, ką reikia žinoti prieš perkant ir kaip išmokti vairuoti bei stabdyti.

Riedučių sąrašas – geriausių riedučių TOP 10

Geriausių riedučių aprašymas

1. Nijdamo riedučių drobė 52Rg pilka žalia

  Nijdamo riedučių drobė 52Rg pilka žalia

89 –

Nijdamo riedučių drobė 52Rg – geri profesionalūs riedučiai moterims. Jiems gaminti buvo naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos, kurių dėka jie tarnaus daugelį sezonų.
Anatominis batas, puikiai tinkantis pėdai, yra pagamintas iš minkšto, kvėpuojančio nubuko, drobės ir eko odos. Tai labai gerai apsaugo pėdą nuo įbrėžimų. Specialus vidpadis dar labiau pagerina važiavimo patogumą. Didelis raištelis pagerina vairavimo saugumą, nes sustingsta čiurnos sąnarys. Akį iškart patraukia paprastas, bet įdomus bato dizainas.
Slidės pagamintos iš patvaraus polipropileno. Tvirti ABRC 5 guoliai leidžia sklandžiai ir greitai važiuoti. Tam buvo pasirinkti 54 x 32 mm matmenų guminiai ratai. 85A rato kietumas suteikia labai gerą sukibimą su žeme. Abiejuose riedučiuose sumontuoti stabdžiai, kurie ne tik padidina saugumą, bet ir leidžia konkurencingai važiuoti.
Moteriški drobiniai riedučiai puikiai tinka pramoginiam čiuožimui, tačiau juos patiks ir pažengusiems riedučiams.

2. Riedučių „Eden“ meteoras

  Meteor riedučiai Eden

– 154 –

„Meteor“ riedučiai „Eden“ – geriausi riedučiai su reguliuojamu batų dydžiu. Dėl aukštos kokybės, originalių spalvų ir formos tai yra modelis, rekomenduojamas tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems. Dėl dydžio reguliavimo riedučius vaikai ir paaugliai gali naudoti daugelį metų.
„Eden“ riedučiai turi čiuožykles iš patvaraus, tačiau lengvo nailono. Prie jų pritvirtintos dvi minkštųjų poliuretano ratų poros, kurių dydis 54 × 32 mm. Dėl labai tvirtų „ABEC 7“ guolių judėjimas riedučiais yra labai sklandus, malonus ir gerai sušvelnintas.
Patogumą ir vairavimo saugumą užtikrina tvirti, originalaus dizaino batai. Jie turi gerą ventiliaciją ir minkštą pamušalą, todėl jie yra ypač patogūs. Batai turi tvirtus tvirtinimo elementus, susidedančius iš sagčių, „Velcro“ ir raištelių. Tai taip pat gerai stabilizuoja pėdas.
Riedučių priekyje yra stabdis, leidžiantis patogiai pradėti važiavimą ir manevringą čiuožimą ar net šokį.
Visas dalykas yra labai lengvas ir jį nešti palengvina specialios rankenos, esančios viršutiniame batų krašte.

3. „Smj Roller Stella“

  Smj riedučiai Stella

129 –

„Smj“ riedučiai „Stella“ – geri riedučiai moterims su patraukliu dizainu ir spalvomis. Jų gamybai buvo naudojamos puikios kokybės medžiagos, kurių dėka jie gali tarnauti daugelį metų.
Batai iš PVC ir aksomo suteikia puikų komfortą naudojimo metu. Gerai prigludę, jie puikiai apsaugo pėdą nuo įbrėžimų. Tuo pačiu metu jie užtikrina gerą ventiliaciją. Pėda papildomai stabilizuojama tvirtu užsegimu nėrinių pavidalu.
Naudojant slydimą iš patvaraus plastiko, visa tai yra labai lengva ir tuo pačiu tvirta. Sklandų važiavimą užtikrina ABEC-3 angliniai guoliai, o gerą sukibimą su žeme ir greitį užtikrina poliuretano ratai, kurių matmenys 54 × 32 mm. Priekiniai stabdžiai ne tik palengvina sustojimą ir užvedimą, bet ir leidžia saugiai pasisukti bei pratinti ritininius šokius.
„Stella“ pačiūžos yra puikus pasirinkimas pramoginiam čiuožimui. Už padorią kainą gausite tikrai aukštos kokybės riedučius, kurie leis mėgautis sportu.

4. Nijdamo riedučiai, besidriekiantys mėta juoda

  Nijdamo riedučiai, besidriekiantys mėta juoda

186 –

„Nijdam Rambling Mint Black“ riedučiai – labai įdomūs, profesionalūs riedučiai moterims, puikiai tinkantys pramoginiam čiuožimui. Unikalus dizainas ir ramios, prislopintos spalvos atkreipia dėmesį. Naudojant labai geros kokybės medžiagas, riedučiai puikiai veiks daugelį metų.
Anatominiai batai yra pagaminti iš nubuko odos ir poliuretano drobės. Todėl jie natūraliai yra erdvūs ir labai tinka kojai. Jie taip pat gerai apsaugo nuo įbrėžimų. Varstomasis tvirtinimas papildomai standina čiurnos sąnarį, užtikrindamas saugų važiavimą bet kokiomis sąlygomis.
Slidės yra pagamintos iš kieto polipropileno, dėl kurio visų volų svoris yra mažas. Naudojant „ABEC-5“ guolius ir poliuretano ratus, kurių kietumas yra 85A ir matmenys 54 x 32 mm, čiuožimas ant „Rambling Mint“ ritinių yra lygus ir efektyvus, o nelygumai labai gerai absorbuojami. Visa tai papildo abiejų batų, pagamintų iš termoplastinio poliuretano, stabdžiai.

5. „LA Sports Comfy Black“ riedučiai

  „LA Sports Comfy Black“ riedučiai

139 –

„LA Sports Roller Skates Comfy“ – labai geri riedučiai vaikams ir paaugliams. Įdomi išvaizda, sukurta pagal tradicinius amerikietiškus riedučius, neabejotinai juos išskiria iš kitų. Jie skirti pramoginiam važiavimui pradedantiesiems ir pažengusiems raiteliams. Net pradedantysis čiuožėjas greitai įvertins šių riedučių privalumus.
Tvirti batai yra iškloti viduje specialiu, minkštu vidpadžiu, kuris suteikia išskirtinį komfortą važiuojant. Klasikinio raištelio formos užsegimas leidžia gerai priglusti prie pėdos ir tuo pačiu metu apsaugoti kulkšnies sąnarį nuo traumų.
Slydimas pagamintas iš patvaraus polipropileno, o 54 x 32 mm ratai – iš PVC. Jei prie jo pridėsime tvirtus ABEC-5 guolius, gausime riedučius, kurie suteikia ypač sklandų važiavimą ir gerai sugeria nelygumus. Užvedimą, stabdymą ir posūkius palengvina priekinis polipropileno stabdys.
Riedučiai gaminami pagal Europos standartus.

6. „Roces“ riedučiai Chuck.001 mėlyna / balta 37

  Roces riedučiai Chuck.001 mėlyna / balta 37

– 198 –

Roces Chuck.001 riedučiai – šiuolaikiški vyriški riedučiai su įdomiu dizainu. Madingiausios spalvos ir tradicinio sportbačio išvaizda leidžia riedučiams patikti kiekvienam riedučių mėgėjui. Puiki išvaizda čia žengia kartu su puikia kokybe, nes įranga yra pagaminta labai kruopščiai iš aukščiausios kokybės medžiagų.
Riedučių batas pagamintas iš tvirtos ir patvarios drobės medžiagos, užtikrinančios gerą kojų ventiliaciją. Viduryje yra minkštas, anatominis vidpadis, kontūruotas, kad būtų užtikrintas tobulas važiavimo komfortas. Batas puikiai apsaugo nuo įvairių traumų, kurios galimos čiuožiant. Užsegimas yra tradicinis, tvirtas raištelis.
Slydimas pagamintas iš plastiko. Prie jo pritvirtinti tvirti ABEC 1 guoliai, leidžiantys važiuoti labai sklandžiai. 54 mm skersmens ratai pagaminti iš PVC. Ratų spalva yra tokia pati kaip ir batų spalva. Abi riedučiai turi priekinius PVC stabdžius, užtikrinančius saugų vairavimą ir galimybę greitai pasukti.

7. „Meteor“ pramoginių riedučių reguliuojamas įdėklas

  „Meteor“ laisvalaikio riedučių reguliuojamas įdėklas

– 135 –

„Meteor Leisure“ riedučių reguliuojamas įdėklas – labai geri riedučiai vaikams. Jų didelis privalumas yra galimybė pakoreguoti dydį, kurio dėka jie tarnaus daugelį metų ir augs kartu su vaiku. Jie puikiai tinka važinėjimui poilsiui ir fitnesui. Įdomus dizainas ir originalios spalvos suteikia žavesio, kuris iškart pritraukia dėmesį.
Riedučiai yra labai aukštos kokybės. Batai pagaminti iš odos, EVA putplasčio ir nailono. Jie užtikrina aukštą vairavimo komfortą, o dėl trigubos tvirtinimo sistemos (sagčių, „Velcro“ ir raištelių) jie puikiai stabilizuoja pėdą ir kulkšnį, garantuodami vairavimo saugumą.
Slydimas pagamintas iš patvaraus nailono. Riedučiuose naudojami plieniniai, chromuoti ABEC 7 guoliai, kurie garantuoja ilgą tarnavimo laiką ir sklandų važiavimą. Poliuretano ratai, kurių matmenys 54 x 32 mm, leidžia dinamiškai ir greitai važiuoti. Stabdis bato priekyje palengvina užvedimą, stabdymą ir pasukimą. Riedučiai yra su specialiomis rankenomis, kurios ne tik palengvina jų uždėjimą, bet ir leidžia lengvai jas transportuoti.

8. „Meteor Roller Shake“

  „Meteor“ riedučių purtymas

– 154 –

„Meteor Roller Skates Shake“ – geri reguliuojami riedučiai, ypač rekomenduojami jauniesiems riedutininkams. Nepaprastai įdomus dizainas juos tikrai išskiria iš kitų riedučių modelių. Kruopščiai pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų jie garantuoja, kad jie bus naudojami daugelį metų be jokių problemų, ypač dėl galimybės padidinti dydį.
Tvirti batai turi specialų minkštą pamušalą, kuris užtikrina patogų važiavimą, tuo pačiu puikiai padėdamas ir stabilizuodamas pėdą ir kulkšnį. Gera ventiliacija dar labiau pagerina šį komfortą. Trijų pakopų uždarymas, sudarytas iš sagčių, „Velcro“ ir raištelių, suteikia papildomą stabilizavimą ir saugumą važiuojant.
Dėl patvaraus nailoninio rėmo riedučiai yra palyginti lengvi. Atsparūs ABEC-7 guoliai ir poliuretano ratai, kurių matmenys 54 × 32 mm, o kietumas – 82A, leidžia važiuoti sklandžiai ir gana greitai. Priekiniai stabdžiai pagerina saugumą ir leidžia dinamiškai važiuoti bei čiuožti riedučiais. Riedučiai taip pat turi rankenas nešiojimui ir transportavimui.

9. „Nijdam Retro White & Pink“ riedučiai 52Rh

  „Nijdam Retro White & Pink“ riedučiai 52Rh

179 –

„Nijdam Retro“ baltos ir rožinės spalvos riedučiai 52Rh – elegantiški, stilingi, atsižvelgiant į moteriškų riedučių tradicijas. Pagaminti iš aukštos kokybės PU odos ir perforuotos eko odos, jie suteikia labai aukštą vairavimo komfortą, taip pat dėl ​​natūralios ventiliacijos. Patogus ir tvirtas raištelėjimo būdas, suteikiantis galimybę gerai nustatyti pėdą bate, pagerina čiurnos sąnario saugumą vairuojant.
Lengvas, bet patvarus polipropileno slydimas puikiai stabilizuoja visą riedutį. Plieniniai, chromuoti guoliai …