Dave’o šunų maisto apžvalga – Woof

Gamindamas šunų maistą Dave’as teikia pirmenybę dviem dalykams: kokybei ir prieinamumui. Bendrovė pradėjo savo veiklą maža ir vis dar jaučiasi namuose, tačiau tai nereiškia, kad ji nėra sėkminga. Tiesą sakant, įmonė parduodama visoje šalyje, o Dave’as, kompanijos vardininkas, šiuo metu yra Nacionalinės mažmeninės prekybos federacijos valdyboje dėl sparčios įmonės sėkmės pramonėje.

Apie Deivo naminių gyvūnėlių maistą

Dave’s naminių gyvūnėlių ėdalo istorija prasideda nuo dabartinio savininko Dave’o Ratnerio dar 1975 m., Kai jis nusprendė atsisakyti savo nedidelio soda verslo ir atidaryti naminių gyvūnėlių parduotuvę. Ta viena parduotuvė netruko išplisti į septynių parduotuvių tinklą ir per trumpą laiką Deivas pradėjo suprasti, kad naminių gyvūnėlių ėdalo rinkoje yra vienas didelis spraga. Kaip paaiškina jo svetainė: „Rinkoje yra daug puikaus naminių gyvūnėlių ėdalo ir rinkoje yra daug prieinamų naminių gyvūnėlių ėdalų, tačiau nėra daug puikaus ir prieinamo maisto“.

Deivas nusprendė, kad jis bus vienas, kuris išspręs šią problemą, todėl prieš dvidešimt metų ėmėsi jos dirbti ir pasikvietė visame pasaulyje žinomą (bet nenurodytą) mitybos specialistą, kuris padėtų įgyvendinti jo svajones. Po kelerių metų Dave’o planas buvo įgyvendintas, o įsitraukęs į gamybos įmonę, kuri pasidalijo jo vizija, Dave’as pradėjo pardavinėti savo maistą parduotuvėms visoje šalyje. Šiandien „Dave’s“ galima įsigyti 2000 parduotuvių visoje šalyje, o ateinančiais metais jos tikslas – plėstis dar daugiau.

Ingredientų kokybė

Kaip minėta anksčiau, „Dave’s“ prioritetą teikia kokybei, ir tai rodo ingredientai, kurie patenka į kiekvieną maišą. Bendrovė taip pat gavo „aukštesnį nei vidutinis“ įvertinimą ir iš „Dogfoodadvisor.com“ gavo 4 žvaigždes iš 5, kad įrodytų, jog jie nesumažino kampų, kad sutaupytų savo klientų išlaidas. Maistas taip pat yra gaunamas ir gaminamas tik čia, JAV, užtikrinant, kad būtų naudojami tik aukščiausios kokybės ingredientai, o ne tie, kurie gali būti parenkami iš kitų šalių, tokių kaip Kinija ar Vietnamas.

Sauso šunų maisto produktų linija

Sausas maistas visada buvo pagrindinis Dave’o linijos akcentas, tačiau per pastarąjį dešimtmetį bendrovė taip pat pradėjo plėstis į konservų pasirinkimus, suteikdama šiek tiek daugiau jų meniu pasirinkimo. Kiekvienas jų sausas maistas taip pat turi keletą skonių, kuriuos galima pasirinkti, ir yra šuniukų, suaugusiųjų ir vyresnio amžiaus žmonių mišinių, užtikrinančių, kad jūsų pasirinktas maišelis geriausiai tinka jūsų gyvūnui.

Natūraliai sveika

Kiekvienas „Naturally Healthy“ krepšys yra pagamintas Niujorko valstijoje ir žada įtraukti tik baltymus, užaugintus be jokių hormonų ar chemikalų. Maistas taip pat yra dviejų rūšių: standartinis, kuriame naudojama aviena, vištienos miltai ir Menhadeno žuvys, arba vienos baltyminės kiaulienos ir saldžiųjų bulvių veislės šunims, turintiems jautrumą. Kiekvienas maišelis taip pat žada niekada nenaudoti kukurūzų, kviečių ar sojos ir turi keletą vitaminų bei mineralų, kad jūsų mažylis galėtų papildomai padidinti energiją, kurios jam reikia norint išgyventi dieną ir likti kuo laimingesnį ir sveikesnį.

Geriausios šviežio šunų maisto pristatymo paslaugos

Paprasčiausiai geriausias

Paprasčiausiai geriausia yra lengvai virškinama formulė, kuri, pasak įmonės interneto svetainės, turi daugiau virškinamų mėsos baltymų nei bet kuris kitas šiandien rinkoje esantis naminių gyvūnėlių maistas. Be to, tai puiku mažyliams, kurie turi šiek tiek problemų dėl dujų, ir žada, kad „šuo jausis sotus ir taip, jūs turėsite mažiau pasiimti kieme“. Pagrindiniai šios formulės ingredientai yra vištiena, kiaušinis ir ryžiai, taip pat dedami kai kurie papildomi vitaminai ir mineralai, kurie padeda virškinti ir suteikia visapusišką mitybą.

Perskaitykite susijusią temą: Kalifornijos natūralaus šunų maisto apžvalga

Subtilios vakarienės

Kita linija, skirta šunims, turintiems virškinimo problemų, yra subtilios vakarienės, gaminamos be kviečių ar kviečių glitimo, dirbtinių kvapiųjų medžiagų ar dažiklių, jautienos, kukurūzų, sojos ar pieno produktų, be to, joje yra daug skaidulų ir kitų lengvai virškinamų ingredientų. t nekelia jokių problemų praeinant. Tačiau svetainė perspėja pirkėjus, kad „ši formulė nepakeičia bet kokios receptinės dietos, tačiau ji puikiai tinka daugeliui šunų, kuriems geriau sekasi švelni dieta“, ir pirmiausia turėtumėte visada kreiptis į veterinarą, jei manote, kad jūsų augintinis gali nesijausti gerai.

Be grūdų

išgauna naminių gyvūnėlių maistą

Be grūdų, be abejo, Deivio šunų maisto mišinys be grūdų. Be grūdų taip pat yra trijų skirtingų skonių: „Countryside Blend“, pagamintas iš šviežios vištienos, „Whole Lotta Lamb“ ir „Gobblicious“, su pirmuoju ingredientu – kalakutiena. Kiekvienoje iš šių formulių taip pat yra Omega 3 ir 6 riebalų rūgščių, pridėtų į mišinį, taip pat pre- ir pro-biotikų bei oligofruktozės, padedančių palaikyti sveiką virškinimo sistemą.

Kur nusipirkti

„Dave’s“ yra parduodamas daugiau nei 2000 naminių gyvūnėlių ėdalo mažmenininkų visoje šalyje, ir nors tai gali pasirodyti didelis skaičius, daugeliui žmonių vis tiek lengva rasti. Daugumoje didesnių parduotuvių šio prekės ženklo nėra, o daugelyje šalies vietų jį laikys tik keletas mažesnių parduotuvių. Kad įsitikintumėte, jog jūsų vietinė parduotuvė jį neša, arba norėdami sužinoti, kur galite pasiimti krepšį savo vietovėje, įmonės svetainėje pateikiamas patogus parduotuvės vietos nustatymo įrankis, kurį galite naudoti.

Jei „Dave’s“ nėra šalia jūsų arba tiesiog norite apsipirkti internetu, taip pat galite įsigyti krepšį iš tokių svetainių kaip „Chewy“ ar „Amazon“. Deja, tačiau bendrovė neparduoda tiesiogiai klientams iš savo svetainės, tačiau jie savo svetainėje pateikia kitų internetinių rinkų partiją, kurią galite užsisakyti, jei „Chewy“ ar „Amazon“ neatitinka jūsų stiliaus.

Jums taip pat gali patikti: Deimantinio šunų maisto apžvalga