Grappa: Kuris yra geriausias iš

Kiekvienas gėrimų mėgėjas mėgsta skirtingus skonius ir kvapus, ir kiekvienas turi savo ritualą, kai reikia juos patiekti ir vartoti. Akivaizdu, kad daugeliui jų būdinga įprasta gydymo forma, pradedant nuo jos paruošimo iki ragavimo. Nepaisant to, alkoholiniais gėrimais turėtumėte mėgautis saikingai.

Aš cituoju pastarąjį, nes šiandien mes pateiksime informaciją apie grappa. Mes kalbame apie labai vertinamą alkoholinį gėrimą skirtingose ​​šalyse, daugiausia Italijoje, bet ir kitose, pavyzdžiui, Urugvajuje ar Argentinoje. Tada gausite įvairios informacijos, pradedant jos kilme ir baigiant pirkimo kriterijais, pateikiant įvairias rekomenduojamas parinktis.

Svarbiausias

  • grappa Tai distiliuotas gėrimas, gaunamas iš išspaustų vynuogių išspaudų ir tam tikrų atliekų.
  • Yra įvairių veislių, turinčių skirtingą spalvą, aromatą ir skonį.
  • Straipsnio pabaigoje rasite keletą pirkimo kriterijų, kurie gali padėti pasirinkti bet kurį iš rinkoje esančių variantų.

Geriausias grappa iš rinkos: mūsų rekomendacijos

Norėdami šiek tiek patekti į grappa, gana daug alkoholio turinčio gėrimo, mes pasiūlysime keturis įdomius variantus. Visi jie galioja tiems, kurie jo niekada nėra bandę, ir tiems, kurie gerai žino šio distiliato, sukurto iš vynuogių išspaudų ir jo atliekų, dorybes.

Geriausia grappa pagaminta vienoje geriausių spirito varyklų

Grappa siūlo viena svarbiausių spirito varyklų, tokių kaip „Nonino“. Ši veislė turi 43% alkoholio gradaciją. Jo spalva yra ryški ir gyva gintaro spalva, gražu žiūrėti.

Kalbant apie kvapus, išsiskiria kai kurie vaisiai, tokie kaip abrikosai, vyšnios, slyvos ir razinos, tačiau taip pat keletas prieskonių ir šokolado. Jo skonis atspindi saldžius vaisius, patį šokoladą ar marcipaną.

Geriausia grappa už savo kainos ir kokybės santykį

Siūloma svarbios vyninės, tokios kaip „Cellini“, ji išsiskiria bespalviu ir kristaliniu tonu. Jis turi šviežių vaisių ir uogų aromatą, o jo skonis patvirtina vaisių buvimą gomuryje.

Jis gaminamas iš „Pinot“ ir „Glera“ vynuogių, distiliuojamas garuose ir 6 mėnesius brandinamas plieninėse statinėse. Jo alkoholio koncentracija yra 38%.

Geriausias grappa pagaminti iš varinių kadrų

Žvilgsnis, kurį reikia pamatyti dėl puikios auksinės spalvos. Jo alkoholio kiekis yra 40%, o tai gana įprasta a grappa. Pagaminta iš „Merlot“ ir „Cabernet“ vynuogių išspaudų.

Jo kvapas primena citrusinius vaisius, vanilės ir saldymedžio tonus. Skonyje perduodama tai, kas suvokiama kvapu, nes gomuryje vyrauja citrusiniai, saldūs ir skrudinti skoniai.

Geriausias grappa su 50% alkoholio kiekiu

grappa Riserva de Nardini yra gelsvos spalvos su gintaro atspalviais. Jo gradacija yra šiek tiek didesnė nei likusių pagrindinių reitingą, nes jis siekia 50%.

Jo kvapas turi vaisių natų ir cinamono skonį, kartu su prieskoniais, medumi ir medžiu. Kalbant apie skonį, jis yra intensyvus savo sklandumu ir suteikia saldžių prieskonių ir vanilės natų. Labai subalansuotas.

Prekių vadovas: apie ką turėtumėte žinoti grappa

Priėjome tą akimirką, kai gilinsimės į šį gėrimą, vadinamą kaip grappa. Nesvarbu, ar jau žinote, ar ką nors apie tai skaitote pirmą kartą, mes jums pasiūlysime naudingos informacijos, kad galėtumėte sužinoti jos kilmę, tipus ir savybes. Jei visa tai padės sužadinti jūsų smalsumą arba kad atrasite naujos informacijos, būsime labai patenkinti.

Yra įvairių veislių, turinčių skirtingą spalvą, aromatą ir skonį.
(Šaltinis: Grogorjeva: 102253056 / 123rf.com)

Kas yra grappa ir kaip jis gaminamas?

Mes kalbame apie alkoholinį gėrimą, kuris tradiciškai gaunamas iš išspaustų vynuogių likučių, kurie nebus naudojami vyno gamybai. Mes kalbame apie brendį, kuris praeina procesą, kurio metu siekiama koncentruoti ir išsaugoti aromatus.

Tam naudojami alembikai, prietaisas, naudojamas distiliavimui atlikti.

Dėka Europos Sąjungos reglamento 1576/89, kuriame nurodomas stipriųjų gėrimų apibrėžimas, pavadinimas ir pateikimas, Italija išimtinai naudoja pavadinimą „Grappa“. Alkoholio kiekis grappa paprastai baigia apie 40%. Jokiu būdu jis negali būti mažesnis nei 35,5%, kai jis bus baigtas.

Kokia yra grappa?

Mes tai aiškiai pasakėme grappa Tai iš vynuogių išspaudų pagamintas brendis. Dabar pats brendis yra pusiau nežinomos kilmės, nors yra žinoma, kad senovėje Viduržemio jūros regiono gyventojai jau gamino šį gėrimą su vynuogių išspaudomis. Dabar distiliacijos kilmė priskiriama Kinijos žmonėms, nors ją tobulino arabai.

Kalbant apie savo grappa Pats savaime tas, kuris yra žinomas šiandien, gimė Bassano del Grappoje prieš kiek daugiau nei 400 metų. Šis miestas priklauso Veneto regionui ir Vičencos provincijai. Jis gali būti naudojamas gaminant gastronominius receptus, pavyzdžiui, troškinius ar kepinius, nors kai kurie italai yra linkę jį vartoti po kai kurių valgių dėl virškinimo.

„Grappa“ yra distiliuotas gėrimas, gaunamas iš išspaustų vynuogių išspaudų ir tam tikrų atliekų. (Šaltinis: Simone724: 27864674 / 123rf.com)

Kaip yra grappa pagal šeimą ir kilmę?

Būdamas gėrimas, kurio pagrindinė žaliava yra vynuogės, kaip ir kitose, yra įvairių rūšių grappa. Visa tai priklauso nuo kelių veiksnių, tokių kaip naudojamų vynuogių rūšis, jų išsaugojimas ar pridedami aromatai, jei to reikia. Tai galima suskirstyti į dvi pagrindines šakas su daugybe susijusių charakteristikų.
Šeima Charakteristikos
Monovitigno Grappa Jis gaminamas iš vienos rūšies vynuogių. Išrinktajam paprastai būdingas saldus skonis.
Aromatizuota grappa Galima naudoti įvairių rūšių vynuoges, prie kurių, be kitų, pridedami mėtų, kmynų ar anyžių aromatai.

Mes taip pat turime klasifikaciją pagal savo kilmę pačioje Italijoje:

  • Grappa pateikė Friuli
  • Grappa iš Lombardijos
  • Grappa iš Pjemonto
  • Grappa pateikė Alto Adige
  • Grappa pateikė Barolo
  • Grappa iš Veneto
  • Grappa pateikė Trentino

Koks yra geriausias būdas patiekti grappa?

grappa Paprastai jis patiekiamas prie taurės, nors tai gali skirtis. Atsižvelgiant į virškinimo gėrimo statusą dėl didelio alkoholio kiekio, jis vartojamas po valgio. Paprastai jis paprastai nemaišomas, tačiau po kavos paprastai būna kartu su kava.

Nepaisant to, yra tokių, kurie šį brendį pila į kavą, visada skaidrią, atsižvelgiant į jos pagrindines savybes.

Be to, kad jis naudojamas kaip gėrimas po tam tikros jėgos valgio arba kaip papildomas patiekalas po vakarienės su gera kava, jis taip pat naudojamas gastronomijoje. Neretai jis pasirodo įvairiuose gastronomijos receptuose, daugiausia kai kuriuose troškiniuose, bet ir kepiniuose. Todėl esame prieš bekelės brendį.

Reikėtų pažymėti, kad temperatūra, kuriai esant grappa jis gali skirtis priklausomai nuo tam tikrų veiksnių. Pavyzdžiui, pasenusi temperatūra gali svyruoti nuo 18 iki 20 ° temperatūros. Tačiau skonio patiekalai turėtų būti patiekiami maždaug 15º. A grappa jaunesni turėtų būti patiekiami šaltesni. Paprastai tai daryti maždaug 10º.

“Derlių mirko nuolatinės liūtys; net jei norite, smuklininke, jūs negalite parduoti gryno vyno.”

Ar reikia investuoti daug pinigų, norint nusipirkti prekę grappa?

Galime sakyti, kad yra svarbių prekės ženklų grappa Jie parduoda kai kuriuos savo kokybės variantus, kurių vertė yra nuo 20 iki 30 eurų. Akivaizdu, kad viskas priklauso nuo gėrimo savybių, tai yra nuo jo žaliavos kokybės, gamybos ir brandinimo. Tiesa, yra butelių, kurie be problemų gali viršyti 100 eurų.

Kokie yra pagrindiniai išspaudų ir grappa?

Nors išspaudos ir grappa Jie priklauso tai pačiai alkoholinių gėrimų rūšiai, jie iš tikrųjų nėra visiškai vienodi ir yra subtilių skirtumų. Nors išspaudos yra ispanų nominalas ir grappa yra itališkas, yra variantų, susijusių su gėrimo kilme, vynuogių rūšių naudojimu ir distiliavimu, grappa daug rafinuotesnė.

Ispanijoje išspaudos patiekiamos daugiausia mažose taurėse, liaudyje vadinamose šratais. Italijoje, nors tai būtų galima padaryti taip pat, jis tradiciškai patiekiamas tulpių taurėje, kad galėtų daug geriau suvokti aromatus. Taip, tiesa, kad jie yra labai panašūs, tačiau skirtumai randami detalėse.

„Grappa“ paprastai patiekiamas prie taurės, nors tai gali skirtis.
(Šaltinis: Simone724: 27864656 / 123rf.com)

Pirkimo kriterijai

Mielas skaitytojau, tu jau galėjai žinoti kabės Turėdami skirtingas savybes, jūs buvote išmirkytas iš dalies dėl savo kilmės, pagrindinių šeimų ir klasifikacijos pagal savo kilmę. Jūs taip pat galėjote žinoti, kas yra patogiau jį patiekiant. Dabar kitose eilutėse mes pabrėšime svarbiausius jūsų įsigijimo veiksnius grappa idealu.

Varykla

Yra įvairių Italijos varyklų, kurios pasižymi dideliu prestižu dėl savo kokybės ir įvairovės kabės. Taigi vieni iš labiausiai gerbiamų yra Nonino, Poli, Nardini ar Domenis. Tuo ketiname jums pasakyti, kad pirmiausia, jei norite gero brendžio, geriau rinkitės vieną iš labiausiai būdingų savybių. Jie jūsų nenuvils.

„Grappa“ yra alkoholinis gėrimas, kuris tradiciškai gaunamas iš išspaustų vynuogių liekanų, kurios nebus naudojamos gaminant vyną. (Šaltinis: Ammentorp: 44192109 / 123rf.com)

Pagrindinė šeima

Kai kalbame apie skonius, reikia nepamiršti, kad didelis procentas yra sumažintas iki subjektyvių terminų. Ir ypač tarp žmonių, kurie nesiekia didesnės pretenzijos nei tas, kuris yra malonus gomuriui. Jei neišbandėte dviejų puikių šeimų, kuriose grappa, pabandykite tai padaryti norėdami apibrėžti savo pageidavimus.

Kaip jau minėjome anksčiau, grappa „Monovitigno“ gaminamas iš vienos vynuogės, tačiau visada su didele skonio koncentracija ir pagrindiniu saldžios veislės pasirinkimu. Savo ruožtu grappa Kvapusis yra tas, kuris, be to, suteikia, be kita ko, skirtingus aromatus iš apelsinų, anyžių, kmynų ir net kavos.

Aromatas ir skonis

grappa Jis žinomas kaip alkoholinis gėrimas, gaunamas apdorojant vynuogių išspaudas. Vėliau skonis bus nustatomas pagal naudojamų vynuogių rūšį, distiliavimą, aromatų naudojimą ar ne, ir, žinoma, jų skonį.