Kaip teisingai pasirinkti pamatą

Pagrindas yra svarbiausias jūsų makiažo elementas. Kodėl? Kadangi tai turi įtakos jo ilgaamžiškumui ir neteisingai parinktas, jis gali efektyviai sugadinti efektą, kurį ketinate pasiekti. Pagrindas turėtų būti tobulo atspalvio, konsistencijos ir ilgaamžiškumo. Labai sunku rasti tinkamą produktą. Taigi, kaip pasirinkti fondą, kuris pateisins jūsų lūkesčius?

Testavimas, bandymas

Norimo pagrindo paieška gali užtrukti metus. Renkantis geriausią yra ne tik neįprasta odos spalva, ant kurios ji bus tepama, bet ir reikalavimai, keliami šiems produktams. Ši kosmetika dažnai traktuojama kaip nuostabus kasdienio makiažo elementas, kuris paslėps odos trūkumus, gilius randus ar išsiplėtusias poras lygiai taip, kaip stebuklingu lazdelės potėpiu.

Tuo tarpu pamatai užbaigia jūsų išvaizdą. Tai gerai atrodo ant odos, kurią tinkamai prižiūrite. Todėl visada ją rinkitės atsižvelgdami į savo odos pageidavimus, prisimindami šiuos dalykus:

– paraudusiai odai pasirinkite geltonus tonus,

– Per didelis riebios odos džiūvimas matiniais pagrindais suteiks dar didesnį blizgesį, kuris atrodo labai nepalankus,

– Riebiai ir mišriai odai geriausia rinktis be aliejaus pagrindus,

– Jautri oda puikiai tinka produktams be kvapiklių, taip pat tiems, kurie neturi dirbtinių spalvų,

– Kovojate su išsiplėtusiomis poromis? Nesirinkite šviečiančių ar per tamsių pamatų.

Atkreipkite dėmesį, kad pamatai gerai atrodys ant veido tik tuo atveju, jei pasirūpinsite tinkama odos priežiūra – pasirinksite lengvą dienos kremą ir maitinamąjį naktinį kremą, o rinkinyje su pamatu taip pat yra apsauginis pagrindas, kuris neleidžia odai senėti. Tai dar ne viskas. Veido šveitimas, atliekamas bent 1-2 kartus per savaitę, taip pat užtikrins gražią išvaizdą.

Atminkite, kad, priešingai nei paplitusi nuomonė, pagrindo užduotis yra ne išlyginti odos struktūrą, bet jos spalvą. Užtepdami maitinamąjį glotninamąjį pagrindą, galite sumažinti seklių, mažai matomų randų matomumą, tačiau nepadarysite gilių randų.

Testavimas yra geriausias būdas rasti produktą, kurį galite naudoti neatsižvelgdami į progą. Bandyti reikėtų parduotuvėje, tepant nedidelį kiekį produkto tiesiai ant veido ir iškirptės (dėmesys, niekada ant rankų). Apatinis žandikaulis taip pat yra ideali vieta pamatui išbandyti. Tokiu būdu galite lengviau įvertinti, ar tam tikra spalva atitinka jūsų veido spalvą, atrodo natūralioje šviesoje, nėra per tamsi ar per šviesi.

Tuo pat metu nepamirškite stebėti, kaip elgiasi paklotas. Ryte pasitepę kosmetikos priemonėmis, vakare pasitikrinkite, ar ji gerai prilipo prie jūsų veido, ar ji spindėjo, ar jums tikrai reikia produkto, kuris taip matuoja jūsų odą.

Įvertinę visus šiuos aspektus, tikrai rasite pagrindą, su kuriuo ilgai nesiskirsite po kelių bandymų.

Miegotojo lūkesčiai

Nustatydami odos tipą, jūs pasirenkate pagrindą, kuris iš pirmo žvilgsnio turėtų atitikti jūsų lūkesčius. Tačiau galima padaryti neteisingas išvadas. Per akimirką sužinosite, kodėl.

Matinis pagrindas bus tinkamas produktas riebią ir riebią odą turinčioms moterims tam tikrose vietose, tačiau tik tuo atveju, jei pasirinksite tinkamą odos priežiūrai skirtą kremą, o ne per daug matinę pudrą makiažui užbaigti.

Tai veikia maždaug taip: jei riebią odą tepate 3 matinius produktus, susidaro įspūdis, kad oda yra įtempta ir sausa. Tai taip pat gali būti nemaloniai įsitempusi. Kai kuriais atvejais jis taip pat užsidegs po trumpo laiko.

Panašiai yra ir su veido korekcija. Jei norite paslėpti trūkumus, nenaudokite riebaus kremo, pagrindo ir pudros. Vietoj to, siekite lengvo drėkinamojo kremo, pagrindo, kuris šiek tiek išlygins smulkius randus, dangos pagrindo ir lengvos, bet matinės pudros. Vietose, kur reikalinga didesnė danga, galite įdėti maskuoklį. Tai yra daug geresnis sprendimas nei apkrauti odą trimis sunkiomis kosmetikos priemonėmis, kurios pabrėš raukšles ir suteiks jums metų.

Pagrindas – savybės ir spalva

Pavilnio spalva yra pats individualiausias dalykas. Ne kiekviena moteris sugeba suderinti toną, kuris nesukels kaukės efekto. Vėlgi, testavimo klausimas grįžta čia. Bandydami ir per klaidą sužinosite, kokios spalvos jums reikia po kurio laiko.

Svarbu: vasarą jūsų oda tikriausiai atrodo kitaip nei žiemą. Kai lauke temperatūra nukrinta, turėtumėte naudoti pagrindą, kuris yra net atspalviu šviesesnis nei vasarą, kai oda yra įdegusi.

Pirkdami pamatą, tepkite mėginį ant veido (ypač aplink apatinį žandikaulį) ir patikrinkite, ar jis artimas jūsų natūraliam atspalviui. Jei taip, išbandykite šį produktą.

Pastaba: jei jūsų oda linkusi į paraudimus, nesirinkite rausvų tonų – efektas nebus per daug estetiškas. Tokiai odai rinkitės šaltus atspalvius.

Puikus pritaikymas

Jei esate tikri, kad pasirinkote produktą, kuris puikiai atrodys jūsų veide, sutelkite dėmesį į jo teisingą pritaikymą. Visada atkreipkite dėmesį į plaukų sritį, akių kampus, burną ir nosį. Šiose vietose moterys labai dažnai pamiršta kruopščiai patrinti pamatą, kuris sukuria dryžius ir parodo visiškai kitokio tono odos struktūrą.

Galite tepti pagrindą kempine ar teptuku, tačiau pirštų galiukai taip pat bus tinkami. Bet kuris metodas yra geras tol, kol įsitikinate, kad veido spalva yra tolygiai išbaigta.