Dažų pistoletas: Kas yra l

Dažų šautuvai padeda atkurti senų daiktų blizgesį. Ir nors Neruda tai jau pasakė, „mes, ankstesnieji, nebesame tokie patys“, su tam tikrais straipsniais tai yra kažkas kita. Geras dažų sluoksnis gali atkurti praėjusių metų verbą! Tokiu būdu jūs ne tik pailginsite jo naudingo tarnavimo laiką, bet ir pagerinsite savo namų estetiką bei higieną.

Žinoma, neturėtumėte jo painioti su aerografu. Nors abu įrankiai skirti dažymui, dažų šautuvai labiau skirti daiktams, pavyzdžiui, sienoms ar baldams. Kita vertus, aerografai, nors ir gali jums padėti šiose kovose, yra labiau orientuoti į dekoratyvines ar menines užduotis. Bet pakalbėkime nuodugniai apie geriausius dažų pistoletus!

Svarbiausias

 • Dažų šautuvai leidžia sutaupyti laiko ir padengti didesnes erdves daug geriau nei teptukais ar kitais tradiciniais įrankiais.
 • Nepamirškite laikyti purkštukų geros būklės. Be to, visada naudokite jiems tinkamus dažus. Priešingu atveju jūs juos užstosite ir galite sugadinti įrenginį.
 • Tarp pirkimo kriterijų vienas svarbiausių yra svoris. Apžvelgiame šį ir kitus dominančius veiksnius paskutinėje straipsnio dalyje.

Geriausi dažų pistoletai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Turėdami gerą dažų pistoletą, sutaupysite laiko tokioms varginančioms užduotims kaip sienų priežiūra. Jie yra daug praktiškesni nei teptukai, tačiau technologiškai sudėtingesni. Dėl šios priežasties galima rinktis iš daugybės variantų. Kad jūsų pasirinkimas būtų lengvesnis, toliau apžvelgėme keturis geriausius šiandieninius dažų pistoletus.

Vartotojų mėgstamiausias dažų pistoletas prisijungęs

Nerasta jokių produktų.

Dažų pistoletas „Tacklife SGP15AC“ idealiai tinka tiems, kurie ieško aukštos kokybės rezultatų už pakankamai mažą investiciją. Su 400 W (vatų) varikliu ir maksimaliu 800 ml / min. Srautu, jūs galite greitai atlikti darbus.

Kita vertus, „Tacklife SGP15AC“ dažų pistoletas yra su keturiais purkštukais skirtingiems purškimo dydžiams (nuo 1 iki 3 mm). Be to, jis turi labai ergonomišką ir šiuolaikišką dizainą.

Geriausias didelio našumo dažų pistoletas

„Bosch PFS 5000“ dažų pistoletas išsiskiria įspūdinga 1200 W galia. Su juo gausite 3 m² / min. Naudojimo greitį, kad greitai užpultumėte bet kokį projektą, kad ir koks didelis jis atrodytų.

Be to, jame yra dvi 1000 ml dažų talpyklos, kurios leis sutaupyti laiko. Naudodami ALLPaint purškimo sistemą, galite dažyti sienų dažais, emaliu ar laku tiek ant medžio, tiek ant metalo.

Geriausias dažų pistoletas už kainos ir kokybės santykį

Nerasta jokių produktų.

„Tacklife“ suteikia mums galingą 1200 W alternatyvą kartu su dviem dažymo talpyklomis po 1200 ml. Dėl maksimalaus purškiamo srauto (1100 ml / min.) Jis puikiai tinka dažyti automobilių detales ar prietaisus, medinius ar plieninius daiktus.

Norėdami gauti geresnį šio puikaus dažų pistoleto efektyvumą už kainos ir kokybės santykį, turite purkšti maždaug 35–45 cm atstumu nuo norimo gydyti objekto.

Geriausias pigus elektrinis dažų pistoletas


Ginklas


Šis „Meterk“ dažų pistoletas yra aiškus kokybiško pigaus dažų pistoleto pavyzdys. Naudodami tris purškimo modelius ir tris skirtingus purkštukus, galite gauti įvairiausių rezultatų.

Jame yra putplasčio padas, atsparus dulkėms ir drėgmei, kad pailgintų variklio naudojimo laiką. Be to, maitinimo laidas yra dviejų metrų ilgio, kuris suteikia didelę judėjimo laisvę.

Pirkinių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie dažų pistoletus

Dažų pistoletas gimė XIX amžiaus pabaigoje JAV. Praėjus daugiau nei šimtui metų, tai yra neišmanymas. Technologinė raida taip pat leidžia pasiūlyti vis didesnį universalumą. Bet kokie yra geriausi dažų ginklai? Čia pateikiami dažniausiai užduodami klausimai apie dažų ginklus.

Dažų šautuvai yra idealūs, jei norite sutaupyti laiko, nepakenkdami apdailai.
(Šaltinis: Hoda: 40887934 / 123rf.com)

Kokių tipų dažų yra?

Iš esmės dažų pistoletų tipai klasifikuojami pagal veikimo mechanizmą. Be to, purkštuvų tipai taip pat skiriasi priklausomai nuo dažų ir jų numatytos paskirties. Apskritai galime išskirti penkis pagrindinius dažų pistoletų tipus. Žemiau trumpai apžvelgiame kiekvieną iš jų:
Produktas Ginklo tipas Charakteristikos
Elektrinis dažų pistoletas -Elektriniai dažų pistoletai idealiai tinka paprastiems darbams atlikti.
-Dažai purškiami oro slėgiu, kurį generuoja elektros energija per turbiną.
-Jie linkę švaistyti dažus.
Turbininis dažų pistoletas -Jie panašūs į elektrinius dažų pistoletus.
-Skirtumas slypi turbinoje, kuri paprastai yra didesnė ir turi didesnę galią.
– Kita vertus, tankai taip pat paprastai būna didesnio pajėgumo.
Kompresorius -Taip pat vadinamas «dažų ginklu beoris»Arba« kompresoriaus purkštuvas ».
-Purkštuvai beoris Jie purškia dažus naudodami suspaustą orą.
-Gerai tai, kad oras tik jį varo, bet jo nesilaiko.
Gravitacinis dažų pistoletas – Dažniausiai naudojami sunkio dažymo ginklai, kai reikia susidoroti su plastikiniais, klampiais ar labai tankiais dažais.
– Norėdami purkšti šiuos dažus, jie naudoja gravitacijos jėgą.
-Geriausi gravitaciniai dažų pistoletai yra HVLP.
Siurbiamasis dažų pistoletas Kalbant apie lengvus dažus, tai yra geriausias pasirinkimas. Paaiškinimas? Kuris įdėkite baką į apatinę difuzoriaus dalį.
-Siurbimo dažų pistoletai yra paprasti ir labai praktiški.
– Norėdami purkšti dažus, jie pirmiausia juos sugeria, o paskui „išspjauna“.

Kokie yra dažų ginklų privalumai ir trūkumai?

Dažų šautuvai gali būti puiki alternatyva teptukams ir voleliams. Priežastys yra daug. Nesakome, kad teptukas ir volelis negali būti naudingi vienu metu. Tačiau dirbant užtenka pasidomėti dažų pistoletų siūlomu greičiu, kad būtų aišku. Tačiau yra ir daugiau privalumų:

Privalumas

 • Jie leidžia dirbti greičiau
 • Siūlykite didesnį tikslumą
 • Padenkite daugiau paviršiaus ploto nei tradiciniai metodai
 • Jiems nereikia papildomų veiksmų, pavyzdžiui, drėkinti ar pašalinti perteklinius dažus
 • Leiskite geriau naudoti dažus
 • Pasiekite profesionalų apdailą, įdėdami mažai pastangų
 • Jie geriau pasiekia sunkiai pasiekiamas vietas
 • Jie yra palyginti nebrangūs

Trūkumai

 • Geriausiems variantams reikia vidutiniškai didelių išlaidų
 • Tai yra sudėtingi prietaisai, kuriuos reikia gerai prižiūrėti

Kaip paruošti dažus dažymui purkštuvu?

Dažymo ginklai yra puošnūs dalykėliai. Jei prieš naudodami purkštuvą tinkamai neparuošiate dažų, galite užsikimšti purkštuką. Be to, netinkamai paruošus dažus, bus gauti netobuli ir mažo konsistencijos rezultatai. Jei norite sužinoti, kaip paruošti dažus dažyti dažų šautuvu, atkreipkite dėmesį:

 1. Prieš naudodami dažus atskieskite.
 2. Jei tai akriliniai dažai, jis turi būti ištirpinamas vandenyje.
 3. Jei turite konkrečių dažų, nepamirškite, kad turite juos atskiesti konkrečiame agente.
 4. Paprastai turi būti 90% dažų ir 10% vandens arba skiediklis. Pritvirtinkite jį prie dažų pistoleto rezervuaro.
 5. Prieš pradėdami dažyti, patikrinkite, ar dažų tankis yra pakankamas. Jei ne, įpilkite dar šiek tiek vandens arba skiediklio.
 6. Net jei manote, kad jau gavote puikų mišinį, prieš pradėdami dažyti pasirinktą objektą, pirmiausia išbandykite dažų pistoletą ant paviršiaus, kurio nematote.

Kokios yra dažų pistoleto dalys?

Yra trys dažų pistoleto dalys. Tada gali būti nelyginis priedas, tačiau neatsižvelgiant į tai, ar pasirenkate dažų pistoletą beoris, pigus dažų pistoletas ar aukščiausios klasės dažų pistoletas, pagrindai yra trys. Jų žinojimas padės geriau suprasti dažų ginklus. Žemiau juos greitai apžvelgiame:

 • Indėlis: Dažų šautuvų bakas paprastai yra pagamintas iš plastiko. Tai daroma siekiant ne per daug sverti, kai jis yra pilnas dažų. Tokiu būdu purkštuvas išliks patogus. Pajėgumas skiriasi nuo modelio. Yra jų su įvairiais indėliais. Kuo jie daugiau talpūs, tuo ilgiau galėsite dažyti be papildymo.
 • Reguliatorius: Purškimo pistoletų reguliatorius yra ant rankenos arba gaiduko, tai yra prietaiso apačioje. Nors tai įprasta, ne visi dažų pistoletai jo turi. Jie naudojami dažų išeigai valdyti, atsižvelgiant į tai, ko reikia visada. Tai yra kaip savotiškas bakstelėjimas.
 • Antgalis: Mes jau minėjome purkštukus, kai šiandien apžvelgėme keturis geriausius purkštuvus. Bet kokie jie? Tai yra elementas, per kurį dažai purškiami arba išstumiami. Kuo geresnis dažymo pistoletas, tuo daugiau purkštukų jis atneš. Dėl to jūs gausite skirtingą apdailą ir dažymo sistemas. Jis turi būti dažnai valomas, kad išdžiūvę dažai neužkimštų.

Kai kurie dažų pistoletai puikiai tinka dažyti automobilių dalis.
(Šaltinis: Dolgachovas: 36667757 / 123rf.com)

Kas yra HVLP technologija?

Taip pat žinoma kaip HVLP sistema, ji padeda pasiekti geresnių rezultatų naudojant dažų pistoletą. Santrumpa HVLP kilusi iš anglų kalbos «Didelio tūrio žemas slėgis». Tai yra „didelis tūris esant žemam slėgiui“. Oras išmetamas aukštu slėgiu. Vėliau, sumažinus minėtą slėgį, srautas neprarandamas. Dėl to rezultatai yra nuoseklesni, tačiau taip pat:

 • Sutaupote dažus: Dėl „HVLP“ purkštuvų neišeikvosite nė lašo dažų.
 • Tai idealu, jei esate naujokas: Dėl siūlomos apdailos nuoseklumo neturite būti ekspertas, nes su HVLP sistema gausite nuostabių rezultatų.
 • Dažymo laikas bus trumpesnis: Laikydami srautą nepažeistą, galite dažyti daug greičiau ir įgyvendinti didelius projektus per trumpesnį laiką.
 • Gausite greitą džiūvimą: HVLP sistemos rafinuotumo dėka, džiovinimas bus greitesnis, dėl to spalvos labiau spindės.
 • Kovosite su „rūko efektu“: Finišas bus dėl minėto …