Praleiskite parduotuvę, šį šunų maistą

  • „Woof Whiskers“ įvertinimas – 9/10

9/10

Santrauka

„Crafted Kibble“ patenkina unikalią individualizuoto aukščiausios kokybės sauso šunų maisto paklausą, kuri tiekiama kas mėnesį. Šunų maisto pristatymas pastaruoju metu yra visiškas pamišimas, o „Crafted Kibble“ tapo išskirtiniu patiekalų pristatymo lyderiu dėl savo unikalaus pritaikymo ir aukščiausios kokybės.

Kuponas: 50% nuolaida

Sukurta „Kibble“ apžvalga

Nebereikia stovėti kasoje ir stengtis pakabinti 50 svarų šunų maisto maišą, o jūsų akivaizdoje esantis klientas pasirenka prisijungti prie parduotuvės klubo narystės ir paskaičiuoja pokyčius, kad sumokėtų tik centais. Labai geras šunų maisto pristatymas gali būti geriausias dalykas nuo pjaustytos duonos.

Maisto pristatymas prie pat durų yra tik vienas puikus „Crafted Kibble“ paslaugos aspektas; įmonė taip pat puikiai pritaikys maitinimo planus pagal jūsų šuns poreikius. Ieškote grūdų kukulių? Be grūdų? Arba išrankus valgytojas, mėgstantis tik specifinius baltymus? „Crafted Kibble“ turi galimybių. Jie taip pat gali pritaikyti receptus konkrečioms sveikatos problemoms, įskaitant:

  • Antsvoris / nepakankamas svoris
  • Odos bėrimas
  • Jautrus skrandis
  • Sunkus išliejimas
  • Bendri klausimai

Sukurtas „Kibble“ kupono kodas – 50% nuolaida!

Atnaujinti: ribotą laiką „Crafted Kibble“ siūlo „Woof Whiskers“ skaitytojus 50% nuolaida jūsų pirmam užsakymui kai užsisakysi per šią nuorodą arba mygtuką žemiau!

50% nuolaida kuponui

Išpakuoti

Pirmoji mano siunta atkeliavo labai greitai, praėjus vos kelioms dienoms po pirminio užsakymo pateikimo. Jei apskritai mus sekate, žinote, kad mes taip pat esame didžiuliai augančios šviežių šunų maisto pramonės gerbėjai, kuriai reikalingas sausas ledas ir izoliacija, kad maistas būtų užšaldytas. Rezultatas – huuuge dėžutė ant jūsų slenksčio. „Crafted Kibble“ nereikia visų šių daiktų, todėl dėžutė buvo daug lengviau valdoma.

Viskas buvo supakuota tikrai gerai ir gražiai suprojektuotoje pakuotėje. Viduje rasite krūvą popierinių medžiagų, skirtų pradėti (be nemokamos juostos!). Šėrimo ir perėjimo gaires yra nepaprastai lengva suprasti, o pritaikyta kortelė su šuns vardu ir nuotrauka yra puikus prisilietimas.

Puikus patogumo faktorius, kurį siūlo „Crafted Kibble“, yra tai, kad kiekvienas maišelis yra individualaus dydžio, kad būtų galima greitai išmaitinti. Tiesiog atidarykite ir kiekvieną rytą ir vakarą supilkite šlakelį į savo šuns dubenį (po 2 maišelius per dieną). Tai užtikrina, kad jūsų šuo gauna tiksliai reikiamą kiekį maisto, sumažindamas antsvorio tikimybę.

Skonio testeris veikia

Kokybė ir ingredientai

„Crafted Kibble“ užtikrina, kad visi ingredientai būtų gaunami iš Jungtinių Valstijų ir atitiktų visus AAFCO reikalavimus. Be to, jie yra visiškai skaidrūs apie kiekvieną kiekvieno recepto ingredientą, kurį mes paryškinsime toliau.

Sukurta „Kibble“ receptų analizė

Peržiūros metu „Crafted Kibble“ turi keturis pagrindinius receptus, iš kurių galima rinktis, tačiau jie visi yra ir be grūdų, arba grūdų. Tačiau jų kalakutienos receptas labiau skirtas antsvorio turintiems šunims.

Virėjo vištiena ir žirniai be grūdų

„Crafted Kibble’s Vištienos“ receptas yra labiausiai siūlomas jų receptas, kurį išbandė Sasha labai. Jame yra didžiausias baltymų ir riebalų kiekis, kuris paprastai laikomas sveiku pasirinkimu.

Ingridientai: Vištiena, vištienos miltai, žirniai, žirnių krakmolas, žirnių miltai, vištienos riebalai (konservuoti su mišiniais tokoferoliais ir citrinos rūgštimi), linų sėklos, liucernos miltai, natūralūs kalakutienos ir vištienos skoniai, lašišos miltai (žuvų taukų šaltinis), saulėgrąžų aliejus, džiovintos alaus mielės, džiovintų pomidorų išspaudos, džiovinti kiaušinių produktai, druska, kalio chloridas, mineralai (cinko baltymai, geležies baltymai, vario baltymai, mangano baltymai, kobalto baltymai, seleno mielės), vitaminai (vitamino A acetatas, vitamino D3 priedas, vitamino E priedas) , niacinas, d-kalcio pantotenatas, tiamino mononitratas, piridoksino hidrochloridas, riboflavino papildas, folio rūgštis, biotinas, vitamino B12 papildas), pieno rūgštis, gliukozamino hidrochloridas, cholino chloridas, L-askorbil-2-polifosfatas (vitamino C šaltinis), chondroitino sulfatas, yucca schidigera ekstraktas, taurinas, kalcio jodatas, rozmarino ekstraktas, mielių kultūra (Saccharomyces cerevisiae), džiovintas Lactobacillus acidophilus fermentacijos produktas, džiovintas Enterococcus faecium fermentacijos produktas, d Aspergillus oryzae fermentacijos ekstraktas, džiovintas Trichoderma longibrachiatum fermentacijos ekstraktas, džiovintas Bacillus subtilis fermentacijos ekstraktas. 131140

Konkurso Turkija ir lęšiai be grūdų

„Crafted Kibble“ Turkijos receptas skirtas antsvorio turintiems šunims. Šiame lengvame šunų maiste yra daug skaidulų ir mažai riebalų, o tai padės šunims mesti svorį šeriant tinkamais dydžiais.

Ingridientai: Kalakutiena, raudonieji lęšiai, žirnių pluoštas, sykų miltai, menhadeno žuvų miltai, natūralus kalakutienos skonis, džiovinti burokėlių minkštimas, žirnių krakmolas, žali lęšiai, garbanzo pupelės, kalakutienos miltai, saulėgrąžų aliejus, kalio chloridas, džiovinti pomidorų išspaudos, džiovintos alaus mielės, druska, linų sėklos, mineralai (cinko baltymai, geležies baltymai, vario baltymai, mangano baltymai, kobalto baltymai, seleno mielės), vitaminai (vitamino A acetatas, vitamino D3 papildas, vitamino E papildas, niacinas, d-kalcio pantotenatas, tiamino mononitratas, piridoksino hidrochloridas, riboflavino papildas, folio rūgštis, biotinas, vitamino B12 papildas), L-askorbil-2-polifoastos (vitamino C šaltinis), pieno rūgštis, gliukozamino hidrochloridas, L-karnitinas, cholino chloridas, DL metioninas, konservuotas su sumaišytais tokoferoliais ir citrinos rūgštis, chondroitino sulfatas, yucca schidigera ekstraktas, taurinas, kalcio jodatas, rozmarino ekstraktas, mielių kultūra, džiovintas Lactobacillus acidophilus fermentacijos produktas, džiovintas Enterococcus faecium fermentacijos produktas, džiovintas A spergillus oryzae fermentacijos ekstraktas, džiovintas Trichoderma longibrachiatum fermentacijos ekstraktas, džiovintas Bacillus subtilis fermentacijos ekstraktas. 131287

Gausus avinėlis ir žirniai be grūdų

Avinėlio recepte yra didžiausias angliavandenių kiekis tarp visų kitų receptų. Gerai labai aktyviems šunims.

Ingridientai: Ėrienos miltai, žirniai, garbanzo pupelės, vištienos riebalai (konservuoti su tokoferolių ir citrinos rūgšties mišiniais), lašišos miltai (žuvų taukų šaltinis), žirnių krakmolas, liucernos miltai, natūralus kalakutienos ir vištienos skonis, džiovintų pomidorų išspaudos, džiovintų kiaušinių produktai linų sėklos, saulėgrąžų aliejus, kalio chloridas, džiovintos alaus mielės, druska, mineralai (cinko baltymai, geležies baltymai, vario baltymai, mangano baltymai, kobalto baltymai, seleno mielės), taurinas, pieno rūgštis, vitaminai (vitamino A acetatas, vitamino D3 priedas) , vitamino E papildas, niacinas, d-kalcio pantotenatas, tiamino mononitratas, piridoksino hidrochloridas, riboflavino papildas, folio rūgštis, biotinas, vitamino B12 papildas), gliukozamino hidrochloridas, cholino chloridas, L-askorbil-2-polifosfatas (vitamino C šaltinis) , chondroitino sulfatas, yucca schidigera ekstraktas, kalcio jodatas, rozmarino ekstraktas, mielių kultūra (Saccharomyces cerevisiae), džiovintas Lactobacillus acidophilus fermentacijos produktas, džiovintas Enterococcus faecium fermentacijos produktas, džiovintas As pergillus oryzaefermentation ekstraktas, džiovintas Trichoderma longibrachiatum fermentacijos ekstraktas, džiovintas Bacillus subtilis fermentacijos ekstraktas. 13114

Pikantiškos lašišos ir žirniai be grūdų

Lašišos receptas yra baltymų, riebalų ir angliavandenių kelio viduryje, ir tai yra puikus pasirinkimas, ypač tiems išrankiems valgytojams, kurie linkę į žuvį kaip savo idealų baltymą.

Ingridientai: Lašiša, menhadeno žuvų miltai, žirniai, žirnių miltai, žirnių krakmolas, vištienos riebalai (konservuoti su tokoferolių ir citrinos rūgšties mišiniais), liucernos miltai, natūralus kalakutienos ir vištienos skonis, linų sėklos, džiovinti pomidorų išspaudos, saulėgrąžų aliejus, dikalcio fosfatas, džiovinti aludariai mielės, kalio chloridas, kalcio karbonatas, druska, mineralai (cinko baltymai, geležies baltymai, vario baltymai, mangano baltymai, kobalto baltymai, seleno mielės), cholino chloridas, vitaminai (vitamino A acetatas, vitamino D3 papildas, vitamino E papildas, niacinas, d-kalcio pantotenatas, tiamino mononitratas, piridoksino hidrochloridas, riboflavino papildas, folio rūgštis, biotinas, vitamino B12 papildas), pieno rūgštis, gliukozamino hidrochloridas, L-askorbil-2-polifosfatas (vitamino C šaltinis), chondroitino sulfatas, yucca schidigera ekstraktas , taurinas, kalcio jodatas, rozmarino ekstraktas, mielių kultūra (Saccharomyces cerevisiae), džiovintas Lactobacillus acidophilus fermentacijos produktas, džiovintas Enterococcus faecium fermentacijos produktas, džiovintas Asperg iluso oryzae fermentacijos ekstraktas, džiovintas Trichoderma longibrachiatum fermentacijos ekstraktas, džiovintas Bacillus subtilis fermentacijos ekstraktas. 131754

Pradžia

„Crafted Kibble“ užsakymo procesas yra nepaprastai sklandus ir lengvai suprantamas. Kaip ir dauguma šunų ėdalo tiekimo kompanijų, turite eiti per kelis ekranus, atsakydami į klausimus apie savo šunį. Taip receptai gali būti pritaikyti jūsų šuniui ir užtikrinti, kad gausite tinkamą porcijų dydį ir maistinių medžiagų mišinį.

„Crafted Kibble“ mums patinka tai, kad jie turi žingsnį šiame procese bendromis medicinos problemomis. Mes nesakome (ir aš abejoju, kad jie taip pat yra), kad šis maistas padės išgydyti čia išvardytas problemas, tačiau tam tikrų receptų mitybos pobūdis gali padėti pagerinti tam tikras sveikatos problemas. Daugelis kitų svetainių palieka jums galimybę tai ištirti prieš renkantis receptą.

Sukurta „Kibble“ kaina

„Crafted Kibble“ kainuoja tik apie 9 dolerių per savaitę 25 lb šuniui (vištienos receptas) – ir tai apima siuntimą! Žinoma, maisto prekių parduotuvėje galite rasti pigesnių variantų, tačiau patogumo faktorius čia verčia pinigus tik už 9 dolerių per savaitę.

Paskutinės mintys

Apskritai „Crafted Kibble“ yra patogus pasirinkimas sausam šunų maistui, turinčiam gana gerą maistinių medžiagų profilį. Jų užsakymo procesas yra sklandus, klientų aptarnavimas reaguoja, pristatymas nemokamas ir greitas. Apskritai labai puiki patirtis.