Deimantinių šunų maisto apžvalga – Woof

Deimantas yra aukštos kokybės, amerikiečių gamybos produktas, šeriantis šuniukus beveik 50 metų. Didžiuodamiesi kokybiškais ingredientais už prieinamą kainą, tai yra beveik visų apžvalgininkų rekomenduojamas prekės ženklas, ypač biudžetinių šunų savininkams.

Apie Deimantą

„Diamond Pet Foods“ priklauso bendrovei „Schell & Kampeter Inc.“, kurią dar 1970 m. Įkūrė du svainiai šiais vardais. Šis faktas išdidžiai rodomas ant kiekvieno krepšio. Pora įkūrė savo pirmąją gamyklą Misūryje, tačiau jų sėkmė paskatino kitus įkurti vos po kelerių metų Kalifornijoje ir Pietų Karolinoje. Įmonė vis dar priklauso šeimai ir yra valdoma, o jos gaminiai šiuo metu parduodami daugiau nei 100 pasaulio šalių.

Deimantinių formulių parašas yra daugelio ingredientų, kurių paprastai nėra žemesnės kokybės šunų maiste, įtraukimas, įskaitant uogas, vaisius ir daržoves. Be to, Deimantas didžiuojasi, kad nėra vienas iš aukščiausios klasės, nepasiekiamų paprastų žmonių maisto produktų tipų, ir todėl užtikrina, kad jų produktai išliktų nebrangūs, neprarandant jokios kokybės.

Ingredientų kokybė

Deimantas žada, kad į jų maistą patenka tik aukščiausios kokybės ingredientai, ir naudoja įvairius ne baltymų šaltinius, pavyzdžiui, aukščiau paminėtas uogas, vaisius ir daržoves, kad pridėtų papildomų maisto privalumų. Kai kuriuose receptuose naudojami net tokie ingredientai kaip quinoa, cikorijos šaknis ir kokosas, suteikiant unikalių variantų, palyginti su kitais šiandien rinkoje esančiais produktais.

Iš to, ką galime pasakyti, visi ingredientai yra gaunami čia, JAV, ir sudedami į vieną iš kelių augalų, išsibarsčiusių visoje šalyje. „Dogfoodadvisor.com“ taip pat įvertino maistą kaip „aukštesnį nei vidutinis“ ir gavo trokštamą keturių žvaigždučių apžvalgą.

Sauso šunų maisto produktų linija

Deimantas daugiausia dėmesio skiria savo sauso ėdalo linijoms ir gamina daugybę įvairių formų ir skonių, kad jūsų šuo niekada nenusibostų ir kad visada būtų tinkamas produktas jūsų augintinio poreikiams. Tiems, kurie mėgsta pateikti šiek tiek daugiau variantų, vis dėlto yra ir bendrovės pagamintų konservuotų produktų, o po „Diamond“ logotipu taip pat galima rasti keletą skirtingų skanėstų.

Deimantas

Standartinė kompanijos formulė „Diamond“ maisto produktų linija gaminama iš „aukščiausios kokybės ingredientų ir sukurta taip, kad jūsų augintinis galėtų išlikti aktyvus ir jaustis puikiai“, rašoma bendrovės svetainėje. Maistas taip pat yra kelių skirtingų skonių ir mišinių, kad atitiktų skirtingų gyvūnų poreikius, įskaitant šuniukų ir svorio netekimo veisles. Be to, kiekvienas krepšys yra supakuotas su sveikais antioksidantais, vitaminais ir mineralais, kad jūsų gyvūnas galėtų veikti maksimaliai. talpa.

„Diamond Naturals“

„Diamond Naturals“, kaip ir galima tikėtis, yra natūralesnė standartinės „Diamond“ formulės versija ir yra daugybė veislių, apimančių ne tik standartines amžiaus ir dydžio grupes, bet ir specialius krepšius, tokius kaip oda ir paltai bei ekstremalių sportininkų. . Su šia linija taip pat yra keletas skanėstų ir konservuotų produktų, užtikrinančių, kad jūsų šuniukas niekada nenusibos valgydamas „Diamond Naturals“. Tai taip pat yra populiariausia iš trijų „Diamond“ linijų, ją labiausiai patiria ir labiausiai rekomenduoja naminių gyvūnėlių profesionalai.

Žiūrėkite susijusį straipsnį: Kalifornijos natūralaus šunų maisto apžvalga

Geriausios šviežio šunų maisto pristatymo paslaugos

„Diamond Naturals“ be grūdų

Ši itin populiarios „Diamond Naturals“ be grūdų versija šios svetainės svetainėje užrašyta kaip „geresnių gyvūninių baltymų šaltinių ir be grūdų, kad būtų optimizuotas virškinimas ir apribotas alergijos sukėlėjų poveikis“. Dėl šios priežasties formulė „Be grūdų“ yra puikus pasirinkimas šerti bet kokius gyvūnus jautrumu maistui, be to, jame supakuota daugybė supermaisto ingredientų, kurie pirmiausia padėjo išgarsinti prekės ženklą.

Kur nusipirkti

Deimantinis naminių gyvūnėlių maistas

„Diamond“ yra gana populiarus prekės ženklas, nors jo vis dar negalima rasti visur ir tikrai nebus prekybos centrų lentynose. Kai kurie didesni mažmenininkai, pvz., „PetSmart“, gali jį nešioti, o kelios mažesnės specializuotos parduotuvės tai daro, tačiau norėdami būti saugūs, būtinai apsilankykite įmonės svetainėje ir naudokitės patogiu parduotuvės vietos nustatymo puslapiu. Jei reikia, galite susiaurinti paiešką iki 15 mylių nuo savo namų, o kiekviena parduotuvė, kurioje yra prekės ženklas, yra pritvirtinta prie žemėlapio.

Deimantą taip pat galima įsigyti internetu, o klientai gali įsigyti krepšį iš tokių svetainių kaip „Chewwy“ ir „Amazon“, taip pat daugumos kitų didelių internetinių naminių gyvūnėlių ėdalo mažmenininkų. Deja, tačiau pati įmonės svetainė neleidžia pirkti tiesiogiai vartotojams, tačiau joje yra naudingos informacijos apie kiekvieną jų maistingumą.

Perskaitykite susijusią temą: Dave’o šunų maisto apžvalga