Įdėkite bučinių lūpų vasarą –

Pastarąją mados savaitę valdė pabrėžtos lūpos, jos valdo ir gatves. Mes siūlome, kaip pasigaminti lūpas kaip profesionalui. Pažiūrėkite, kokios lūpų dažų spalvos yra madingos ir kokių klaidų reikėtų vengti atliekant lūpų makiažą. Peržiūrėkite lūpų dažų, akių kontūro ir lūpų blizgesio mėgėjų vadovą!

Vasaros lūpų makiažas - rinkitės lūpų dažus, lūpų įdėklus ir lūpų blizgesius

Makiažo be makiažo eroje, kai akių makiažas yra labai subtilus, mums belieka pašėlti labiau pabrėžtomis lūpomis. Raudonos lūpos ir matiniai lūpų dažai išlieka madingi, tačiau yra ir daug kosmetikos naujovių. Mes atsisakome matinių lūpų dažų naudodami atlasinius lūpų dažus ir stiklinius lūpų blizgesius. Koks yra madingiausias lūpų makiažas?

1. Dviejų spalvų lūpos

Negalite nuspręsti, ar jums labiau patinka rausvos ar raudonos lūpos? Vieną lūpą nudažykite rausva, kitą – raudona, o po bėdos – Dviejų spalvų lūpos yra tikras „Instagram“ hitas! Atminkite, kad rinkitės kontrastingas spalvas, efektas bus geresnis!

Lūpų makiažas - 2 spalvos

2. Makiažo auskarų vėrimas

Makiažo auskarų vėrimas yra lūpų makiažas, puikiai tinkantis festivalio sezonui. Kad nuobodžios lūpos nebūtų nuobodžios, jos dekoruojamos vertikalia juostele, nudažyta sidabriniu arba auksiniu pamušalu. Tai atrodo kaip lūpų žiedas, kuris puikiai papildo madingą „glam rock“ ar „boho“ išvaizdą.

3. Natūralios lūpos

Nesudaro makiažo lūpų? Žinoma. Šis lūpų makiažas yra skirtas užmaskuoti trūkumus ir sustiprinti jūsų natūralų grožį. Matiniai smėlio ir subtilaus rožinio atspalvių lūpų dažai puikiai tinka kasdien.


Vizažistės patarimai

Jei naudosite nuogus lūpų dažus su drėkinamosiomis savybėmis, pasieksite lūpų priežiūros pasaulio čempionatą – norėdami tai pasiekti, pasieksite „MAC Mineralize Rich“ lūpų dažus (kuriame yra net 77 apsauginiai mineralai) arba „Lancome L’absolu Rouge“ (apsaugo lūpas nuo UV spindulių) ir turi anti-senėjimo savybių).


4. Blizgios lūpos arba stiklinės lūpos

Natūralus makiažas tinka darbui, bet ką daryti atėjus vakarui? Tai puikus laikas sodrioms ir stiklinėms lūpoms. Blizgių lūpų efektą galite pasiekti naudodami skystus lūpų blizgesius ir lūpų dažus – lūpų laką. Jų rasite „Clinique“, „Revlon“, „Estee Lauder“ ir „Astor“.

5. Spalvingos ir blizgančios lūpos – vienaragis makiažas

Spalvingos lūpos yra karštas pasiūlymas festivaliui ar vasaros paplūdimio vakarėliui. Jei bordo spalvos lūpų dažų jums nepakanka, siekite daugiau „pašėlusių“ spalvų. Madingos lūpų dažų spalvos yra grafitas, juoda, mėlyna ir violetinė – matomos ant viso interneto lūpų (žiūrėkite „Makeup Revolution“ lūpų dažų spalvų gamą, kurios yra nebrangios ir patikimos). O kai to nepakanka, eik iš proto su blizgučiais. Jaučiame, kad atėjo nauja lūpų makiažo era – pilna, mirguliuojanti dėmėmis, pavyzdžiui, poniuko karve Ponis <3

4 dažniausiai pasitaikančios lūpų makiažo klaidos

1. Lūpų dažų tepimas šiurkščiomis ir nedrėkintomis lūpomis

sprendimas: naudokite minkštą dantų šepetėlį ir atlikite juo švelnų masažą, kuris pašalins negyvas odos ląsteles ir pasirūpins kraujo tiekimu į burną. Prieš tepdami lūpų kontūro pieštuką ir lūpų dažus, užtepkite maitinamąjį lūpų balzamą.

2. Užtepę skystus lūpų dažus naudokite lūpų įdėklą

sprendimas: prieš tepdami skystus lūpų dažus ir lūpų laką, visada naudokite lūpų įdėklą – jie išlaikys skystą lūpų dažų konsistenciją, o jų atspalvius bus lengviau sujungti su lūpų dažais.

3. Kelių sluoksnių skystų lūpų dažų tepimas – per greitai ir per daug

sprendimas: tepkite lūpų laką plonais sluoksniais; palaukite akimirką, kol skysti lūpų dažai taps jūsų lūpomis, prieš tepdami kitą.

4. Aiški linija ties vidine lūpų riba

sprendimas: Kad linija būtų nematoma, patrinkite ją piršto galiuku.

Žemiau rasite lūpų dažus, lūpų blizgesius ir lūpų lakus, kurie leis tobulinti lūpų makiažą:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *