Dėlionė: kas yra m

Dėlionės yra elektriniai įrankiai, skirti tiksliai pjauti įvairias medžiagas. Jomis galima pjauti medieną, aliuminį, plastiką, vinilą, plieną ar keramiką. Apskritai, tai yra ypač praktiški ir labai universalūs nešiojamieji įrankiai.

Pastaraisiais metais jo naudojimas vis plačiau paplito. Šiandien tai laikoma pagrindine priemone tiek mėgėjams, tiek „pasidaryk pats“ specialistams. Dėl perkeliamumo jie siūlo daugybę pranašumų, nes leidžia labai tiksliai pjauti.

Svarbiausias

  • Dėlionės yra elektriniai įrankiai, leidžiantys pjauti labai tiksliai. Su jais galima apdirbti įvairių rūšių medžiagas: medieną, plieną, aliuminį, plastiką ir vinilą.
  • Jie yra nešiojami ir labai universalūs įrankiai. Jie idealiai tinka mėgėjams ir pasidaryk pats.
  • Patariama visada laikytis pagrindinių saugos priemonių, kad išvengtumėte nelaimingų atsitikimų.

Reitingas: geriausi dėlionės rinkoje

Tada mes siūlome jums savo reitingą su penkiais geriausiais šiuo metu rinkoje esančiais pjūkleliais. Tokiu būdu galite pasirinkti, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius. Mes pasirinkome įvairiai, atsižvelgdami į skirtingus jūsų poreikius.

1 pozicija: „Bosch PST 900PEL“ pjūklas

Tai idealus dėlionė tiek mėgėjams, tiek beveik profesionaliems darbams. Jo galia yra 620 W, leidžianti pjauti medieną iki 90 mm gylio. Jis turi ašmenų judėjimą švytuokle ir elektroninį greičio valdymą, kad pasirinktų smūgių skaičių per minutę.

Tai tvirta ir kompaktiška mašina, tačiau labai patogi ją valdyti. Be to, ji turi antivibracinę sistemą ir pūtimo funkciją. Jame įdiegta vienos rankos SDS sistema, leidžianti saugiai pakeisti ašmenis per kelias sekundes. Siekiant didesnio saugumo, jis yra su skaidriu apsauginiu dangteliu.

Pozicija Nr. 2: „Bosch PST 650“ dėlionė

Dėlionė „Bosch PST 650“ išsiskiria patogumu ir tikslumu. Tai yra ideali priemonė pasidaryk pats dėl lengvo tvarkymo ir puikios kainos ir kokybės santykio. Kompaktiškas dizainas, ergonomiška rankena ir mažas svoris daro jį lengvą ir universalią mašiną. Variklis pasiekia 500 W galią.

Jame yra oro pūtimo sistema, skirta pašalinti drožles ir kitus susidariusius likučius. Ant jo galiuko yra maža rodyklė, nukreipianti pjūvį. Jūsų pagrindinė plokštė arba slydimas yra didesnis nei įprastai, kad būtų geriau stabilus. Jis veikia esant žemam vibracijos lygiui. Be to, su vokiško prekės ženklo „Bosch“ garantija.

3 pozicija: „Einhell TC-JS 100“

Didelės 750 W galios dėka jis gali susidoroti su labai sudėtingais projektais. Siūlomos keturios galimos padėties pjūklo mentės švytuoklės valdymui. Be to, jis turi elektroninį greičio valdymą ašmenų judesių skaičiui. Greitis reguliuojamas nuo 800 iki 3000 smūgių per minutę.

Jame yra pjovimo kreiptuvas, skirtas tiksliau pjauti. Pjūklo ašmenis galima pakeisti be įrankių. Pjūklo pagrindą taip pat galima reguliuoti nereikalaujant įrankių. Jis turi apsaugą nuo drožlių plyšimo ir apsauginę plastikinę plėvelę, apsaugančią ranką.

4 pozicija: „Kawasaki K-EJS 800“

Šis nuostabus japonų prekės ženklo „Kawasaki“ dėlionės maksimalus galingumas siekia 800 W. Jo didžiulė galia leidžia pasiekti maksimalų 2 900 aps./min. Greitį. Jame yra elektroninis greičio valdymas. Be to, ašmenų švytuoklės judesį galima reguliuoti keturiose padėtyse.

Trumpai tariant, tai labai galingas pjūklas, nors ir šiek tiek sunkus. Tai visų pirma išsiskiria puikiu kainos ir kokybės santykiu. Žinoma, deja, instrukcijos pateikiamos ne ispanų kalba. Be to, standartiniai peiliai nėra labai geros kokybės.

5 pozicija: „Black Decker“ KS501

Šis dėlionė turi garbę būti visų laikų perkamiausia. Skirtas pradedantiesiems ir „pasidaryk pats“ entuziastams, jis išsiskiria savo žema kaina. Tai labai patogus ir lengvas įrankis, nes jis vos sveria 1,4 kg. Žinoma, su 400 W maksimalia galia jis nepasiekia kitų mašinų lygio.

Jame yra vibracijos mažinimo sistema, fiksavimo mygtukas ir pūtimo funkcija. Palaikoma ant slydimo, ji gali pasisukti pati iki 45º kampo. Jis suderinamas su U tipo ašmenimis. Trumpai tariant, tai yra žemos klasės dėlionė, tačiau ji daugiau nei atlieka savo funkciją.

Pirkimo vadovas: ką turėtumėte žinoti apie pjūklus

Perkant dėlionę patogu atsižvelgti į keletą klausimų, kad pasirinktumėte geriausią įmanomą variantą. Nepamirškite, kad informacija yra jėga. Todėl šiame skyriuje mes nagrinėjame keletą klausimų, kurie gali išsiaiškinti visas pirkimo metu iškylančias abejones.

Jig pjūklas

Dažniausiai „Jig“ pjūklai naudojami dailidžių darbams.
(Šaltinis: Kzenonas: 10091500 / 123rf.com)

Kas iš tikrųjų yra dėlionė?

Dėlionė yra pjovimo mašina, paprastai turinti kintamo greičio elektrinį variklį. Pjovimas atliekamas pasukant siauros frezos ašmenis aukštyn ir žemyn. Judėjimą iš variklio į ašmenis perduoda Škotijos jungo mechanizmas.

Pjovimo įrankis yra metaliniai pjūkleliai. Jie susideda iš mažų, siaurų metalinių juostelių, plokščia kraštų arba pjautinių dantų. Yra įvairių dydžių ir formų lapai. Taigi dėlionę galima naudoti įvairioms medžiagoms gaminti ir įvairiausių formų pjovimams daryti.

Kokie yra pagrindiniai dėlionių panaudojimo būdai?

Jie naudojami tiksliems skirtingų formų pjūviams ir meniškesniam nei kitų pjūklų pjovimui. Taigi, be kitų, jie leidžia savavališkai iškirpti arba kurti šablonus. Jie taikomi skirtingoms medžiagų rūšims. Jie gali pjauti medieną, vinilą, aliuminį, kamštį, plieną, cinką ir pan., Kol užpildys ilgą sąrašą.

Trumpai tariant, galima sakyti, kad jie naudojami įvairių tipų dalių ir objektų statyboms ir pertvarkymui. Tačiau dažniausiai dėlionės naudojamos dailidžių darbuose. Jie dažnai naudojami norint pasiekti pjovimus, kurių negalima atlikti rankiniais pjaustytuvais.

Dėlionės pranašumai ir trūkumai?

Svarbiausias figūrinių pjūklų privalumas yra jų universalumas, todėl juos galima naudoti įvairioms medžiagoms. Be to, jie yra daug mažiau pavojingi įrankiai nei kitos „pasidaryk pats“ mašinos. Priešingai, tai nėra įranga, leidžianti labai greitai pjauti, todėl kai kurie darbai gali būti šiek tiek sunkūs.

Kitas taškas, skirtas naudingoms dėlionėms, yra jų kaina. Tai mašinos, kurių kaina yra gana nebrangi. Be to, pjovimo peiliai taip pat yra prieinamos kainos. Bet kokiu atveju visada patartina pirkti geros kokybės lakštus. Taigi sumažėja lenkimo galimybė.

Kodėl patartina pirkti dėlionę?

Dėlionės tapo nepamainoma priemone tiek mėgėjams, tiek „pasidaryk pats“ specialistams. Jie siūlo daugybę privalumų, tokių kaip tikslumas ir universalumas, kurių vargu ar galima nepastebėti. Be to, jis gali būti naudojamas dirbant su įvairių tipų medžiagomis.

Privalumas

  • Labai universalus
  • Naudojamas įvairių tipų medžiagoms
  • Vidutinė kaina
  • Jie daro kreivių pjūvius

Trūkumai

  • Jie nepjauna labai greitai
  • Būtina imtis saugumo priemonių
  • Pjūvį galima nukreipti

Kokios yra dėlionės?

Dėlionės yra skirtingų tipų. Pirmiausia galime atskirti pjūklus su rankena ir pjūklus be rankenos. Pirmieji turi gaiduką, todėl juos lengviau valdyti. Pastarieji paprastai siūlo didesnę galią ir turi ašmenimis švytuoklę. Be to, juos sunkiau valdyti.

Tokiu pačiu būdu galima atskirti laidines elektrines mašinas nuo belaidžių stendų mašinų. Pirmieji yra prijungti prie elektros srovės, o antrieji turi bateriją. Belaidžių dėlionių pranašumas yra tas, kad jas galima naudoti vietovėse, kuriose nėra elektros, pavyzdžiui, sode.

Kaip naudoti dėlionę?

Prieš pradedant pjauti patogu nubrėžti pjovimo liniją. Be to, pjaunama medžiaga turi būti pritvirtinta spaustukais. Norėdami pradėti pjauti, mašinos pagrindo priekį laikykite ant medžiagos, kurią ketinate pjauti. Prieš pjovimo diską į medieną turite įjungti pjūklą. Priartinate ašmenis ir pradedate pjauti.

Tuo atveju, jei norite padaryti interjero pjovimą, pirmiausia turite padaryti grąžtą. Tai padarę, įkiškite pjovimo peiliuką per skylę ir tęskite taip, kaip paaiškinome anksčiau. Žinoma, jūs turite pasirinkti tinkamą pjovimo pjūvį ir medžiagą, kurią ketinate pjauti.

“Žmonės mano, kad teisingas pastatų gamybos būdas yra tinkamas kampas, nes jis geriau išnaudoja erdvę, tačiau tai yra tarsi sakymas, kad kraštovaizdis yra vietos švaistymas. Pasaulis nėra stačias kampas.”

Kokie yra dėlionės pavojai?

Pirmiausia, prieš pradėdami naudoti pjūklą, rekomenduojame atidžiai perskaityti naudojimo instrukciją. Visų pirma skyriuje apie riziką, susijusią su jo naudojimu. Visų pirma, svarbu atkreipti ypatingą dėmesį į tai, kad pjūklu nenutraukėte maitinimo laido.

Be to, patogu naudoti tinkamą kaukę, kad apsisaugotumėte nuo dulkių. Rekomenduojame naudoti bent vieną su kodu FFP2 arba net FFP3. Taip pat turėtumėte dėvėti apsauginius akinius, kad apsisaugotumėte nuo bet kokių lustų, kurie gali suskaidyti. Nepamirškite savo klausos apsaugos šalmų ir apsauginių pirštinių.

Dėlionė su staliu

Su dėlionėmis galima apdirbti įvairių rūšių medžiagas: medieną, plieną, aliuminį ir kt.
(Šaltinis: Bialasiewicz: 41889874 / 123rf.com)

Kokios priežiūros reikalauja dėlionė?

Pjūklams, kaip ir kiekvienam tiksliam įrankiui, reikia pagrindinės priežiūros, kad būtų užtikrintas tinkamas jų veikimas. Tinkama priežiūra padės ilgiau mėgautis dėlionės pjūklu ir geresnės būklės. Priešingu atveju neilgai trukus turėsite nusipirkti naują.

Kadangi jie dirba su elektriniu varikliu, svarbu neleisti jiems patekti į …

Leave a Reply

Your email address will not be published.