Didelio greičio maišytuvas 2021>

Stalo maišytuvas

Maišytuvai visam laikui rado kelią virtuvėje, tai buitinė technika, leidžianti greitai paruošti kokteilį, grietinėlės sriubą, sumaišyti ingredientus, blynų pyragą ar sutrinti ledą. Taurių maišytuvai, priklausomai nuo modelio ir gamintojo, gali gerokai skirtis pagal parametrus ir kainą. Maišytuvuose esančių priedų ir priedų gausa leidžia paruošti sveikus patiekalus išsinešimui, puikiai papildant dietą, tačiau ne kiekvienas kokteilis išlaiko savo savybes po kelių valandų. Kokį ąsočių maišytuvą pasirinkti kad jis jums tarnautų daugelį metų?

Savo reitinge stengiamės atkreipti dėmesį į svarbiausius aspektus, turinčius įtakos populiariausių puodelių maišytuvų modelių kokybei, ilgaamžiškumui ir kainai. Sąrašas buvo parengtas remiantis parametrais, specifikacija ir, svarbiausia, vartotojų nuomone, atsižvelgiant į pasitenkinimą reitingo modelių pirkimu ir patvarumu.

Didelio greičio maišytuvas užima 2021 m. Birželio mėn

Taip pat patikrinkite geriausių maišytuvų sąrašas

Kokteilių maišytuvas

Maišytuvas su kokteilio talpykla turi būti ne mažesnis kaip 600 W. Tai leidžia sklandžiai maišyti minkštus vaisius, tokius kaip bananai, obuoliai, persikai ir kt. Jei norite gaivinančio kokteilio su susmulkintu ledu, maišytuvo galia neturėtų būti mažesnė nei 750 W. Galingas greitaeigis maišytuvas be ledo sutraiškymo, jis turėtų gerai sutraiškyti riešutus. Norint paruošti žemės riešutų sviestą, jums jau reikia nepaprastos galios, apie 1000 W. Spartusis maišytuvas leidžia pjaustyti produktus neužimant rankos, o tai reiškia, kad tuo pačiu metu virtuvėje galite paruošti daug daugiau. Vienintelis greitaeigių maišytuvų trūkumas yra ribotas puodelių talpa.

Paruošti kokteilį ar sriubą maišytuve, kurio talpa maža, didesnei žmonių grupei gali būti šiek tiek sunkiau. Didelis ąsočių maišytuvas leidžia paruošti 2 litrus kokteilio vienu metu, kurio klasikinio dydžio taurėse (250 ml) pakanka 8 žmonėms. Virtuvinis maišytuvas, atsižvelgiant į poreikius, neturi turėti talpų puodelį, o kelis pakeisti, todėl tampa asmeniniu maišytuvu, o tai gali būti svarbu tiems, kurie turi izoliuotas skonio nuostatas. Buteliuko ar vandens buteliuko formos puodeliai leidžia efektyviai paruošti ir gabenti kokteilį į darbą, treniruotes, mokyklą ir pan., Ribojant skalbimui reikalingų elementų skaičių – pjovimo ašmenų plovimą. Visus metus prieinamų šviežių vaisių, daržovių ir žolelių vartojimas sveiką gyvenimo būdą daro ne taip sunku, todėl maistingo kokteilio su grūdais, dribsniais, vaisiais ar daržovėmis paruošimas trunka vos kelias sekundes.

Didelio greičio vakuuminis maišytuvas – ar verta?

Didelio greičio vakuuminis maišytuvas

Ingredientus galite susmulkinti puodeliu, rankiniu ar vakuuminiu maišytuvu. Paskutinis iš išvardytų išsiskiria papildoma funkcija, leidžiančia mišriems produktams ilgai išlikti šviežiais. Kodėl verta pagalvoti apie vakuuminio maišytuvo pirkimą iš reitingo? Sumalkant ingredientus vakuume, vaisiai ir daržovės nepraranda vertingų maistinių medžiagų. Vizualinės vaisių ir daržovių oksidacijos įrodymai yra, pavyzdžiui, bananų, obuolių ar bulvių patamsėjimas. Bulvių deguonies tiekimą galima apriboti naudojant vandenį, į kurį panardintos bulvės. Maišant produktus ir papildomai prisodrinant kokteilio deguonimi, malant kokteilį, jo konsistencija greičiau pablogėja ir prarandama vertingų mineralų. Vakuumas leidžia ilgiau išlaikyti produktus šviežius ir vertingus. Vakuumine vadinama technologija nėra naujiena, ji jau buvo naudojama maistui laikyti ir pratęsti jo galiojimo laiką – nuo kelių dienų iki net 2 savaičių. Oras išsiurbiamas iš maišytuvo puodelio apsaugo nuo ingredientų prisotinimo deguonimi, taigi neprarandame vertingų fermentų. Maišius produktus į kokteilį klasikiniame maišytuve, galima pastebėti skysčio putojimą, kelias minutes pastovėjęs kokteilis susisluoksniuos, o tai reiškia, kad vanduo atsiskirs nuo likučių. Po kelių valandų deguonimi prisotintas kokteilis praranda maistines savybes, vitaminus ir fermentus, įgauna surūdijusią spalvą. Jie yra ypač pažeidžiami maišant kokteilį vitamino C ir riebaluose tirpių vitaminų A ir E, kurie po deguonies išgaruoja iš gėrimo. Greitame vakuuminiame maišytuve pagaminti kokteiliai yra vienodo konsistencijos be skaidrių putų. Kelios valandos atidedant deguonies turinčio kokteilio vartojimą, pvz., Tik darbe, mokykloje, gali pradėti skilimo ar net puvimo procesus. Ruošiant kokteilį reitinguojamame greitaeigiame vakuuminiame maišytuve, jo paruošimo metu kokteilio spalva išlieka šviesi. Tai taip pat susiję su kokteilio skonio išsaugojimu, tarsi jis būtų ką tik paruoštas.

Taurių maišytuvas – privalumai ir trūkumai

Puodelių maišytuvų pranašumai

 • Jie greitai paruošia paruoštą ir sveiką maistą
 • Jie labai palaiko dietą
 • Pochlebce ji sumaišo vaisius ir daržoves
 • Nepalieka daug plauti
 • Tai leidžia paruošti gaivų gėrimą su susmulkintu ledu
 • Stikliniai puodeliai leidžia maišyti karštas sriubas

Puodelių maišytuvų trūkumai

 • Garsus darbas
 • Ingredientų paruošimas užtrunka šiek tiek laiko
 • Tai užima vietą ant prekystalio ar spintelėje
 • Geras maišytuvas yra brangus
 • Pigūs maišytuvų modeliai turi patvarius plastikinius peiliukus
 • Plastikiniai puodeliai ilgainiui nuobodžiuos

Spartus ąsočių maišytuvas

Greitaeigiu maišytuvu galima vadinti maišytuvą, kuris pasiekia mažiausiai 24 000 apsisukimų per minutę. Kodėl toks sukimosi greitis? Didelis peilių greitis leidžia emulguoti, smulkiai ir visiškai sumalti daržoves, žoleles ir vaisius. Stalo maišytuvai iš reitingo turi net 45 000 apsisukimų per minutę, šis greitis leidžia sklandžiai sumalti sėklas, riešutus ir šakniavaisius. Maišytuvo mentėms įsibėgėti tokiu dideliu greičiu reikalingas maždaug 2000 W variklis. Ašmenų galia ir greitis sukuria lygias mases ir glotnučius net iš kietų, pluoštinių gaminių.

Taurių maišytuvas – į ką turėtumėte atkreipti dėmesį?

Spartus ąsočių maišytuvas

Rinkoje yra daug maišytuvų, todėl į ką turite atkreipti dėmesį, kad pasirinktumėte tinkamą modelį, kuris jums tarnaus daugelį metų?

 • Maišytuvo galia turėtų būti ne mažesnė kaip 1000 W, todėl kietųjų riešutų ir sėklų maišymui nepritrūks energijos.
 • Sukimosi greitis turėtų būti bent 30 000 apsisukimų per minutę, todėl malimas, žolelės, lapai, pluoštinės ir šakniavaisinės daržovės ar vaisiai nebus kliūtis maišytuvui.
 • Taurėgerai, kai tai leidžia paruošti asmeninį kokteilį ir atsigerti visai šeimai, todėl geriau rinkitės modelį su keliais puodeliais.
 • Peilių kokybė Šlifavimo tikslumas priklauso nuo peilių, taip pat skaičiuojamas jų skaičius, kuo daugiau jų, tuo trumpesnis laikas užtrunka paruošti gėrimą.
 • Greičio kontrolė, ne visus ingredientus reikia šlifuoti maksimaliu greičiu, kitaip ledo kubeliai taip pat sutraiškomi, verta rinktis maišytuvo modelį su automatinio šlifavimo funkcija ir keliais kitais režimais.
 • Papildomos funkcijos tai pulso režimas leidžia sutraiškyti ledą, o turbo režimas leidžia greitai paruošti sklandų kokteilį.
 • Papildomi priedai, kai kuriuose maišytuvuose yra praktiškų priedų, todėl pirkimas yra praktiškesnis.

Taurių maišytuvas užima 2021 m. Birželio mėn

Stiklo ąsočių maišytuvas

Puodelio talpa yra labai svarbi, ypač kai reikia paruošti didesnes porcijas. Medžiaga, iš kurios gaminama taurė, taip pat yra labai svarbi.

 • Plastikinis ąsočių maišytuvas – plastikas yra patvari medžiaga, nors gali lengvai lūžti, tačiau yra labai lengva, todėl yra puikus indas kokteiliui paruošti. Deja, plastikiniai puodeliai laikui bėgant praranda kristalinę spalvą, matant matinį indą, ne visi jie tinka indų plovimo mašinai, į kurią verta atkreipti dėmesį perkant maišytuvą iš reitingo.
 • Stiklinė taurė – atsparus įbrėžimams, dauguma stiklinių indų leidžia ruošti karštus indus ir plauti indaplovėje, be to, jis nereaguoja su maistu. Deja, nepaisant patvarumo, mokykla taip pat yra sunki, todėl puikiai tinka naudoti namuose ir turi mažesnę talpą.
 • Tritano taurė – ši medžiaga sujungia stiklo stiprumą ir plastiko lengvumą. „Tritan“ yra atsparus mėlynėms ir įbrėžimams, nereaguoja su maistu ir gerai atlaiko aukštą temperatūrą.

Maišytojai, kuriuos išskyrė redaktoriai 2021 m

Parašykite komentarą