Šunų drabužiai: kas yra m

Šunys yra gerai aprūpinti kailiu, kad galėtų susidoroti su oru. Tačiau yra keletas priežasčių, dėl kurių plaukai nėra pakankami, kad apsaugotų juos nuo šalčio ir lietaus. Daugelis šunų gyvena skirtingose ​​ekosistemose, nei atsirado iš pradžių. Priešingai, kiti keičiasi savo protėvių atžvilgiu.

Taigi, čia mes padėsime jums suprasti, kodėl jūsų mylimiausiam augintiniui reikia drabužių ir, kartais, net batų, kad galėtų išeiti į lauką, atsižvelgiant į tai, kokiose vietose ir kokia temperatūra. Ir mes daugiau sužinosime apie šią vis madingesnę rinką. Šunų drabužiai ne iš tuštybės, o iš būtinybės. Tikimės, kad tai jums labai padės.

Svarbiausias

  • Šunims tam tikromis progomis, pavyzdžiui, labai šaltomis ar lietingomis dienomis, reikalingi drabužiai, kad išlaikytų savo sveikatą esant temperatūrai.
  • Net aksesuarų rinka dabar siūlo avalynę šunims, kuri yra labai naudinga, kai šunys ketina ilgą laiką vaikščioti per sudėtingo reljefo vietas. Pavyzdžiui, dėl žvyro arba kai žemė bus labai karšta. Jei jūsų šuo turi jautrius įklotus, šis drabužis bus labai naudingas jo savijautai.
  • Jūsų augintiniui bus labai svarbu, kad pasirinkto drabužio audinys ir forma būtų labai patogūs, kad nepakenktų odai. Taip pat, kad jis nebūtų erzinantis tokiose dalyse kaip jo bagažinės sujungimas su kojomis ar uodegos srityje.
  • Svarbiausia šuns dalis, kurią reikia uždengti, yra apatinė nugaros dalis, nes ji labiausiai kenčia nuo šalčio. Taigi, visada įsitikinkite, kad drabužio, kurį ketinate įsigyti, ilgis atitinka jūsų augintinio bagažinės ilgį.
  • Gyvūnams patogumas viršija grožį. Drabužio stilius jums bus svarbus. Todėl, net jei norite, kad tai būtų naujausia mada, pirmenybę teikite tam, kad drabužis būtų patogus jūsų kūnui ir sukurtas iš kokybiškų medžiagų.

Geriausi šunų drabužiai rinkoje: mūsų mėgstamiausi

Šiame skyriuje pamatysite penkių populiariausių drabužių, kuriuos šiais metais galite rasti rinkoje, rinkinį. Šis sąrašas pateikiamas kartu su išsamiu kiekvieno produkto paaiškinimu, kad galėtumėte geriau juos pažinti. Yra daugybė drabužių, kuriuos galite pasirinkti atsižvelgdami į savo skonį, savo ir savo augintinio poreikius.

Geriausias neperšlampamas kailis šunims

Šis neperšlampamas kailis pagamintas iš nailono ir poliesterio. Tai produktas, sukurtas šaltai temperatūrai.

Kiekvienoje užtrauktuko pusėje yra D žiedas, skirtas diržui sukabinti. Tai veikia kaip pakinktai ir apsaugo nuo lietaus.

Pirkėjai iš šio kailio išsiskiria tuo, kad jis sveria labai nedaug, jį lengva apsiauti, švelniai liesti ir yra malonus šuns odai. Labai svarbu gerai išmatuoti krūtinę, kaklą ir nugarą.

Pigiausi mažų šunų drabužiai

Beveik 60% 5 žvaigždučių įvertinimų pritaria šiems viršutiniams drabužiams mažiems šunims, tai nieko! Tai drabužis iš labai malonios medvilnės ir poliesterio. Yra įvairių spalvų ir dydžių.
Tai pigus, šiltas drabužis su gobtuvu.

Norėdamas apskaičiuoti tinkamą dydį, gamintojas pabrėžia, kad be nugaros ilgio reikia išmatuoti savo augintinio kaklo ir krūtinės apimtis.

Idealūs flaneliniai šunų drabužiai už kainos ir kokybės santykį

Tai beždžionė, uždengianti šuns kūną nuo kaklo iki keturių kojų, nepasiekdama žemės. Jis pagamintas iš flanelio. Jis turi išeiti žiemą ir galite pasirinkti penkis dydžius ir tris spalvas. Jei abejojate dėl dviejų dydžių, gamintojai rekomenduoja rinktis didesnį.

Vartotojai vertina, kad jis yra minkštas, kad yra šiltas ir yra puikus kainos ir kokybės santykis. Jie taip pat teigia, kad jį lengva apsiauti. Jis dėvi siuvinėtą gobtuvą.

Geriausi kasdienio stiliaus šunų drabužiai

Jei ieškote atsitiktinio ar derliaus savo pūkuotam jau radai! Tai idealus drabužis mažiau šaltuoju metų laiku iš medvilnės ir poliesterio.

Jis yra skirtingų spalvų, tačiau visas dėvėtas džinsinis audinys, jūsų augintiniui tai patiks!

Jis skirtas mažiems šunims ir turi 4,4 iš 5 žvaigždžių, kuriuos skiria vartotojai, kurie vertina jo dizainą ir gerą kokybę.

Geriausias neperšlampamas drabužis aukščiausios klasės šunims

Nerasta jokių produktų.

Šis neperšlampamas ir apverčiamas šuns kailis siūlo du stilius. Viena pusė yra neperšlampama, kita – minkšta ir lanksti, pagaminta iš medvilnės. Dizainas išsiskiria tipiškų britų paveikslų naudojimu rudais tonais ir smėlio spalvos.

Jis yra lankstus, kad tilptų įvairaus dydžio ir būtų skalbiamas mašinoje.

Pirkėjai pažymi, kad jį lengva uždėti ir pritaikyti dėl lanksčio uždarymo. Jis neuždengia gyvūno kojų. Saugokite nuo lietaus ir šilto.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie šunų drabužius

Šiose eilutėse mes atsakysime į klausimus, kuriuos, būdami šuns šeimininku, jūs tikriausiai paklausite sau. Mes sutelksime dėmesį į dažniausiai pasitaikančias abejones ir pateiksime atitinkamus patarimus, kuriais vadovausis ekspertai. Amžinai diskutuojama apie tai, ar dėti drabužius ant šuns, kai jis išeis iš namų. Čia taip pat rasite atsakymą į šį klausimą.

Šuniukas su megztuku

Mažus šunis šaltu oru reikia sujungti.
(Šaltinis: Anderson: okEVQ7r3JPg / Unsplash.com)

Ar mano šuniui reikia drabužių?

Daugelis žmonių teigia, kad šunims drabužių nereikia, nes gamta juos jau aprengė kailiu. Nors tiesa, kad gamta yra išmintinga, turite galvoti, kad daugelis šunų veislių gyvena ne savo buveinėje ir jų plaukai nėra pritaikyti gyvenamai vietai. Negana to, daugumos rasių protėviai skiriasi.

Šunys beveik visada būna namuose, o išėjimas į šaltą klimatą yra didelis temperatūros pokytis, kuris gali pakenkti jų sveikatai. Amžinos diskusijos vyksta šiuo klausimu. Daugelis sako, kad nebūtina dėvėti šuns drabužių, tačiau buvo ištirta, kad tai tiesiog labai priklauso nuo kiekvieno gyvūno. Jei matote, kad jūsų augintinis negali prisitaikyti, venkite to.

Kokiam šuniui reikia drabužių, kai tik šalta?

Labai svarbu, kad maži gyvūnai ja naudotųsi, nes daugelis veislių greičiau praranda šilumą ir dėl to reikia prieglobsčio. Be to, patogu priglausti šunis, kurie turi mažai kailio. Pagyvenusiems šunims reikia šiltų drabužių. Ypač jei jie serga osteoartritu, nes dėl šalčio jie kenčia labiau.

Taip pat šuniukai, kurie labiau linkę sirgti stiprindami savo gynybą. Bet kokiu atveju šie, būdami žaismingesni, taip pat gali nepatogiai apsirengti. Kita vertus, tiems, kurie turi daug plaukų, lietaus metu bus reikalingi drabužiai, kad plaukai neperšlaptų.

Laiminga pora

Labiausiai jūsų šuniui patiks jo apranga, kad jis jam patogus.
(Šaltinis: „Lightfieldstudios“: 106774543 / 123rf.com)

Kokiomis progomis šunims su puikiu kailiu taip pat reikia drabužių?

Yra veislių šunų, kurie gali puikiai gyventi šaltame klimate, pavyzdžiui, Sibiro haskis, šarpee, samojedas ar čiau čiau. Tačiau kitoms veislėms, nesvarbu, kiek ilgi jie turi išorinius plaukus, gali nepakakti apatinių kailių žiemos vėjui įveikti.

Turėtumėte atkreipti dėmesį į savo augintinio savybes.

Tačiau jei jis turi daug kailių ir lyja, gali būti labai praktiška apsivilkti lietpaltį ar neperšlampamą striukę, kad išeitum į lauką. Gyvūno ir jūsų patogumui. Jei jūsų augintinis į namus atvyks išmirkęs, turėsite kuo greičiau jį išvalyti ir nusausinti, kad jis nekvepėtų. Ir jam bus patogiau kiek įmanoma išvengti tos drėgmės.

Ar šunų drabužiai gali erzinti?

Taip tu gali. Štai kodėl bus labai svarbu nusipirkti tinkamo dydžio drabužį iš minkštos, malonios jūsų augintinio odai medžiagos. Kai kurie šunys, uždėję drabužį, jaučia, kad norite jame dominuoti. Ir tai nepatinka šuniui. Be to, jei nešalta arba šuo turi daug plaukų, drabužis gali juos labai įkaitinti.

Kita vertus, šunims, kurie daug žaidžia ir šokinėja, gali būti tikrai nepatogu su drabužiais. Taigi tokiu atveju ieškokite drabužių, kurie būtų patogūs ir neapribotų jūsų šuns judesių. Taip pat gali būti labai nemalonu dėvėti paltą, kuris nėra lietus, kai lyja. Tas atvejis priverčia šunį vaikščioti su šlapiais drabužiais.

Šuo kieme

Įsitikinkite, kad drabužį lengva apsiauti, ypač jei jūsų šuo nenori jo drabužių. (Šaltinis: Tchaouchev: UWNb3RF4SAI / Unsplash.com)

Kokias mano augintinio kūno dalis turėtų dengti šuns drabužiai?

Svarbiausia, kad drabužis, kurį uždėsite savo augintiniui, apimtų nuo jo kaklo iki visos nugaros ir iki uodegos pradžios. Jei jis yra trumpesnis, jis atskleis apatinę nugaros dalį. Tai, kaip ir mums, žmonėms, yra stuburo dalis, kenčianti nuo šalčio. Jei jūsų augintinis turi gimdos kaklelio problemų, būtina uždengti jo kaklą.

Be to, yra drabužių, uždengiančių gyvūno kojas ir jo galą, paliekant skylę uodegai įkišti. Tai yra mažiau svarbu, tačiau tai gali būti naudinga labai šaltomis dienomis arba jei lauke praleisite daug valandų, kai temperatūra yra žema. Jei ketinate daug vaikščioti arba jūsų šuo yra labai žaismingas, venkite uždengti letenas, nes tai gali apriboti mobilumą.

Ar yra specialių drabužių šunims, sergantiems osteoartritu?

Be paltų ar lietpalčių, rinkoje taip pat yra drabužių, sukurtų tam, kad jūsų augintinis galėtų mažiau skaudėti jo osteoartritą. Apsaugos priemonės ypač rekomenduojamos esant osteoartritui, kuris, be kita ko, yra alkūnėse, klubuose, keliuose. Šios atramos palaikys sąnario šilumą. Šiuo atveju labai svarbu vengti šalčio.

Taip pat yra vandeniui atsparių terminių paltų, apsaugančių tiek nuo šalčio, tiek nuo drėgmės. Jie pagaminti iš tokių medžiagų kaip poliesteris, sujungtas su polipropilenu. Reikėtų prisiminti, kad osteoartritas yra degeneracinė sąnarių liga ir kad ji labai būdinga šunims. Tai gali būti labai skausminga ir sukelti sąnarių uždegimą.

Šuo su šortais

Be kokybiškų medžiagų pirkimo, labai svarbu, kad drabužis būtų lengvai skalbiamas. (Šaltinis: Liamani: d5ZcQU6bgUA / Unsplash.com)

Ką daryti, jei mano šuo nenori savo drabužių?

Greičiausiai jūsų pasirinktas drabužis nėra patogus jūsų augintiniui.

Galite pabandyti su kitais drabužiais, kad sužinotumėte, ar tai jūsų pasirinkimas, ar yra kažkas kito. Jei matote, kad nieko, ko bandote savo augintiniui, nemėgsta, tai greičiausiai neįtikina ką nors dėvėti. Jei vis tiek būtina tai padaryti, galite jį mokyti.

Šunys yra protingi gyvūnai. Jie lengvai mokosi. Pasirinkite patogius drabužius ir leiskite jiems prie jų prisitaikyti. Tai gali užuosti juos ir turėtumėte juos pastatyti šalia vietų, kurios …