DJ kontrolierius: kas yra m

Jei esate aistringas muzikai ir jūsų siekiai pasirinko didžėjaus kelią, jums reikia jūsų poreikius atitinkančio valdiklio. Mes nežinome, ar esate viešai neatskleistas asmuo, ar profesionalas. Galbūt pirmas dalykas, nes jei esate profesionalas, tikriausiai jau žinote, kas tai yra, ir tiesiog ateinate greitai pažvelgti į rekomendacijas.

Kadangi vadovas turėtų būti sutelktas į visas auditorijas, jis gali būti naudingesnis vartotojui, besijaudinančiam tapti puikiu didžėjumi, arba tiesiog siekiančiam sporadiškų užmojų į tą pasaulį. Čia rasite įdomių įvadų, duomenų, rekomenduojamų modelių ir naudingų paaiškinimų, kad nekiltų abejonių. Užimkite vietą ir prisijunkite prie mūsų.

Svarbiausias

 • DJ valdikliai siūlo daug galimybių. Jau iš įvesties diapazonų galite atlikti daugybę efektų, subraižyti ir daug daugiau.
 • Esamų prekių ženklų ir modelių asortimentas yra gana platus. Geriau gerai išanalizuoti tai, ko jums reikia, nes jo savybės yra labai įvairios.
 • Straipsnio pabaigoje mes stengsimės padėti jums pagal kelis pirkimo kriterijus.

Geriausi didžėjų valdikliai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Valdikliai yra pagrindinis didžėjaus įrankis. Jie turi tam tikrų skirtumų su maišymo pultais, kuriuos vėliau ir aiškiai pamatysime. Toliau siūlome keturis valdiklių modelius įvairiems vartotojų profiliams. Nuo pradedančiojo iki profesionaliausio, tačiau visų jų pasirodymas labai geras.

Geriausias kainos ir kokybės santykio DJ valdiklis: „Numark Party Mix“

Valdiklis „viskas viename“, įskaitant valdiklį programinė įranga „Serato DJ Lite“. Jame yra įmontuota garso plokštė, du RCA išėjimai, sistema „Plug & Play“ lengva nustatyti ir 3,5 mm ausinių išvestis.

Jis turi du besisukančius ratus, įvairius efektus, keturis pagalvėlės aiškinimo, žibintų rinkinys, skirtas pagyvinti jūsų vakarėlius, ir visa tai yra mažas dydis, todėl jis yra labai nešiojamas.

Geriausias pradedantiesiems pritaikytas DJ valdiklis: „Hercules DJ Control Inpulse 200“

Populiarus valdiklis, kuriame yra programinė įranga „Djuced“, į kurią įeina įvairios pamokos, kad galėtumėte pradėti didžėjauti pasaulyje. Todėl jis turi šviesos kreipiklius ir valdymą tempas vadovaujamasi.

Sužinoję būtiniausius dalykus, galite išjungti pagalbines priemones. Palaiko 44,1 kHz / 24 bitų garso skiriamąją gebą, du RCA pagrindinius išėjimus, 3,5 mm ausinių lizdą ir daug daugiau galimybių.

Geriausias DJ valdiklis kvalifikuotiems vartotojams: Denon MC7000

Ateina su programinė įranga DJ Serato Pro. Jis yra daug profesionalesnis nei anksčiau minėti, todėl turi didesnes savybes ir galimybes. Jo dažnių diapazonas yra 20 Hz – 20 KHz.

Jame yra 24 bitų garso išvestis, du 6 colių jutikliniai kilimėliai su šviesos diodais, XLR kabinos ir pagrindinės jungtys bei du mikrofono įėjimai su specialiais valdikliais. Leidžia prijungti vinilinius patefonus ir skaitmeninius šaltinius.

Geriausias DJ valdiklis ekspertams: „Pioneer DDJ-RZX“


PIONEER DDJ-RZX


Profesionalus valdiklis netinka visiems biudžetams ar vartotojams, turintiems pagrindinių žinių. Jame yra 96KHz / 32 bitų DAC, kurį gamina Asahi Kasei.

Jame yra trys jutikliniai ekranai, MIC įėjimai su trijų juostų EQ ir MIC FX, du kokybiški patefonai ir daugybė FX valdiklių. Tai yra licencijuota programinė įranga „Rekordbox“ didžėjus, vaizdo įrašas ir DVS.

Pirkimo vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie didžėjų valdiklius

Didžėjų valdikliai gali padaryti tikrus stebuklus, tačiau, žinoma, norint juos visiškai išpildyti, reikia turėti tam tikrų žinių. Jie, žinoma, nedirba vieni. Pirmiausia galėsite šiek tiek daugiau sužinoti apie šių įrenginių pasaulį. Be to, mes padėsime juos atskirti nuo vadinamųjų maišymo pultų.

DJ valdiklis

Nubraukimas yra gerai žinoma technika. Tai reiškia, kad vinilą reikia judinti pirmyn ir atgal ant patefono, kad būtų pasiekta daugybė garso efektų. (Šaltinis: Корчагин: 112356046 / 123rf.com)

Kas yra DJ valdiklis?

Valdiklis, kaip mes tai galvojame šiandien, egzistuoja gana trumpai. Iš tikrųjų pirmieji atsirado nuo 2000-ųjų pradžios. Jie tarnauja taip, kad didžėjai galėtų sukurti savo mišinius a programinė įranga betonas, kurį būtų galima pridėti su atitinkamu prietaisu.

Paprastai jie yra prijungti prie kompiuterio per USB.

Įprasta, kad juose yra dvi plokštelės arba bėgimo ratai, kuriuo galite sukurti įvairius efektus, a crossfader, ekvalaizeriai, dainų įkėlimas, pagrindiniai efektai, greičio valdymas ir dar keletas funkcijų. Jie siūlo daugybę galimybių vartotojui, tačiau tai taip pat priklauso nuo kiekvieno modelio ir nagrinėjamo asortimento, nes kai kurie yra daug išsamesni.

Kuo skiriasi valdiklis ir DJ mikseris?

Net jei a priori Jie gali pasirodyti panašūs, didžėjų mikseriai ir valdikliai turi žinoti keletą pagrindinių skirtumų. Tai mes norime, kad jūs žinotumėte, kad perkant jums nekiltų abejonių. Kai kuriuos iš šių skirtumų parodysime pateikdami trumpą, bet aiškinamąją lentelę.
DJ valdikliai DJ mikseris
Jie daugiausia prijungti prie kompiuterių. Įprastas dalykas yra prijungti juos prie didžėjų grotuvų ar kitos įrangos.
Veikiant per a programinė įranga, gali turėti tam tikrą vėlavimą. Paprastai jie neturi delsos.
Jį galite naudoti bet kuriuo metu. Norėdami jį paleisti, jums reikia kitos įrangos.
Didesnė priežiūra programinė įranga. Didesnė aparatūros priežiūra.
Kainų diapazonas yra platus, tačiau jie prasideda nuo pigesnių verčių. Platus kainų diapazonas, tačiau esant panašiems diapazonams su valdikliais, jie yra brangesni.

Kokie yra DJ valdiklio įsigijimo pranašumai ir trūkumai?

Kaip įprasta bet kokio tipo produktuose, didžėjų valdikliai taip pat turi daugybę privalumų ir trūkumų, kuriuos turėtumėte žinoti. Kai kurie veiksniai priklauso nuo pačių modelių, kiti – nuo paties prietaiso veikimo. Kad ir kaip ten būtų, mes parodysime keletą aspektų už ir prieš naudodami naują lentelę.

Privalumas

 • Jį galite naudoti praktiškai akimirksniu
 • Platus funkcionalumas
 • Apskritai jie yra labai gabenami
 • Yra daugybė modelių
 • Mažos priežiūros išlaidos
 • Pigiau nei stalai

Trūkumai

 • Nepaisant to, yra nuorodų su pernelyg didelėmis kainomis
 • Jie nėra tokie išsamūs, kaip lentelės

Ką reiškia subraižyti didžėjaus valdikliu?

The kasytis Tai labai gerai žinoma technika didžėjų pasaulyje. Tai reiškia, kad vinilą reikia judinti pirmyn ir atgal ant patefono, kad būtų pasiekta daugybė garso efektų. Paprastai tai siejama su hiphopo kultūra, tačiau jos plėtra į muziką reiškia, kad ji naudojama ne tik repo, bet ir kitais muzikiniais aspektais.

Kai kalbėsime apie darymą įbrėžimas, tai taip pat galima padaryti naudojant DJ valdiklį. Nors yra balsų, sakančių, kad nuolat naudojant tokią techniką galima pakenkti pačiam įrenginiui, yra modelių, galinčių atlaikyti viską, kas reikalinga pakartotinai atliekant tokį judesį. Pavyzdžiui, yra specialiai tam skirtų „Pioneer“ nuorodų.

Valdiklis

DJ valdikliai siūlo daug galimybių. Jau iš įvesties diapazonų galite atlikti daugybę efektų, subraižyti ir daug daugiau. (Šaltinis: Корчагин: 90133645 / 123rf.com)

Kokie kiti terminai yra įprasti naudojant DJ valdiklį?

Gana tikėtina, kad tam tikru momentu pastebėjote didžėjų naudojamų terminų skaičių. Na, iš tikrųjų kai kuriuos iš jų galima panaudoti kalbant apie įvairius muzikinius garsus, tačiau kiti tiesa, kad jie labai orientuoti į aplinką, supančią didžėjų pasaulį. Apžvelgsime nedidelę dalį juose įprasto žodyno.

 • BPM: yra smūgių per minutę santrumpa. Iš esmės tai yra vienetas, naudojamas matuoti savo ritmą.
 • Denis: tai viskas, kas naudojama atgaminant ar įrašant.
 • Beatmatching: Šia technika siekiama pakeisti muzikinio takelio greitį taip, kad tempas sutaptų su kito takelio tempu.
 • Kilpa: vieno ar daugiau sinchronizuotų garsų, kurie gali apimti iki kelių muzikinių matavimų, dalis. Šios skiltelės ar pavyzdžiai grojami pakartotinai.
 • FX: nurodo efektus. Pavyzdžiui, aido programa būtų viena iš jų.
 • Pikis: tuo galite sulėtinti arba pagreitinti tempą.
 • Bangos forma: yra vizualinis garso bangų vaizdavimas garso takelyje.

Ko reikia norint pradėti dirbti su didžėjų valdikliu?

Norėdami pradėti veikti su didžėju valdikliu, jums nereikia atlikti daug varginančių ar sudėtingų veiksmų. Iš esmės turite prijungti jums reikalingus įvesties šaltinius, ar tai būtų mikrofonas, ar grotuvai. Tada išvesties įrenginiai, tokie kaip garsiakalbiai, stiprintuvai ir ausinės. Visa tai priklauso nuo to, ką palaiko pats valdiklis.

Tada galite prijungti maitinimo šaltinį prie lizdo, USB kabelio, kuris eina į kompiuterį, ir po truputį griežta tvarka įjungti kiekvieną gaminį. Kai kuriems gamintojams būtina pažvelgti į naujinimus programinė įranga tu naudoji. Tai galite pradėti naudoti savo DJ valdiklį. Kaip matote, tai visai nesunku.

Vyras su dj valdikliu

Esamų prekių ženklų ir modelių asortimentas yra gana platus. Geriau gerai išanalizuoti tai, ko jums reikia, nes jo savybės yra labai įvairios. (Šaltinis: Корчагин: 112356030 / 123rf.com)

Kokie yra didžėjų valdikliai?

Toliau mes šiek tiek sužinosime apie esamų didžėjų valdiklių tipus. Labiau už viską, kad tikrai žinotumėte, ko reikia planuojamai veiklai vykdyti. Jų nėra per daug, tačiau yra keletas skirtumų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį. Nesijaudinkite, mes to nepadarysime per sunkiai. Tiesiogiai ir prie reikalo.

 • Bendras valdiklis: tai yra valdiklio tipas, kuriame nėra versijos programinė įranga baigta, nes ji lažinasi dėl savo lengvų variantų. Daugeliu atvejų juos galima išplėsti iki pilnos versijos. Jei jūsų tikslas yra jį išplėsti, geriau eikite į tam skirtą.
 • Specialus valdiklis: tai yra pilna versija, todėl siūlo naudoti visas galimas parinktis. A priori, jie taip pat turi aukštesnę garso kokybę. Nereikia nė sakyti, kad jie yra brangesni nei bendrieji.

Pirkimo kriterijai

Mes bandėme paaiškinti, kas yra DJ valdiklis, mes pasiūlėme jums galimybę žinoti keletą tinkamų modelių kiekvienam kompetencijos ir biudžeto lygiui, mes paaiškinome keletą …