Dovana savoir-vivre, tai yra

Jei ieškote mylimos mamos, geriausios draugės ar partnerio dovanos idėjos, turime jums sprendimą. Padovanokite mylimam žmogui klasikinių kvepalų buteliuką. Patikrinti, nesenstantys aromatai, uždaryti skoninguose buteliuose, yra puikios dovanos artimiesiems. Patariame, kurias kvapų natas rinktis, kad nepadarytumėte dovanų suklydimo!

Į ką reikėtų atsižvelgti renkantis kvepalus?

Ar yra tobula dovanų idėja?

Deja, tobulų dovanų sąrašo nėra, tačiau laikydamiesi kelių taisyklių galite patekti į pagrindinį prizą! Kvepalai yra puiki dovanų idėja. Kodėl šis mažas buteliukas su kvapu viduje yra puikus pasiūlymas?

  • Tikriausiai pasaulyje nėra nė vieno žmogaus, kuris nemėgtų maloniai kvepėti 🙂 Net jei tas asmuo, kuriam perkate dovaną, nenaudojo kvepalų, jam tai patiks. Gražūs kvapai suteikia pasitikėjimo savimi ir leidžia jaustis ypatingai. Ar yra geresnė dovanų idėja?
  • Niekas niekada nesakė: “Oi, aš jau turiu per daug kvepalų!” Šiuo atveju posakis, kad galva neskauda, ​​nes šventovė pasirodo kaip niekad maža.
  • Vykdydamas daugybę kitų kasdienių pareigų, asmuo, kuriam ieškai dovanos, gali pamiršti kvepalų buteliuko teikiamą malonumą. Ne visada įmanoma nusipirkti naują buteliuką, todėl tokia dovana bus malonus ir naudingas derinys.

DĖMESIO!

Turite parodyti taktą ir žinias apie asmenį, kuriam dovanojate kvepalus. Laikykitės jos, o ne jūsų skonio. Tai, kas jums patinka, nebūtinai gali patikti kitiems.


Kam galite duoti kvepalus?

Savoir-vivre principai rodo atsargų požiūrį renkantis kosmetiką ar kvepalus dovanai. Kodėl? Visų pirma, turėtumėte gerai žinoti gavėją, kad kvapą ar kosmetikos rūšį priderintumėte prie jo poreikių ir neįžeistumėte dovana.

Pasirinkite žmones, kurių kvepalų įpročiai jums yra žinomi, ir atiduokite buteliuką savo tėčiui, draugui ar partneriui. Į ką atkreipti dėmesį renkantis tinkamą kvapą? Kokius kvepalus reikėtų rinktis vyrui ir moteriai? Apie tai per akimirką.

Vadovas – kaip priderinti kvapą prie konkretaus žmogaus?

  • Patikrinkite, kokius kvapus naudoja gavėjas. Galite pažvelgti į lentyną vonios kambaryje arba kreiptis į šią temą pokalbio metu. Dėl to žinosite, kuriems aromatams ji teikia pirmenybę. Galbūt yra kvapas, apie kurį ji svajoja ir jau minėjo anksčiau? Taip pat patikrinkite, ar jūsų mėgstamų gimtadienio berniukų / mergaičių kvepalų yra ribotas tiražas. Kosmetiką taip pat galite rinktis iš tos pačios kvepalų linijos – labai populiarūs parfumuoti kūno losjonai. Žaisk kaip detektyvas ir gerai padaryk tyrinėdamas žemę!
  • Sužinokite, ar yra užrašų, kurie nepatinka gavėjui. Jei nemėgstate anyžių ar smilkalų, įsitikinkite, kad pasirinktame kvepale nėra šių kvapų natų. Tai taip pat palengvins kvepalų paieškos procesą – žinosite, nuo kokių kvapų reikia nutolti.
  • Išanalizuokite asmens, kuriam ieškote tobulo kvapo, stilių ir temperamentą. Jos amžius taip pat nėra nesvarbus. Jei tai jauna ir energinga moteris, kuri nori jaunatviško stiliaus, galite lažintis už „Chloé“ kvepalus. Jei perkate dovaną elegantiškam ir šiuolaikiškam vyrui, pasirinkite „Lacoste Red Style in Play“.

Kurie dovanų kvepalai bus geriausi? – Kvepalų užrašai

Jei nesate tikri, kurios kvapų užrašai patinka gavėjui, ir ieškote saugaus sprendimo, atsisakykite chypre kvepalų ar sunkių tabako ir odos aromatų. Rytietiški ar paparčio kvapai taip pat gali būti netinkami. Jie yra tokie būdingi, kad juos geriau pirkti tik tada, kai esate tikras, kad žmogui patinka tokie kvapai.

Laimei, yra kvapų užrašų, kurie patinka daugeliui žmonių. Tai, pavyzdžiui, subtilios, gėlių, vaisių ar šviesios medienos kompozicijos. Galite pasirinkti universalius kvapus, kurie tiks daugelio žmonių skoniui. Yra kvepalų klasikos, kurios vyrai ir moterys noriai siekia.

Dovanos idėja – moteriški ir vyriški kvepalai

Kokius kvepalus dovanoti mylimam žmogui? Mes turime jums mažą apgaulės lapą. Štai keletas mūsų patikrintų pasiūlymų:

Calvin Klein Euphoria – aromatas, užkariavęs daugelio moterų širdis. Dažnai renkasi neeiliniai žmonės, kuriems patinka jaudulys. Šiuose kvepaluose galite pajusti tamsiai mėlynojo obuolio, lotoso žiedo, juodosios orchidėjos, muskuso ir gintaro natas. Jei įdomu, kokius kvepalus pasirinkti mamai, apsvarstykite „Euphoria“.

„Donna Karan“ bus skani moteriai – šių unikalių kvepalų buteliukas patinka beveik taip pat, kaip ir jo kvapas. Būkite skanūs, jie skaniai kvepia! Gaivios vaisių natos, kuriose vyrauja žaliųjų obuolių aromatas, siejamos su energija ir džiaugsmu. Berniuką, kuris domisi, kokius kvepalus įsigyti mergaitei, gali suvilioti obuolys iš Niujorko 🙂

„Calvin Klein One“ – šio aromato nereikia pristatyti. „Unisex“ kvepalus gali naudoti ir ponios, ir ponai. Tai gryna klasika. Bergamočių, melionų ir violetinių aromatų derinys yra beveik tobulas ir daugelį metų „CK One“ kvepalai neišėjo iš mados.

„Dolce & Gabbana“ – vienas vyrams tai stiprus, vyriškas smūgis! Šviežių greipfrutų, kalendros ir prieskonių kvapo derinys puikiai tinka rytietiškus kvepalus mėgstantiems vyrams. Jei gimtadienio berniukas yra kvapų mėgėjas iš Rytų, žinote, ką pasirinkti!


DĖMESIO!

Kvepalai yra prabangios dovanos, tačiau nepamirškite apie elegantišką jų pakuotę! Puikiai tiks stilinga kartoninė dėžutė su juostele! 🙂


Esame įsitikinę, kad kvepalai, atitinkantys gavėjo temperamentą, bus stilinga dovana, kuri patiks jūsų mylimam žmogui. Atlikite išsamų interviu ir, jei nesate tikri, kuriuos kvepalus rinktis, rinkitės populiarius aromatus, kuriuos mėgsta moterys ir vyrai visame pasaulyje. Dabar eik apsipirkti!

Parašykite komentarą