Filtrai žuvų talpykloms: kas yra

Ar jums reikia informacijos apie žuvų talpyklų filtrus? Ar esate pasiryžęs namuose įsirengti nedidelį akvariumą ir nežinote, nuo ko pradėti ar kokių patarimų reikėtų laikytis norint įsigyti geriausių produktų? Jūs atėjote į reikiamą vietą! Žemiau jūs turite labai išsamų vadovą, kad sužinotumėte, kurie yra geriausi žuvų talpyklų filtrai rinkoje.

Apibendrinsime, kokie filtrų tipai yra žuvų talpykloms, kaip jie veikia, kaip valomi ar kurie yra efektyviausi pagal jūsų žuvų talpyklą. Labai svarbu pasirinkti gerą akvariumo filtrą, nes jis bus atsakingas už atliekų ir toksiškų elementų, galinčių sukelti sveikatos problemų jūsų žuvims ar augalams, pašalinimą. Nepraleiskite šio straipsnio!

Svarbiausias

 • Žuvų rezervuaro filtrai yra viena iš pagrindinių ir svarbiausių akvariumo dalių. Dėl jų mūsų žuvys ir augalai taps sveiki.
 • Paprastai žuvų talpyklų filtrai gali būti dviejų tipų: išoriniai akvariumo filtrai ir vidiniai filtrai, priklausomai nuo to, kur yra filtro korpusas, ar akvariumo viduje, ar už jo ribų. Kiekvienas iš jų yra skirtingų modelių.
 • Norint nusipirkti geriausius filtrus žuvų talpykloms, reikia atsižvelgti į tokius veiksnius kaip faktinis žuvų rezervuaro tūris arba žuvų, kurias turėsime, skaičius ir siurblio filtro srautas. Išsamiai pamatysime paskutiniame skyriuje, skirtame pirkimo kriterijams.

Geriausi žuvų talpyklų filtrai rinkoje: mūsų mėgstamiausi

Norint užtikrinti, kad jūsų žuvų talpykla visada atrodytų kaip pirmoji diena ir žuvys mėgautųsi savo ekosistema, jums reikia gero filtro, kuris garantuoja jo valymą ir išsaugojimą. Čia pateikiamas geriausių rinkoje esančių žuvų talpyklų filtrų sąrašas, pagrįstas tokiais veiksniais kaip jų kokybė, kaina arba tai, kad jie parduodami geriausiai. Dėmesingas mūsų reitingą!

Geriausiai parduodamas žuvų bakų filtras

Šis akvariumų filtras yra geriausias pardavėjas ir ne be reikalo. Tiesą sakant, jis turi 4,2 iš 5 žvaigždžių, o jo kaina yra viena iš labiausiai liaupsinamų funkcijų tarp vartotojų. Tai yra akvariumų filtras, kurio talpa yra nuo 10 iki 40 litrų.

Jame yra praktiškas prietaisas ištraukimui ir jį labai lengva įdėti naudojant siurbimo puodelius. Jis turi 3 maitinimo padėtis ir išleidimo angą, kad aprūpintų akvariumą deguonimi. Jums patiks!

Idealus filtras žuvų talpykloms dėl savo kainos ir kokybės santykio

Ši žuvų talpyklų filtravimo sistema yra viena iš labiausiai mėgstamų vartotojų prisijungęs. Nenuostabu, nes ji yra viena iš geriausių kainos ir kokybės santykių.

Tai taip pat filtras, skatinantis vandens cirkuliaciją akvariume ar žuvų talpykloje. Jis skirtas 18–76 litrų talpykloms. Jis turi tris filtravimo sistemas ir turi ne mažiau kaip 70% 5 žvaigždučių įvertinimų. Neleisk jam pabėgti!

Pigiausias žuvų bako filtras

Filtrų modelis išorinėms kuprinių tipo žuvų talpykloms ir labai ekonomiškas. Filtravimo sistema „AquaClear“ išnaudoja visą filtro potencialą, kad būtų užtikrintas visiškas jo tūrio panaudojimas.

Jo konstrukcija skatina vandens recirkuliaciją ir leidžia lengvai keisti komponentus. Pirkėjai tvirtina, kad tai beveik neskleidžia triukšmo.

Geriausias aukščiausios klasės vidinis filtras žuvų talpykloms

Jis netinka visoms kišenėms, tačiau, be abejo, yra aukštos kokybės, nepaisant to, kad yra aukštos klasės. Šio išorinio filtro matmenys yra 19,3 x 29 x 37,6 cm, o jo svoris – 2,9 kg. Išorinė „Fluval 06“ serija pasižymi geru našumu ir yra keli modeliai: akvariumams iki 200 litrų, 300 arba iki 400 litrų.

Šio filtro pirkėjai tikina, kad jis beveik netriukšmauja, pabrėždamas jo kokybę ir galimybes filtruoti mechaniškai, biologiškai ir chemiškai.

Efektyviausias vidinis filtras žuvų talpykloms

Tai vidinio filtro, skirto akvariumams nuo 30 iki 60 l, modelis. Sąvoka paimti susideda iš paprasto valymo ir surinkimo: filtro indą su kempine galima išimti iš viršaus, o siurblio blokas lieka viduje.

Siurblio našumas yra nuo 150 iki 300 litrų per valandą, sunaudojant 4 vatus. Jo matmenys yra 20,9 x 15,4 x 8 cm.

Pirkimo vadovas: ką turėtumėte žinoti apie žuvų talpyklų filtrus

Kadangi esame įsitikinę, kad prieš renkantis ir perkant filtrus žuvų talpykloms turite daug klausimų, pabandysime atsakyti į dažniausiai pasitaikančius. Atminkite, kad pagrindinė jo funkcija yra imituoti vandens recirkuliaciją. Priešingu atveju uždarame akvariume vanduo liktų nejudantis ir nejudantis. Mes pradedame nuo pradžių!

Žmogus su savo dubeniu

Žuvų rezervuaro filtrai yra viena iš pagrindinių ir svarbiausių akvariumo dalių. Dėl jų mūsų žuvys ir augalai taps sveiki. (Šaltinis: Surujiu: 123472045 / 123rf.com)

Kas yra žuvų bakų filtrai ir kokie jų pranašumai?

Žuvų rezervuarų filtrai yra prietaisai, kurie bus atsakingi už akvariumo vandens recirkuliaciją ir jo švarą. Norėdami tai padaryti, jų darbas bus filtruoti potencialiai toksiškus cheminius komponentus, kurie kaupiasi dėl biologinio žuvų ir augalų, žuvų maisto ar vaistų, be kita ko, aktyvumo. Kai kurie jo pranašumai yra šie:

 • Jie pašalina priemaišas iš vandens, pagerindami žuvų ir augalų gyvenimo kokybę.
 • Jie padeda prisotinti akvariumo vandenį deguonimi, išvengdami blogo kvapo ir žuvų uždusimo.
 • Jie gali sukelti vandens sroves ir daugelis žuvų rūšių mėgsta šį viesulo ar greito vandens pojūtį.
 • Juos lengva valyti, paprastai kas penkiolika dienų, o tinkamai prižiūrimi jie tarnaus ilgai.
 • Galite pasirinkti iš kelių modelių, išorinių ar vidinių, kad kuo labiau prisitaikytumėte prie savo akvariumo dydžio, jo talpos ir žuvų aktyvumo.

Kaip veikia žuvų bakų filtrai?

Pagrindinė žuvų talpyklų filtrų funkcija yra valymas, jie vengia elementų, esančių suspensijoje, vandenyje ir dažniausiai dirba hidrauliniu siurbliu. Paprastai tai yra tai, kad juos sudaro vandens įleidimo anga, siurbimo siurblys, kamera ar krepšelis su filtro sluoksniais ir vandens išleidimo anga.

Paprasčiausiuose modeliuose nėra kameros ar krepšelio, o filtro medžiagos tiesiogiai liečiasi su vandeniu. Kaip žingsnis po žingsnio veikia?

 • 1 žingsnis: Akvariumo vanduo patenka į filtrą. Jis purvinas, nes bėgant dienoms ir žuvų bei augalų veiklai jame yra kietųjų dalelių (maisto, augalų ir kitų liekanų liekanų) ir kenksmingų cheminių medžiagų (amoniako, nitritų)
 • 2 žingsnis: Vanduo pasiekia filtro galvutę, kur yra vandens įsiurbimo siurblys, ir praeina per vamzdžių sistemą.
 • 3 žingsnis: Vanduo pasiekia įvairių tipų krepšelį ar kamerą, kurioje yra skirtingos filtravimo medžiagos: mechaninis filtras (sulaikantis kietąsias daleles), biologinis filtras (amoniaką ir nitritus paverčiantis nitratais) ir galiausiai cheminis filtras ( jei yra, bet ne visuose modeliuose), geriau išvalyti vandenį.
 • 4 žingsnis: Išvalytas švarus vanduo grąžinamas į akvariumą.

Auksinė žuvis

Paprastai žuvų talpyklų filtrai gali būti dviejų tipų: išoriniai akvariumo filtrai ir vidiniai filtrai, priklausomai nuo to, kur yra filtro korpusas, ar akvariumo viduje, ar už jo ribų. (Šaltinis: Srihin: 44200855 / 123rf.com)

Ar vidiniai ar išoriniai bako filtrai geresni?

Vidiniai arba vidiniai filtrai yra talpyklos viduje, panardinami į tą patį vandenį, o kabelis ir jo kištukas paliekami lauke. Išoriniai arba išoriniai filtrai sumontuoti už bako ribų. Išoriniai filtrai yra daug išsamesni, o vidinis filtras yra geras pasirinkimas, jei jums nereikia daug filtravimo galios.

Šioje lentelėje galite pamatyti keletą pagrindinių išorinių ir vidinių žuvų talpyklų filtrų privalumų ir trūkumų:

Vidinių žuvų talpyklų filtrai Filtrai išoriniams žuvų rezervuarams
Privalumas Geriausia kaina.
Jie neturi nuotėkio pavojaus.
Mažas ir kompaktiškas dydis.
Tyli.
Labai didelis našumas.
Didžioji jėga
Didelė filtravimo medžiagos talpa.
Lengva surinkti.
Lengvas valymas
Tai nepažeidžia žuvų talpyklos estetikos.
Trūkumai Dalinė vandens recirkuliacija.
Riboto dydžio.
Mažiau efektyvus filtravimas.
Jūs turite juos paslėpti, kad jie nebūtų matomi.
Norėdami juos valyti ir tvarkyti, turite patekti į akvariumą, kad netyčia galėtume išleisti nešvarumus.
Nutekėjimo rizika.
Turite rasti vietą šalia arba po akvariumu.
Galimas variklio keliamas triukšmas.
Aukštesnė kaina.

Kada naudoti išorinių žuvų talpyklų filtrus?

Filtrai iš išorinių žuvų talpyklų yra rekomenduojami vidutinėms ar didelėms gėlo vandens talpykloms (nuo 70 ar 100 litrų), kuriose turime recirkuliuoti daug litrų vandens arba kuriuose gyvens daugybė žuvų ir augalų. Paprastai patartina juos naudoti beveik bet kuriame akvariume nuo 70 litrų. Jie yra efektyviausi valant.

Kada naudoti vidinių žuvų talpyklų filtrus?

Jei bakas yra mažas, pakaks vidinių filtrų. Labai mažuose akvariumuose nepatartina naudoti vidinių ar išorinių filtrų, turinčių per daug energijos. Filtro srautas tikriausiai yra per stiprus ir sukuria vandens sroves. Jei turime šiek tiek didesnį akvariumą, bet su labai nedaug žuvų, vidiniai filtrai taip pat yra geresni.

Kokie yra išorinių ir vidinių žuvų rezervuarų filtrai?

Išaiškinę pagrindinį skirtumą ir kai abu bus rekomenduojami, dabar kalbėsime apie keletą populiariausių išorinių ir vidinių žuvų talpyklų filtrų. Čia pateikiami modeliai su keliomis pagrindinėmis savybėmis, kad galėtumėte juos atskirti ir pasirinkti tą, kuris geriausiai tinka jūsų žuvų talpyklai ar akvariumui:

Vidinių žuvų talpyklų filtrų tipai:

 • Kempinių žuvų talpyklų filtrai: Paprasčiausias. „Famex“ kempinė (filtravimo medžiaga) bus atsakinga už labai paprastą mechaninį filtravimą. Jie naudojami mažuose akvariumuose su karantine laikomomis žuvimis, pirštais, krevetėmis ar labai mažu žuvų kiekiu.
 • Filtrai dėžutėms, kampinėms arba dėžutėms skirtoms žuvų talpykloms: Kitas pagrindinis filtras, bet turintis galimybę įdėti daugiau filtrų medžiagų rūšių. Jis sumontuotas kampe, pritvirtintas siurbimo taurėmis prie stiklo. Idealiai tinka mažiems akvariumams arba su labai mažu žuvų kiekiu.
 • Vidiniai akvariumo žuvų bakų filtrai: Išsamiausias vidinis filtras ir vienas dažniausiai naudojamas namuose sodinamuose akvariumuose. Labai praktiška ir tyli. Su variklio galvute, atsakinga už vandens cirkuliaciją per filtrą, ir krepšiu, kuriame yra visa filtro medžiaga. Yra modelių, pagamintų dideliems akvariumams iki 200 litrų.
 • Plokšti žuvų bako filtrai: Šis vidinio filtro modelis dedamas po žuvų rezervuaro pagrindu ir yra mažiausiai naudojamas dėl diskomforto, kurį sukelia kaskart, kai jį reikia perkelti ar išvalyti. Taip pat augalų šaknys gali …

Parašykite komentarą