Kuris iš jų yra geriausias? – Woof Whis

Kaip naminių gyvūnėlių savininką paskutinis dalykas, kurį norite pamatyti ant savo pūkuoto draugo, yra nekviesti svečiai, pavyzdžiui, erkės ar blusos; Be to, kad jūsų augintiniui nepatogu, jie gali platinti ligas ir, jei nebus tikrinami, jie be perstojo pereis iš šeimininko į šeimininką. Toks parazitinis užkratas greitai išplis jūsų namuose ir greičiausiai per savaitę sukurs naują kartą, todėl labai svarbu atpažinti su juo susijusius požymius ir nedelsiant imtis veiksmų, kad būtų išvengta tolesnio plitimo.

Erkių užkrėtimą tikriausiai yra lengviausia pastebėti, ypač kai kenkėjai užvaldo jūsų augintinį; pasimaitinus šeimininko krauju, erkė gali užaugti daugiau nei šimtą kartų didesnė už vis dar alkaną panašų egzempliorių. Be to, nors dauguma erkių prasideda nuo mažų apvalių voragyvių su tamsios spalvos apvalkalu, įbrėžta erkė taps daug didesniu ovalu ir dažnai pakeis spalvą į baltą ar šviesiai žalią, todėl jas pamaitinus bus daug lengviau pastebėti.

Gamta taip pat numeta naminių gyvūnėlių savininkams dar vieną kaulą, taip sakant, pastebint erkių užkrėtimą ir naikinimą – visi atvejai, išskyrus pažangiausius, bus nukreipti į jūsų augintinio galvą, o ypač į ausis, o ne į bet kurią kitą kūno dalį. Dažnai galima erkę aptikti net ankstyvose jos maitinimo ciklo stadijose, tuo pačiu glostant pūkuotą draugo galvą; Net nesistengiant specialiai pajusti erkės buvimo, per ploną ausies minkštimą paprastai galima aptikti kietas, apvalias erkės karkaso formas.

Jei užkratas progresuos iki taško, kuriame naujos erkės neranda vietos ant ausies, jos plis kitose kūno vietose, bandydamos nukreipti vietas, kuriose kailis tarp jų ir epidermio yra kuo plonesnis, o ploniausia oda virš odos. kuo daugiau kraujagyslių. Srityse, kuriose galima patikrinti, ar jūsų augintiniui nėra erkių, yra nosis, antakiai, žindukai ir lytiniai organai, nes visos šios erkės turi daug kraujagyslių ir kai kurios ploniausios kūno odos.

Kiti parazitai, dažniausiai randami namų augintiniuose, yra įvairių rūšių blusos; jie laikosi tos pačios dietos kaip ir erkės ir taip pat laikomi parazitais, tačiau tarp jų yra pastebimų skirtumų, kuriuos bet kuris kompetentingas naminių gyvūnėlių savininkas turėtų skirti laiko išmokti. Visų pirma, blusos prisiriš prie šeimininko beveik bet kuriame kūno taške; jie ir po maitinimo atrodo kaip maži juodi taškeliai, nes daugumoje blusų veislių nėra tokio pat įsiurbimo mechanizmo, kaip erkių.

Kitas išskirtinis blusų bruožas yra jų šuolis, kuris yra neįprastai didelis jų dydžio organizmui; nors ir neskraido, blusos gali katapultuotis gana dideliais atstumais, o matant šokinėjantį mažą juodą strazdą yra tikėtinas ženklas, kad galbūt turite blusų. Blusos dauginasi greičiau nei erkės, taip pat gali greičiau išplisti į kitus šeimininkus ar apmušalus, todėl pastebėję savo augintinio užkrėtimą turėtumėte patikrinti ir likusius namus.

Kadangi blusos neturi tokios pačios kablio formos burnos erkių, kaip erkės, jas galima lengviau pašalinti nei erkę ir dažnai atsilaisvina tik po įprasto dušo ir intensyvaus šveitimo – nereikia jokių vaistų, net ir be recepto. veterinarijos rekomendacija. Tai gali padaryti juos palyginti paprasta kontroliuojama sąlyga, nors juos sunkiau aptikti; dažnai naminių gyvūnėlių savininkas pastebi blusų užkrėtimą tik tada, kai jis pasiekia stadiją, kai būtina toliau fumiguoti namą.

Trečia pagrindinė kenkėjų rūšis, kenčianti tiek žmones, tiek jų šunis, yra uodai, galbūt labiausiai liūdnai pagarsinantis ir dirginantis parazitas planetoje. Nedaugeliui, jei tokių yra, tikrai nėra žinomi kieti gumuliukai ir niežulys, kurie neišvengiamai lydi uodų įkandimą, o žmonės nepaprastai stengėsi rasti šalutinio poveikio vaistų arba kažką, kas neleistų uodų būti lauke.

Uodai yra sezoniškesni nei erkės ar blusos, ir dažniausiai būna tik regionuose, kurie gana netenka stovinčio vandens, tačiau įdėmiai maitinasi viskuo šiltu krauju ir gali pernešti daugiau ligų, nei žinoma, kad bet kuris kitas vabzdys gabena; įrodyta, kad uodai, be kitų negalavimų, gali išplisti ir dėl Vakarų Nilo viruso ir geltonosios karštinės.

Laimei, yra gana sunku užkrėsti uodus, nes jie nėra vabzdžiai, gyvenantys; Užuot užsibarstę ant šeimininko, pvz., erkių ar blusų, jie išskrenda, kai baigia maitinimą, kad suvirškintų maistą. Tai suteikia du skirtingus pranašumus tiems, kurie susiduria su uodais – jie vėl užpuls tik baigę valgyti, o lėtesnis ir sunkesnis skrydis pavalgius ką nors padaro juos žymiai lengvesnius.

Vis dėlto šunims ir katėms plaukioti vargu ar galima, o uodai gali juos užpulti kur kas labiau nebaudžiamai nei žmogus; galų gale, retas asmuo noriai naudos savo augintinį DEET ar bet kurį kitą prevencinį pesticidą. Deja, dėl to augintinis patiria tiesioginių nemalonumų ir tampa bet kokio uodo nešėju – nors liga perduodama retai, ji nėra diskontuojama.

Tačiau, kaip minėta, žmonės labai mėgsta savo augintinius ir stengsis užtikrinti, kad jiems nepatirtų jokios žalos ar nepatogumų. Viską, ką mes padarėme, norėdami išrasti būdus, kaip apsaugoti kenkėjus nuo savęs, bent tiek pat įdėta pastangų kuriant sprendimą, kaip apsaugoti savo augintinius nuo kenkėjų. Sukurta daugybė farmacijos produktų, bandančių atleisti mūsų augintinius nuo daugelio dalykų, bandančių maitintis jų krauju, ir daugybė fizinių pagalbinių priemonių, kurios iš pradžių buvo sukurtos naudoti žmonėms, buvo greitai pritaikytos augintiniams. gerai.

Du iš labiausiai paplitusių produktų, kuriais galima atsikratyti visų rūšių naminių gyvūnėlių parazitų, vadinami Nexgard ir Frontline; tai pora laisvai parduodamų veterinarinių produktų, kurie arba užmuša įkandančius parazitus, arba atgraso juos iš pradžių. Žinoma, jūs kaip naminių gyvūnėlių savininkas norite tik to, kuris geriausiai tinka jūsų pūkuotam draugui; su dviem taip glaudžiai suderintais daiktais, kaip tu gali pasakyti, kuris iš jų yra geresnis pasirinkimas?

Suskaidymas

Sprendimas tarp šių dviejų produktų yra sunkesnis, nei galima tikėtis lyginant dalykus greta, nes jie kovoja su kenkėjais dviem skirtingais būdais; viena yra piliulė, kita – tepalas. Tai leidžia subjektyviau palyginti, nei paprastai galima būtų rasti perkant bet ką, o ką jau kalbėti apie du taip glaudžiai susijusius produktus.

„Nexgard“ jūsų augintiniui skiriamas kaip piliulė arba kramtoma dozė, kuri jūsų augintinio kraujotaką apvaisina toksinais tokiais kiekiais, kurie gyvūnui yra nekenksmingi, bet mirtini juo besimaitinantiems parazitams. „Frontline“, vietinis kenkėjų valiklis, skiriamas šampūno plovimo metu arba iškart po jo, ir jam leidžiama judėti per augintinio kailį ir likusią augintinio odą.

Dėl taikymo būdo skirtumų reikės vertinti šiuos du produktus remiantis gana bendrais sąlygų rinkiniais, įskaitant kainą už visą gydymo spektrą ir laikotarpį, per kurį minėtas gydymas truks. Tačiau svarbesnis už bet kurį iš šių aspektų yra paprastas klausimas, kokias klaidas jis sustabdo ir kiek; nebent jis galėtų patikimai sulaikyti kenkėjus, būtų galima pagrįstai teigti, kad jis prarado didžiąją savo vertės dalį augintinių savininkams.

Nexgard kramtomieji

Tai yra kramtomas vaistas, pagardintas kiaulės taukais ir šoninės riebalais, kad sužadintų natūralius šuns instinktus dėl galimybės artimiausiu metu praryti kitą gyvūną. Nors yra mažai naminių gyvūnėlių savininkų, kurie nėra susipažinę su pasikartojančiu reiškiniu, kai šunys (ir kiti gyvūnai, daug mažesniu mastu) išspjauna ar atsisako leisti gydytis, šis kramtomasis greitai ištirps šuns burnoje ir pašalins susirūpinimą dėl šuns. Vartotojas.

Pačios tabletės atrodo kaip minkšti, rudi stačiakampiai maždaug vienas colis po du, jų svoris keičiasi priklausomai nuo to, kokią vaistų versiją vartojate. Daugelis vartotojų vargu ar sugebės atskirti vieną tarpininkavimą nuo kito tik paliesdami, todėl prieš išmeskite įvyniojimą būtinai patikrinkite, kokia dozė naudojama,

Kiekvienoje tabletėje yra veikliosios medžiagos afoksolanerio dozė, apskaičiuota siekiant užtikrinti geriausią įmanomą apsaugą konkrečiai svorio klasei, kuriai gydyti ji skirta. Jei įmanoma, venkite duoti savo augintiniams vaistų, kurie nėra aiškiai pažymėti konkrečiam augintiniui. Šiais laikais dauguma gamintojų skirtingus mediacijos stiprumus skirs pagal įvairius veiksnius, pvz., Amžių ir svorį, todėl šunims neturėtų būti duodama nieko, kas nėra jų skliausteliuose.

Kai kurie šunys neturėtų būti gydomi šiuo produktu; šis produktas nėra skirtas šuniukams, jaunesniems nei aštuonių savaičių arba sveriantiems mažiau nei keturis svarus. Jis turėtų būti vartojamas atsargiai tiems šunims, kuriems yra buvę traukulių, nevirškinimo ar neurologinių problemų; Be to, šunims, kuriems pasireiškia matomas šio produkto šalutinis poveikis, nereikėtų juo gydyti dar kartą, prieš tai nepašalinus patikimo veterinarijos gydytojo.

Daugelyje vietovių nė vienas šuo negali būti gydomas šiuo produktu be veterinarijos gydytojo sutikimo, nes jis laikomas receptiniu produktu, todėl eidami įsigyti, būtinai perskaitykite atitinkamus dokumentus. Tai gali reikšti, kad užsisakyti internetu bus šiek tiek lėčiau, ypač jei užsakysite per valstybės ar šalies sienas, kur gali kilti reguliavimo skirtumų.

Prieš veterinarijos gydytojui paskyrus šį produktą savo augintiniui, įsitikinkite, kad jis yra visiškai susipažinęs su jūsų augintinio ligos istorija ir gerai žino veikliąsias medžiagas, kurios bus svarbios. Nors jie turėtų žinoti apie visas augintinio operacijas ar sužalojimus, svarbiausia užtikrinti, kad jie žinotų, kokius dar vaistus vartoja jūsų augintinis. Tai leis jiems išvengti galimos neigiamos sąveikos su kitais vaistais, kurie realiai gali pakenkti jūsų augintiniui.

Darant prielaidą, kad nėra jokių kitų kliūčių, vienas gydymas šiomis tabletėmis parazitus turėtų sunaikinti vos per vieną dieną ir išlaikyti juos ne ilgiau kaip 30 dienų nuo tada, kai jis įsigalioja. Tai veiksminga kovojant su visais blusų ir erkių gyvavimo ciklo etapais, išsaugant kiaušinių stadijas, veiksmingai sustabdant visų kartų kenkėjus, kurie vienu metu užkrės jūsų šunį; į tai įeina tiek vienišos žvaigždės erkė, garsėjanti širdies ligų liga, tiek elnių erkė, žinoma perduodanti Laimo ligą.

Tabletės yra po tris pakuotes už 60 dolerių ir yra pažymėtos spalvomis pagal šuns amžių ir svorį, kurį turėsite gydyti. Tarp procedūrų jie turėtų būti laikomi ne aukštesnėje kaip 30 laipsnių Celsijaus zonoje, nes tai gali …

Parašykite komentarą