Drabužių garlaivis 2021> Opin

Drabužių garlaivis, kitoks garlaivisyra puiki alternatyva klasikiniam lygintuvui, kuriam reikia išskleisti lyginimo lentą. Garinis lygintuvas leidžia lyginti marškinius, drabužius ar kostiumą tiesiai ant pakabos. Bevieliai garlaiviai drabužiams jie užima nedaug vietos, todėl prietaisą galite pasiimti į komandiruotę ar atostogas. Vertikalus garinis lygintuvas lygus lygiai taip pat, kaip klasikinis lygintuvas su lyginimo lenta. Kadangi turime tokį pasirinkimą, kuris drabužių garintuvas bus geriausias? Peržiūrėkite mūsų vadovą ir drabužių lygintojų sąrašą, kurį paruošė mūsų ekspertai.

Geriausias drabužių garlaivis

Moteris svajoja apie patogų skalbinių lyginimo būdą

Kuris drabužių garintuvas yra geriausias kasdieniniam naudojimui? Mažai kompaktiškų drabužių garlaivis, be abejo, tai bus naudingiau dažnai keliaujantiems, ypač kai su savimi turime marškinius, švarką ar kostiumo kelnes. Naudojant namuose, vertikalus lygintuvas veiks geriau, tuo tarpu tradicinę lyginimo lentą galima pakeisti stovinčiu garlaiviu. Daugumoje atskirų lygintuvų yra įmontuota arba nuimama drabužių pakaba, todėl jos gali užimti šiek tiek daugiau vietos jūsų spintoje ar spintelėje. Pakabos su trikoju yra pastebimai efektyvesnės už nešiojamus prietaisus dėl to, kad jos turi didesnę vandens talpą ir daugiau galios. Stovintys lygintuvai Jie taip pat gali būti mobilūs, daugumoje jų yra ratai, leidžiantys judėti, tačiau, kai reikia pakuoti rankinį bagažą, tai yra gana neįmanoma. Konkrečios rūšies drabužių lygintuvo pasirinkimas priklauso nuo poreikių. Siekdami palengvinti praktiško, jūsų poreikiams pritaikyto prietaiso pasirinkimą, mes parengėme geriausių drabužių garlaivių reitingą, atsižvelgdami į nuomones, vartotojų atsiliepimus ir kainą.

Drabužių garlaivis užima 2021 m. Gegužę

Ar ieškote atsakymo į klausimą, koks drabužių garintuvas – sąrašas tikrai padės priimti sprendimą renkantis geriausią drabužių garintuvą, kurį galima įsigyti parduotuvėse. Mes paruošėme drabužių garlaivių reitingą, remdamiesi nepriklausomais testais, rinkdami vartotojų nuomones ir tikrindami atskirų drabužių garų modelių specifikacijas, funkcijas ir patikimumą. Nuomonės apie drabužių garlaivius ir kokius garlaivius rekomenduojate, yra keletas pagrindinių komponentų, į kuriuos atsižvelgiama kuriant reitingą. Patikrinkite, kurį garlaivį pasirinkti, kad jis tarnautų jums metus.

Drabužių garlaivis, į ką turėtumėte atkreipti dėmesį?

Garlaivio galia – garlaivio galia daro tiesioginę įtaką susidariusio garo kiekiui, kuris yra susijęs su prietaiso įkaitimo greičiu. Kuo didesnė galia, tuo greičiau prietaisas yra paruoštas naudoti. Šiuo požiūriu belaidžiai prietaisai praranda elektros tiekimą vertikaliais lygintuvais.

Vandens bako talpa – šiuo požiūriu laimi stovintys vertikalūs garlaiviai su nešiojamaisiais akumuliatoriais. Kilnojamojo kompaktiško garintuvo bako talpa gali būti kelios dešimtys mililitrų, o stovinčių garintuvų bakas paprastai talpina 1,5 litro vandens. Vienas iš svarbių elementų yra galimybė nuimti baką, kad būtų galima lengvai užpildyti vandenį.

Darbas įvairiuose lėktuvuose – vertikali lyginimo padėtis yra labai patogi, nes nereikia nusilenkti ir įtempti nugaros. Vertikalus lyginimas labai gerai tinka drabužiams, jei jums reikia lyginti kilimą ar kitą horizontalų paviršių, verta pagalvoti, ar lygintuvas gali tinkamai dirbti šioje padėtyje.

Lengvas nukalkinimas – pripildę lygintuvą vandentiekio vandeniu, galime tikėtis, kad laikui bėgant lygintuvą reikės nukalkinti, kad jis nebūtų pažeistas. Šiuo atveju labai naudinga yra automatinio nukalkinimo funkcija, kuri garantuoja sistemingą prietaiso nukalkinimą, kuris leidžia mėgautis įrenginiu be rūpesčių.

Funkciniai priedai – pagrindinio garo įtaiso funkcionalumo gali nepakakti visiems, kai kurioms medžiagoms reikia papildomų pagalvėlių ir šepetėlių, kad būtų galima išvalyti storas medžiagas. Verta pagalvoti, ar įrenginys yra daugiafunkcinis ir leis ne tik lyginti, bet ir nuvalyti, pavyzdžiui, kilimo paviršių. Papildoma funkcija taip pat yra apsauga nuo vandens lašėjimo ir galimybė užpildyti vandenį neišjungiant garintuvo.

Drabužių garlaivis, ar verta?

Daugumoje namų galite rasti lygintuvą, nes išskalbę drabužius nebeatrodote reprezentatyvūs. Juk visiems reikės lygintų marškinių, suknelės, kelnių ar bet kokio kito elegantiško drabužio. Elegancijos atkūrimas proginius drabužius tai galima padaryti naudojant tradicinį lygintuvą, garų stotį, garo generatorių ir kt. Ne visi mėgsta lyginimą, o lygintuvo ir lyginimo lentos vaizdas gali būti baisus. Tokiu atveju verta turėti prietaisą, kuris patogiai ir greitai išlygintų raukšles bei aplikacijas, kurios nebijo šilko, gaivina švarką, paltą ar kelnes.

Garų generatoriams, garlaiviams ir lygintuvams rekomenduojama naudoti distiliuotą arba filtruotą vandenį, kuris nesukelia kalkių nuosėdų, o tai efektyviai prailgina prietaiso tarnavimo laiką.

Kuris drabužių garintuvas yra geriausias?

Geriausias garlaivis yra pritaikytas daugiafunkcinis prietaisas, leidžiantis lyginti patogioje padėtyje, neatimant drabužių nuo pakabos. Geras lygintuvas turėtų turėti daugybę įvairių audinių valymo priedų ir ilgą maitinimo laidą ar akumuliatorių, kad galėtumėte patogiai pasirinkti tinkamą lyginimo vietą. Lygintuvas per pluoštus praleidžia karštą garą, kuris efektyviai sunaikina iki 90 proc. bakterijos, kurios gali būti naudingos lyginant kūdikių drabužius. Svarbu, kad lygintuvas su vaikais turėtų sistemą, apsaugančią nuo vandens lašėjimo, karšti lašai gali ką nors sudeginti. Tai yra garlaiviai, į kuriuos atsižvelgia mūsų sąrašas.

Profesionalus drabužių garlaivis

Profesionalus garų lygintuvas turėtų turėti didelę vandens talpą, kurios talpa būtų didesnė nei 3 litrai, o galia turėtų būti didesnė nei 1500 W, kad greitai sušiltų iki visiško pasirengimo. Profesionalus lygintuvas taip pat yra specialus korpusas, kurį veikia smūgiai, todėl geriausia, kai jis pagamintas iš medžiagos, atsparios mechaniniams pažeidimams. Pramoninis drabužių garintuvas turėtų galėti nuolat dirbti bent 2 valandas su automatiniu saugos įtaisu, apsaugančiu lygintuvą nuo perkaitimo. Vidinė konstrukcija turėtų būti pagaminta iš lengvų medžiagų, su ratukais, kad būtų užtikrintas lyginimo mobilumas. Pramoninio garų lygintuvo atveju sveikatos ir saugos taisyklės taip pat yra svarbios norint užtikrinti lyginančio asmens saugumą, todėl kaitinimo elementai turėtų būti pažymėti spalva arba aiškiu įspėjamuoju simboliu.

NAUDA

 • Greitai įkaista.
 • Įrengtas didelis vandens indas.
 • Tai gali būti veliūrinių audinių gaivinimo funkcija.
 • Saugus nėrinių audiniams.
 • Tinka kostiumui atnaujinti.
 • Jis naikina bakterijas.
 • Automatinis išjungimas ilgam darbui.
 • Pašalina nemalonius kvapus, pvz., Nuo tabako dūmų.
 • Tai rodo visiško pasirengimo dirbti signalą.

Drabužių garlaivis stovėjo

Stovintis garlaivis yra puikus sprendimas tiems, kurie turi šiek tiek vietos paslėpti sulankstomą konstrukciją. Kai kuriuose garų lygintuvų modeliuose yra lyginimo lenta, kuri garlaiviui leidžia konkuruoti su klasikiniu lygintuvu. Drabužių garlaivis yra galingesnis nei rankiniai garlaiviai, nes jis maitinamas iš 230 V tinklo. Didelė galia, viršijanti 2000 W, suteikia didesnę garo galią. Talpykloje telpa 1200–2000 ml vandens, o tai ypač naudinga, kai jus nuo vandens šaltinio skiria keli metrai. Daugumoje stovinčių garlaivių yra teleskopinis arba sulankstomas stovas, kad būtų lengva juos laikyti. Garlaivis gali būti sujungtas su pakaba, skirta lygintiems daiktams, ir laikikliu, skirtu garintuvo rankinei pritvirtinti kartu su garo tiekimo žarna. Daugelis garinių garų stovintiems drabužiams turi keletą režimų, leidžiančių dirbti horizontaliai arba vertikaliai, naudojant reguliuojamą garo galią. Garlaivyje esanti papildoma įranga gali išplėsti savo funkcionalumą drabužių valymo ar atnaujinimo funkcija. Stovinčios garų stotys taip pat dažniausiai turi ilgesnį maitinimo laidą, kuris leidžia laisvai dirbti nenaudojant ilgintuvų.

Rankinis drabužių garlaivis

Belaidis drabužių garlaivis yra lengvas ir kompaktiškas prietaisas, veikiantis kaip kompaktiškas garo generatorius, kuris primena klasikinį telefono imtuvą, kurio vienoje pusėje yra anga, iš kurios garai išeina. Rankinis garlaivis jis yra labai patogus dėl savo svorio, leidžia greitai atsikratyti raukšlių ir raukšlių, akimirksniu atnaujina marškinius, palaidines ir kt. Drabužių klastotojas lentos nereikia, tiesiog pakabinkite drabužius ant pakabos. Įkrovos laikas ir pasirengęs dirbti trunka apie 45 sekundes, apie tai signalizuoja šviesa ar garsas. Garlaivio galia garinis lygintuvas yra mažesnis nei stovintis garlaivis, jis yra apie 1000 W, o vandens talpykloje telpa 26–280 ml, o to pakanka lyginti bent 1-2 daiktus.

Kompaktiškas garlaivis drabužiams jis taip pat gali būti maitinamas iš tinklo, o tai neverčia stebėti akumuliatoriaus įkrovos lygio, tačiau reikia 230 V maitinimo šaltinio.

NAUDA

 • Šviesa.
 • Greitai įkaista.
 • Tai leidžia pasiekti sunkiai pasiekiamas vietas.
 • Padeda pašalinti nemalonius audinio kvapus.
 • Jai nereikia lyginimo lentos.
 • Kompaktiškas – puikiai tinka kelionėms.
 • Pašalina bakterijas.
 • Lengvas vandens bako užpildymas.
 • Signalizuojantis pasirengimas dirbti.
 • Žarnos nereikia nukalkinti.

Drabužių garlaivis vietoj geležies?

Drabužių garintuvas ar lygintuvas, ar pelninga investuoti į drabužių garintuvą ir ar jis gali visiškai pakeisti klasikinį lygintuvą?

Kuo garlaivis skiriasi nuo lygintuvo?

 • Lengva ir patogu.
 • Jis naudoja tik garą, todėl aukšta metalinių dalių temperatūra nepažeidžia medžiagos.
 • Tai nereikalauja išskleisti lentos ir nuimti drabužių iš …