Kokie geriausi iš 20

Dviračių žibintai yra būtini miesto aplinkai, taip pat maršrutams kelyje ar kalnuose. Jie yra pagrindinis saugos elementas, kuris padeda pagerinti mūsų naktinį matymą ir daro mus matomus pėstiesiems ir kitoms transporto priemonėms. Tiesą sakant, šiuo metu jie yra privalomi tarp saulėlydžio ir saulėtekio.

Tačiau kai kurie dviratininkai jais naudojasi ir dienos metu. Ir nors kai kurių aukščiausios klasės modelių kaina gali būti didesnė, tiesa ta, kad dviračių žibintai yra gana pigūs. Taigi atrodo aišku, kad nėra įtikinamų priežasčių jų nenaudoti. Žinoma, svarbu pasirinkti tinkamus dviračio naudojimo būdams.

Svarbiausias

  • Naktį būtina judėti su įjungtomis šviesomis. Tačiau vis daugiau dviratininkų jais naudojasi ir dienos metu.
  • Dviračių žibintai yra būtinas saugos elementas tiek keliaujant po miestą, tiek keliuose ir kaime.
  • Pirkimo kriterijai, kurie gali labiausiai padėti išsirinkti jums reikalingus dviračio žibintus, yra dviračio naudojimas, žibintų šviesos intensyvumas, jų surinkimas ir akumuliatorius.

Geriausi dviračių žibintai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Norėdami pradėti nuo pirkimo vadovo, norime pateikti jums penkių geriausių dviračių žibintų pasirinkimą. Juos galite pamatyti žemiau.

Geriausios kainos ir kokybės santykio dviračių žibintai

Žibintų rinkinys „Omeril“, be jokios abejonės, yra saugus statymas, jei ieškote funkcionalių ir ekonomiškų žibintų, kuriuos galima naudoti mieste.

Priekyje yra 300 liumenų ryškumas ir 1 200 mAh (miliamp val.) Baterija. Leidžia pasirinkti vieną iš trijų darbo režimų: aukštą, žemą ir atrobe.

Tuo tarpu gale yra 100 liumenų ryškumas ir 500 mAh baterija. Jis turi penkis režimus: nuolat raudona šviesa, vientisa balta šviesa, raudona mirksinti šviesa, balta mirksinti ir raudona ir balta mirksi.

Geriausias pigus LED žibintų rinkinys

Puikus LED žibintų rinkinys už labai prieinamą kainą. Geriausias variantas, jei ieškote pigių miesto maršrutų žibintų, kurie taip pat užtikrina gerą našumą. Jie turi intelektualų jutiklį, leidžiantį prisitaikyti prie aplinkinių šviesos sąlygų. Be to, jie automatiškai išsijungia po trijų minučių nejudėdami.

Jų ryškumas yra 400 liumenų, keli darbo režimai, juos labai lengva įdiegti ir įkrauti per USB prievadą.

Geriausios baterijomis varomos LED dviračių lempos

„Supoggy“ pristato universalią 1200 liumenų dviračio šviesą su įvairiais apšvietimo režimais ir puikia baterija. Baterijos talpa yra 5200 mAh ir ji gali veikti taip galios bankas, leidžianti įkrauti kitus įrenginius. Jame yra nedidelis LED ekranas, per kurį galima sužinoti, kiek liko baterijos.

Šviesos surinkimas yra labai lengvas ir puikiai pritvirtinamas ją surinkus. Be to, tai lengvas prietaisas.

Geriausias dinamo dviračio žibintas

„Supernova E3 Pure 3“ yra geriausias variantas, jei ieškote tokios dinaminės šviesos, kaip senosios, tačiau gerokai patobulintos versijos. Su juo tol, kol judėsite, mėgausitės šviesa su begaline baterija.

Jo ryškumas yra maždaug 200 liumenų, todėl jis tinka montuoti ant miesto turistinio dviračio. Elegantiškas dizainas su aliuminio korpusu taip pat išsiskiria.

Geriausias dviračio priekinis žibintas

Manoma, kad „Garmin UT800“ žibintas yra geriausias dviračių žibintas. Pirmoji to priežastis yra jo šviesos spindulys, kuris efektyviai apšviečia kelią ir suteikia 270º matomumą. Jo didžiausias ryškumas yra 800 liumenų, leidžiantis padaryti save matomą iki 1600 m atstumu.

Be to, prijungtas prie suderinamo įrenginio, pvz., „Garmin Edge 520 Plus“ ar „Edge 130“, jis turi išmaniosios šviesos funkcijas. Taigi, jis pats reguliuojasi priklausomai nuo maršruto, esamo apšvietimo ir greičio, kuriuo keliaujate.

Prekių vadovas: viskas, ką reikia žinoti apie dviračių žibintus

Jei galvojate įsigyti keletą dviračių žibintų, galite abejoti. Kad galėtumėte juos išspręsti, parengėme šį skyrių, kuriame norime atsakyti į daugumą pirkėjų sau užduotų klausimų.

Naktį būtina judėti su įjungtomis šviesomis. Tačiau vis daugiau dviratininkų jais naudojasi ir dienos metu. (Šaltinis: Kuznecovas: 39479680 / 123rf.com)

Kokie yra dviračių žibintų privalumai?

Dviračių žibintai yra ne tik privalomi, bet ir ne tik svarbūs privalumai. Mes juos išvardijame žemiau:

  • Tai yra labai paprastas ir efektyvus būdas pagerinti jūsų saugumą važiuojant dviračiu.
  • Jie yra labai nebrangūs.
  • Jie yra labai lengvi, todėl juos galite pasiimti su savimi bet kur.
  • Jie gali būti naudojami skirtingiems dviračių modeliams.
  • Juos labai lengva sumontuoti, surinkti ir išardyti.

Ar dviračių žibintai yra privalomi?

Dviračių žiburiai yra privalomi valandomis tarp saulėlydžio ir saulėtekio, kad jie judėtų miesto ir tarpmiestiniais keliais. DGT reglamente nustatyta, kad, be priekio, dviračių gale turi būti raudonas ir tos pačios spalvos atšvaitas, o ne trikampis.

Šiuo metu nėra šviesos galios apribojimo, nors jie neturėtų trukdyti kitiems vairuotojams ar dviratininkams. Kita vertus, iki šios dienos DGT jau leidžia naudoti mirksinčius žibintus tiek priekyje, tiek gale. Jei važiuoji be žibintų, gali būti skirta 80 eurų bauda.

Dviračių žibintai turėtų būti nepralaidūs vandeniui ir idealiu atveju gerai apsaugoti nuo dulkių.

Ar patogu šviesas įjungti saulėtomis valandomis?

Nors dieną žibintų naudoti neprivaloma, tiesa, patartina tai daryti. Kelyje idealus yra didelio matomumo šviesa. Atminkite, kad kelyje galite rasti šešėlinių vietų. Jau nekalbant apie plaukų segtukų lenkimus ar susisukimus. Šiomis aplinkybėmis šviesa gali padaryti jus daug matomesnį.

Kokių dviračių žibintų yra?

Dviračių žibintus galime atskirti pagal skirtingus kriterijus. Vienas iš labiausiai paplitusių yra jų paros laikas. Taigi mes kalbame apie dienos ir nakties žiburius. Pažiūrėkime, kokios yra jo pagrindinės savybės.

  • Dienos šviesos: Pagrindinis jo tikslas yra padaryti tave matomą, o ne tiek apšviesti, tiek apšviesti. Todėl svarbu, kad jie būtų blykstės ar mirgėjimo modeliai, pageidautina netolygiai. Be to, jie paprastai yra galingesni. Kai kuriose dienos šviesose yra naktinis režimas.
  • Naktiniai žibintai: Jo funkcija yra padaryti jus matomą transporto priemonėms ir pėstiesiems, taip pat apšviesti ir apšviesti. Jie neturi būti tokie galingi kaip dienos.

Dviračių žibintai yra būtinas saugos elementas tiek keliaujant po miestą, tiek keliuose ir kaime. (Šaltinis: Giacomazzi: 135690874 / 123rf.com)

Kokius dar įskiepius galite naudoti, kad pagerintumėte matomumą?

Nereikia rengtis visiškai geltonai, kad naktį būtumėte labiau matoma. Žibintus galite papildyti šviesą atspindinčiais gaubtais su atspindinčiomis arkomis, posūkių ženklais, skirtais rankenoms ar atšvaitais ant ratų ir pedalų. Be abejo, galite dėvėti ir šviesą atspindinčią liemenę.

Be žibintų, ant pedalų ar radijo imtuvų galite naudoti kitus šviesą atspindinčius įtaisus ant drabužių, avalynės, kuprinės ar atšvaitų.

Pirkimo kriterijai

Atsižvelgiant į didelį esamų dviračių žibintų modelių skaičių, o ne visi jie siūlo geriausią kokybės lygį, norėdami pasirinkti tinkamus, turėtumėte atsižvelgti į kai kuriuos pirkimo kriterijus. Taigi, jūs sutaupysite susierzinimą ar staigmeną, kai radote nekokybiškus žibintus arba netinkamus jų naudojimui.

Naudokite tai, ką ketinate gaminti iš dviračio

Jums nereikės tų pačių žibintų, jei dviračiu ketinate naudotis atsitiktinai miesto aplinkoje, kuri reikalinga keliams ar kalnams. Pirmuoju atveju jums tikrai pakanka nebrangaus, universalaus ir nelabai galingo žibintų rinkinio. Arba net dinamo. Važiuojant ilgais kelių maršrutais, jums patogesni galingesni žibintai.

Puikus pasirinkimas šiam tikslui yra dienos šviesos žibintai su naktiniu režimu ir labai autonomiška baterija. Maršrutams per kaimą reikia labai galingų žibintų, atsparių dulkėms ir pritaikytų ekstremalioms sąlygoms. Taip pat patogu naudoti pagalbinius žibintus, kuriuos galite pritvirtinti ant šalmo ar ant savo kūno, kad apšviestumėte akis. Kita vertus, kalnų maršrutams nereikia taip jaudintis dėl galinių žibintų.

Apskritai naktinių žibintų tinkamos vertės gali būti nuo 300 liumenų ir iki 400 liumenų priekiniams žibintams. (Šaltinis: Protsenko: 101446166 / 123rf.com)

Šviesos intensyvumas ir pluošto kokybė

Šviesos intensyvumas matuojamas liumenais (liuksai). Apskritai naktinių žibintų tinkamos vertės gali būti nuo 300 liumenų ir iki 400 liumenų priekiniams žibintams. Galinėms dalims jis paprastai laikomas tinkamu nuo 50 liumenų, nors daug geriau, jei jis yra 100 liumenų ar didesnis.

Bet kokiu atveju visos šios vertės priklausys nuo sąlygų, kuriomis ketinate naudotis dviračiu.

Naudokite Rekomenduojami liumenai
Mieste geromis apšvietimo sąlygomis 200 liumenų
Miesto aplinkoje, kur blogas apšvietimas 300–600 liumenų
Miesto ar kaimo vietovėse be apšvietimo arba su labai silpnu apšvietimu Nuo 600 iki 1000 liumenų
Kelionės bekele be apšvietimo Mažiausiai 1000 liumenų, idealiu atveju tai turėtų leisti reguliuoti šviesos intensyvumą

Kita vertus, kalbant apie spindulių kokybę, jums daug geriau yra šviesa su vienodu spinduliu ir kuo platesniu kampu.

Montavimas

Dviračio žibintus turėtų būti lengva montuoti ir nuimti, ypač jei labai dažnai ketinate pastatyti dviratį viešaisiais keliais. Turėkite omenyje, kad jei procesas nėra lengvas ir nepatogus, vieną dieną galite tingėti juos išardyti ir palikti ant dviračio. O oportunistui tai gali būti puiki proga jį pavogti.

Be to, įdomu tai, kad jie turi sistemą, pritaikytą įvairiems dviračių tipams, kad ji puikiai tilptų ant rėmo vamzdžių ar vairo. Maža to, tai taip pat turėtų leisti orientuotis ir fiksuoti šviesą norima kryptimi. Siekiant …