Kaip pasidaryti Aud makiažą

Praėjo 60 metų nuo jo klestėjimo laikų, o jo įvaizdis vis dar yra klasės ir elegancijos simbolis. Audrey Hepburn filme „Pusryčiai pas Tiffany“ atrodo fenomenaliai! Galite apibūdinti jos stilių ne tik kostiumų vakarėliui, bet ir kasdieniam naudojimui. Kaip pritaikyti Audrey Hepburn stiliaus makiažą?

Audrey Hepburn grimuoja

Audrey Hepburn yra 1950-ųjų ir 1960-ųjų kino ikona. Galite ją pažinti iš „Romos švenčių“, „Popietės meilės“ ir kitų kino klasikų. Jos pasirodymas filme „Pusryčiai pas Tiffany“ yra vienas garsiausių moterų vaidmenų kino istorijoje. Mes ją mylime ne tik už nugaros sukurtų personažų, bet ir labdaros darbams – 1960-ųjų pabaigoje Audrey Hepburn atsisakė aktorės karjeros humanitarinio darbo labui ir, būdama UNICEF geros valios ambasadorė, padėjo badaujantiems vaikams neturtingiausiose šalyse.

Kas apibrėžia Audrey Hepburn makiažą?

1. Stipriai subraižyta akies linija

1950-ųjų metų makiažas išsiskiria būdinga viršutinio voko linija. „Kregždė“ yra ryški, plonesnė vidiniame akies kampe, platesnė išoriniame kampem ir koketiškai patraukė aukštyn. Norėdami jį nupiešti, galite naudoti akių kontūrą su storesniu antgaliu arba pamušalu. Mes rekomenduojame gelinį akių kontūrą „Maybelline Eye Studio“ trunkanti drama intensyviai juodos spalvos. Pridedamas šepetėlis leidžia pasiekti 1950-ųjų makiažo efektą.

Moters grožis turi būti matomas jos akyse, nes per jas yra kelias į jos širdį, vietą, kurioje gyvena meilė.

Audrey Hepburn

2. Baltoji linija ant vandens linijos

Puikus Audrey Hepburn makiažas priešinosi triukui – aktorė apatinę vandens liniją nudažė baltomis kreidelėmisir. Jos akys atrodė didesnės, o žvilgsnis sušildė vyrų širdis. Norėdami gauti panašų efektą, išbandykite baltojo vandens linijos kreidelę „Pupa Multiplay Triple Purpose“ akių pieštukas. Kadangi jis yra nepralaidus vandeniui, jis nenusidėvės kelias valandas. Žingsnis po žingsnio akių makiažą galite rasti vaizdo įraše straipsnio pabaigoje.

3. Išraiškingi antakiai Audrey Hepburn stiliaus

Audrey Hepburn antakiai yra išskirtiniai – storas, išraiškingas, stipriai apibrėžtas, smailios formos. Įdomu tai, kad jie atitinka dabartines tendencijas. Žvaigždės stiliaus antakių makiažą geriausia atlikti tamsiai rudos spalvos pieštuku ar bičiuliuir ktantakių makiažas (pvz., Catrice ar L’Oreal).

4. Ilgos blakstienos

Kaip padaryti gerą makiažą pateikė Audrey? Stipriai blakstienų tušas. Pranešama, kad prieš padarydama blakstienas, aktorė kiekvieną plauką atskyrė adata: O Mes primygtinai rekomenduojame nenaudoti tokių gražių blakstienų metodų. Geriau investuokite į gerą blakstienų tušą (pvz., „Collistar“) ir užklijuokite kelis padirbtus kuokštus. Taip pat galite naudoti natūralios formos dirbtines blakstienas. Audrey blakstienos yra storos ir ilgos, tačiau be perdėto teatrinio efekto.


Audrey Hepburn kvepalai

Kino ikona mėgo lengvus ir ilgai išliekančius kvapus. Jai patiko kvepalai Givenchy, Credas ir Krigleris. Aktorė mėgo ne tik Givenchy kvepalus, bet ir sukneles, kurios, anot jos, buvokad jie tokie gražūs ir paprasti, kad juose jaučiuosi puikiai. Mados kūrėjas specialiai aktorei 1957 metais sukūrė „L’Interdit“ kvepalus. Vaisių ir gėlių kvapas siejamas su aktore – jis yra modernus, minimalistinis ir moteriškas.


5. Nudažytos lūpos

Ar žinote žinomą sceną iš „Pusryčių …“, kai herojė automobilyje nusidažo lūpas, nes nori pasiruošti skaityti … laišką? Filme ji naudojo „Burberyy Kisses“ lūpų dažus „Peach Delight“ šešėlyje. Audrey taip pat patiko natūralūs lūpų dažų atspalviai. Ji lūpas dažė švelniai rožinės, persiko ir raudonos spalvos lūpų dažais. Kartais vizažistai padidino jau pilnas lūpas lūpų dažų spalvos lūpų dažais. Norėdami gauti tobulą lūpų makiažą, išbandykite lūpų dažus „Estee Lauder“ grynas spalvų pavydas. „Powerful“ atspalvis derės su klasikiniu akių makiažu.

6. Graži porceliano spalva

Audrey Hepburn džiaugėsi nepriekaištinga veido spalva. Jo atspalvis priminė dramblio kaulą, kuris kartu su tamsiais atrodė nepakartojamasir akių rėmas. Norėdami pasiekti spindinčios, spindinčios ir sąžiningos veido efektą, naudokite tinkamą pagrindą. Dioras Diorskinas turi itin lengvą formulę ir tuo pačiu yra labai patvarus ir gerai aprėpia trūkumus. Žinoma, jei to reikalauja jūsų veido spalva, naudokite geriausiaspirmasis korekcinis korektorius.

7. Išraiškingi skruostikauliai

Audrey Hepburn draugai jai meiliai paskambino aikštėkurį galima išversti ne kitaip aikštė. Aktorė išsiskyrė aštriais veido bruožais – stipriai nubrėžtais skruostikauliais, smailia nosimi, išraiškinga apatinio žandikaulio linija. Nepamirškite, kad naudodamiesi tinkama makiažo kosmetika, tiksliau kontūruodami, galite šiek tiek sulieknėti veidą ir nosį. Neklystanti skulptūrinė kontūro paletė „L’Oreal“ prekės ženklas palengvins šią užduotį.

Audrey Hepburn – žingsnis po žingsnio makiažas

Kaip pasidaryti Audrey Hepburn stiliaus makiažą? Tai geriausiai iliustruoja toliau pateiktas vaizdo įrašas. Sužinokite, kaip meistriškai pasidaryti makiažą pagal pasaulio kino ikonos stilių: