Dujų kepsninė: kas aš

Ieškote dujinės kepsninės? Taigi svarbu, kad jūs gerai informuotumėte apie savo pasirinkimą. Dienos pabaigoje visi norime pasimėgauti geru maistu.

Todėl, jei norite sukurti puikių akimirkų savo patiekalų metu, tai idealus būdas padaryti kepsninę su dujomis. Ar tu susidomėjęs? Eime ten!

Svarbiausias

 • Dujinės kepsninės greitai dega. Dėl savo kepimo tipo maistas įgauna puikų skonį. Viskas priklauso nuo degiklių kokybės ir kiekio, taip pat nuo grotelių rūšies ir nuo to, kaip mes ją ruošiame.
 • Dėl to, kad jį galima prijungti prie dujų butelių, jo perdavimas yra labai lengvas. Didžioji dauguma yra su ratais, kad galėtų judėti į bet kurią pusę. Tokiu būdu mes taip pat galime optimizuoti erdvę juos naudodami. Be to, kai mums reikia juos išsaugoti.
 • Be to, jie nepalieka dūmų ar pelenų. Todėl jie yra tobuli, jei nenorime sukelti netvarkos ar sukurti dulkių pilną erdvę.

Geriausios dujinės kepsninės rinkoje: mūsų rekomendacijos

Tada mes paliksime jums penkių geriausių dujinių kepsnių, kuriuos galima rasti rinkoje, pasirinkimą. Atsižvelgdami į įvairias jo ypatybes, siūlome skirtingas kepsnines su dujomis. Taigi galite rasti tą, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius ir skonį.

Geriausia dujinė kepsninė pagal kainos ir kokybės santykį

Dujų kepsninėje „Campingaz Xpert 100 L Plus Rocky“ yra du didelio tikslumo aliuminuoto plieno degikliai. Vidutinė jo kaina yra 7,1 kW per valandą. Jame yra du šoniniai stalai, du stelažai ir du ratai. Savo ruožtu jis ateina su savo vulkaninėmis uolienomis, kad geriau paskirstytų šilumą.

„Campingaz Xpert 100 L Plus Rocky“ dujinės kepsninės pasirinkimas pagrįstas paprastumo ir išbaigtumo deriniu. Jis turi visus elementus, kad nepaliktų abejingų. Savo ruožtu jo apšvietimas ir naudojimas yra paprastas visiems. Aptarnauja 8-10 valgytojų.

Geriausias dujinių kepsnių pasirinkimas judėti.

„Campingaz Expert Deluxe“ turi 2 kompaktiškus ir 2 šoninius degiklius. Pagrindinių degiklių galia yra 7 kW, o šonuose – 1,6 kW. Jame yra dvi didelės grotelės su didele rankena, kad būtų lengva atidaryti. Be to, jame yra vulkaninių akmenų ir telpa 9 žmonės.

Du kepsninė „Campingaz Expert Delux“ išsiskiria tuo, kad ją labai lengva judėti dėl dviejų didelių ratų. Todėl tai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie jį naudoja skirtingose ​​vietose.

Geriausia nešiojama dujinė kepsninė

Char-Broil Grill2Go išsiskiria savo dydžiu. Tai nedidelė kepsninė, kurią galima pasiimti bet kur, neužimant per daug vietos. Net ir bet kurioje transporto priemonėje. Jis turi tvirtą plieninį degiklį ir sveria mažiau nei 10 kg. Elektroninis uždegimas yra paprastas, o nerūdijančio plieno groteles labai lengva valyti.

Ši dujinė kepsninė puikiai tiks tiems, kurie mėgsta stovyklauti bet kur. Jo dydis ir svoris idealiai tinka transportavimui. Be to, jis neužima per daug vietos, todėl gali būti nešiojamas kaip įrankių namas, kad patenkintų 4–6 žmones.

Geriausia dujinė kepsninė virti kiekiu

Dujų kepsninėje „Campingaz 2 Series Classic LX Vario“ yra du dideli plieniniai degikliai, kurių sąnaudos siekia 7,5 kW, ir elektroninis uždegimas, užtikrinantis didesnį greitį. Jis turi didelę rankeną, kad būtų lengva atidaryti, ir du šoninius dėklus. Jo ratai leidžia lengvai judėti. Didžiausia jos dorybė yra sugebėjimas.

„Campingaz 2 Series Classic LX Vario“ yra puiki dujinė kepsninė dideliems susibūrimams. Jame telpa nuo 11 iki 13 žmonių, todėl jo dydis yra didelis. Taigi puikus kepsnys bus paruoštas per kelias minutes.

Apsipirkimo vadovas: ką turėtumėte žinoti apie kepsnines su dujomis

Nesvarbu, ar tai yra stoginių konstrukcijų, ar atvirų sodų, idealios kepsninės pasirinkimas gali būti nemalonus, jei neužduodate tinkamų klausimų. Norint tinkamai pasirinkti, svarbu apie tai informuoti. Kitame skyriuje pateikiame dažniausiai užduodamus vartotojų klausimus.

ruošiant naminę kepsninę

Kepant beveik bet kokios rūšies mėsa išryškina savo skonius. (Šaltinis: Menegakis: qQcEiWTZCbI / unsplash.com)

Kaip veikia kepsninė dujose?

Vietoj anglies ar malkų yra kuras, kuris gamina maistą, dujos yra tai, kas uždega ir kepa maistą. Dėl šio proceso dujinės kepsninės apšvietimas tampa momentinis.

Naudojamos dujos paprastai yra natūralios. Taip, tas, kuris namus pasiekia per vietinius dujų tinklus. Jei norime prijungti savo kepsninę prie vietinio tinklo, reikia tik dujų išleidimo angos ir jungties. Dėl to kepsninė būna fiksuota ir negali judėti.

Didžiausias privalumas yra tas, kad mums nereikia jaudintis dėl dujų trūkumo, nes dujų tinklai paprastai valdo jas be jokių apribojimų.

Kaip veikia nešiojamos dujinės kepsninės?

Norite nešiojamos dujinės kepsninės ar tiesiog neturite dujų jungties? Tokiu atveju galite pasirinkti dujų, propano ar butano butelius. Šie buteliai parduodami bet kurioje degalinėje ir jų talpa yra nuo 5 iki 11 kg. Taigi, jūs galite perkelti groteles tiesiog prijungdami ją prie dujų butelių.

Norint sutaupyti pinigų, šiuos dujų butelius patartina įsigyti netoliese esančiose stotyse ir parduotuvėse. Tokiu būdu išvengiame jų grąžinimo ir neišleidžiame pinigų visada pirkdami naujus butelius.

Atminkite, kad 11 kg butelis propano dujų tarnauja maždaug 15 valandų.

Kaip uždegti dujinę kepsninę?

Kepsninę reikia apšviesti atsargiai. Šiuo metu daugumoje degiklių yra kibirkščių tarpas – įtaisas, kuris, dujoms bėgant, sukuria nedidelę kibirkštį, kuri dujas uždega ir pradeda jas deginti.

Dujų liepsna visada turi būti mėlyna. Jei jis taps geltonas arba oranžinis, gali būti, kad susidaro anglies monoksidas.

Kas yra „vulkaninio akmens“ dujinės kepsninės?

Nors jo pavadinimas atrodo pernelyg įtaigus, idėja yra paprasta. Vulkaniniai akmenys nusėda tarp degiklių ir mūsų kepsninės ant grotelių. Šie akmenys pradeda kaisti iki tokios temperatūros, kad jie veikia kaip žarijos malkose kūrenamoje grotelėje.

Tokiu būdu šiluma gali būti tolygiai paskirstyta visoje mūsų kepsninėje. Be to, vulkaninius akmenis, skirtingai nei anglis, galima naudoti neribotą laiką.

vulkaninio akmens kepsninė

Vulkaniniai akmenys padeda paskirstyti šilumą. Jie kaitinami dujų liepsna. (Fuetenas: Danny De Jongas: Np5GnOfsfo0 / unsplash.com)

Ką galima padaryti ant dujinės kepsninės?

Ant dujinės kepsninės galima kepti lygiai tuos pačius maisto produktus kaip ir malkomis kūrenamose kepsninėse. Vieninteliai galimi trūkumai yra susiję su kepsnio dydžiu, o ne su jo kepimo būdu.

Maisto sąrašas gali būti toks pat universalus kaip ir daržovių gaminimas, ir mėsos gaminimas toje pačioje vietoje. Be to, nesudėtingas valymas reiškia, kad maisto liekanos niekada nesimaišo.

Kaip valyti dujinę kepsninę?

Grilio valymas yra kepsninės dalis. Todėl kiekvieną kartą, kai jį naudojame, turime jį turėti geros būklės. Čia nurodysime veiksmus, kurių reikia laikytis, kad kepsninė visada būtų nauja:

 1. Uždekite kepsninę. Laikykite jį uždegtą 5 minutes maksimaliu liepsnos intensyvumu. Tokiu būdu išsiskiria prilipę riebalai.
 2. Išjunkite dujas
 3. Plaukite stelažą, kol jis dar šiltas. Mes rekomenduojame tai padaryti plieniniu šepečiu.
 4. Tepkite. Nuvalytą kepimo aliejų galima naudoti tarp grotelių, kad kitą kartą maistas neliptų.
 5. Nuplaukite tepalą iš vidaus. Naudokite tepalą nuo riebalų, mentelę ar gerą kempinę. Atkreipkite dėmesį, kad degikliai nėra uždengti, ir juos nuplaukite.
 6. Kartą per mėnesį rekomenduojame nuo grotelių rėmo pašalinti dulkes ir riebalus specialiu metaliniu valikliu. Tai apsaugo nuo struktūros pablogėjimo.
 7. Jei ilgą laiką nenaudosite kepsninės, patartina degiklius uždengti aliuminio folija. Tokiu būdu nepateks vabzdžiai ar dulkės.
 8. Galiausiai raktą ar dujų butelį visada palikite uždarytą arba atjungtą. Uždenkite kepsninę tinkamu dangčiu, kad apsaugotumėte nuo saulės ir drėgmės.

Ar geriau dujinė ar malkomis kūrenama kepsninė?

Šis klausimas visada iškyla, kai reikia pasakyti, kokio tipo groteles norime įsigyti. Nors anglies kepsninės yra labai paplitusios, pamažu medienos kūrenamų kepsnių populiarumas auga. Toliau pateiksime abiejų kepsnių privalumų ir trūkumų sąrašą.
Dujinės kepsninės Malkomis kūrenamos kepsninės
Saugumas Labai saugu, atsižvelgiant į šilumos difuzorius, kurie apsaugo nuo paūmėjimo. Rizika naudojant dujas. Liepsnos gali būti nevaldomos.
Valymas Dėl jų garavimo nelieka kuro likučių ar maisto sulčių. Didelis pelenų kiekis lieka ir gali būti išsibarstęs.
Kaina Vertė šiek tiek viršija vidurkį, o dujos paprastai kainuoja brangiau. Vidutinę vertę ir panaudotas malkas galima rasti nemokamai.
Atmosfera Dujų naudojimas daro nedidelį poveikį aplinkai. Didelis deginimas sukelia taršą.

Koks skonis skiriasi nuo malkomis kūrenamos kepsninės?

Nors dūmai ir pelenai gali būti nepatogūs daugeliui, būtent tai suteikia skirtingą anglies ir medienos grotelių skonį. Skonis sustiprėja tuo ilgiau, kai maistas laikomas veikiamas malkų ar medžio anglies šilumos. Neigiama yra tai, kad dūmai gali erzinti, o virimo laikas labai pailgėja.

Kita vertus, jie neturi didelių skirtumų dujinės kepsninės atžvilgiu. Ugnis maistą skrudina vienodai. Net ant maisto kepsnių maisto sultys laikosi geriau.

pasisukus kepsnyje

Taigi nėra neįprasta, kad tų pačių išmatavimų kepsninė tarnauja skirtingam valgytojų skaičiui. (Šaltinis: vincent-keiman: ul_m5dHThaM / unsplash .com)

Kaip išsikepti tobulą kepsninę, jei kepsninė yra dujinė?

Norėdami parodyti savo kepsnius ir palikti visus su šypsena veide, mes paliksime jums 6 žingsnius, kuriuos reikia atlikti norint sukurti puikią kepsninę:

 1. Šildykite kepsninę prieš 15 minučių, kol ji pasieks 200 laipsnių.
 2. Prieš padėdami ant grotelių, maistą apšlakstykite prieskoniais (grilio druska, alyvuogių aliejus, pipirai, visi ant abiejų maisto pusių). Tada padėkite jį ant degančių grotelių lygintuvų.
 3. Įkepkite ant grotelių spalvos su skirtingomis daržovėmis. Šios daržovės taip pat turėtų būti pagardintos.
 4. Nuleiskite kepsninės dangtį, bet nepersistenkite. Būkite dėmesingi ir atsikelkite kas 2 minutes, kad patikrintumėte kepsnio būklę ….

Parašykite komentarą