5 iš tikrųjų veikiantys metodai –

Mes mylime savo augintinius. Tiesą sakant, mes juos taip mylime, kad neseniai nustatyta „SunTrust Mortgage“ apklausa tūkstantmečiai perka namus dėl savo šunų – ne jų vaikai ar santuokos. Turėdami tokią tyrą meilę savo augintiniams, nenuostabu, kad mes pakęsime naštą naminių gyvūnėlių plaukai ant sofų, purvo letenos ant kilimoir šuniukai, besipešantys ant visko.

Nors šiek tiek šunų plaukų ant mano sofos manęs per daug nevargina, svečiams tai tikrai nėra malonu. Turiu 3 metų baltųjų vokiečių aviganių / australų galvijų šunų mišinį, kuris po kiekvieno miego palieka snieguoto kailio pėdsaką, įdėtą į sofą, todėl būtinai jį valau gana dažnai. Per daugelį metų radau tai, kas geriausiai veikia, ir apibūdinau juos šiame vadove. Reikia atkreipti dėmesį į vieną dalyką: aš sutelkiau dėmesį į a vadovas naminių gyvūnėlių plaukams pašalinti iš baldų ir kilimų. Tai yra vietovės, kuriose sunkiausia pašalinti augintinio plaukus. Jei turite odines sofas ir kietmedžio grindis, laikykite save laimingu!

Populiariausi pasirinkimai: geriausias naminių gyvūnėlių plaukų šalinimo priemonė

Naminių gyvūnų plaukų šalinimas

Rankinis vakuumas: „Oreck Commercial XL Pro 5“

Paprastai kačių ir šunų plaukų pašalinimas iš kušetės yra didžiausia problema, ypač jei turite audinio audinio sofą, kaip aš. Šis neįtikėtinai galingas rankinis „Oreck“ vakuumas yra jų komercinė versija ir pateikiama su priedų serija, įskaitant nuostabų šepetėlį, kuris skirtas tik naminių gyvūnėlių plaukams. Tiesiog pažiūrėkite į šią nuotrauką, kad pamatytumėte, kaip gerai ji veikia.

„Oreck“ naminių gyvūnėlių plaukų šepetėlis

Man patinka „Oreck“ prekės ženklas, nes jie nesistengia jums parduoti produktų, paremtų beprotiškomis rinkodaros gudrybėmis. Jie tiesiog turi galingus variklius, kurie yra pakankamai stiprūs, kad iš sofų ir kilimų paimtų įterptus augintinių plaukus. Jei sofos nėra jūsų problema ir jūs ieškote sprendimo, kaip augintinių plaukus ant kilimo, aš taip pat turiu „Oreck Upright Commercial“ vakuumas ir visiškai rekomenduoju.


„Evercare Pet Plus Lint“ volelis

pūkelių volelis naminių gyvūnėlių plaukams


Pūkelių volelis yra greitas būdas atsikratyti naminių gyvūnėlių plaukų nuo baldų, tačiau tai ne visada ekonomiška. Jei tai yra jūsų pagrindinis būdas pašalinti plaukus, galite greitai pereiti per daug pūkelių volelių. Tačiau aš vis tiek juos naudoju kaip greitą atsarginės kopijos metodą, jei pakeliui turiu svečių ir pamiršau išsiurbti sofas. Tikėtina, kad tokiu būdu ne visi plaukai nukris nuo sofos, tačiau tai bent jau grąžins jūsų sofą į priimtiną sėdėjimo lygį.


Lilly Brush

Lilly šepetys

Leiskite man pradėti tik sakant, kad šis dalykas yra nuostabus. „Lilly“ šepetys „Be Forever Furless“ iš tikrųjų veikia geriau nei pūkiniai volai ir yra daug ekonomiškesnis sprendimas, nes jūs galite naudoti šį dalyką amžinai. Tai veikia turint labai griežtus, banguotu šereliu šepetėlius, kurie juos valydami pakelia ir sulaiko naminių gyvūnėlių plaukus. Kai pirmą kartą čiupau vieną iš šių, buvau šiek tiek skeptiškas, bet buvau nuoširdžiai nustebintas, kaip jis pakėlė kiekvieną šuns plauką, vienu lengvu braukimu per sofą.

Baigęs valyti šepetėlį, aš paprastai einu per šiukšles ir ištraukiu plaukus nuo šepetėlio arba perbraukiu pirštu per šerius. Tačiau kompanija rekomenduoja plauti šepetį lengvu muilu ir vandeniu, kad visi plaukai išeitų, siekiant geresnio veikimo.

Sasha su Lilly Brush
Dabar, jei tik Saša turėtų nykščius, kad galėtų ją naudoti pati!

„FURminator“ priežiūros šepetėlis

Gerai, todėl šis įrankis nėra tiksliai naminių gyvūnų plaukų pašalinimo iš baldų, bet pačių jūsų augintinių įrankis. Trys aukščiau pateiktos parinktys veikia nuostabiai (be jokių beprotiškų sprendimų, tokių kaip vandens purškimas ant sofos ir jo nuvalymas – taip, aš skaičiau tinklaraščius, kuriuose taip buvo pasakyta), tačiau taip pat turėtumėte būti šiek tiek iniciatyvus ir reguliariai valyti savo augintinius, kad padėtumėte išspręsti išliejimo problemą. . Nuo to laiko, kai pradėjau kas savaitę valyti šunį „FURminator“ šepetėliu, šunų plaukų kiekis ant mano sofų sumažėjo bent perpus.

Pabaiga: naminių gyvūnų plaukų šalinimo vadovas

Apibendrinant galima pasakyti, kad manau, kad geriausias būdas išvalyti namus nuo naminių gyvūnėlių plaukų ir pleiskanų yra kelių sprendimų sprendimas. Galingi rankiniai dulkių siurbliai su naminių gyvūnėlių plaukų šepetėlių priedais puikiai padeda greitai pašalinti įterptus augintinių plaukus. „Lilly Brush“ yra nuostabus nešiojamas ir ekonomiškas sprendimas, kuris tiesiog veikia. Aš taip pat paminėjau pūkinius volelius, nes tai yra produktai, kuriuos jau turi dauguma žmonių, todėl jie yra puikūs, tačiau manau, kad „Lilly Brush“ juos lenkia.