Elektrinė kepsninė: kas yra l

Valgymo laikas yra tikras iššūkis daugelyje namų. Dėl laiko trūkumo maisto gaminimas tampa monotoniškas ir kartojamas. Kai norite paruošti ką nors kitaip, dažniausiai nerandate laiko tai padaryti. Norėdami išeiti iš kasdienybės, yra įvairių alternatyvų, viena iš jų – turėti elektrinę kepsninę.

Su šiuo prietaisu išbandysite kitą maisto ruošimo būdą – greitą, švarų ir įdomų. Galų gale reikėjo investuoti daug laiko, kad pavalgytum kitokio. Tai alternatyva, kuri jums patiks. Kad galėtumėte nusipirkti geriausią elektrinę kepsninę, mes parengėme šį išsamų pirkimo vadovą, kurį kviečiame skaityti toliau.

Svarbiausias

  • Su elektrine kepsnine galite lengvai paruošti mėsą, žuvį, jūros gėrybes ar daržoves. Be to, jie paprastai turi riebalų surinkimo sistemą, kad būtų lengviau valyti.
  • Tai padeda išryškinti maisto skonį. Norėdami gaminti maistą, jums reikia labai nedaug papildomų ingredientų, aliejaus, druskos ir kai kurių aromatinių žolelių.
  • Tai leidžia jums paruošti maistą tuo pačiu metu, greitai ir lengvai. Tiek jums, tiek jūsų šeimai, ar net jei turite svečių. Elektrinės kepsninės yra labai įdomi alternatyva tiems, kurie neturi daug patirties virtuvėje. Valgysite sveikai ir sočiai.

Geriausios elektrinės kepsninės rinkoje: mūsų rekomendacijos

Prieš perkant bet kokį produktą, reikia atrasti įdomiausius rinkoje. Žinodami skirtingus jo pranašumus, galite lengviau nuspręsti, kokiomis savybėmis norite turėti pasirinktą daiktą. Taigi atkreipkite dėmesį į šias penkias elektronines groteles, kurias peržiūrėsime kartu su jumis šiose eilutėse.

Nelipni kepsninė

Šios grotelės galia yra 1000 W. Joje yra riebalų surinkimo dėžė, kuri labai palengvina tolesnį jos valymą. Jis tiekiamas su „RockStone“ akmens danga, kuri suteikia didžiausią nelipnumą ir geriausią valymą. Be to, tai yra aplinkai nekenksminga danga, kurioje nėra PTFE, PFOA ir kitų toksiškų produktų.

Viršutinė šio prietaiso plokštė yra plaukiojanti ir ją galima reguliuoti. Jame yra riebalų snapelis, todėl galite jį patogiai naudoti ir būti švaresniam. Jo indikatoriaus lemputė rodo, kad jis veikia. Jo didelis kepimo paviršius leidžia paruošti kelis maisto produktus vienu metu.

Geriausia elektrinė kepsninė

Ši elektrinė kepsninė atlieka keturias skirtingas funkcijas, nes ji yra kepsninė, kepsninė, „panini“ ir sumuštinių virimo aparatas, ji taip pat turi plaukiojančią dangtį. Jis tiekiamas su dviem nepriklausomomis plokštelėmis, kurios leidžia vienu metu gaminti skirtingus maisto produktus, tačiau nemaišant skonių. Maistą galite gaminti esant 230–290 laipsnių temperatūrai.

Elektrinės kepsninės plokštės yra nelipnios, jų dydis yra didesnis nei kitų panašių modelių – 29,5 x 23,5 cm. Išorinis dangtis pagamintas iš nerūdijančio plieno, be to, visi plastikai neturi BPA. Jis tiekiamas su rezervuaru, kuris skirtas surinkti aliejų ir palengvina tolesnį valymą.

Viskas viename, grilis, sumuštinių virimo aparatas ir „Panini“ aparatas

Šioje „Aigostar“ elektrinėje kepsninėje taip pat yra grilis, sumuštinių virimo aparatas ir „Panini“ aparatas. 1000 W galia suteikia puikių rezultatų naudojant bet kokį maistą. Jis turi aliuminio plokštes, kurių danga yra nelipni, o tai garantuoja geriausią naudojimą ir lengvą valymą po to.

Galite naudoti lėkštę ruošdami patiekalus ir vakarienes. Tačiau jis taip pat puikiai tinka paruošti įmantrius pusryčius ramioms dienoms. Jo dizainas leidžia kuo mažiau naudoti aliejų sveikesniam maistui gaminti. Jame yra aliejaus surinkimo dėklas, kuris padeda jums gauti kuo mažiau purvo, o tai palengvins valymą.

Geriausias išorės variantas

Ši elektrinė „Ozavo“ kepsninė turi ir kitų įdomių funkcijų, kurias galite naudoti tiek viduje, tiek lauke. Jis veikia kaip kepsninė, lygintuvas ir grilis. Jame yra nuimama plokštė ir galite reguliuoti temperatūrą. Jo 1650 W galia leidžia gaminti visų rūšių maistą, suteiksite jiems geriausio skonio.

Tiek šio prietaiso grotelės, tiek kaitlentė yra nelipnios dangos. Jame yra neslystančios guminės kojos, todėl jūs galite laikyti groteles vertikalioje padėtyje, kad geriau išnaudotumėte savo virtuvės vietą. Jį lengva naudoti, taip pat labai lengva valyti.

Geriausias pagal kainos ir kokybės santykį

Šios „Tristar“ kontaktinės kepsninės plokštėse yra nelipni danga, kad maistas nepriliptų prie paviršiaus. Be to, tai padeda vėliau palengvinti valymą. Jūsų sistema padeda per trumpą laiką pasiekti norimą temperatūrą, o tai įmanoma dėl savo 1000 W galios.

Laikydami kepsninę galite tai padaryti horizontaliai ir vertikaliai. Jame yra riebalų dėklas, kuris veikia, nes kepsninėje yra riebalų lašinimo sistema. Ši parinktis ne tik palengvina vėlesnį valymą, bet ir padeda maistui gaminti mažiau riebalų ir būti sveikesniam.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie elektrines kepsnines

Šiose eilutėse mes padėsime jums sužinoti, ką jūs turite žinoti apie elektrinę kepsninę. Dėmesio atkreipimas į įvairius šio tipo prietaisų aspektus padės priimti geriausią sprendimą. Pirmiausia parodome, kas tai tiksliai ir kaip tai veikia, atkreipkite dėmesį.

Keli žmonės, turintys kepsninę

Grilis puikiai tinka organizuoti draugų susibūrimą. (Šaltinis: Białasiewicz: 42259049 / 123rf.com)

Kas yra elektrinė kepsninė ir kaip ji veikia?

Elektrinė kepsninė yra prietaisas, kurio temperatūros lygis yra skirtingas. Galite kepti maistą ant grotelių, bet taip pat paruduoti, kepti ant grotelių ar atlikti įvairias funkcijas, tai visada priklausys nuo pasirinkto modelio. Jį lengva laikyti ir valyti. Jis turi temperatūros reguliatorių, kad būtų pasiekta ideali kiekvieno maisto temperatūra.

Šis kompaktiškas prietaisas paprastai turi plokštes, kurios yra su nelipnia danga. Elektrinės kepsninės atsparumas yra visoje virimo vietoje, esančioje po grotomis. Paprastai jis turi nuimamą dėklą, kuriame kaupiasi riebalai, palengvinantys jų valymą.

Kaip naudotis elektrine kepsnine?

Naudoti elektrinę kepsninę yra labai paprasta. Prietaisą turėtumėte pastatyti ant lygaus paviršiaus. Surinkite visus jo gabalus. Prijunkite kepsninę, tačiau laikykite ją ne. Paruoškite visą maistą, kurį ruošiatės gaminti. Tada įjunkite kepsninę ir pasirinkite reikiamą temperatūrą, leiskite jai porą minučių įkaisti.

Pirmiausia pradėkite gaminti mažiau skonio turinčius maisto produktus, tada tuos, kuriems reikia daugiau energijos. Privalote stebėti kiekvieno maisto gaminimo laiką, kad jis nesudegtų. Žinoma, jūs turite būti kantrūs, jei neišnešite žalio maisto. Kai tai bus padaryta, nuimkite jį nuo grotelių, būkite atsargūs, kad nesudegtumėte.

Elektrinė kepsninė su mėsa

Su elektrine kepsnine galite lengvai paruošti mėsą, žuvį, jūros gėrybes ar daržoves. (Šaltinis: Frankas: 63542160 / 123rf.com)

Ar elektrinės ar dujinės kepsninės geriau?

Pirkdami galite nedvejodami pirkti elektrinę ar dujinę kepsninę. Tiesa, šis antrasis kuras yra pigesnis, bet ir sudėtingesnis. Viena vertus, turite žinoti, kad po ranka visada turite dujų balioną, ir, kita vertus, tai yra medžiaga, labiau linkusi į avarijas nei kiti.

Su elektrine grotelėmis reikia turėti tik kištuką. Kalbant apie kepimo rezultatą, jis yra labai panašus. Kita vertus, kadangi elektriniai yra labiau paplitę, galite rasti pigesnės kainos modelius. Elektrinės kepsninės turi tam tikrų pranašumų, lyginant su dujinėmis, todėl jos gali būti geriausias pasirinkimas.

Ar sveikiau gaminti maistą su elektrine kepsnine?

Viena iš priežasčių, dėl kurių galite nusipirkti elektrinę kepsninę, yra valgyti maistą sveikiau. Su tokio tipo prietaisu tai pasieksite. Turite nepamiršti, kad maistui gaminti jie beveik nenaudoja aliejaus, kuris, be abejo, yra naudingesnis sveikatai. Aspektas, kurį visada reikia įvertinti.

Naudojant elektrinę kepsninę, maistas gaminamas jo sultyse, jis yra ne tik sveikesnis, bet ir skanesnis. Tai puiki sistema paruošti maistą, kai laikotės dietos ar tiesiog tada, kai norite pasirūpinti savimi.

Todėl grotelės yra puikus būdas gaminti maistą visai šeimai ir visoms progoms.

Parengėme šią lentelę, kad parodytume keletą dalykų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį perkant elektrinę kepsninę. Labai svarbu nepamiršti nė vieno iš jų, kad būtumėte tikri, jog perkate kuo geriau. Nieko iš jų nelaikykite savaime suprantamu dalyku ir patikrinkite, ar pasirinktas modelis jį atitinka.

Charakteristika Nes tai svarbu?
Temperatūros matuoklis Daugelyje grotelių yra temperatūros matuoklis. Labai naudinga vengti atidaryti dangtį, kad žinotumėte, ar jis paruoštas virti.
Temperatūra Tiesa, kad su bet kokia elektrine kepsnine galite gaminti visų rūšių maistą. Bet jei norite, kad mėsa turėtų gerą tašką, ji turi siekti 300 laipsnių.
Atgauti temperatūrą Gerai, kad grotelės kiekvieną kartą atidarius dangtį greitai atgauna temperatūrą. Tokiu būdu išvengsite energijos ir maisto švaistymo, kad jie nebūtų blogai paruošti.

Ką turėtumėte atsiminti prieš pirkdami groteles?

Yra keletas klausimų, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti pirkdami elektrinę kepsninę. Tai yra aspektai, kurie neturi nieko bendro su pačios mašinos veikimu, bet kurie taip pat yra labai svarbūs. Taigi būkite atsargūs, kad jų nepastebėtumėte. Kad jie būtų aiškesni, parodome juos lentelėje:
Aspektai Priežastys
Išorė Jei norite naudoti groteles lauke, patikrinkite savo kaimynystės bendruomenės taisykles. Jūs išvengsite problemų su laiku.
Žmonės Pagalvokite, kiek žmonių ketinate naudoti groteles. Jei jūsų yra daug, nenorite, kad jis būtų per mažas, arba amžinai praleisite gamindami maistą.
Sandėliavimas Tvarka daugumai žmonių yra labai svarbi. Jei taip, patikrinkite vietą, kurią ji užima, ir ar ją galima laikyti vertikaliai, o tai yra daug praktiškiau.

Kodėl verta pirkti elektrinę kepsninę?

Yra daugybė priežasčių, dėl kurių šiuo metu turėsite nusipirkti elektrinę kepsninę. Kaip matėte, tai labai praktiškas prietaisas, leidžiantis greitai, sveikai gaminti maistą ir išeiti iš rutinos. Jei jums reikia daugiau priežasčių ją gauti, toliau pateiktuose …