Elektrinis motoroleris 2021> O

Geriausias reitinge elektrinis paspirtukas

Judėti iš vienos vietos į kitą galima keliais būdais, be abejo, patogiausia naudotis greitomis, mobiliomis ir patogiomis transporto priemonėmis, pavyzdžiui, paspirtukais. Didžiuosiuose miestuose galite išsinuomoti įrangą, kad judėtumėte greičiau, nuomos įmonėje arba nusipirkti asmeninę transporto priemonę. Be didelių aglomeracijų, norint judėti elektriniu paspirtuku reikia įsigyti savo įrenginį, tačiau tai nėra lengva, nes yra daugybė skirtingų modelių. Atrodytų, kad stiprus ir greitas paspirtukas yra sprendimas visiems, tačiau realybė yra kitokia. Motorolerius galima suskirstyti į kelis tipus: miesto, bekelės, su balnu ir bagažine, ant didelių ratų ir smulkintuvų ant pumpuojamų storų ratų. Kaip išsirinkti sau tobulą motorolerį? Pateikiame elektrinių paspirtukų reitingą, kuris buvo sukurtas remiantis įvairių tipų prietaisų techniniais parametrais, nuomonėmis ir kainomis, ant dviejų ir vieno rato, kuriuos galima pavadinti elektriniu paspirtuku.

Elektrinių paspirtukų sąrašas 2021 m. Gegužės mėn

Svarbiausios elektrinio paspirtuko savybės

Kaip ir bet kuri kita įranga, elektriniai paspirtukai turi gamintojo nurodytus parametrus. Rinkdamiesi motorolerį iš reitingo, galite būti tikri, kad buvo įtrauktas žemiau pateiktas įrenginio funkcijų sąrašas.

Elektrinio motorolerio konstrukcija

diapazonas

Atstumas, kurį galima nuvažiuoti užpildžius akumuliatorių, yra labai svarbus, nes įkrovimo laikas paprastai reikalauja kelių valandų, prijungimas prie maitinimo šaltinio. Dėl šios priežasties verta pagalvoti, ar geriau rinktis motoroleris su nuimama baterija, kuris leidžia pakeisti bateriją atsargine, kai yra išeikvotas pagrindinis elementas. 30 kg sveriantis motoroleris nėra patogus prietaisas kasdieniniam nešiojimui į viršutinius bloko aukštus, geriau rinkitės lengvesnį modelį arba su nuimama baterija.

Maksimalus greitis

Greičiausias ir tuo pačiu brangiausias rinkoje esantis motoroleris gali įsibėgėti iki 100 km / h. Optimalus judėjimo mieste greitis yra 25 km / h. Taip pat Maksimalus greitiskaip apibrėžta UTO (asmeninis transporto prietaisas).

Galia

Greičiausių rinkoje esančių motorolerių greitis siekia 100 km / h, norint įsibėgėti iki tokio greičio, jums reikia variklio, kurio galia viršija 6700 W. Klasikinių elektrinių paspirtukų galia yra 100–200 W, kurio pakanka įsibėgėti iki saugaus 12-18 km / h greičio. Elektriniai visureigiai motoroleriai paprastai turi du variklius, klasiškai sumontuotus ant galinio rato, ir papildomą, palaikantį važiavimą sunkiu reljefu priekiniu ratu.

Įkrovimo laikas

Gerai, kad įkrovimo laikas neviršija 10 valandų, o tai leis jums būti ramiam įkraukite motorolerį naktį miego metu. Įkraunant motorolerį 15 ar 18 valandų, neįmanoma laiku keliauti į darbą, jei baterijų talpa yra pakankama nuvažiuotų kilometrų skaičiui per savaitę ir mums reikia tik vieno įkrovimo per savaitę, akumuliatorių galite prijungti savaitgaliui.

Elektrinio motorolerio konstrukcija

Statyba

Elektrinis paspirtukas susideda iš denio, vairo ir ratų, kai kurie modeliai taip pat turi įmontuota sėdynėkuris leidžia pailsėti vairuojant. Motorolerio konstrukcija patogiam transportavimui turėtų būti gera sulankstomas, kurio dėka kompaktiškas dydis leis motorolerį gabenti viešuoju transportu ir neužims daug vietos automobilio bagažinėje. Nepaisant to, ar paspirtukas skirtas vaikui, ar suaugusiam, saugumo aspektai yra svarbūs. Visų pirma struktūrinis stabilumas važiuojant, smūgio sugėrimo ir stabdymo būdas. Nurodyti reitingo modeliai atitinka funkcionalios ir stabilios konstrukcijos reikalavimus, dėl kurių, pavyzdžiui, vairo aukštį galima pritaikyti vartotojo ūgiui.

Svoris

Elektrinio paspirtuko nuotolis daugiausia priklauso nuo akumuliatoriaus talpos. Didesnis pajėgumas taip pat reiškia didesnį svorį, mažinant svorį sutrumpėja atstumas, kurį galima nuvažiuoti neįkraunant. Verta suskaičiuoti kiek kilometrų mes nuvažiuojame kiekvieną dieną, atsižvelgti į tam tikrą rezervą ir nepridėti papildomų svarų. Motoroleris kartais tenka judėti, nešti laiptais aukštyn arba paprasčiausiai sulankstykite ir supakuokite, 30 kg kilnojimas nėra lengvas ir tikrai nebus patogus moterims ir vaikams. Apie 30 kg sveriantis elektrinis paspirtukas, paprastai, vienu įkrovimu gali nuvažiuoti 50 km, apskaičiuokite, ar per dieną nuvažiuojate tiek daug kilometrų.

Papildoma įranga elektriniame paspirtuke

Papildomi patogumai ir saugumas

Kaip ir automobiliuose, taip ir elektriniuose paspirtukuose galite rasti greičio palaikymo sistemą. Tai yra patogus pasirinkimas tiems, kurie važiuoja ilgomis maršruto atkarpomis, kur ilgas mūšis su droselio svirtimi gali būti keblus. Kruizo kontrolė
tai yra norint išlaikyti greitį vienu mygtuko paspaudimu.

Motoroleriai neturi būti bekelėje, kad galėtų liestis su vandeniu, todėl verta rinktis tokį elektrinio paspirtuko modelį, neperšlampamas ir nesunaikins įrangos funkcionalumo važiuojant per balą.

Diskinių ir elektromagnetinių stabdžių pagrindinė užduotis yra ta pati – jie turi saugiai sulėtinti greitį. Diskiniai stabdžiai gali greitai sulėtinti greitį, tačiau staigus stabdymas gali būti pavojingas motociklininkui, kuris neliks ant motorolerio. Elektromagnetiniai stabdžiai, sureguliuokite stabdymo lygį pagal greitį, palaipsniui ir saugiai prarasite greitį, todėl jie geriau tinka kasdieniam važiavimui nei akrobatikai.

Kaip ir kiekvienoje transporto priemonėje, tai svarbu apšvietimas, ne tik dekoratyvinė platforma, bet ir priekinis bei galinis žibintas, užtikrinantis savo ir kitų eismo dalyvių saugumą, ypač esant ribotam matomumui.

Nusidėvėjimas Tai ne tik vartotojo patogumui, nors ir padidina važiavimo komfortą, bet ir sumažina vibraciją tarp komponentų. Nusidėvėjimo priežastys nėra Vibracijų perdavimas išilgai konstrukcijos, dėl kurio laikui bėgant susipainiojo konstrukcijos elementai.

Elektrinis paspirtukas vaikams

Elektrinis paspirtukas yra puikus būdas leistis į ilgesnius pasivaikščiojimus nereikalaujant kūdikio ant rankų. Pasirinkimas įrodytas reitingo modelis, verta įsigyti motorolerį, pritaikyti motorolerio galią ir greitį pagal vaiko amžių, ūgį ir patirtį. Pradžioje motoroleriui rekomenduojama pasiekti iki 12 km / h greitį, kurio dėka tėvai gali lengvai pasivyti skubantį vaiką. Dauguma paspirtukų gali būti naudojamas kaip tradicinis rankinis ar elektrinis, kai vaikas tampa silpnas. Todėl motoroleris vaikams turėtų būti pastatytas kiek įmanoma lengvas, patvarus ir stabiluskad netrukdytų naudoti vaiko raumenų jėgą rankinio naudojimo metu.

Triratis motoroleris elektrinis tai tikrai geras sprendimas 3 metų vaikams, kurie jau baigė mokytis vaikščioti. Vyresniems vaikams, kurie nebekovoja su gravitacija, be problemų gaudami pusiausvyrą, 3 ratų paspirtukas jau gali būti „gėdingas“, todėl 5 metų vaikui geriau ieškoti prietaiso ant 2 ratų, su spalvingomis dekoracijomis, išskirtiniu apšvietimu ir mėgstamais animacinių filmų personažais. 8 metų vaikui pradedamos skaičiuoti detalės ir papildomi paspirtuko įrangos elementai, tokie kaip amortizacija, mažiau vaikiška išvaizda ir didesnis važiavimo greitis.

Elektrinis motoroleris mergaitei tai gera idėja bendrystėms ir nebūtinai turi būti visa rožinė, kad ja būtų galima mėgautis. Daugelis modelių turi mažas dekoracijas, kad jie greitai neišaugtų iš įrenginio. Elektrinio motorolerio svoris vaikui turėtų būti didesnis nei suaugusio, sunkusis elektrinis paspirtukas suteikia vaikui daugiau stabilumo, kartu su plačiomis padangomis, tai leidžia vaikams lengvai rasti pusiausvyrą.

Taip pat yra alternatyva vaikams hibridinis motoroleriskuris be nereikalingos elektronikos ant vairo dažniausiai primena klasikinį paspirtuką. Išvaizda hibridiniai motoroleriai taip pat panašesni į rankinius analogus. Motorolerio paleidimas yra panašus į pagalbą dviračiu, klasikiniu būdu nustumiant nuo žemės. Jį užvedus, motoroleris palaiko važiavimo greitį veikdamas variklio rato viduje, greitis stabdomas panašiai kaip klasikiniai motoroleriai, koja paspaudžiant galinį stabdį, tačiau didžiąją greičio dalį praranda elektromagnetinis stabdys. Hibridinis paspirtukas pats neįsibėgėja ir yra sukurtas išlaikyti greitį 100–200 metrų atkarpose. Privalumas yra mažas svoris, sveriantis mažiau nei 10 kg, o tai, deja, taip pat reiškia trumpesnį, maždaug 10 km, atstumą.

Elektrinių motorolerių vaikams sąrašas 2021 m. Gegužės mėn

Elektrinis dviratis ar elektrinis paspirtukas?

Elektrinio paspirtuko palyginimas su dviračiu:

Elektrinis paspirtukas

 • Lengvas vairavimas.
 • Vairavimas rankiniu būdu padeda sudeginti kalorijas.
 • Maži, kompaktiški matmenys po sulankstymo.
 • Greitis apie 25 km / h.
 • Plačios padangos leidžia važiuoti sunkiomis smėlio sąlygomis.
 • Tai leidžia judėti grindiniu ir gatve.
 • Motoroleris yra šiek tiek lengvesnis nei dviratis ir tikrai mažesnis, todėl jį galima pastatyti po rašomuoju stalu.
 • Gerų parametrų elektrinis paspirtukas yra 1000 – investicija.
 • Kompaktiškas dydis leidžia sulankstyti motorolerį ir toliau be jokių nepatogumų važiuoti autobusu ar traukiniu, o jums nereikia pirkti atskiro bilieto.
 • Puikiai tinka keliauti tarp stoties ar stotelės ir darbo ar namų vietos, lietui lengviau persėsti į autobusą.

Elektrinis dviratis

 • Pagalba vairuojant.
 • Tai padeda deginti kalorijas.
 • Per didelis ir sunkus nešti laiptais.
 • Greitis apie 25 km / h.
 • Dideli ratai užtikrina puikų vairavimo komfortą.
 • Galite judėti gatvėje.
 • Dviratis užima daug vietos ir jį sunku pasiimti į darbą.
 • Dviratis su elektrine pagalba kainuoja apie 6000 -.
 • Dėl didelių matmenų perpildytomis valandomis sunku derinti važiavimą dviračiu su transporto priemone.
 • Puikiai tinka ilgoms kelionėms, jis pakeičia automobilį ar autobusą, leisdamas išvengti kamščių, dar blogiau, kai …