Žvakės ir namų kvapai – kas

Jei norite, kad jūsų bute visada būtų gražus aromatas, uždėkite kvapias žvakes. Jie sukurs ne tik malonią šviesą, bet ir užpildys kambarį mėgstamais kvapais. Patikrinkite, kokias dar galimybes turite interjero aromatizavimo srityje!

Namų kvapai

Kodėl verta lažintis už kvapias žvakes?

Geros kvapios žvakės tarnauja ilgai ir jų aromatas gali visam laikui prasiskverbti į interjerą. Kvapas kambaryje išlieka net ilgai po rūkymo.


Kvapiųjų žvakių aromaterapinis poveikis

Kai kurios žvakės gaminamos iš natūralaus vaško, pavyzdžiui, sojos vaško, ir jose yra aromatinių junginių, kurie gaunami tik iš 100% natūralių eterinių aliejų. Kvapiosios medžiagos, išsiskiriančios degant žvakei, taip pat gali turėti aromaterapinį poveikį.


Pagrindiniai kvapiųjų žvakių privalumai:

 • jie gaivina orą ir tuo pačiu skleidžia malonią šviesą,
 • sukurti unikalų interjero klimatą,
 • turite atsipalaidavimo sugebėjimų, o jūsų mėgstamas kvapas leidžia jaustis geriau,
 • gali atgrasyti nuo vabzdžių,
 • jie gali būti puošmena,
 • jie daro įtaką nuolatiniam kambario kvapui, suteikdami jam unikalų pobūdį.

Kvapiųjų žvakių degimo laikas

Vidutinė žvakė (sverianti 200–400 g) tarnaus apie 40–80 valandų. Kuo didesnis stiklainis, tuo ilgiau kvapas išliks tokia forma. Nepamirškite, kad optimalus žvakės deginimo laikas yra 3 valandos.


Ar jau pažįstate garsiąsias „Yankee Candle“ kvapo žvakes?

Tarp turimų kvapiųjų žvakių išsiskiria gerai žinomo prekės ženklo „Yankee Candle“ produktai. Kvapiosios žvakės jos autorystė buvo kuriama daugiau nei 40 metų. Viską pradėjo jaunas amerikietis – Mike’as Kittredge’as, kuris pagamino savo pirmąją žvakę kaip dovaną motinai.

Šiandien „Yankee Candle“ yra viena didžiausių namų kvapų gamintojų pasaulyje. Didžiulė patirtis kuriant savo kvapų kompozicijas, puikus atpažinimas ir aukšta kokybė sudaro šios prekės ženklo kvapiųjų žvakių populiarumą. „Yankee Candle“ portfelyje jau yra šimtai aromatinių versijų. Ar žinai nors vieną iš jų?

Jei jums patinka prinokusių aviečių kvapas ir tuo pačiu pasirenkate raudonus aksesuarus savo interjero dizainui, jums patiks „Yankee Candle“ raudonųjų aviečių kvapo žvakė. Tai paprasta, nesudėtinga kompozicija žmonėms, mėgstantiems šiuos saldžius vaisius ir nenorintiems jausti nieko kito. Tai taip pat kvapas, kuris gerai veikia romantiškomis akimirkomis. Išbandykite aviečių „Yankee“ žvakę jau šiandien!

Yankee žvakių gėlės saulėje kvepia kitaip. Tai išties meistriškai sudėtinga kompozicija, pagaminta iš citrinos ir apelsino, derinama su muskuso ir aromatinėmis gėlėmis: azalija, rožėmis ir vandens lelijomis. Šios kvapios žvakės aromatas primena tingų vasaros pasivaikščiojimą po pievą. Kvapas yra subtilus, ne per saldus ir vis dėlto labai patrauklus. Patikrinkite, ar jums tai sieja ir laimė!

Kitos kvapiosios žvakės – iš ko turite rinktis?

Jei norite būti tikri, kad jūsų namų kvapas yra visiškai natūralus, rinkitės jauno lenkiško prekės ženklo „Yope“ produktus. Kvapiosios jo žvakės pagamintos iš organinio sojos vaško, o vietoj dirbtinių aromatinių kompozicijų rasite natūralių eterinių aliejų. Papildomas „Yope“ produktų privalumas yra unikalus jų dizainas. Kiekviena kvapni žvakė yra puiki šiuolaikinių kambarių puošmena. Patikrinkite, kurie gyvūnai atstovauja kiekvienai kompozicijai!

Pavyzdžiui, išbandykite „Yope“ kvapią žvakę su tuberozos, jazmino ir ilang-ilango kvapu. Kaip ir geriausių kvepalų atveju, atskiros natos išleidžiamos viena po kitos, kai natos dega. Namų aromatas, kurį suteikia ši žvakė, džiugins baltų gėlių ir svaiginančių aromatų gerbėjus. Ylang-ylang yra afrodiziakas. Pasiruošę sušildyti atmosferą?

O gal jums patinka prabangesnė kvapni žvakė? Taigi siekite unikalaus „Balenciaga“ namų moters kvapo. Tai žvakė, tiesiogine prasme panaši į kvepalus. Kvapų kompoziciją sukūrė profesionali „nosis“. Viršutinėje natoje rasite pipirų ir žaliųjų aromatų, širdyje – violetinių ir gėlių natų, o šios kvapios žvakės – medienos, pudros ir muskuso natų. Modernus metalinis indelis taip pat bus įmantrus interjero priedas. Būtinai patikrinkite, kaip kvepia garsių mados namų žvakė!

Kvapiosios „Air Wick“ žvakės taip pat suteiks jums intensyvų oro gaivinimą. Tai prekės ženklo, puikiai pažįstančio namų ar visuomeninių pastatų kvapų kūrimą, pasiūlymas. Jei jums rūpi žema kaina ir tuo pačiu intensyvus aromatas, jo pasiūlymas gali būti kaip tik jums. Pajusite malonų, vaisių aromatą su „Air Wick Summer Delight“ kvapnia žvake.

O jei ne žvakė? Oro gaivikliai

Be kvapiųjų žvakių deginimo, jūs taip pat galite aromatizuoti orą kitais būdais. Oro gaivikliai yra įvairių formų, pvz .:

 • aerozolis,
 • kvapiosios aliejaus mirkytos lazdelės,
 • tirpstantis vaškas,
 • elektriniai difuzoriai,
 • gelis.

Jei ieškote visiškai natūralių oro gaivinimo formų, teikiančių papildomą naudą sveikatai, rinkitės eterinius aliejus „Aromatika“. Galite purkšti juos vandens vonioje, naudodamiesi židiniu, bet taip pat difuzuoti, kai šalta, naudojant oro drėkintuvus ar specialius difuzorius. Tai namų aromaterapijos būdas. Kokie namų kvapai jums patinka?

Parašykite komentarą