Koks geriausias 2021 m.

Leiskite mums atspėti! Jei pasiekėte iki šiol, yra tik dvi galimybės. Arba esate kavos mėgėjas ir norite grįžti į jos ištakas, kad galėtumėte mėgautis visu aromatu ir skoniu, arba esate puikus kolekcionierius ir ieškote vieno iš brangiausių objektų: senojo kavos malimo aparato.

Kaip bebūtų, šiandien mes parengėme vadovą, kuriame rasite visą reikiamą informaciją, kad rastumėte sau tinkamiausią. Ir, žinoma, daug patarimų, kaip išgauti kuo daugiau naudos pagal norimą naudoti būdą. Paruošta? Tegul tie straipsniai ateina derliaus > kaip jie mums patinka!

Svarbiausias

 • Kiekvieną dieną senoviniais ir kolekciniais daiktais domisi vis daugiau žmonių. Daugeliu atvejų ne tik juos rinkti, bet ir naudoti. Taip yra su senais kavamaliais.
 • Nepaisant to, kiek ilgai gali pasižymėti šiomis savybėmis pasižymintis kavos malūnėlis, greičiausiai jis veiks ir toliau. Jūsų paslaptis? Atsparus mechanizmas, kuris bėgant metams ir toliau veikia visu pajėgumu.
 • Bet ne viskas vyksta ir dar mažiau, kai kalbame apie senus kavamalius. Norėdami išsirinkti mums labiausiai tinkantį variantą, geriausia dalyvauti įsigyjant tokius kriterijus kaip dizainas, medžiagos ar malimo ir kavos virimo aparato tipas (ypač jei ketiname jį naudoti).

Geriausios senovinės kavos malimo mašinos rinkoje: mūsų mėgstamiausi

Ar kada nustojai galvoti apie egzistuojančių skirtingų senų kavamalių modelių skaičių? Todėl pirmiausia pažvelkime į tai, ką galime rasti rinkoje. Šiame skyriuje mes parodome jums geriausius, mūsų mėgstamiausius.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie antikvarinius kavamalius

Kai ketiname pirkti objektą, klasifikuojamą kaip senas ar derliaus, normalu, kad kyla tam tikrų klausimų. Žinoma, pirmas dalykas, apie kurį turime aiškiai žinoti, yra tai, ar mes to norime kaip kolekcionieriaus daikto, ar jį naudoti. Tačiau bet kuriam variantui šie klausimai yra gana panašūs. Čia yra jūsų ieškomi atsakymai!

Moteris geria kavą

Jei esate kavos mėgėjas su malūnėliu, galite mėgautis visu šviežiai maltos kavos skoniu ir aromatu.
(Šaltinis: „Drobot“: 134014499 / 123rf.com)

Kodėl verta rinktis senovinį kavos malūnėlį?

Nepaisant komforto, kurį mums siūlo jau malta kava, tiesa ta, kad kavamalės ir toliau labai traukia šio gėrimo mėgėjus. Savaime suprantama, kad senoviniai modeliai yra kolekcionierių pyktis. Bet kodėl? Labai lengva:
Jei esate kavos mėgėjas Jei esate puikus retro kolekcionierius
Senuose kavamaliuose yra tradicinis, bet labai patvarus mechanizmas

Jo šlifavimo galia išlieka ta pati

Medžiagos, iš kurių jie buvo pagaminti, yra atsparios ir geros kokybės

Galėsite mėgautis visu šviežiai maltos kavos skoniu ir aromatu

Jie yra vieni iš labiausiai ieškomų daiktų

Be kolekcijos, jie puikiai atrodo kaip dekoratyvinis objektas

Jie turi klasikinę išvaizdą, kuri niekada neišeis iš mados

Ar yra daug skirtumų tarp šių malūnėlių ir naujausių?

Ne visai. Dabartinių kavos malimo mašinų gamyba grindžiama seniausių modelių veikimu, tačiau kartais papildoma, kad palengvintų užduotį. Labiausiai reprezentatyvus pokytis yra elektros energijos įtraukimas.
Charakteristikos Antikvariniai kavamalės Šiuolaikinės kavos malimo mašinos
Veikimas Tik rankinis Rankinis arba elektrinis (automatinis)
Šlifavimo reguliavimas Kai kuriuose modeliuose Daugelyje modelių
Šlifavimo tipas Smulkus, vidutinis, storas Smulkus, vidutinio smulkumo, vidutinis, vidutinio storio, storas

Ar senus kavamalius lengva naudoti?

Jei jūsų idėja yra įsigyti seną kavos malimo mašiną, kad ją būtų galima naudoti kasdien, ir esate susirūpinę dėl naudojimo sunkumų, galite būti ramūs. Šių šlifuoklių mechanizmas yra daugiau nei paprastas. Jums tereikia atlikti šiuos veiksmus ir mėgautis rezultatais:

 1. Pirmas dalykas – pasirinkti kokybišką kavą. Vienas iš labiausiai rekomenduojamų yra 100% arabika (1) dėl jo būdingo aromato ir skonio, tačiau galite jį pasirinkti pagal savo skonį.
 2. Įdėkite pupeles į šiukšliadėžę atsižvelgiant į kiekvieno modelio talpą ir ruošiamos kavos kiekį.
 3. Jei modelis leidžia, reguliuoti malimo tipą, priklausomai nuo kavos virimo aparato, kurį ketinate naudoti.
 4. Varo malūnėlį su atitinkamu mechanizmu ir mėgaukitės šviežiai maltos kavos aromatu.

Tai lengva, tiesa? Tačiau gali būti, kad ragaudami kavą pastebime, kad kažkas ne taip. Jei taip atsitiks, tai greičiausiai bus dėl vieno iš šių dviejų variantų. Pirma, malimas buvo per rupus, todėl kava bus per rūgšti, nes rupesnės pupelės neišgauna viso skonio.

Priešingai, ji buvo per smulki, todėl kava bus per karti, nes pupelės dėl jų dydžio tapo per daug šlapios. Be to, ekspertai pataria nenaudoti skrudintos kavos (du) tokio tipo šlifuokliuose. Tai nesveika kava dėl joje esančių priedų ir paliks nedidelį karamelizuotą sluoksnį, kuris gali užkemšti malūnėlį.

Šaukštas su kava

Senuose kavamaliuose yra tradicinis, bet labai patvarus mechanizmas.
(Šaltinis: „Lenets“: 98090868 / 123rf.com)

Ar galiu rasti skirtingų tipų?

Žinoma! Ar pamanėte, kad tipo dalykas yra kažkas dabartinio? Na visai ne. Iš tikrųjų yra du puikūs skirtingi senovinių kavamalių modeliai. Kiekvienas iš jų turi ypatingų savybių, gerai pažiūrėkite!

 • Alkūniniai šlifuokliai: Jie turi įprastus šlifavimo ratus ar peilius. Šlifavimo tipas, kurį pasieksime, priklausys nuo jėgos, kuria valdome švaistiklį.
 • Ratų arba smagračių šlifuokliai: šlifavimo mechanizmas yra panašus į švaistiklio mechanizmą, tačiau šiuo atveju jis valdomas sukant ratą. Geras dalykas šiuose trintuvuose yra tas, kad jie paprastai turi nendrę, su kuria galima pasirinkti malimo storį.

Be šių dviejų, galime rasti ir kitų modelių, kurie, nors ir nėra tokie seni, tačiau puikiai atkuria šią estetiką. Geriausiai žinomi „Peugeot Brasil“ ir „Zassenhaus“ su kolonijiniu oru, o japoniški „Porlex“ ir „Hario“ – šiek tiek modernesnės estetikos.

Žinoma, negalima nepaminėti „Elma“ alkūninio šlifuoklio – vieno geidžiamiausių kolekcininkų ir tokio tipo daiktų mėgėjų. Pagrindinė šių šlifuoklių savybė yra ta, kad jie pagaminti iš lakštinio metalo, todėl yra labai lengvi ir kompaktiški.

Ar seną kavamalę reikia specialiai prižiūrėti?

Vienas iš klausimų, kuris mums labiausiai rūpi, kai gauname straipsnį derliaus tai jų priežiūra. Senų kavos malimo mašinų atveju, atliekant techninę priežiūrą, galime nurodyti ir valymą po naudojimo, ir restauravimą, jei tai yra kolekcionavimo objektas.

Jei norite jį naudoti ir visada palaikyti geros būklės, turite atkreipti ypatingą dėmesį į valymą, be abejo, ir dėl higienos priežasčių. Atminkite, kad šių šlifuoklių negalima įdėti į indaplovę, todėl atlikite šiuos veiksmus, kad jį išvalytumėte:

 1. Kavos malūnėliai valomi ryžiais, kad nebūtų pakeistas skonis kitą kartą.
 2. Į baką įdėkite ryžius, tarsi tai būtų kavos pupelės.
 3. Užveskite trintuvą. Šio proceso metu ryžiai sugers likusią kavą.
 4. Kai baigsite, naudodami teptuką, eikite per visus pasiekiamus paviršius, kol jis bus visiškai švarus.

Kalbant apie restauravimą, tai taip pat nėra per daug sudėtinga. Kai kuriems tai yra hobis ir jiems malonu matyti galutinį rezultatą. Tačiau jei nesate per daug gudrus, taip pat galite jį nuvežti į specializuotą tarnybą ir suteikti savo senam kavamaliui naują gyvenimą.

„Arabica kavoje yra nuo 0,8% iki 1,4% kofeino, toli gražu ne 4%, kokio gali turėti stipri kava. Tai neabejotinai subtili, subtili ir elegantiška kava, puikiai subalansuojanti skonį ir kūną.”

Pirkimo kriterijai

Gerai, dabar, kai visi klausimai išspręsti, galime imtis veiksmų. Retro daiktą, pavyzdžiui, senovinius kavos malūnėlius, kartais gali būti šiek tiek keblu. Vis dėlto, jei laikysimės tam tikrų pirkimo kriterijų, pavyzdžiui, nurodytų žemiau, užduotis yra daug lengvesnė. Išbandykite!

Dizainas

Kaip gali būti kitaip, pirmas dalykas, į kurį turime atsižvelgti pirkdami seną kavamalę, yra mums labiausiai patinkantis dizainas. Tai labai įdomu, tačiau tokio tipo trintuvuose galime rasti gana skirtingų dizainų.

 • „Elma“ kavamalės jie yra klasikiniai. Paprastai jie gaminami iš lakštinio metalo ir dirba švaistikliu. Vienas iš būdingiausių jo bruožų yra plastikinė rankenėlė. / Li>
 • Savo ruožtu „Peugeot“ šlifuokliai jie turi daug elegantiškesnį ir rafinuotesnį dizainą. Jie daugiausia pasižymi dekoratyviniais elementais, todėl jie yra vienas iš mėgstamiausių kolekcininkų modelių.

Senas malūnėlis

Kavos malūnėliai valomi ryžiais, kad nebūtų pakeistas skonis kitą kartą.
(Šaltinis: Sotirovas: 35953530 / 123rf.com)

Šlifavimo tipas

Jei norime, kad būtų galima naudoti seną kavamalę, taip pat turime atkreipti dėmesį į tokius aspektus kaip malimo rūšis ar kavos virimo aparato tipas, kuriuo mes jį papildysime. Kalbant apie šlifavimo tipą, daugiausia galime išskirti tris skirtingus storius:

Smulkus šlifavimas Vidutinis malimas Šiurkštus šlifavimas
Jo tekstūra panaši į valgomosios druskos Jo struktūra panaši į rudojo cukraus Jis yra dar rupesnis už rupią druską

Šiuo aspektu turime nepamiršti, kad naujausiuose modeliuose, skirtingai nei senuose modeliuose, taip pat yra tarpinio šlifavimo (vidutinio smulkumo ir vidutinio grubumo). Tačiau tai netrukdys mėgautis kokybiška šviežiai malta kava.

Kavos virimo aparato tipas

Kita vertus, ir priklausomai nuo pasirinkto malimo tipo, mūsų senas kavos malūnėlis bus suderinamas su įvairių tipų kavos virimo aparatais. Norint gauti geriausius rezultatus, būtina pasirinkti tinkamą kavos virimo aparato tirštumo tirštumą. Pateikiame jums nuorodas šioje lentelėje:

Kai kurių senų kavamalių modelių geras dalykas yra tas, kad jie yra labai universalūs ir leidžia reguliuoti malimo storį. Tokiu būdu nebūsite priverstas keisti kavos virimo aparatų, jei esate patenkintas tuo, kurį turite dabar.

Medžiagos

Jei kalbėtume apie medžiagas, iš kurių paprastai gaminami šie seni kavos malimo įrenginiai, par excellence pavadinimas yra geležis. Be atsparumo …