Elektroninė klaviatūra: kas yra

Elektroninės klaviatūros priklauso tai pačiai instrumentų šeimai, kaip ir skaitmeniniai pianinai, vargonai, sintezatoriai ar klaviatūros. mėginių ėmėjai, tarp kitų. Skaitmeninės klaviatūros gimė 1935 m., Tais metais, kai pasirodė mitiniai vargonai Hamondas. Tačiau tik 1960-aisiais pasirodys pirmieji sintezatoriai.

Šiandien technologinė plėtra ir mažesnės gamybos išlaidos paskatino elektroninių klaviatūrų populiarinimą. Nuo specialiai vaikams sukurtos įrangos iki profesionaliems muzikantams sukurtų instrumentų – elektroninių klaviatūrų asortimentas yra labai platus. Ar norite sužinoti daugiau apie šį instrumentą? Skaityk toliau.

Svarbiausias

 • Šiandienos muzika būtų labai kitokia, jei nebūtų elektroninės klaviatūros. Pirmasis atsirado praėjusio amžiaus 30-ųjų viduryje, nors tik 60-tieji metai buvo pratęstas jų naudojimas. Yra daugybė skaitmeninių klaviatūrų rūšių, kurių kiekviena tinka konkrečiam vartotojo profiliui.
 • Prieš pradėdami pirkti elektroninę klaviatūrą, turėtumėte aiškiai žinoti tam tikras sąvokas. Vienas iš jų yra jautrumas ir klavišų skaičius, kurie yra pagrindinis veiksnys renkantis pirmąją klaviatūrą. Taip pat turėtumėte nepamiršti, koks klaviatūros tipas yra tinkamiausias jūsų žinių lygiui.
 • Pirmą skaitmeninę klaviatūrą reikia pasirinkti pagal tam tikrus pagrindinius kriterijus. Pirmasis, aišku, yra turimas biudžetas. Taip pat turėtumėte apsvarstyti instrumento naudojimo būdą ir jo technines charakteristikas. Ne mažiau svarbu yra tai, kad ji turi paprastą ir intuityvią sąsają, neleidžiančią mums nuolat ieškoti vadovo.

Geriausios elektroninės klaviatūros: mūsų mėgstamiausi

Šiame pasirinkime mes pasirinkome keletą geriausių elektroninių klaviatūrų rinkoje. Kaip ir kitų instrumentų atveju, garsų charakteristikos, kiekis ir kokybė priklauso nuo jūsų biudžeto. Nepaisant to, yra skaitmeninių klaviatūrų, kurių kainos ir kokybės santykis yra idealus, norint patekti į šį įdomų pasaulį.

Puiki klaviatūra mažiausiems

Nepaisant paprastumo, šis prestižinio „Casio“ prekės ženklo instrumentas sujungia daugybę funkcijų ir funkcijų, puikiai tinkančių mažiausiems. Nepaisant to, kad turi tik 32 raktus, šis instrumentas yra ne tik žaislas. Jos 100 tonų, 50 akompanimentų ir 10 iš anksto įdiegtų dainų daro šią klaviatūrą viena labiausiai vertinamų savo segmente.

Jo funkcijos apima galimybę perjungti fortepijoną ir vargonus vienu mygtuko paspaudimu, jo mokymo sistemą ar penkis pagalvėlės Būgnai, imituojantys būgnų garsą. Ji taip pat apima ausinių išvestį. Ši klaviatūra veikia tiek su šešiomis AA baterijomis, tiek su maitinimo adapteriu.

Ideali elektroninė klaviatūra pradedantiesiems

Ši japonų gamintojo „Yamaha“ elektroninė klaviatūra sukurta pradedantiesiems, nors jos savybės ir balso kokybė priartina ją prie profesionalaus instrumento. Ši 61 klavišo jutiklinė įranga apima 574 instrumentų balsus, 165 stilius ir 154 iš anksto įrašytas dainas. Tai apima metronomą ir mokymosi režimą.

Dėl USB prievado galite įrašyti sesijas į kompiuterį ar bet kurį suderinamą įrenginį. Kita vertus, galite prijungti muzikos grotuvą, kad galėtumėte klausytis savo dainų per klaviatūros garsiakalbius ir groti tuo pačiu metu. Ši klaviatūra taip pat apima muzikos stendą, kad būtų galima pateikti balus. Trumpai tariant, idealus prietaisas tiems, kurie tik pradeda.

Puiki klaviatūra išmokti groti klasikiniu pianinu

„Alesis“ firmos pagamintas skaitmeninis fortepijonas yra puikus pasirinkimas pradedantiesiems, norintiems pasiekti naują mokymosi lygį. Jame yra 88 klavišai su plaktuku, jautrūs pirštų spaudimui, labai panašūs į akustinio pianino klavišus. Šis instrumentas suteikia galimybę prijungti palaikomąjį pedalą, kuris nėra įtrauktas į komplektą.

Tarp dvylikos balsų realizmu išsiskiria akustinis pianinas, elektrinis pianinas, vibrafonas, sintezatorius ir vargonai. Be to, ši įranga leidžia sujungti du skirtingus balsus, po vieną kiekvienai rankai. Tai papildė platų efektų spektrą, kurį apima, todėl šis elektroninis pianinas yra vienas iš išsamiausių savo segmente.

Geriausios kainos ir kokybės santykio klaviatūra

„Yamaha PSR-S670“ klaviatūra, daugiau nei klaviatūra, yra skaitmeninių įrašų studija. Ši sensacinga elektroninė klaviatūra, skirta pažengusiems vartotojams, turi 61 jutimui jautrų klavišą, 416 garsų, 34 būgnų bakstelėjimus ir daugiau nei 200 skirtingų muzikos stilių. Jis taip pat turi programuojamas atmintines ir priskirtinus valdiklius.

Tai klaviatūra, sukurta profesionaliems muzikantams ir pažengusiems pradedantiesiems. Nepaisant daugybės funkcijų, kurias ji apima, ją lengva ir intuityviai naudoti. Pabrėžčiau, kad jos valdikliai žaidžia su visuomene, o tai šiuo metu palengvina pokyčius. Tai taip pat leidžia išplėsti garso biblioteką dėl USB jungties.

Elektroninė klaviatūra profesionalams

Ši 61 klavišo „Roland“ klaviatūra turi 245 garsus, įskaitant profesionalios kokybės fortepijoną, taip pat platų sintezatoriaus balsų spektrą. Jis taip pat turi platų garso efektų repertuarą: choras, reverbas, vibrato ar iškraipymai, be daugelio kitų. Jis turi MIDI ir USB jungtį.

Dėl lengvai keičiamų balsų ši platforma idealiai tinka gyviems pasirodymams. Naudodamiesi šia įranga, jūs negaišite laiko ieškodami begalinių meniu, visos jo funkcijos ir balsai yra lengvai ir greitai pasiekiami. Be to, dėl vos 5,5 kilogramo jį labai patogu transportuoti tarp koncertų.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie elektronines klaviatūras

Elektroninė klaviatūra yra pageidaujamas pasirinkimas daugeliui žmonių, norinčių pradėti muzikos pasaulį. Priežastis? Tai labai universalūs instrumentai, turintys daugybę funkcijų, kurios labai palengvina mokymąsi groti. Tačiau jei galvojate įsigyti savo pirmąją klaviatūrą, jums bus patogu aiškiai suprasti sąvokas ir veiksnius, kuriuos pateikiame žemiau.

groju klaviatūra

Elektroninė klaviatūra yra pageidaujamas pasirinkimas daugeliui žmonių, norinčių pradėti muzikos pasaulį. (Šaltinis: Khantho: sWbGwr1fOUk / Unsplash.com)

Kiek yra elektroninių klaviatūrų tipų?

Viena iš dažniausiai pasitaikančių klaidų, susijusių su elektroninėmis klaviatūromis, yra manymas, kad jos visos yra vienodos. Niekas nėra toliau nuo tikrovės. Iš tikrųjų yra nemažai tipų: elektroniniai pianinai, sintezatoriai, vargonai, mellotronas, klavišas arba mėginių ėmėjas, tarp kitų. Didžiausią dėmesį skirsime apibrėžti tuos, kurie dažniausiai kelia painiavą: skaitmeninį fortepijoną, vargonus ir klaviatūrą.

 • Elektrinis fortepijonas. Šiuose instrumentuose yra 88 svertiniai klavišai (tokie patys kaip akustiniai pianinai) arba jautrūs lietimui, atsižvelgiant į modelį. Jie yra nešiojami arba įmontuoti į spintelę, panašią į standartinių pianinų. Jo garsų repertuaras yra sumažintas (nuo 5 iki 20), taip pat jo akompanimentų ir papildomų funkcijų diapazonas.
 • Vargonai. Yra du tipai: liturginiai, kurie imituoja vamzdžių vargonų garsą; ir elektroniniai, turintys platų balsų spektrą. Paprastai jie yra integruoti į baldą, nors yra ir nešiojamų. Jame yra 61 neliečiamas klavišas, nors yra modelių net su daugiau nei viena klaviatūra.
 • Elektroninė klaviatūra. Šiuose instrumentuose gali būti 49, 61 arba 76 raktai, paprastai jautrūs lietimui. Paprastai jie apima įvairiausius garsus ir akompanimentus, taip pat įvairias funkcijas, pavyzdžiui, mokymosi ar įrašymo režimą.

Kokie yra elektroninių klaviatūrų pranašumai?

 • Patogumas. Didžioji dauguma skaitmeninių klaviatūrų yra nešiojamos, sveriančios nuo penkių iki dešimties kilogramų. Nors juos galima uždėti ant bet kokio plokščio paviršiaus, patartina naudoti atramą ir specialią išmatą. Juos lengva transportuoti, todėl rekomenduojama įsigyti šiam tikslui sukurtus dangčius.
 • Prijunkite ir žaiskite. Šie įrenginiai paprastai yra „plug and play“, todėl galite pradėti žaisti iš karto be derinimo. Kita vertus, jo universalumas ir platus garsų spektras leidžia imituoti praktiškai bet kokį instrumentą.
 • Ryšiai Daugumoje skaitmeninių klaviatūrų yra daugybė ryšio galimybių: MIDI, USB, standartiniai garso išėjimai ar atminties kortelės. Beveik visuose modeliuose yra garsiakalbiai ir ausinių lizdas, kad galėtumėte žaisti netrukdydami kitiems žmonėms.
 • Paprastas valdymas. Norint groti šiuo instrumentu, reikia imituoti klaviatūrą su skirtingais valdikliais. Taigi šių įrenginių funkcijos yra labai paprastos ir intuityvios net labiausiai nepatyrusiems vartotojams. Viena iš tų funkcijų paprastai yra mokymosi režimas, esantis daugumoje pradedančiųjų klaviatūrų.
 • Kaina. Elektroninių klaviatūrų kainos yra labai įvairios. Vaikams skirti modeliai svyruoja nuo 40 iki 100 eurų, o vidutinės klasės klaviatūros – iki 500. Jei norite įsigyti profesionalią klaviatūrą, turite turėti bent 800 eurų biudžetą.

Didžioji dauguma skaitmeninių klaviatūrų yra nešiojamos, sveriančios nuo penkių iki dešimties kilogramų. (Šaltinis: Goldstein: QfN0l0MZCyc / Unsplash.com)

Kokios yra skaitmeninių klaviatūrų savybės pradedantiesiems?

Pradedantiesiems skirtose elektroninėse klaviatūrose paprastai yra 49, 61 arba 76 klavišai, paprastai dinamiški, tai yra nejautrūs lietimui, kaip yra aukštesnės klasės instrumentuose. Paprastai jie siūlo įvairiausius garsus ir akompanimentus, taip pat iš anksto įrašytas dainas praktikai. Paprastai jie turi įmontuotus garsiakalbius ir ausinių išvestį.

Šio tipo klaviatūrų prijungimo galimybės yra gana ribotos.

Beveik visi šio diapazono modeliai turi USB prievadą ir išvestį, kad būtų galima prijungti išorinius garsiakalbius, nors labai nedaug modelių turi MIDI jungtį. Jie yra universali įranga, lengvai transportuojami ir idealiai tinka mokytis žaisti, nes daugelis turi treniruočių režimą.

Kokios yra vidutinės klasės elektroninės klaviatūros?

Šie instrumentai tinka tiek profesionalams, tiek tiems studentams, kurie nori kurti karjerą muzikos pasaulyje. Jie turi 76 arba 88 klavišus, paprastai svertinius, suteikiančius jausmą, labai panašų į grojimą akustiniu pianinu, būtiną teisingai grojant klasikinius kūrinius.

Vidutinio lygio klaviatūrose yra daugybė funkcijų, tokių kaip galimybė įrašyti sesijas …

Parašykite komentarą