Monitorius iki 500 2021 PLN> Nuomonė

Anksčiau, norint turėti aukštos kokybės monitorių, reikėjo gilintis į kišenę. Šiuo metu rinka yra tokia didelė, kad už 500 – galite įsigyti geros įrangos. Savo vadove atsakysime į klausimą: į ką turėtumėte atkreipti dėmesį pirkdami monitorių? Kiekvienais metais parduodama daugiau nei dešimt šiuolaikinių modelių. Todėl pasiūlysime, ko tikėtis iš pigaus monitoriaus.

Reitingų monitorius iki 500 - žaidimams studijoje ir biure

Kurį monitorių turėtumėte pasirinkti iki 500 -?

Visų pirma, tai priklauso nuo atskirų klausimų ir konkretaus žmogaus pageidavimų. Tai taip pat priklauso nuo to, koks bus duotojo likimas LCD ekranas (šiuo metu vienintelis naudojamas ekranas). Ar jis bus naudojamas kaip žaidimų monitorius įprastai namų veiklai, o gal daugiausia biuro reikalams? Sprendžiant įsigyti naują monitorių, visada verta patikrinti svarbiausius parametrus, kurie jame turėtų būti. Priklausomai nuo monitoriaus tipo ir kam jis bus naudojamas, šie parametrai gali šiek tiek skirtis. Įvertinta įranga, kurios kaina yra iki 500 -, veiks ir kaip nešiojamojo kompiuterio, ir kaip kompiuterio monitorius.

Mažesnio nei 500 – dydžio monitorių sąrašas 2021 m. Birželio mėn

Monitorių reitingą mes grindėme skirtingų poreikių vartotojų nuomonėmis. Atsižvelgėme į forumuose aprašytus monitorių klausimus ir vadovavomės pasirinktų monitorių kainų riba.

Taip pat patikrinkite nešiojamųjų kompiuterių reitingą iki 2 000 zlotų ir komponentų reitingą žaidimų kompiuteryje iki 2 000 zlotų.

Į ką turėtumėte atkreipti dėmesį, kad išsirinktumėte geriausią monitorių iki 500 zlotų?

Žemiau pateikiamas svarbiausių parametrų, į kuriuos buvo atsižvelgta klasifikuojant reitinguojamus monitorius, sąrašas:

 • Atnaujinimo dažnis – šio veiksnio atveju klientai neturi daug pasirinkimo už šią kainą. Jie gali lažintis tik už monitorius, kurių atnaujinimo dažnis yra 60 Hz arba galbūt 75 Hz, tačiau pastarasis tipas šioje kainoje yra retas.
 • Ekrano įstrižainė – tai dar vienas svarbus veiksnys, į kurį visada reikia atsižvelgti prieš įsigyjant naują monitorių. Pasirinkimas šiuo klausimu turėtų priklausyti nuo kiekvieno kliento, kuris turi atsakyti į klausimą, koks ekrano dydis jį domina (ar jis nori monitoriaus, kurio ekrano įstrižainė yra didesnė, viršija 21 colį, ar galbūt kažko mažesnio dydžio). Svarstydami tai, atsižvelkite į tai, kiek laisvos vietos galite turėti savo monitoriui. Jei jo nepakanka, tada įdėti monitorių su dideliu ekrano įstrižainiu nebus geriausia idėja.
 • Ekrano matrica – visada verta atkreipti dėmesį į technologiją, iš kurios buvo pagaminta monitoriaus matrica. IPS matrica turėtų gerai veikti namuose, o žmonėms, norintiems naudoti monitorių biuro reikalams, TN matrica bus geresnė.
 • Ekrano skiriamoji geba – dar vienas veiksnys, į kurį verta atkreipti dėmesį. Ekrano skiriamoji geba turėtų būti koreguojama atsižvelgiant į monitoriaus dydį ir į mūsų kompiuterio našumą. Šioje kainų kategorijoje „Full HD“ raiška yra standartinė, tačiau tiems silpnesniems ir mažiau efektyviems kompiuteriams galite įsigyti mažesnės raiškos monitorių.
 • Kalbėtojų buvimas – jei mes jau turime atskirus garsiakalbius, nusipirkti monitorių su jais bus vidutinė idėja, tačiau jei nėra garsiakalbių, galite apsvarstyti galimybę įsigyti monitorių, kuriame jie yra.
 • Galimos jungtys – jų buvimas monitoriuose yra elementas, į kurį visada verta atkreipti dėmesį. Šio kainų diapazono monitoriai turi HDMI, DVI arba D-Sub jungtis. Jų dėka galite atlikti daugybę veiklų, pvz., Monitorius su HDMI įvestimi leis jį prijungti prie konsolės, kad jį būtų galima naudoti kaip „PS4“ ar „Xbox“ monitorių.
 • Naudota technologija – kaina iki 500 -, galite rasti ir LCD, ir LED monitorių. Žmonėms, kurie nežaidžia kompiuterinių žaidimų ir naudojasi kompiuteriu tik vakarais, turėtų pakakti LCD monitoriaus. Priešingu atveju LED yra geresnis pasirinkimas, tačiau jis yra ir brangesnis.

Pigus reitingo monitorius – ko tikėtis?

Pigūs stebi iš aukščiausių reitingų, kurių kaina neviršija 500 – ir verta pirkti, apibūdinami šie parametrai:

 • Ekrano įstrižainė – paprastai už tokią kainą rinkoje yra monitorių, kurių ekrano įstrižainė yra diapazone nuo 17 iki 24 colių (už tokią kainą dažnai galite rasti 24 colių monitorius)
 • Matricos tipas – iki 500 -, galima rasti daugumą monitorių, turinčių TN matricą. Taip pat galite „susidurti“ su monitoriais su IPS, LED ir VA matricabet už šią kainą jis tikrai retesnis.
 • Rezoliucija – šioje kainų lentynoje „karaliauja“ „Full HD“ raiška (1920 × 1080 monitorius). Tačiau tai nėra vienintelis raiškos tipas, kurį galite rasti naršydami iki 500 – monitorių pasiūlymus, nes taip pat galite rasti įrangą su HD +, WXGA ir SGXA skiriamosiomis gebomis.
 • Atnaujinimo dažnis – už daugiausiai 500 zlotų monitorių su atnaujinimo dažniu 60Hsu, bet taip pat galite rasti monitorių su atnaujinimo dažniu iki 75 Hz.
 • Ekrano proporcijos – daugiausiai monitorių, kurių kaina siekia 500 – 16: 9 formato monitoriai, bet taip pat galite rasti modelių, kurių kraštinių santykis yra 16:10 arba 5: 4.

Rekomenduojamas mažiau nei 500 – monitorius yra gana biudžetinis įrenginys, kuris turi savo apribojimus. Už tokią kainą įsigyti gerą plačiaekranį monitorių yra gana sunku. Tačiau pagal kainą pasirinkimas yra gana įvairus. Galite rasti daugybę modelių, kurie nepriekaištingai veiks įvairiausiose programose.

Ar galite nusipirkti gerą žaidimų monitorių už 500 -?

Nemaža dalis žmonių mano, kad norint nusipirkti gerą žaidimų monitorių, reikia išleisti daug pinigų. Tiesa, monitorių pasirinkimas šioje kainų kategorijoje, t. Y. Iki 500 -, nėra didžiausias. Tačiau už tokią kainą galima nusipirkti gerą įrangą. Tiesiog reikia skirti daugiau dėmesio ieškant, tikrinant ir analizuojant įvairius pasiūlymus. Mes padarėme didžiąją dalį darbo už jus. Mes sudarėme reitingų sąrašą, kuriame, be jokios abejonės rasite keletą „perliukų“. Pasirinkti monitoriai puikiai tiks ne tik žaidimams, o jų kaina neviršys 500 -. Taigi, atsakydamas į klausimą: Taip, galite nusipirkti gerą monitorių iki 500 -.

Koks žaidimų monitorius iki 500 -?

Koks žaidimų monitorius iki 500 -

Svarbiausias parametras, į kurį reikia atsižvelgti renkantis žaidimams skirtą monitorių iki 500 zlotų, yra monitoriaus atsako laikas. Geriausiuose monitoriuose, iki – 500, jis neturėtų viršyti 5 ms (monitorių su TN matrica atsako laikas yra labai greitas). Labai svarbus žaidimų monitorių kontekste iš reitingo taip pat turi įstrižainę ir ekrano skiriamąją gebą. Idealiu atveju monitoriaus įstrižainė turėtų būti bent 24 coliai ir „Full HD“ raiška. Įvesties vėlavimo reikšmė taip pat svarbi žaidimų monitoriuose, kurie turėtų būti nuo 41 ms iki 60 ms lygio. Taip pat verta uždėti monitorius, kurių ryškumas ir didelis statinis vaizdo kontrastas.

Koks studijos monitorius iki 500 -?

Studijos monitorius yra būtinas bet kurios namų įrašymo studijos įrangos elementas. Renkantis reitingavimo įrangą, tikrai bus momentas, kai turėsite pasirinkti tarp dviejų tipų studijos monitorių: aktyvių ir pasyvių. Panašu, kad geresnis sprendimas yra pasirinkti aktyvią struktūrą. Be abejo, jo pranašumas yra tas, kad stiprintuvas ir garsiakalbiai jau yra suderinti vienas su kitu. Taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį į tokių monitorių konstrukcijos kokybę. Visų pirma, tinkamo studijos monitoriaus pasirinkimas turėtų būti formuojamas pagal kambario, kuriame jis bus naudojamas, prizmę.

Redakcijos apdovanoti 2021 monitoriai

Atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus:

Monitorius ar televizorius?

Apskritai, tai priklauso nuo to, kokia įranga bus naudojama ir kokias pirmenybes turi konkretus asmuo. Tiek monitorius, tiek televizorius turi privalumų ir trūkumų, todėl galutinį sprendimą turėtų spręsti kiekvienas.

Kuo skiriasi monitorius nuo televizoriaus?

Yra daugybė veiksnių, išskiriančių monitorių, išskyrus televizorių, didžiausias – ekrano dydis. Monitorius paprastai yra mažesnis, tačiau jo reakcijos laikas yra lėtesnis ir geresnė vaizdo kokybė, leidžianti sėdėti arčiau ekrano.

Monitorius neįsijungia, kokia gali būti priežastis?

Šios problemos priežasčių gali būti daug. Paprastai taip yra dėl: elektros energijos tiekimo nutraukimo, vaizdo plokštės problemų, netinkamų monitoriaus nustatymų, tvarkyklės problemų, laidų gedimų, nestabilios operacinės sistemos palaikymo ar sistemos klaidų.

Parašykite komentarą