Elektroninės baterijos: Kurios el

Neleiskite, kad jūsų gyvenimo sąlygos įtakotų instrumentų, kuriais grosite, pasirinkimą. Kiek muzikantų, turinčių pašaukimą, traukia fortepijonas, nes būtent instrumentas jau yra jų namuose? Kiek dar gitaros paprastai madai? O kiek būsimų mušamųjų turi atsisakyti savo aistros, nes būgnų rinkinys erzins jų pastato kaimynus?

Jei norite groti būgnais, galite. Platus elektroninių būgnų asortimentas rinkoje yra sprendimas, kad akumuliatorius prisitaikytų prie jūsų sąlygų, o ne atvirkščiai. Mažo triukšmo ir mažo dydžio šios priemonės sumažina tradicinio būgnų rinkinio žalą ir taip pat idealiai tinka išmokti naudotis instrumentu.

Svarbiausias

 • Kainą turite laikyti investicija. Elektroninės baterijos nėra vienkartinis gaminys, todėl gerai pagalvokite, ko norite su jomis pasiekti ir kokias naudos priemones suteiksite, atidžiai rinkitės modelį ir be baimės investuokite. Galų gale išleisite daugiau pinigų, jei statysite už pigų akumuliatorių ir ateityje nuspręsite įsigyti aukštesnės klasės.
 • Kai kurie pardavimo formatai gali būti klaidinantys, todėl patikrinkite, kokius priedus turi kiekvienas būgnų rinkinys, ir įsitikinkite, kad jums nereikės per daug išleisti priedams (pvz., Būgno lazdelėms, moduliui ar pedalams), kai įsigysite naują būgnų rinkinį. Šiam aspektui daugiau dėmesio skirsime pirkdami kriterijus.
 • Kiekvieno būgno rinkinio garso modulis gali būti posūkio taškas tarp vieno ar kito modelio kokybės. Jo galimybės paskatins daugiau ar mažiau greitą, pavyzdžiui, vartotojo technikos tobulinimą. Tačiau visų pirma jie žymės perkusijos jautrumą ir pasiektų garsų tikslumą.

Geriausi elektroniniai būgnai rinkoje: mūsų mėgstamiausi

Taigi jums gali būti sunku pasirinkti vieną iš geriausių elektroninių būgnų. Kad nenusimintumėte ir tinkamo modelio paieškos netaptų nusivylimų auginimo vieta, šį pirkimo vadovą pradedame nuo tų, kurie, mūsų nuomone, šiandien yra geriausių elektroninių būgnų priešakyje.

Pradedantiems būgnininkams

Tai yra vienas iš pigiausių variantų, kuris leis jums pereiti nuo pradedančiųjų lygio iki puikios specializacijos. Taip yra dėl savo medžiagų kokybės, bet ir dėl savo modulio, kuris suteikia jam daug universalumo dėl iš anksto nustatytų garsų, rinkinių, metronomo ar įrašo realiuoju laiku.

Tinklo lopai (dažniausiai naudojamas anglicizmas tinklinės galvutės) Jie suteikia daug jautrumo ir gero fizinio kontakto su būgnais per būgnelius, kurie turėtų būti lygūs. Tai taip pat apima funkciją cimbalų droselis, leidžiantis sustabdyti garsą, kai paliečiate cimbolus ranka, ir dvigubą pedalą, kuris šio diapazono modeliuose nėra dažnas.

Vartotojų mėgstamiausia prisijungęs

Paryžius nusipelno mišių, sakoma. Tai pasakytina apie „Alesis Turbo Mesh“ elektroninį būgnų rinkinį, kurio dorybės paverčia jį vienu perkamiausių rinkoje. Septyni tinklinio audeklo gabalai, tvirtas plieninis rėmas, daugiau nei šimto garsų modulis ir iki 30 akompanimentų melodijų garantuoja valandas nenustojant purtyti būgnelių.

Šios funkcijos kartu su metronomu ir mokymų funkcija idealiai tinka mokytis naujokams ir repetuoti ekspertams. Be to, gaminyje yra viskas, ko jums reikia, pradedant nuo blauzdelių ar jungiamųjų laidų iki būgno rakto ar maitinimo šaltinio. Taip pat specialiai prekės ženklo sukurtas „hat-hat“ ir „kick“ pedalas.

Groti bet kur

„Yamaha“ modulis yra vienas iš pagrindinių jo pranašumų, nes juo pasiekiama maksimali garso perdavimo per ausines ištikimybė, galinti įrašyti visus patiriamus variantus. Tai yra tai, kad jie gali būti labai įvairūs, nes modulis taip pat siūlo daug galimybių pritaikyti garsus ir melodijas.

Jame yra dešimt treniruočių režimų, o garso sąsajos dėka šis elektroninis būgnų rinkinys tinka garso ar MIDI įrašams. Jo USB prievadas leidžia prijungti rinkinį prie kompiuterio ar planšetinio kompiuterio. Jei nėra didesnio tvirtumo, tai yra lengvas modelis, kuris leis jį transportuoti visur, kur jums reikia.

Geriausias kainos ir kokybės santykio elektroninis būgnų rinkinys

Nors elektroninės baterijos įsigijimą laikome ilgalaikiu investavimu, labai dideli diapazonai gali būti brangūs tiems, kurie dar nėra šiame pasaulyje. Taigi šis „Alesis“ pasiūlymas leis jums mokytis labai toli už gana žemą kainą, kuri laikui bėgant leis apsispręsti, ar investuoti dar kartą, ar ne.

Čia pirmiausia veikia modulis, kuris yra intuityvus ir tuo pačiu metu labai išsamus, turintis daug įvairių garsų kiekvienam cimbolui ir takeliams, kuriuos galite konfigūruoti. Redagavimo kokybė su išvestimis į mobilųjį, kompiuterį ar planšetinį kompiuterį yra dar vienas pliusas. Likusioje dalyje yra viskas, ko reikia, kad galėtumėte pradėti praktikuoti, kai tik gausite.

Geriausias aukščiausios klasės elektroninių būgnų rinkinys

Pro ir minusai apibūdina šį „Roland“ modelį: jo kainą. Nors ji yra aukščiausia šiame sąraše, jos nauda yra puiki tiems, kurie iš savo instrumento reikalauja daugiausiai. Pagrindinis dalykas yra „SuperNatural Td-11“ modulis, kuris garantuoja natūraliausius garsus ir pritaikymą visiems muzikos stiliams.

Realizmą sustiprina akių lopai ir jų programinė įranga „Hit-Hat-FD8“ su sklandžiais perėjimais ir labai švelniu „hi-hat“ garsu. Galiausiai, kitas naudos taškas yra didelis LCD ekranas, leidžiantis sukonfigūruoti atkūrimo režimus ir žaisti su skirtingomis dainomis ir garsais. Atminkite, kad jame nėra smūgio pedalo.

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie elektroninius būgnus

Jūs jau matėte. Tai įvairus pasaulis, turintis didelių ypatumų, kurie skiriasi atsižvelgiant į vartotojo perkamąją galią, jo, kaip muzikanto, lygį ir siekius šioje sudėtingoje meno srityje. Todėl čia mes renkame keletą dažniausiai pasitaikančių elektroninių baterijų pirkėjų klausimų, kurie, tikimės, jus domins.

Jaunas vyras groja būgnais

Elektroninių būgnų komponentų pasiskirstymas yra panašus į akustikos. Taigi kambaryje ji užima tą pačią fizinę erdvę. (Šaltinis: Jiroe: XAG-tDlV4-8 / Unsplash.com)

Kas yra elektroninis būgnų rinkinys?

Atsakymas yra reiklesnis nei skamba. Muzikiniu požiūriu jis atlieka panašias funkcijas kaip ir tradiciniai būgnai, tiek tuo, kad yra mušamieji instrumentai. Tačiau garso generavimas yra sudėtingesnis ir priklauso ne tik nuo fizinio proceso, bet nuo a programinė įranga labai savitas, galintis pasiekti skirtingus niuansus.

Taigi, jo galimybių diapazonas yra daug didesnis ir apima, priklausomai nuo jo modulio savybių – pamatysime, kas tai yra vėliau, – iki šimtų garsų kiekvienam jo lopiniui -o pagalvėlės-. Jame galima žaisti daugybę garso rinkinių. Visa tai, tuo pranašumu, kad visas garsas bus nukreiptas per ausines, netrukdant aplinkai.

Kokie yra akustinių būgnų rinkinio pranašumai ir trūkumai?

Kaip sakome, daugeliui pirkėjų skiriasi tuo, kad leidžiama naudoti tokį patį ryškų instrumentą, kaip būgnai, buitiniame kontekste, nenutraukiant tylos. Būgnų lazdelės ant galvų sukuria nuobodų, vos juntamą garsą, elektroniniu būdu sukuriant iš anksto nustatytą garsą, girdimą per ausines.

Be to, juos lengviau transportuoti ir jie dažnai yra skirti padėti programuojant pagerinti vartotojo meistriškumą. Lygiai taip pat daug efektyviau yra sugeneruoto garso įrašo redagavimas, nes garso įrašymas ir nukreipimas į elektroninius prietaisus yra paprastas, naudojant USB arba laidą. Tai matome lentelėje.

Privalumas

 • Daugiau garso įrašų
 • Integruoti ritmai
 • Integruotos mokymo programos
 • Kanalų garsas per ausines, todėl galite treniruotis netrukdydami
 • Jie palengvina muzikos redagavimą dėl ryšio su tokiais įrenginiais kaip kompiuteriai ar planšetiniai kompiuteriai
 • Jie lengvai transportuojami

Trūkumai

 • Senesni modeliai gali patirti tam tikrą garso vėlavimą
 • Jautrumo praradimas, palyginti su perkusijos intensyvumu
 • Nenatūralūs garsai modeliuose su pasenusiais moduliais

Iš ko pagamintas elektroninis būgnų rinkinys?

Yra trys pagrindiniai elementai. Pirma, pagalvėlės, kur randami vadinamieji pjezoelektriniai gaudytojai. Jie pasiima stimulą, kurį konverteris paverčia MIDI signalu. Modulis yra ta dalis, kuri sukuria tam tikrą garsą per gautą MIDI signalą. Tai apima keitiklio funkciją šiuolaikiniuose modeliuose.

pagalvėlės jie platinami panašiai kaip tradicinė baterija. Todėl standartinį modelį sudarytų tipiniai įprastų būgnų elementai: Labas, skrybėle su pedalu, važiuoti, sudužti, toms 1 ir 2, Goliath, smūgio būgnas ir pedalas. Nors atrodo, kad anekdotai, būgnų lazdelės, kurios paprastai parduodamos atskirai, gali turėti įtakos.

Pilnas elektroninis būgnų rinkinys

Atkreipkite dėmesį į detales. Kai kurie būgnai parduodami be kai kurių būtiniausių ir būtiniausių priedų, tokių kaip modulis, būgno lazdelės ar pedalai. (Šaltinis: Monpaneevong: 43455878 / 123rf.com)

Kokios yra naujausios elektroninių būgnų naujovės?

Išskiriamas į rinką atkeliaujančių modelių profesionalumas, jau orientuotas į muzikantus, turinčius karjerą, o ne tik pradedantiesiems. Taigi šiuo metu randame puikios skaitmeninės kokybės garsą (su pagalvėlės 24 bitų ir šimtai garsų, iš kurių galima rinktis), su dinamikos ir padėties jutikliais (kurie moduliuoja garsą pagal intensyvumą).

Be to, jie paprastai turi kelis paleidiklius (kurie identifikuoja, kur ant ratlankio žaidžiate), tikroviškesnę kepurę (jau galite atskirti atvirą ar uždarą kepurę per pedalą), kelis išėjimus (į maišymo pultą ar USB) ir galimybė atnaujinti elementus, kuriuose yra programinė įranga.

Kaip išsirinkti gerą elektroninio būgnų rinkinio garso modulį?

Garso modulis leis jums groti su konkrečiais ir konkrečiais kiekvienos rūšies muzikos rinkiniais taip, kad ne tik pritaikytumėte savo stilių, bet ir garso tembrus pagal nusistovėjusius žanrus, pvz. džiazas, rokas, pavyzdžiui, pop ar repas.

Geriausia tai, kad geras modulis leidžia pritaikyti šiuos garsus ir įrašyti juos pagal kiekvieną žanrą.

Taigi, jūs galite sukonfigūruoti savo biblioteką, naudodami mėgstamus garsus …