Našumas – „PS4 Pro“ apžvalga

„PS4 Pro“: našumas

  • Paprastas, jei lėtas, duomenų perdavimo procesas
  • Ribota nauda 1080p televizorių savininkams
  • Puikiai atrodo per 4K televizorių
  • Esminiai VR patobulinimai

Prijungę naują „PS4 Pro“, pats laikas jį įjungti ir nustatyti, o laimei, „PS4 Pro“ nustatymas yra žaibiškas. Galite pereiti per meniu, neprarasdami prakaito, pateikdami pagrindinius dalykus, pvz., Kurią laiko juostą esate, „Wi-Fi“ tinklo ID ir slaptažodį bei kalbą, kurią norėtumėte naudoti.

Duomenų perkėlimas iš ankstesnės „PS4“ iteracijos yra gana paprastas: prijunkite abi sistemas prie to paties „Wi-Fi“ tinklo, prijunkite jas viena prie kitos per Ethernet kabelį ir viskas gerai. Mes turėjome apie 158 GB duomenų apie savo seną „PS4“ ir tai užtruko apie valandą, kol juos perdavėme į „PS4 Pro“.

Mums labai patinka, kaip lengvai „Sony“ padarė turinio perkėlimą iš vieno PS4 į kitą – ir nors turėjome laukti beveik pusantros valandos, kai procesas buvo baigtas, viską iš senosios konsolės sukūrėme tiksliai taip pat ir mūsų naujoje mašinoje.

Vaizdo kreditas: „uzAciu.lt“

Bet pereikime prie mėsos ir bulvių čia: tikrasis našumas. Kaip jūs galbūt žinote, „PlayStation 4 Pro“ didžiausias bruožas yra tai, kad jis siūlo „patobulintą našumą“ vis didėjančiam mėgstamiausių pavadinimų būriui, įskaitant visus „PlayStation VR“ išleistus žaidimus, taip pat 4K HDR srautui iš „Netflix“.