Energija, jėga ir gaivumas, t.y.

Treniruotės salėje ar lauke turi savo taisykles. Deja, jūs negalite išvengti prakaito, tačiau galite jį kompensuoti prakaitą mažinančiais vaistais ir padengti kvepalais. Iškaltas kūnas ir įelektrinantis kvapas yra duetas, kurį taip pat įvertins moterys. Kaip palaikyti save žvalų? Susipažinkite su neįprastais vyrų kvepalais žmonėms, mėgstantiems sportą ir iššūkius!

Vyriški gaivaus kvapo kvepalai, skirti aktyviems vyrams

Kokie yra puikiausi kvepalai sportuojantiems vyrams?

Sportuojantiems vyrams būdinga jėga, tvirtumas ir gyvybingumas, o dėvimi kvapai turėtų pabrėžti jų temperamentą. Kvepalai, skirti aktyviems vyrams, turi būti tokie pat energingi ir drąsūs, kaip ir jie patys, taip pat turėtų suteikti šviežumo jausmą – ypač po intensyvių treniruočių. Tokį efektą užtikrina tiek klasikiniai, tiek šiuolaikiniai kvapai, uždaryti į sportinius butelius. Jie, be kitų, yra:

  • šviežios citrusinės natos;
  • išskirtiniai medienos žoliniai aromatai, tokie kaip santalas, vetiverija, kedras, kadagys;
  • agresyvios ir stimuliuojančios pipirų, muskuso, kalendros ir muskato natos.

Kadangi parfumerijos pasaulio grožis slypi jo įvairovėje, geriausių kvapų kūrėjai taip pat sujungia daugelį kitų aromatų ir sukuria unikalius vyriškus kvepalus. Kviečiame jus į kelionę per kvapus, puikiai tinkančius kiekvienam sporto mėgėjui.

„L’Homme Sport Yves Saint Laurent“ – laisvė ir elegancija

Pats šių gaivių, jausmingų ir rafinuotų kvepalų buteliukas yra šiuolaikinio aromato pranašas stipriems ir energingiems vyrams, alkstantiems nuotykių ir stiprių pojūčių. Stiklo butelis su geometriniu dangteliu ir raudonu purkštuvu sukelia tvirtumą, judesį, jėgą ir eleganciją. „L’Homme“ aromatas vystosi bėgant laikui, išskirdamas citrusinių vaisių, verbenos, aldehidų, kalendros ir medienos natas. Kvepalai yra dviprasmiški – puikiai tinka vyrams, norintiems užuosti elegantiškai, gaiviai ir intensyviai.

„Hugo Boss“ išpilstytas sportas – energija ir jėga

Kvepalai „Hugo Boss“ pilkame metaliniame buteliuke yra, kaip rodo pavadinimas, sportas, uždarytas butelyje. Kvapas gaivus, stiprus ir prabangus. Nepaprastą „Hugo Boss“ kvepalų patirtį garantuoja gaivinančių citrusinių vaisių aromatų, grynų aldehidų ir stimuliuojančio vetiverio derinys.

Kvepalai „Botteled Sport“ buvo sukurti vyrams, kuriems svarbi aistra, adrenalinas ir naujų iššūkių džiaugsmas. Kvapo kūrėjai žinojo, kad šiuolaikinių ir aktyvių vyrų gyvenime kiekviena minutė yra aukso vertės, todėl jie sukūrė kvepalus, kuriuos galima dėvėti tiek visą dieną, tiek intensyvių treniruočių metu. „2 viename“ yra puikus sprendimas sportininkams!

„Chanel Allure Homme Sport“ – ekstremalūs pojūčiai šiuolaikiniams vyrams

Prisimenate jausmą, kai sportuodami endorfinai šokinėja kaip pašėlę; o prieš pat katastrofą adrenalinas pasiekia piką? Tokius pojūčius garantuoja varžybos ir… „Allure Homme Sport“ – kvapas tikriems entuziastams.

„Chanel“ mados namuose išskirtinių kvapų kūrėjų akimis (tiksliau – nosimi) sukurtas modernus aromatas aktyviems vyrams. „Allure Homme Sport“ yra kvepalai, kurie vilioja ir vilioja. Puikiai tinka vyrams, kurie vertina ekstremalius pojūčius. Dėl mandarinų, apelsinų, ambros ir kedrų derinio su tonkos pupelių, nerolio ir mėtų aromatais neįmanoma ignoruoti kvapo.

Davidoffo čempionas – užuosti čempioną

Žvelgdami į kvepalų buteliuką, stilizuotą kaip sportinis hantelis, neabejojame, kad tai kvapas, sukurtas sportininkams ir tvirtiems, ryžtingiems vyrams, nebijantiems iššūkių ir drąsiai siekiantiems savųjų.

„Davidoff Champion“ buvo paleistas 2010 m. Ir nuo tada jis tapo beveik klasikiniu stiprių ir energingų aromatų mėgėjų kvapu. Tai kvepalai, apjungiantys putojančių, gyvybiškai svarbių citrusinių vaisių, vėsios ir elegantiškos samanos, sausų paparčių ir jausmingos kedro medienos galią. Tenka išbandyti!

„Lacoste Essential Sport“ – pirmiausia aistra

Aktyviems vyrams reikia kvapo, kuris juos atnaujintų ir išlaikytų aktyvumą. Tai yra „Lacoste“ „Essential Sport“ kvepalai. Uždaryti kristaliniame butelyje, kai išleidžiami, jie skleidžia jaunatviškumo, džiaugsmo ir bekompromisiškumo aurą. Tai gaivus aromatas nepriklausomiems vyrams, kurie jaučia, kad niekas netrukdo pasiekti viršūnes.

Iš buteliuko išsiskiriantis aromatas yra gaivus ir citrusiškas, taip pat kietas ir sportiškas. Kvapų asortimentą užbaigia jausmingasis muskusas. Kvepalai kaip afrodiziakas? Kodėl gi ne!


Ar tu tai žinai…

Drabužių ir kvepalų prekės ženklą „Lacoste“ įkūrė visame pasaulyje žinomas Prancūzijos tenisininkas Jeanas René Lacoste’as.


Paco Rabanne Invictus – aromatas nugalėtojams

Noras būti sėkmingam ir svajonė laimėti yra jausmai, kuriuos žino kiekvienas sportininkas. Neapsakomas pasitenkinimas, didžiulis pasididžiavimas ir adenalinas, pasiekiantis zenitą, siejami su laimėtomis rungtynėmis, juostos sulaužymu finišo tiesiojoje ar taurės gavimu ant pakylos. Būtent taurės forma paėmė „Invictus Paco Rabanne“ buteliuką.

Švieži greipfrutai, jausmingi medienos aromatai, egzotiški pačiuliai ir gilus, viliojantis ambras garantuoja adrenalino antplūdį, jėgų ir pasitikėjimo savimi antplūdį. „Invictus“ yra kiekvieno kario trofėjus.

Dabar, kai žinote sporto mėgėjams būdingus kvapus, galite be problemų išsirinkti puikiausių kvepalų buteliuką. Atminkite, kad išleisdami kvapą iš buteliuko, tai darote savo pačių rizika – negarantuojame, kad užuodę sportinį aromatą, ilgai liksite vienoje vietoje. 🙂