„Garbingiausias virtuvinis šunų maistas“

  • Ingredientų kokybė – 10/10
  • Veislė – 10/10
  • Kaina – 10/10

10/10

Santrauka

„Honest Kitchen“ yra pirmaujanti žmonių maistui skirtų šunų pramonei už kainą, kuri nepažeidžia banko, kaip tai padarys daugelis naminių šunų maisto pristatymo kompanijų.

„Honest Kitchen“ šunų maistas yra maža, šeimos valdoma įmonė, kuri naudoja tik žmonėms skirtus produktus, kad užtikrintų, jog į jūsų šuns dubenį bus pilamas tik aukščiausios kokybės maistas.

Apie sąžiningą virtuvę

„Sąžininga virtuvė“ iš tikrųjų prasidėjo steigėjo namų virtuvėje, kur Lucy Postins ruošdavo maistą savo augintiniams kartu su tais, kuriuos ji gamino sau. Ir labai dažnai ji pastebėjo, kad naudoja tuos pačius ingredientus, kuriuos dėdavo ir savo patiekalams. Neilgai trukus Liucija ėmė pastebėti, kad jos augintinio sveikata gerėja. Jos Rhodesian Ridgeback, Mosi, anksčiau kankino odos problemos ir ausų infekcijos, tačiau nuo to laiko, kai valgė kokybišką žmonių maistą, jis vis sveikdavo. Matydama staigų jo pagerėjimą, Liucija žinojo, kad jo nauja dieta turėjo savo vaidmenį.

Turėdama omenyje Mosi, Lucy ėmėsi kurti šunų maistą masėms, tikėdamasi padėti kitiems šunims, turintiems panašių sveikatos problemų, gyventi ilgai, laimingai, be skausmo. Taip gimė įmonė. Neilgai trukus Liucija kūrė didelę įmonę – pardavė milijonus dolerių vertės aukštos kokybės, žmonėms skirtą maistą laimingiems klientams visoje JAV ir už jos ribų.

Ingredientų kokybė

Žmogaus kokybės ingredientai yra raktas į sąžiningos virtuvės išskyrimą iš konkurentų, ir bendrovė žada, kad kiekvienas maisto produktas, patekęs į jų pakuotę, yra pakankamai saugus jūsų ar aš. Norėdami įrodyti šį faktą, visas jų maistas gaunamas iš Ilinojaus valstijos augalo, kur jis gaminamas kartu su daugeliu grūdų ir kitų maisto produktų, skirtų žmonių stalams.

Siekdama užtikrinti, kad jų maistas išliktų kuo kokybiškesnis ir šviežesnis, „Honest Kitchen“ taip pat žengia žingsnį, kurio nepadarys daugelis kitų kompanijų: jie atsisakė naudoti bet kokius sausus patiekalus, o susitelkė į dehidruotų patiekalų tiekimą įvairių formų ir skonių.

Dehidratuota šunų maisto produktų linija

„Honest Kitchen“ gamina daugybę produktų, įskaitant dehidruotus patiekalus, užpilus, skanėstus ir papildus. Šioje apžvalgoje daugiausia dėmesio skirsime įvairiems dehidratuotiems patiekalams, kuriuos siūlo įmonė.

Be grūdų

Kaip rodo pavadinimas, tai „Honest Kitchen“ dalyvis be grūdų ir idealiai tinka šunims, turintiems tam tikrą jautrumą maistui, taip pat šeimininkams, kurie nori iš savo augintinio pašalinti bet kokius grūdus. Bendrovė siūlo vienuolika skirtingų veislių be grūdų, kurie visi gaminami čia pat, JAV, ir žada, kad visi ingredientai neturi GMO, antibiotikų ir hormonų. Kad būtų užtikrinta gerai suplanuota mityba, kiekvienas maišas be grūdų maisto taip pat yra praturtintas įvairiais būtinais vitaminais ir mineralais, kad jūsų šuo veiktų maksimaliai efektyviai, nesvarbu, koks jo amžius.

Pilno grūdo

Neapdoroti grūdai yra neįprastas vaizdas daugelyje šunų maisto produktų, ypač atsižvelgiant į dabartinę tendenciją atsisakyti grūdų. Vis dėlto „Honest Kitchen“ visų grūdų veislė žada naudoti tik pačius sveikiausius, maistingiausius grūdus ir niekada nenaudoja jokių dirbtinių ingredientų ar konservantų. Be to, bendrovė įsipareigoja niekada nenaudoti kukurūzų, kviečių ar sojos, o pasirenka tokius variantus kaip ekologiški miežiai ir linai, kad sudarytų grūdų komponentą iš trijų šios kategorijos receptų.

Ribotas ingredientas

Pagaminta atsižvelgiant į maisto jautrumą, „Limited Ingredient“ serijoje yra penki skirtingi receptai, kurių kiekvienas pagamintas pagal idėją, kad „minimalizmas yra madingas“. Kiekviename recepte kiekviename maišelyje naudojami vos šeši ingredientai, ir įmonė stengiasi pašalinti visus nereikalingus ingredientus, vis tiek išlaikydama gerai suapvalintą, visiškai maistingą maistą kiekviename dubenyje.

Pagrindo mišinys

Du „Mix Mix“ receptai yra unikali sąžiningos virtuvės parinktis, ir bendrovė jas išrašo kaip „pagrindinį šuniuko šėrimo gyvenimą“. Kiekvienas iš šių mišinių leidžia naminių gyvūnėlių savininkams tapti savo namų augintinių virėjais, o norint sukurti gurmanišką patiekalą, kuris patiks jūsų augintiniui, reikia tik baltymų šaltinio ir šiek tiek vandens. Bendrovė, kaip ir kiti „Honest Kitchen“ produktai, žada, kad šiuose mišiniuose bus tik geriausi, žmonėms skirti ingredientai, ir jie niekada nenaudoja jokių dirbtinių konservantų, GMO ar chemikalų.

Kur nusipirkti

„Honest Kitchen“ nėra lengviausias produktas, kurį galima rasti parduotuvių lentynose, tačiau jis nuolat žengia į didesnę rinką. Šiuo metu jo nėra daugumoje didžiųjų vardų mažmenininkų, tačiau daugybė mažesnių specializuotų parduotuvių visoje šalyje iš tiesų gabena produktą, o įmonės svetainėje pateikiama patogi parduotuvės vieta, kad smalsūs naminių gyvūnėlių tėvai galėtų rasti artimiausią „Honest Kitchen“ mažmenininką. juos.

Tiems, kurie nori apsipirkti internetu, „Honest Kitchen“ taip pat galima įsigyti tiesiogiai per įmonės svetainę arba per daugybę žinomų naminių gyvūnėlių ėdalo svetainių, tokių kaip „Chewy“ ir „Amazon“. Taigi, net jei jūsų vietovėje nėra parduotuvių, maisto galite įsigyti, būkite tikri, kad kitas jūsų „Honest Kitchen“ krepšys yra tik pelės paspaudimu!