Energijos palyginimas: palyginkite dujas

Palyginkite dujų ir elektros kainas dabar

(Vaizdo kreditas: ateitis)

Gaukite savo citatą:
Mūsų energijos palyginimo įrankio naudojimas trunka mažiau nei penkias minutes ir gali sutaupyti mažiausiai 286 svarus sterlingų * už jūsų sąskaitas už energiją. Tiesiog įveskite savo pašto kodą ir keletą detalių, ir mes parodysime jums geriausius energijos pasiūlymus jūsų vietovėje. PALYGINKITE KAINAS DABAR

Palyginti energiją yra paprasčiausias būdas įsitikinti, kad nemokate per daug už sąskaitas už dujas ir elektrą – ir tai niekada nebuvo taip svarbu, kaip dabar.

Mes bendradarbiaujame su pirmaujančia kainų palyginimo svetaine „Money Supermarket“, kad rastume pigiausias energijos kainas jūsų regione. Mūsų internetinė energijos palyginimo paslauga per kelias minutes suras geriausius jūsų namų ūkio dujų ir elektros sandorius.

 • Tai nemokama
 • Sutaupykite bent £ 286 *
 • Užtrunka mažiau nei penkias minutes
 • Akredituotas „Ofgem Confidence Code“

Kiekvienais metais galima sutaupyti šimtus svarų, lyginant dujų ir elektros kainas jūsų regione ir pereinant prie geresnio sandorio, kai pasibaigia esama sutartis – ypač jei esate vienas iš maždaug 15 mln. JK namų ūkių pagal standartinį kintamąjį (SVT) ) arba numatytasis tarifas.

Taip yra todėl, kad paprastai brangiausi yra standartiniai tarifai. Energijos tiekėjas perkels jus į SVT, kai baigsis jūsų fiksuotas tarifas, taigi, jei nepakeisite 12-18 mėnesių, jūsų sąskaitos už energiją gali būti didesnės nei turėtų būti. Be to, apsimoka apsipirkti: kai daugelis mažesnių energijos tiekėjų dabar varžosi su didžiuoju šešetu, galima rasti daug pigių energijos pasiūlymų.

Nesvarbu, ar norite pereiti prie pigesnio energijos sandorio, ekologiškesnio tiekėjo ar energijos tiekėjo, kuris siūlo geresnę klientų aptarnavimą, aprėpėte mūsų energijos kainų palyginimo paslaugą. Mūsų rekomendacijos yra akredituotos „Ofgem Confidence Code“, ir kadangi mes bendradarbiavome su „Money Supermarket“, jūs gausite prieigą prie išskirtinių pigių energijos pasiūlymų, kurių taip pat nerasite kitur.

* 2021 m. Birželio mėn. 51% klientų, kurie kreipėsi dėl pakeitimo, sutaupė mažiausiai 286,50 svarų.

Pakeiskite energijos tiekėją ir sutaupykite

Mes bendradarbiaujame su daugiau nei 50 energijos tiekėjų – įskaitant geriausius didelius prekės ženklus, patikimiausius mažesnius tiekėjus ir pirmaujančias ekologiškos energijos įmones – kad padėtų jums rasti geriausius energijos pasiūlymus ir sutaupyti pinigų sąskaitoms už energiją.

energijos palyginimas

energijos palyginimas

energijos palyginimas

Energijos palyginimo DUK

Kokių dokumentų reikia norint palyginti internetinį energijos suvartojimą?

Geriausias būdas gauti tiksliausius energijos palyginimo rezultatus yra tai, kad turite pateikti naujausią sąskaitą už energiją. Energijos tarifai visoje JK šiek tiek skiriasi, todėl pirmiausia turėsite pateikti savo pašto kodo informaciją. Mes taip pat turėsime žinoti, kas yra jūsų dabartinis energijos tiekėjas, kaip paprastai mokate (mėnesinis tiesioginis debetas, ketvirčio grynieji pinigai ar čekiai ir pan.) Ir, jei įmanoma, kiek išleidžiate energijai.

Vis tiek galite atlikti energijos palyginimą, jei nežinote savo dabartinės energijos naudojimo. Užuot uždavę keletą greitų klausimų apie tai, kuriuo dienos metu esate linkę naudoti dujas ir elektrą, pavyzdžiui, vakarais ir savaitgaliais ar visą dieną. Tiesiog nepamirškite, kad jūsų citatos gali būti ne tokios tikslios.

Kokį energijos tarifą turėčiau pasirinkti?

Tinkamas energijos tarifas jums priklausys nuo jūsų asmeninės padėties. Štai keletas pagrindinių variantų …

Dvigubi degalų tarifai yra tie, kuriuose tiek dujas, tiek elektrą gaunate iš to paties tiekėjo. Jie dažnai (bet ne visada) yra pigesni nei įsigyti du bendri degalų tarifai. Daugelis naujesnių statybų savybių naudoja tik elektrą, tačiau jei jūsų namuose taip pat naudojamos dujos, greičiausiai jums bus lengviau surinkti abu degalus.

Fiksuoti tarifai reikalauti, kad jūs įsipareigotumėte vykdyti energijos planą tam tikram laikotarpiui, paprastai 12 mėnesių. Šiuo laikotarpiu kaina, kurią mokate už energiją, išlieka ta pati, net jei jūsų tiekėjas praneša apie jos tarifų kilimą. Fiksuoti energijos tarifai dažnai yra pigesni, todėl lengviau apskaičiuoti namų ūkio biudžetą. Tačiau paprastai turėsite sumokėti išėjimo mokestį, jei norite pakeisti energijos tarifą ar tiekėją iki sutarties pabaigos.

Standartiniai arba kintantys tarifai galėsite bet kada pakeisti energijos tarifą ar tiekėją nemokėdami išėjimo mokesčio. Energijos sąnaudos gali didėti ir mažėti, tačiau šie tarifai paprastai yra brangesni už bendrą fiksuotą tarifą. (Štai kodėl svarbu reguliariai keisti energijos sandorį.) Tai yra galimybė, į kurią bus automatiškai pereinama, kai baigsis fiksuoto tarifo sutartis.

Kelių tarifų tarifai yra tie, kuriuose už naktį sunaudotą energiją mokate mažiau. Jie ypač tinka tiems, kurie dirba daugiausia naktį.

Išankstinio apmokėjimo tarifai yra skirti tiems, kurie turi sumontuotą išankstinio apmokėjimo skaitiklį, o tai reiškia, kad prieš naudodami turite sumokėti už energiją. Paprastai jie yra brangesni nei kiti tarifai, o tarifų pasirinkimas yra ribotas.

Žalieji tarifai pasisemti energijos iš atsinaujinančios energijos technologijų, kad galėtumėte sumažinti savo anglies dvideginio išmetimą, tačiau jie gali būti brangūs. Ieškokite tarifų, kurie siūlo 100% ekologiškos elektros energijos ir žaliųjų dujų procentinę dalį arba 100% anglies kompensavimą.

^ Grįžti į viršų

Į ką reikia atkreipti dėmesį lyginant energijos tiekėjus

Jei galvojate apie energijos tiekėjo keitimą, reikia atkreipti dėmesį į keletą pagrindinių aspektų. Pirma, išėjimo mokesčiai. Prieš pereidami prie fiksuoto tarifo, visada jų patikrinkite: ar būsite apmokestinti, kai atėjo laikas vėl pakeisti tarifą ar tiekėją? Paprastai tai yra apie 30 svarų sterlingų už kurą, todėl palygindami dujų ir elektros kainas įsitikinkite, kad tai atsižvelgėte. Kai kurie tiekėjai mokės jūsų išėjimo mokesčius, jei pereisite prie jų, todėl verta ir tai nepamiršti.

Tada, jei renkatės dvikovos kuro tarifą, patikrinkite, ar gausite lengvatinį tarifą tiek už elektros energiją, tiek už dujas. Taip pat verta įsitikinti, kad taip pat žinote skirtingus mokėjimo metodus.

Galiausiai, jei svarbu sumažinti anglies pėdsaką, įsitikinkite, kad pasirinkote tiekėją, kuris naudoja visą arba daugiausia atsinaujinančią energiją. Dabar yra daug energijos tiekėjų, kurie siūlo 100% ekologišką elektrą. Žalias dujas yra sunkiau generuoti (iš daugelio geriausių žaliosios energijos tiekėjų, tokių kaip aštuonkojis ir „Bulb“, galite tikėtis apie 10% žaliųjų dujų), tačiau jei jums svarbi žalioji energija, ieškokite tiekėjų, kurie visiškai neveikia anglies.

Ar yra kokių nors paslėptų išlaidų naudojant energijos palyginimo svetainę?

Jei naudojatės nemokama energijos palyginimo paslauga ir ji yra akredituota „Confidence Code“, neturėtumėte tikėtis jokių paslėptų išlaidų naudojant paslaugą ar perjungiant energijos tiekėją. Taip pat galite būti tikri, kad rodomos kainos ir galimybės buvo apskaičiuotos sąžiningai ir nešališkai.

Tačiau saugokitės neribotų energijos pasiūlymų. Kai kurios energetikos įmonės pradėjo siūlyti neribotus planus, kuriuose tiekėjas, matyt, nustatys išlaidas, neatsižvelgdamas į tai, kiek energijos sunaudojama. Tačiau šie nauji tarifai gali būti brangesni nei kiti tarifai, arba jiems gali būti keliami specialūs reikalavimai, pavyzdžiui, įdiegti išmanųjį skaitiklį.

^ Grįžti į viršų

Kaip užsidirbti energijos palyginimo svetainėse?

Energijos palyginimo svetainės veikia naudojant duomenų bazę, kurioje yra išsami informacija apie visus energijos tiekėjus, jų siūlomus tarifus ir visus staiga į rinką ateinančius naujus tarifus. Duomenų bazės tvarkomos elektroniniu būdu, todėl jose automatiškai pateikiama naujausia informacija.

Energijos palyginimo svetainės paprastai uždirba pinigus iš komisinių, mokamų iš energijos tiekėjų, kiekvieną kartą, kai jie baigia perjungti energiją. Šie komerciniai santykiai suteikia galimybę vartotojams nemokamai naudotis palyginimo paslauga – jos taip pat suteikia galimybę geriausioms energijos palyginimo svetainėms derėtis dėl išskirtinių pasiūlymų, prie kurių neturėsite prieigos, jei nuspręsite tiesiogiai kreiptis į tiekėją.

Tiesiog nepamirškite, kad dažnai patys pigiausi sandoriai yra sudaryti su tiekėjais, į kuriuos energijos palyginimo paslaugos negali jūsų pakeisti (dėl jų turėsite kreiptis tiesiai į energijos tiekėją). Energijos palyginimo svetainės vis tiek ras jums šiuos tarifus, tačiau pagal numatytuosius nustatymus jie gali būti nerodomi – todėl būtinai filtruokite paieškos rezultatus, kad būtų rodomi visi planai.

DUK apie energijos tiekėjo perjungimą

Kodėl verta perjungti energiją?

Jei pakeistumėte energijos tiekėją, galėtumėte sutaupyti mažiausiai 280 svarų sterlingų * per metus savo sąskaitoje už energiją. Perjungimas yra protingas būdas taupyti pinigus: jei nepasirinkote kito plano pasibaigus fiksuotam tarifui, būsite automatiškai perkelti į standartinį tarifą – ir jie yra patys brangiausi. Štai kodėl apsimoka pakeisti paslaugų teikėją kiekvieną kartą, kai baigiasi jūsų sutartis.

Tačiau yra ir kitų privalumų, susijusių su perėjimu. Galite pasirinkti geresnį klientų aptarnavimą pasirinkdami apdovanojimus pelniusį tiekėją, pvz., „Octopus“ arba „Bulb“, arba taip pat paverskite savo energijos tiekimą ekologiškesniu.

^ Grįžti į viršų

Kaip perjungti energiją?

Norėdami palyginti dujų ir elektros tarifus, naudokite mūsų energijos palyginimo įrankį. Tai padės jums nustatyti jūsų namuose galimų planų asortimentą ir išsirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį planą. Pasiūlymo gavimas trunka maždaug keturias ar penkias minutes. Tada, kai pasirinksite naują tiekėją ir tarifą, tereikia patvirtinti išsamią informaciją ir jūsų naujasis tiekėjas susisieks.

Kada turėčiau perjungti energiją? Ir kaip aš galiu tai padaryti negaudamas baudos?

Tai priklauso nuo tarifo, kurį šiuo metu naudojate. Jei taikote standartinį tarifą, galite bet kada perjungti energiją nemokėdami mokesčio. Jei taikote fiksuotą tarifą, paprastai turėsite palaukti iki sutarties pabaigos, kol pereisite, tačiau visada turėtumėte persijungti šiuo metu, kad išvengtumėte standartinio tarifo. Tačiau čia yra keletas papildomų patarimų …

 • Prieš žiemą perjunkite
  Jei įmanoma, prieš žiemą verta pereiti prie pigesnio sandorio. Vėsesniais mėnesiais sunaudojame daug daugiau energijos, taigi, jei galite palyginti energijos ir dujų kainas vasarą ar rudenį ir pereiti prie pigesnio plano, kol temperatūra nenukris, galėsite žiemą išlaikyti mažesnes sąskaitas. nei galėjo būti.
 • Perjunkite, kol kainos nepakils
  Kitas tinkamas laikas pereiti prieš pat kylant kainoms. Kai vienas energijos tiekėjas pakelia kainas, kiti pavyzdžiu dažniausiai seka. Dažnai naujienose taip pat girdėsite gandus apie numatomą energijos kainos kilimą. Jei įtariate, kad kainos netrukus kils, tai tikriausiai yra tinkamas laikas pereiti prie fiksuoto tarifo: tai paliks tą patį tarifą visos naujos sutarties galiojimo metu.
 • Perjunkite perjungimo langą
  Galiausiai nepamirškite, kad gali praeiti 21–28 dienos, kol įvyks jūsų energijos perjungimas – taigi, kad tuo metu išvengtumėte standartinio tarifo, pereikite prieš baigiantis dabartiniam sandoriui. Galite pradėti …