Epiliacija be paslapčių – žinosite

Puikiai lygi kojų oda, nėra jokio dirginimo ar deginimo pojūčio … Skamba kaip gražus sapnas, tiesa? Ir vis dėlto tai įmanoma! Sužinokite apie būdus, kurie padarys jūsų kojų depiliaciją ne tik sklandžią, bet ir gryną malonumą!

Žanro klasika, t. Y. Skutimosi kojos

NAUDA: nebrangu, lengva naudoti

Trūkumai: gabalų rizika

KAM: moterų su normalia oda, kurios depiliacijai gali skirti keletą minučių.

Iš visų galimų plaukų šalinimo būdų dažniausiai naudojame skustuvą. Nenuostabu – jo naudojimas yra vaikų žaidimas ir gana greitas. Tačiau skutimosi kojomis skustuvu poveikis ne visada yra tas, apie kurį svajojame. Kodėl? Štai penkios dažniausiai pasitaikančios klaidos:

  • Sausos skutimosi kojos – Kai skubate, dažnai epiliuojate tinkamai neparuošdami odos. Kojas nusiskutate sausai, sudrėkintą tik vandeniu arba vandeniu su muilu. Poveikis? Dirgina, pjausto ir degina odą. Tuo tarpu, norėdami mėgautis šilkine lyga oda, tiesiog naudokite skutimosi putas, gelį ar kremą – pavyzdžiui, „Gillette“ gelis „Satin Care“. „Tagomago“ rasite unikaliame rinkinyje su „Gilette Venus“ skustuvu. Mes garantuojame, kad pastebėsite skirtumą po gydymo su juo!

Ar tu tai žinai…

Baigiasi skutimosi putos? Tai dar nėra priežastis skusti kojas sausai! Prieš siekdami skustuvo, ant odos tepkite … plaukų kondicionierių. Tai suteiks tinkamą slydimą ir maitins odą.


  • Skutimasis “prieš grūdus” – tai lengviausias būdas dirginti jautrią odą! Visada pradėkite epiliaciją nusiskusti plaukų augimo kryptimi. Gydymo pabaigoje skustuvą prieš plaukus nukreipkite tik tuo atveju, jei reikia pagerinti tam tikras odos dalis.
  • Kojų depiliacija vonios pradžioje – verta laukti plaukų pašalinimo iki maudymosi ar dušo pabaigos. Tik veikiama šilto vandens oda suminkštėja, o svarstyklės atsiveria. Jei pradėsite skustis dar nepasibaigus šiems procesams, yra didelė tikimybė, kad skustuvas vietoj jūsų plaukų paims šiurkščią odą.
  • Kojų skutimas senu skustuvu – prisipažink nepataikęs, kiek kartų ne kartą naudojai vienkartinį skustuvą? 🙂 Nesijaudink, tu ne vienas! Dauguma moterų „vienkartinius“ vartoja kelias dienas ar net savaites. Deja, tai nėra geriausias sprendimas odai – Bukai, surūdiję skustuvai kelia rimtą odos įpjovimo pavojų ir yra tikra bakterijų veisimosi vieta. Norėdami to išvengti, rekomenduojame vienkartinį prietaisą pakeisti skustuvu, kurį galite naudoti pakartotinai, pavyzdžiui, „Venus Breeze by Gillette“.
  • Per dažnai nusiskusti kojas – kuo daugiau epiliuoji kojas, tuo greičiau epidermis keratinizuojasi, o oda greitai tampa keratinizuota ir šiurkšti. Stenkitės neskusti kojų dažniau nei 2–3 kartus per savaitę.

O gal … plaukų šalinimo kremas?

NAUDA: lengva naudoti, nėra rizikos supjaustyti

Trūkumai: alergijos rizika

KAM: užimti žmonės, turintys skirtingo tipo odą, įskaitant jautrią odą, norintys išvengti dirginimo.

Depiliacinis kremas yra produktas, kuris, patepęs odą, kontroliuojamai sunaikina keratiną, plaukų baltymą. Dėl šio proceso nepageidaujami plaukai ištirpsta. Daugumoje rinkoje esančių depiliacinių kremų yra medžiagų, kurios drėkina ir rūpinasi oda – dėl to po gydymo kojos atrodo ne tik lygios, bet ir sveikos bei gražios.

Kreminis plaukų šalinimas yra gera išeitis skubantiems žmonėms. Pakanka patepti priemonę ant odos ir palaukti laiko, kurį ant pakuotės nurodo gamintojas (paprastai 3-4 minutes). Praėjus šiam laikui, kremas kartu su ištirpusiais plaukais pašalinamas plastikine mentele. Ir dabar!

Rinkdamiesi sau tinkamą depiliacinį kremą, atsižvelkite į savo odos tipą. Jei jis sausas, naudokite drėkinamuosius produktus, tokius kaip Veet depiliacinis kremas sausai odai su taukmedžio sviestu. Jei jūsų oda lengvai dirginama, pasirinkite korėjiečių firmos „Pilaten“ raminantį depiliacinį kremą arba „Veet“ depiliacinį kremą jautriai odai. Dėmesio! Tik dabar galite jį sumedžioti reklaminiame rinkinyje su „Veet“ veido ir kūno žoliapjove „Sensitive Precision“.

Ilgalaikis epiliavimas, t. Y. Vaškas ir epiliatorius

NAUDA: lygi oda iki 3-4 savaičių

Trūkumai: skausmas, įaugę plaukai

KAM: skausmo tolerantiški žmonės, kurie negali sau leisti dažnai epiluotis

Trečia grupė apima ilgalaikio plaukų šalinimo metodus – kojų depiliacija šaltu ar šiltu vašku ir elektriniu epiliatoriumi. Abu metodai apima plaukų ištraukimą kartu su svogūnėliais.

Depiliaciją vašku galite atlikti namuose, naudodami paruoštus depiliacijos pleistrus (pvz., Iš „Veet“) arba grožio salone. Gydymo metu ant odos klijuojamas vaško ir medžiagos sluoksnis, kuris, greitai sujudus, nuplėšiamas, svogūnėliais išdrasko plaukus.


Verta žinoti!

Vis populiaresnė vaško alternatyva yra cukraus pasta. Gydymas jį naudojant laikomas veiksmingesniu ir mažiau skausmingu.


Elektriniuose epiliatoriuose yra pincetai, kurie vienu metu griebia ir ištraukia nuo kelių iki keliolikos plaukų. Rinkoje rasite modelius su priedais, kurių užduotis yra sumažinti skausmą procedūros metu, pvz., Aušinimo įklotus.

Deja, abu metodai yra susiję su skausmu, kuris yra nepakeliamas daugeliui žmonių. Po gydymo vašku ar epiliatoriumi oda gali būti paraudusi ir sudirgusi net kelias dienas. Dėl to, kad pašalinti plaukai atauga silpnesni, jie dažnai negali prasiveržti per epidermį ir įauga į odą.

Ar jau nusprendėte, kuriuo keliu šią vasarą gausite visiškai lygias kojas? 🙂

Parašykite komentarą