Kokie yra 20 geriausių

Suvirinimas yra galbūt užduotis, kurią retai kada sugalvojai atlikti ar, dar mažiau, savarankiškai. Tačiau jei nusprendėte išmokti arba jau turite žinių, bet nežinote, nuo ko pradėti mašiną ir procesą, šis vadovas yra skirtas jums. Nors suvirinimas yra šiek tiek sunkus, suvirinimas taip pat gali būti įdomus ir patenkintas.

Dujų metalo lankinis suvirinimas (GMAW) yra vienas iš dažniausiai naudojamų procesų šiandien. Jis skirstomas į du tipus – MIG ir MAG, nors paprastai jis žinomas tiesiog kaip MIG. Buitinėms ir pramoninėms reikmėms šie suvirintojai yra žinomi dėl savo efektyvumo lydant visų tipų metalus. Geriausia tai, kad jos mokytis yra labai paprasta.

Svarbiausias

  • MIG suvirinimas yra plačiai pripažintas tarp labiausiai veteranų ir profesionalų šioje kategorijoje. Nėra jokios priežasties stebėtis, jo procesą lengva išmokti ir greitai, jis sugeba atlikti savo darbą per daug trumpesnį laiką nei kiti procesai ir yra mėgstamas ne tik daugelio ekspertų, bet ir pradedančiųjų.
  • Suvirinimas turi vykti keliais skirtingais procesais. MIG suvirinimas yra vienas iš pageidaujamų ir dažniausiai naudojamų dėl kai kurių pranašumų. Vienas iš jų yra galimybė būti naudojama kaip mašina kitoms temoms, tokioms kaip MAG, ar procesams, pavyzdžiui, FCAW.
  • Prieš pirkdami suvirinimo aparatą MIG, turėtumėte kuo daugiau apie tai informuoti. Atminkite, kad tokie veiksniai kaip medžiagos, kurioms naudosite šį įrankį, ir aplinka, kurioje dirbsite, nulems jums tinkantį mašinos tipą. Jei valdysite pirkimo kriterijus, investuosite pagrįstai.

Reitingas: geriausi MIG suvirintojai rinkoje

Įsigyti lituoklį nebus lengva, jei apie tai nesate labai informuotas. Tai yra sudėtingos mašinos, į kurias reikia atsižvelgti daugeliu aspektų. Norėdami padėti jums, mes sukūrėme nedidelį geriausių MIG suvirintojų modelių sąrašą Ispanijos rinkoje. Norėdami tai padaryti, mes pasirinkimą grindėme populiarumu ir geriausiu priimtinumu.

1 pozicija: „Greencut MIG-185“

Ši suvirinimo įranga tinka MAG procesui – anglies dvideginiui (CO2), vandeniliui (H) ir deguoniui (O2) bei MIG (inertinėms dujoms, tokioms kaip argonas ar helis). Jis sukurtas pirmą kartą vartotojams, kuriems reikalinga palyginti galinga, patikima ir pajėgi įranga. Jos galia yra reguliuojama nuo 25 amperų (A) iki 185 A, kad būtų užtikrintas suvirinimo tikslumas.

Jų darbinis ciklas esant 100% yra 145 A arba 25,8 voltai (V) ir 60% 185 A arba 27,4 V. Jei naudojamas strypas, rekomenduojama, kad jie matuotų nuo 1,6 mm iki 3,2 mm tiek, kad jei sriegis naudojamas, jis leidžia matuoti tik nuo 0,8 iki 1,0 mm. Suvirintojas turi automatines viršįtampio, viršsrovės ir perkaitimo apsaugos funkcijas.

2 pozicija: „Telwin Technomig 210 Dual Synergic“

Šis aukštos kokybės suvirintojas apima GAS MIG-MAG ir FLUX suvirinimo poliškumo pakeitimą, taip pat 17 galimų sinergijos kreivių ir suvirinimo įtampos, srovės ir greičio LCD ekraną. Galima reguliuoti kabelio greitį, elektroninį reaktyvumą, degimo laiką, galines dujas ir jis turi termostatines apsaugas.

„MIG-MAG / FLUX“ suvirintojas su intelektualiu ir automatiniu lanko valdymu kiekvieną akimirką, kad pasiektų aukštą suvirinimo našumą bet kokiomis darbo sąlygomis, naudojant skirtingas medžiagas ir (arba) dujas. Operatorius gali rankiniu būdu įsikišti išilgai lanko, leisdamas modifikuoti suvirinimo siūlę pagal suvirintojo stilių.

3 pozicija: „TigMig 223“

Suvirintojas, kurį sudaro aukštųjų technologijų IGBT keitiklis, užtikrinantis lengvumą ir tvirtumą kartu su puikiu suvirinimo efektyvumu tiek MIG nepertraukiamo laido režimu, tiek su MMA elektrodu. Tikslus srovės bangų valdymas, puikus Co2 lankinio suvirinimo našumas. Jo reguliavimas yra tikslus, jį lengva naudoti.

Kompaktiškas, nešiojamas, labai efektyvus ir sunaudojantis mažai energijos. Su stipriu galios kompensavimo gebėjimu, atspariu viršįtampiams, jo suvirinimo srovė yra labai stabili. Rankinis suvirinimas trumpu lanku, tinkamas naudoti lauke. Lengvas, kompaktiškas ir nešiojamas. Jo galia reguliuojama nuo 40 iki 180 A.

Pozicija Nr. 4: SOLTER – SOLMIG 160

Šis suvirintojas idealiai tinka lengvam darbui, sukurtas taip, kad jį būtų lengva ir intuityviai naudoti. Jo vienfazis sujungimas, taip pat galimybė naudoti laidą be išorinių dujų dėl poliškumo pasikeitimo suteikia didžiulį lankstumą. Vienfazė įranga yra 230 V įtampa ir turi 4 reguliavimo lygius, be to, laikmatis reguliuojamas iki 15 sekundžių.

Tai yra vienfazė MIG / MAG suvirinimo įranga, kuri taip pat gali virinti dujomis arba be jų (FCAW arba „Flux“ suvirinimas). Jis turi reguliavimą nuo 20 iki 150 A ir gali suvirinti viela nuo 0,6 mm iki 1 mm. Jo ventiliacijos sistema yra paprasta ventiliatoriaus, o svoris yra aspektas, į kurį reikia atsižvelgti, nes jis pasiekia 22 kg.

Nr. 5: „Cueffer MIG / MMA 200“

Šis bendras suvirintojas siūlo mums labai gerą kokybę, kokia ji yra ir kokia kaina, pakanka norint pradėti šią veiklą. Jis turi reguliuojamą išėjimo srovę nuo 40 iki 200 A ir gali naudoti laidą, kurio matmenys yra nuo 0,8 mm iki 1,0 mm. Taip pat galima naudoti kaip MMA arba strypo suvirintoją su 1,6–4,0 mm elektrodu.

Jo darbo ciklas yra 35%, o jei jis naudojamas kaip MMA, jis siūlo 60% ciklą. Jo svoris yra 15 kg. Į pakuotės turinį įeina 1,5 metro ilgio kabelis su įžeminimo spaustuku. Mašinos vidus yra integruotas su elektronine reaktoriaus grandine, kuri kontroliuoja elektrinio perėjimo procesą.

Pirkimo vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie MIG suvirintojus

Jūs tikriausiai jau turite idėją ar dvi, kaip veikia suvirinimo aparatai. Tačiau šiandien mes kalbame apie konkretų procesą, kuriuo galite atlikti šią veiklą. Dėl šios priežasties, norint suprasti šią suvirinimo technologiją, reikia atsižvelgti į daugelį specifinių klausimų, atsakant į dažniausiai užduodamus ir pagrindinius klausimus.

MIG suvirintojai

Apsauginės dujos, naudojamos MIG suvirinimui, gali būti 100% inertinės, 100% aktyvios arba inertinių ir aktyviųjų dujų mišiniai. (Šaltinis: Vitalij Sova: 82746234 / 123rf.com)

Kas yra MIG suvirinimas?

Metalo inertinių dujų (MIG) suvirinimas yra tas, kurio darbui atlikti naudojamas apsauginių dujų balionas. Galimos naudoti dujos skiriasi. Tačiau dažniausiai naudojamas helis, anglies dioksidas, argonas ir šių dviejų dujų mišinys. Šį paskutinį variantą teikia pirmenybė daugeliui, nes jis siūlo geriausią suvirinimo kokybę.

Tai yra įprasta ir patraukli siūlė dėl mažos kainos, greičio ir paprasto naudojimo. Kaip tai veikia? Paprasčiau tariant, kai šių suvirintojų gaidukas laikomas nuspaustas, metalinė viela nuolat tiekiama ir išsiskiria apsauginės dujos. Kartu su šiluma šie faktoriai ištirpdo ir sujungia du metalus, kuriuos reikia suvirinti.

MIG suvirintojai

Priklausomai nuo medžiagų, kurias ketinate dirbti, ir tiksliau šių metalų storio, turėsite ieškoti suvirinimo aparato. (Šaltinis: Андрей Радченко: 108369527 / 123rf.com)

Vielinis suvirinimo elektrodas yra ant ritės, kuri automatiškai tiekiama pastoviu nustatytu greičiu. Lankas, kurį sukuria elektrinė srovė tarp netauriųjų metalų ir vielos, ištirpdo vielą ir sujungia ją su pagrindu, gamindama didelio stiprumo siūlę, pasižyminčią puikia išvaizda ir mažai valymo poreikiu.

Kas yra MAG suvirinimas?

Aktyvus dujinių metalų (MAG) suvirinimas taip pat yra GTAW (GMAW) proceso dalis ir veikia taip pat, kaip ir MIG suvirinimas. Koks yra naudojamų dujų tipas, tačiau procesas išlieka tas pats. Dažnai naudojamas argono, anglies dioksido ir deguonies mišinys, kuris idealiai tinka plienui.

Kas yra suvirinimas šerdimi su šerdimi („Flux“, FCAW) ir ar mano MIG suvirintojas gali naudoti šią technologiją?

Keletas MIG suvirinimo aparatų taip pat gali naudoti procesą, vadinamą suvirinimu su srautu su šerdimi. Tai atliekama viela, kurioje yra apsauginių dujų elementų, kurie išsiskiria suvirintojo šiluma. Neturint dujų balionų, litavimo su srautu šerdimi užtikrinamas papildomas jūsų mašinos perkeliamumas.

Be to, suvirinimas išorėje MIG suvirintojams gali būti sudėtingas, tačiau su srautine šerdimi tai tampa praktiška. Tai taip pat idealiai tinka dirbant su suvirintoju, kuris negali suteikti srovės ar galios. Kartais metalas yra per storas, tačiau „Flux“ viela palengvins šią problemą, siūlydama energijos padidinimą.

MIG suvirintojai

Veikimo ciklas – tai laikas, per kurį jūsų suvirintojas turi veikti, kol jis išsijungs.
(Šaltinis: Vitalij Sova: 107372464 / 123rf.com)

Kaip surinkti MIG suvirintoją?

Kad jūsų MIG suvirinimo aparatas veiktų geriausiai, svarbu žinoti keletą proceso parametrų, kurių turite laikytis surinkdami mašiną. Čia mes paruošėme jums mažą nuoseklų vadovą, ypač tam, kad galėtumėte konfigūruoti dujų balioną, nes tai gali būti sudėtingiausia dalis.

  • 1 žingsnis: Jei turite dūmų ištraukėją, padėkite jį ant tos vietos, kurioje ketinate suvirinti.
  • 2 žingsnis: Pritvirtinkite žemės spaustuką prie kažko metalo, kad nesusidurtumėte.
  • 3 žingsnis: Įsitikinkite, kad dujų baliono reguliavimo varžtas yra laisvas.
  • 4 žingsnis: Tada atidarykite cilindrą rankiniu ratu viršuje.
  • 5 žingsnis: Perskaitykite matuoklį ir įsitikinkite, kad jį nustatėte teisingam slėgiui.
  • 6 žingsnis: Tada pasukite reguliavimo varžtą, kad matuoklis rodytų nuo 4,7 iki 7,1 lpm (litrai per minutę), arba jei skaitiklis yra anglų kalba (JAV) nuo 10 iki 15 cfh (kubinių pėdų per valandą).
  • 7 žingsnis: Galiausiai nustatykite suvirinimo parametrus naudodamiesi diagrama, kuri greičiausiai bus su jūsų suvirintoju.

Be šių veiksmų atlikimo, prieš suvirinant du metalo gabalus, turite užduoti sau keletą klausimų: Kokio tipo metalą reikia suvirinti? O koks yra metalinės medžiagos storis? Priklausomai nuo atsakymo, jūsų MIG suvirintojas galės tai padaryti, arba kai kuriais atvejais jums reikės naudoti kito tipo procesą.

Ką galiu suvirinti su savo MIG suvirintoju?

Šio tipo suvirintojams yra trūkumas arba, tiksliau, ribojantis: suvirinti galima tik plonus ar vidutinio storio metalus. Šiame pirkimo vadove rasite, kad šie suvirintojai gali sulydyti metalus nuo 0,8 iki 12 mm storio (nors dauguma jų gali sulieti tik maždaug 10 mm storio).

Ši siūlė dažniausiai naudojama automobiliams, motociklams ir kitoms transporto priemonėms taisyti. Be to, jis yra plačiai naudojamas statyboms nesunkiems darbams. Iki paskutinio …