Escentrinės molekulės. Banalus p

Kai kurie juos vadina puikiu atradimu. Kiti kaltina juos netikrumu. Nišiniai kvepalai „Escentric Molecules“ gana gerai išmaišė pramonę. Nes kaip yra – kvepaluose naudokite tik vieną ingredientą? Be to, sintetinis ir vadinti tai kompozicija? Tačiau daugelis žmonių juos myli, ir mes atrandame jų paslaptis. Atraskite „Escentric Molecules Molecule 01“ ir kitų unikalių šios nišos prekės kvapų paslaptį!

Molekulė 01 ir didelis baimė

2004 m., Kai į rinką pateko „Escentric Molecules“ aromatai. Sėkmės jiems niekas nežada, nors jų kūrėjas – talentingas, vertinamas ir su keletu komercinių pasisekimų – vokietis Geza Schoen turi didelių vilčių. Ir kažkas tai sukelia „Molekulę 01“ greitai pastebi pramonės prieskoniai. Vienas ir vienintelis ingredientas – Iso E Super – yra atsakingas už būsimą kvapo sėkmę.

Tai labiausiai piktina. Kad sukurtų vieną geriausių nišinių kvepalų mūsų laikams, reikėjo tik vieno, gerai žinomo ir sintetinio ingrediento. Parfumuotas vanduo arba tualetinis vanduo yra kompozicija, kvapų natų derinys, stebuklingas būdas subalansuoti proporcijas … „Molecule 01“ kvepalai prieštarauja klasikinio parfumerijos meno principams, tačiau jie kvepia fenomenaliai.


Su pasididžiavimu sukurti sudėtingi aromatai papildo mūsų pasaulio sudėtingumą. Svarbu atsipalaiduoti bent jau namuose, sukurti aplink save ramybės ir ramybės kokoną. Tam tikslui sukurti „Escentric Molecules“ kvepalai – sukurti asmenišką, atpalaiduojančią aurą.

Interviu su Geza Schoen fragmentas, šaltinis: fragrantica.pl


Pradžioje buvo Iso E Super

Iso E Super® yra gana populiaraus ingrediento prekinis pavadinimas. Visas jo cheminis pavadinimas neturi prasmės jį cituoti, nes jis tiesiog per ilgas. Molekulė buvo sukurta laboratorijose 1970-aisiais ir iš pradžių buvo naudojama tik pakelti kompoziciją ir išryškinti jos gylį. Šio ingrediento galima rasti, pavyzdžiui, populiariame Lalique parfumuotame vandenyje „Perles Eau de Parfum“ arba liaupsinamame „Terre D’Hermes“ tualetiniame vandenyje.

Prieštaringa kvepalų molekulė Iso E Super pasitaiko 95 proc. “Sudėtis” Gezy Schoen. „Molecule 01“, sumaišytoje tik su alkoholiu, ji atlieka pagrindinį vaidmenį ir vienintelis vaidmuo. Tai sukuria stebuklingą aurą aplink ją nešiojančius žmones. Jis lygina save jo poveikis kvepalais su feromomuskurie pritraukia nematomus. Ir jai įskaityta afrodiziakų galia. Ar gali Tu kažkaip apibūdinti Iso E Super kvapą?


Kuo kvepia Iso E Super kvepalų molekulė?

Pati molekulė yra lengva ir labai subtili. Sumaišytas su kitais kvepalų ingredientais arba su odos kvapu, jis gali būti šiek tiek saldus, kartais jis bus labiau sumedėjęs, o kitą kartą – muskusinis. Savo charakterį jis parodo tik tada, kai liečiasi su žmogaus kūnu. Nes „Escentric Molecules Molecule 01“ nišiniai kvepalai yra tokie neįprasti – kiekviename jie kvepia skirtingai.


Escentrinės molekulės – ne tik molekulė 01

Portfelyje E.scentriškas M.olekules ne tik M.olecule 01 nusipelno dėmesio. Geza Schoen sukūrė dar vieną kvapų seriją, kurią verta išbandyti ant savo odos. S.sintetiniai ingredientai, kad kūrėjasir Molekulė 01 noriai naudoja išskyrus Iso E Super tai pvz. gintarasKun.an i įetiįeril. Jie kvepia arti savo natūralių kolegų, kad ir kokie jie būtų mažiau „chaotiškas“, labiau „minimalistinis“. Jie vadinami kvepalais su feromonais. Juos rasite serijomis:

  • 01 – Molekulė 01 yra tik nurodytas Iso E Super komponentas. „Escentric 01“ papildyta citrinos, rausvųjų pipirų ir rainelės aromatais.
  • 02 – 02 molekulė tai grynas ambroksano kvapas, tai yra sintetinis ambras (ingredientas išgaunamos iš suakmenėjusių išskyrųy iš kašaloto virškinamojo trakto). „Escentric 02“, išskyrus „Iso E Super“, taip pat kvepia ambroksanu ir gėlėmis. Išskirtinai ekscentriškas.
  • 03 – Molekula 03 yra alkoholio ir sintetinės vetiverio formos. „Escentric 03“ komplekte yra kalkės, imbieras, muskusas, kedras, pipirai, oda, santalas, vilkdalgis, jazminai ir arbata – gražus chypre kvepalų pavyzdys.
  • 04 – jei norite pajusti santalo kvapą, kvapą rasite gryną, nors ir cheminį aiškinimą 04 molekulė. Kita vertus, „Escentric 04“ yra šiek tiek kitokia istorija, kvepianti citrusais ir kadagiais, nors vis dar paremta sandalmedžiu.

Svarbu!

Kiekviena „skaitinė“ Escentrinės molekulės serija susideda iš dviejų variantų. Kvepaluose, vadinamuose „Molecule“, yra viena molekulė. Escentriški kvepalai susideda iš kelių ingredientų, įdėtų aplink švino molekulę. Kiekvieną tualetinį vandenį gali dėvėti tiek moterys, tiek vyrai. Juk kvapas neturi lyties! :)


T.o ne visi kvepalų namų kvapai Escentrinė molekulė. Geza Schoen savo kolekcijoje turi ir kitų nišinių kvepalų kolekcijų, tokių kaip „The Beautiful Mind“ serija. Kur je rado? Reti kompozicijų yra mūsų parfumerijoje prisijungęs patikrinti ką šiuo metu siūlome iš kolekcijos Escentrinė molekulė. Taip pat žiūrėkite kvepalus kitų nišinių prekių ženklų: