Salyklas katei: kas yra m

Nusprendę, kad katė bus jūsų šeimos ir jūsų namų dalis, jūs prisiimate su ja atsakomybę. Kad ir kokie nepriklausomi gali atrodyti šie augintiniai, gyvenant su žmonėmis jų savijauta labai priklausys nuo jiems teikiamos priežiūros. Jiems kasdien reikia ne tik kokybiško maisto, bet yra būtinų papildų.

Salyklas katėms yra vienas iš šių pagrindinių produktų, kurio negalima praleisti namų ūkyje su kate. Tikslas yra išlaikyti sveiką virškinimo sistemą, kad pūlingas nepatirtų negalavimų ar diskomforto, kurį sukelia plaukų kamuoliukai, atsirandantys prižiūrint gyvūną. Šiose eilutėse sužinosite daugiau apie šį produktą ir daugiau apie savo augintinį.

Svarbiausias

  • Kai katės prausiasi, jos tai daro liežuviu. Tai vilioja negyvus plaukus ir gyvūnas juos sunaikina. Tai gali sukelti plaukų kamuoliukus įvairiose virškinimo sistemos dalyse ir gali būti pavojinga ir skausminga. Salyklas padeda pašalinti šiuos rutulius per išmatas.
  • Salykle taip pat yra kitų papildomų maistinių medžiagų, kurios yra naudingos katės organizmui, pavyzdžiui, baltymų. Be to, jie suteikia drėgmės ir neturime pamiršti, kad šie augintiniai drėkina maistą, o ne per patį vandenį.
  • Pirkdami kačių salyklą, turite atidžiai išnagrinėti jame esančius ingredientus, maistines medžiagas ir įsitikinti, kad jame nėra papildomų nereikalingų ir kartais kenksmingų kačių organizmui elementų. Gilinsimės į tai pagal pirkimo kriterijus.

Geriausias kačių salyklas rinkoje: mūsų rekomendacijos

Šiame skyriuje galite susipažinti su populiariausių pirkėjų kačių salyklo gaminių rinkiniu. Be to, rasite išsamią kiekvieno iš jų charakteristikų santrauką. Mes norime jums padėti, kad prieš priimdami sprendimą, kuris salyklas gali būti geriausias jūsų katei, būtumėte gerai informuoti. Nepraleiskite šio sąrašo

Pilniausias salyklas katėms

Ši „GimCat“ prekės ženklo pasta yra supakuota į mėgintuvėlį. Jis gaminamas iš augalinių darinių (43,7% salyklo ekstrakto ir 4% celiuliozės), aliejų ir riebalų (31%) ir mielių (yra 1% beta-gliukano). Tikslas yra užkirsti kelią plaukų kamuoliukų augimui jūsų katės žarnyne. Jo gamintojai pabrėžia gerą šių gyvūnų skonį.

Recepte nėra laktozės, dažiklių, konservantų ar kvapiųjų medžiagų, nereikalingų produktų katės kūnui. Šis salyklas, pagamintas Vokietijoje, yra 200 gramų talpos. Maistinių medžiagų kiekis yra 5,5% baltymų, 38,5% riebalų, 5% žalių pelenų, 2,5% skaidulų ir 12% drėgmės. Jiems reikėtų skirti apie 6 centimetrus per dieną.

Vartotojų mėgstamiausias kačių salyklas prisijungęs

Šis produktas turi 62% salyklo, kurį papildo kiti produktai, pagaminti iš aliejų, riebalų ir cukraus, kaip nurodė gamintojas. Šiuose makaronuose yra 36,1% riebalų ir 3,1% baltymų. Žali pelenai sudaro 1,3% viso produkto, o pluoštas yra 1%. Tai produktas, išsiskiriantis įperkama kaina.

Pirkėjai sutinka, kad 240 gramų puodas tarnauja ilgai, nes pakanka katei pasiūlyti 1–3 gramus salyklo per dieną (3 gramai tik tuo atveju, jei manote, kad jie turi plaukų kamuoliuko perkrovą). Atšilus vasaros mėnesiams makaronai yra labai minkšti, todėl stiklainį rekomenduojama laikyti šaldytuve, kad jis būtų storesnis.

Efektyviausias salyklas katėms

Šis salyklas, aiškina parduodanti įmonė, veikia kaip švelnus vidurių laisvinamasis vaistas, vartojamas kačių virškinimo sistemoje susidarančių plaukų kamuoliukų gydymui ir profilaktikai. 51% viso šio 50 gramų puodo yra salyklo ekstraktas. Jame taip pat yra 1% žalių pelenų ir riebalų. Baltymai sudaro 2,8% visos šios masės.

15% visų ingredientų yra drėgmė. Pirkėjai vertina jo efektyvumą ir sako, kad jis veikia duodant kartą per 15–20 dienų, kad šis salyklas veiktų, nors gamintojai teigia, kad patogiau duoti nedidelę dozę kartą per savaitę. Pastą galima duoti tiesiai į katės burną arba ištepti priekines letenas.

Geriausias salyklas kačių maiste

Šis produktas, populiarus tarp žmonių, norinčių salyklo savo augintiniams, iš tikrųjų manau, kad jis integruoja šį ingredientą dideliais kiekiais. Tačiau, skirtingai nei kiti šio sąrašo elementai, tai nėra drėgna tešla. Jo sudėtyje yra kalakutienos 16%, dehidratuotų paukštienos baltymų, neskaldytų kviečių – 10% ir tiek pat ryžių.

Jame taip pat yra nedideli kukurūzų baltymų, augalinių ir kiaulienos pluoštų ir gyvūninių riebalų kiekiai, taip pat runkelių minkštimas ir salyklo ekstraktas. Tai vidutinės klasės pašaras, kuris siūlomas kaip visavertis maistas, kuriame yra salyklo, o ne kaip priedas. Nors kai kurie rekomenduoja tai papildyti ir papildyti kitais maisto produktais.

Geriausias multivitaminų salyklas katėms

Šis salyklas apima „Omega 3“ ir „6“ kompleksus, kurių tikslas, anot jo gamintojų, suteikti katei ląstelių apsaugą. Jame taip pat yra 12 būtinų vitaminų ir 1% beta-gliukano. 12% ingredientų yra žuvų taukai. Patiekiama bet kokio amžiaus ir veislės katėms. Be to, 5% jo komponentų yra baltymai, o 36% – riebalai.

12% viso produkto yra drėgmė, jame taip pat yra 5,5% žalių pelenų ir 2,5% skaidulų, kurios padeda praeiti salyklo. Papildomų multivitaminų sudėtyje vitamino D3 yra daugiau nei viename maiste. Todėl tiekiamų makaronų kiekis neturėtų viršyti 10% dienos raciono. Jis laikomas kambario temperatūroje.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie kačių salyklą

Tinkamo salyklo pasirinkimas savo augintiniui gali sukelti tam tikrų komplikacijų. Turėtumėte ne tik nusipirkti pirmojo produkto, bet ir išanalizuoti savo katės ypatybes: kailio dydį, amžių ar ilgį. Toliau mes išspręsime dažniausiai pasitaikančias abejones šioje srityje ir atrandame naujų šių gyvūnų paslapčių.

Katinas narve

Salyklas yra natūralios kilmės produktas, gerinantis katės virškinimą ir žarnyno pernešimą. (Šaltinis: Eduardo Gonzalezas Diazas: 44033822 / 123rf.com)

Kas yra kačių salyklas ir kam jis skirtas?

Kai katė susitvarko, ką ji daro su liežuviu, ji praryja daug plaukų. Salyklas padeda, kad jie nepadarytų žalingo gyvūno žarnyno kamuolio. Tai natūralios kilmės produktas, gerinantis katės virškinimą ir žarnyno pernešimą.

Salyklas, turėdamas vidurius, padeda pašalinti išmatomis plaukų perteklių.

Jei jūsų katė išvalys virškinimo sistemą nuo negyvų plaukų, kuriuos ji patiria skalbdama liežuviu, ji išvengs ligų, kurias šie plaukų kamuoliukai gali užkrėsti šiomis katėmis. Tai taip pat reiškia, kad jei jūsų katė turi vidurių užkietėjimo problemų, salyklas taip pat padės jam geriau jaustis ir galės eiti į tualetą. Paprastai jame yra maistinių medžiagų, reikalingų katei.

Kokius negalavimus mano katė gali patirti, jei jis turi plaukų kamuoliukus ir negeria salyklo?

Katę, kurios skrandis ar žarnynas yra įstrigę plaukų kamuoliukuose, gali labai skaudėti. Tuo pačiu metu galite nustoti valgyti, nes į jūsų virškinimo sistemą nepatenka nieko kito. Jei nebus maisto, kaip nutinka bet kuriai gyvai būtybei, jūsų organizme taip pat trūks maisto medžiagų. Visa tai gali sukelti apatiją ir blogą nuotaiką nuo nepatogumų.

Katė

Veterinarijos ekspertai rekomenduoja, kad katė būtų dažnai salyklo. (Šaltinis: Erik-Jan Leusink / Unsplash.com)

Ar kačių salyklas taip pat yra pašaruose?

Nors pats salyklas yra jau aprašyta pasta, yra pašarų su skaidulomis, į kuriuos įeina salyklas. Jie gali būti naudojami kaip maistas, tačiau tuo pačiu metu jie yra pašarai, kurie padeda pašalinti plaukų kamuoliukus. Paprastai jie nėra vienintelis maistas, nes jame būtų daugiau skaidulų ir salyklo nei būtina, tačiau jie dažnai gali būti duodami kaip maistas.

Kodėl turėčiau šerti savo katės salyklą?

Dažnas dalykas yra tas, kad perkamame salyklo butelyje nurodoma, kiek ir kaip dažnai reikia pasiūlyti gyvūnui. Kadangi jis gaunamas iš masės mėgintuvėlyje, įprasta yra tai, kad jie nurodo centimetrų skaičių, kurį reikia įdėti į pirštą. Šio salyklo galima duoti tiesiai į katės burną arba galite sumaišyti su jų maistu. Tai jei jiems patinka jų salyklas.

Kitas variantas yra paimti tešlą ir uždėti ją ant vienos iš priekinių kačiuko kojų, kad jis tiesiog įsiurbtų salyklą pagal savo skonį. Arba prie tavo burnos kampo. Šie variantai labiau tinka katėms, kurios nemėgsta salyklo. Jiems neliks nieko kito, kaip tik apsivalyti ir tą veiklą, kurios, nepamirškite, užsiimi burna.

Katė

Nors pats salyklas yra pasta, yra skaidulinių pašarų, kuriuose yra salyklo.
(Šaltinis: Yerlin Matu / Unsplash.com)

Kaip dažnai turėčiau šerti savo katės salyklą?

Daugelis veterinarijos tyrimų ir kačių salyklo gamintojai rekomenduoja du kartus per savaitę šerti gyvūnus su trumpu kailiu. Dabar, jei turite kačių veislę su ilgais plaukais, geriau padidinti dozę. Rekomenduojama maždaug keturis kartus per savaitę. Pokyčių metu tai gali atsirasti net kasdien.

Kokių veislių katėms reikia daugiausiai salyklo?

Rūšims, turinčioms ilgą kailį, yra didesnė rizika, kad jų kūne atsiras erzinančių ir žalingų plaukų kamuoliukų. Todėl logiška, jei turite persų, angorų, Himalajų, šinšilų, baliečių ar birmiečių katę, paminėdami keletą iš daugelio, salyklo jūsų namuose niekada neturėtų trūkti. Ir jei jūsų katė nėra grynaveislė, bet su ilgais ar pusiau ilgais plaukais, jūs esate toje pačioje situacijoje.

Kur kaupiasi kačių plaukų kamuoliukai, kai nevalgai salyklo?

Katės plaukų kamuoliukai gali kauptis katės žarnyne, skrandyje ar stemplėje. Taip pat gali atsitikti taip, kad katė kosėja ir sugeba išstumti šiuos kamuoliukus į išorę, o tai reikštų, kad jie nepasiekė stemplės. Per burną praryjamas salyklas praeis per virškinimo sistemą ir šluos šiuos plaukus tol, kol jie bus išstumti per išmatas.

Katė

Salyklo pasta gali padėti pagerinti katės virškinimą.
(Šaltinis: Filip Saternus / Unsplash.com)

Kaip sužinoti, ar mano katės virškinimo sistemoje yra daug plaukų ir ar jai reikia salyklo?

Veterinarijos ekspertai rekomenduoja, kad katė būtų dažnai salyklo. Bet jums bus skubiau tai padaryti, kai pamatysite tam tikras keistas katės reakcijas. Pavyzdžiui, jei jūsų kačiuką pykina kosulys, jei pastebite neįprastą apetito trūkumą arba jei jis dažnai vemia valgydamas ir dar nevirškino savo maisto.

Tokiais atvejais, kaip minėti, plaukai greičiausiai užkerta kelią maisto prasiskverbimui per jūsų virškinimo sistemą, kuri …