Espresso aparatas: kas yra

Kava šimtmečius buvo vienas populiariausių gėrimų. Tai sutelkė pasaulį ir daugelis istorinių įvykių yra susiję su šiuo garsiuoju gėrimu. Kas neatsikėlė vieną rytą ir pirmas dalykas, kurį jis padarė, yra atsigerti kavos? Be abejo, nėra nieko, kas geriau jaučiasi pirmiausia ryte, išskyrus vieną dalyką: pasigaminti kavos.

Kavos virimo aparatai išreikšti Tai puikus būdas paruošti profesionalių kavinių skonio ir intensyvumo kavą iš savo namų labai paprastu būdu. Naudodamiesi šiuo vadovu sužinosite viską, kas susiję su kavos virimo aparatais išreikšti ir jo veikimas. Jei norite sužinoti daugiau, skaitykite toliau!

Svarbiausias

  • Vienintelis dalykas, kurį reikia naudoti kavos virimo aparate išreikšti tai vanduo, kavos tirščiai ir kištukas po ranka. Tik tuo galite mėgautis savo kava per porą minučių.
  • Tokie kavos virimo aparatai pastaraisiais dešimtmečiais labai išpopuliarėjo ir vis dažniau įtraukia naujų funkcijų. Funkcijų skaičius priklauso nuo pasirinkto kavos virimo aparato, kai kurios yra profesionalių kavos aparatų tiesioginės versijos namuose.
  • Tai labai pelningas produktas, nes jo naudojimo laikas yra labai ilgas, jo priežiūra yra paprasta ir mes galime jį naudoti tiek kartų, kiek norime.

Geriausi kavos virimo aparatai išreikšti iš rinkos: mūsų rekomendacijos

Geriausio kavos virimo aparato pasirinkimas išreikšti Tai sudėtinga, nes prieš priimdami sprendimą dėl konkretaus dalyko, turime įvertinti daugelį dalykų. Kiekvienas kavos virimo aparato modelis yra pritaikytas konkrečioms sąlygoms ir poreikiams. Dėl šios priežasties mes sukūrėme seriją produktų, kuriuos laikome geriausiais rinkoje. Atkreipkite dėmesį!

Geriausias kavos virimo aparatas išreikšti ekspertams

„Cecotec Power Espresso 20 Professionale“. Tai puikus pasirinkimas kavos mėgėjams. Jo galia siekia 2900 W. Jame yra 20 barų slėgio siurblys. Jis taip pat turi manometrą, o jo bakas yra 1,5 litro. Dviguba išleidimo anga, skirta paruošti iki 2 kavų, ir puodelio pašildymo paviršius. Jo matmenys yra 25 x 31 x 31 cm, o svoris – 2 kg.

Be to, jis apima garintuvą pieno putoms gaminti ir kanalą karštam vandeniui ištraukti. Jo apdaila yra nerūdijančio plieno.

Redakcinis vertinimas: Tai išskirtinis prekės ženklo produktas ir jis turi puikių pranašumų ragaujant neįtikėtinas kavas.

Geriausias kavos virimo aparatas išreikšti pagal kainos ir kokybės santykį


„Cecotec Power Espresso 20 Matic“ kavos virimo aparatas, 20 barų slėgis, 1,5 l, dviguba išleidimo anga, garintuvas, puodelio šildytuvo paviršius, skaitmeniniai valdikliai, nerūdijančio plieno apdaila, 850 W, juoda / sidabro spalva


„Cecotec Power Espresso 20 Matic“ kavos virimo aparatas, 20 barų slėgis, 1,5 l, dviguba išleidimo anga, garintuvas, puodelio šildytuvo paviršius, skaitmeniniai valdikliai, nerūdijančio plieno apdaila, 850 W, juoda / sidabro spalva

Kavos aparate „Cecotec Power Expresso 20“ yra viskas, ko reikia norint mėgautis kuo geresne kava. Jis turi puodelį šildantį paviršių, putojančią lazdelę pienui pašildyti, 1,5 litro talpos ir skaitmeninius valdiklius. Jo dydis – 26,39 x 32 x 31,8 cm, o svoris – 4,14 kg. Be to, dvigubo dozatoriaus dėka galite paruošti dvi kavas vienu metu.

Tai puikus pirkimo variantas, nėra kito kavos virimo aparato, kuris labiau atitiktų tokį gerą kainos ir kokybės santykį. Dėl daugybės funkcijų jokios kavos skonis jums nebus toks pat, ir jūs netgi galite praktikuoti įvairius būdus.

Redakcinis vertinimas: Produktas, pasižymintis labai geromis savybėmis ir puikia kokybe. Idealiai tinka tiems, kurie mėgaujasi gerti gerą kavą.

Geriausias superautomatinis kavos virimo aparatas

„De’longhi Magnifica S“ kavos virimo aparatas yra kavos virimo aparatas išreikšti super automatinis. Paruoškite kavą tiesiogiai nepildami pieno ar gamindami jį pagal savo skonį. Tai nebrangus variantas, tačiau neabejotinai tai yra geriausias pasirinkimas superautomatiniu požiūriu, nes kai kurie gali kainuoti daug daugiau.

Jums nereikės daug žinoti apie paruošimą, nes šis kavos virimo aparatas jį paruošia tiesiogiai jums. Jo talpa yra 1,8 litro. Jo matmenys gana dideli – 23,8 x 43 x 35,1 cm, o svoris – 9 kg. Nieko geresnio už kainą nerasite, tikrai nesigailėsite dėl pirkinio.

Redakcinis vertinimas: Išskirtinis ir aukštos kokybės produktas. Per valdymo skydelį galite paruošti įvairiausių kavų ir rinktis trumpą, vidutinę ar ilgą kavą.

Geriausias kapsulinis kavos virimo aparatas

„Nespresso De’Longhi Inissia EN80“. CW yra geriausias pasirinkimas, kai kalbama apie kapsulinius kavos virimo aparatus. Šis tipas yra espresso aparatų dalis, tačiau turi vienos dozės funkciją, tai yra, kapsules. 14 kapsulių yra įsigyjant šį produktą. Be to, jo kaina yra labai prieinama. Jo matmenys yra 11,8 x 31,5 x 23 cm, o svoris – 2,4 kg, todėl jį labai lengva įdėti bet kur.

Jos gaminama kava yra grietinėlės spalvos ir labai intensyvaus skonio. Tai yra vienas geriausių variantų, kalbant apie šio tipo kavos virimo aparatus. Vienintelis trūkumas yra tas, kad jis yra suderinamas tik su „Nesspresso“ kapsulėmis.

Redakcinis vertinimas: Kompaktiškas, lengvas ir ergonomiškas kavos aparatas. Jis naudoja išskirtines šio prekės ženklo kapsules ir yra lengvai naudojamas. Be jokios abejonės puiki proga.

Geriausias kavos virimo aparatas išreikšti Vadovas

Šis kavos virimo aparatas yra vienas paprasčiausių ir intuityviausių rinkoje. Jei norite išgerti kavos be komplikacijų ir rankiniu būdu, „TM Electron TMPCF101“ yra skirtas jums. Puodelis pagamintas iš nerūdijančio plieno, talpa 1,2 litro, matmenys 19 x 28 x 30 cm, svoris 4,54 kg.

Jis skirtas žmonėms, kurie mieliau patys ruošia kavą. Mes rekomenduojame šį produktą už žemą kainą ir puikius rezultatus.

Redakcinis vertinimas: Jis išsiskiria tuo, kad yra praktiškas ir paprastas. Be didelio rafinuotumo jis puikiai atlieka savo funkciją.

Geriausias kavos virimo aparatas su kavamale

Daugumoje kavos aparatų nėra kavamalės, o jūs turite nusipirkti maltos kavos skyriuje. Tačiau kai kuriems tokiems žmonėms kavos esmė yra prarasta, todėl jie mėgsta patys malti pupeles. Jei tai jūsų atvejis, rekomenduojame „Krups EA810570“, kuris veikia itin automatiškai ir kurio talpa yra 1,6 litro. Jo matmenys yra dideli, 38,1 x 28,7 x 48,3 cm, o svoris – 8 kg.

Tai nėra toks ekonomiškas pasirinkimas, tačiau jame yra viskas, ko reikia norint mėgautis geriausia kava, jis taip pat yra superautomatinis, o jo kavamalė yra funkcija, kuri privers prisiminti profesionalių kavinių kavą.

Redakcinis vertinimas: Idealiai tinka tiems, kurie mėgaujasi visu kavos procesu, nuo pupelių malimo iki skonio pajutimo.

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie kavos virimo aparatus išreikšti

Mes visi tam tikru metu naudojome kavos virimo aparatą. Net jei jūs niekada jo nevartojote, jūs gėrėte kavą ir esate gerai susipažinę su šiuo terminu. Tačiau daugelis žmonių nežino, kas tiksliai yra kavos virimo aparatas. išreikšti, koks jo naudojimas ir kaip jis veikia. Šis skyrius skirtas išspręsti visas abejones dėl šio produkto ir gauti naudingos informacijos pirkimo procesui.

ruošiant espresso

Kavos puodo skonis išreikšti jis yra pats intensyviausias ir tyriausias. (Šaltinis: Mokup: Pixabay.com/5804747)

Kas yra kavos puodas išreikšti?

Espreso aparatas, espreso aparatas arba, kaip mes paprastai vadiname, kavos virimo aparatas išreikšti, tai buitinė mašinų versija išreikšti naudoja barai ir kavinės.

Jo valdymas yra labai paprastas. Kiekvienas kavos virimo aparatas išreikšti Jame yra daugkartinio vandens rezervuaras, šis vanduo pašildomas iki aukštos temperatūros, kad pasiektų didelį slėgį. Tada vanduo filtruojamas per vamzdžius ir pasiekia filtrą, kuriame yra malta kava. Vanduo filtruojamas kartu su kava ir įgauna kavos aromatą bei skonį ir galiausiai pasieks puodelį.

Kokie yra kavos virimo aparato pranašumai išreikšti?

Kavos virimo aparatai išreikšti Jie yra labai populiarus namų kavos gamintojų pasirinkimas. Be abejo, šiuo metu jums kyla klausimas, ar tai geras pasirinkimas, ar ne. Tam mes paruošėme lentelę su pagrindiniais privalumais ir trūkumais, kad galėtume padėti jums pasirinkti savo pasirinkimą.

Privalumas

  • Kokybiška kava, intensyvi ir kreminė
  • Labai paprasta operacija
  • Jiems reikia tik vandens ir kavos tirščių
  • Leidžia pasigaminti du puodelius vienu metu

Trūkumai

  • Didelis dydis
  • Jie reikalauja daugiau priežiūros

Kiek kavos virimo aparatų turi būti barai išreikšti?

Šiuo metu jums gali būti įdomu, kokie yra barai, kuriuos jau minėjome anksčiau, tai matavimo vienetas, naudojamas slėgiui matuoti. Tai yra kriterijus, į kurį reikia atsižvelgti vertinant kavos virimo aparato įsigijimą, nes visi matuojami barais pagal slėgį, kuris pasiekiamas kaitinant vandenį.

Dažnai sakoma, kad bet kokio kavos virimo aparato ideali priemonė yra 9 barai. Tačiau tai labai priklauso nuo modelio, yra 12 juostų, 15 ir net 20 juostų. Visa tai aiškiai įtakoja rezultatą, tai bus kava, kurią mes patys patiekiame. Priežastis, kodėl daugelis mašinų naudoja daugiau nei 9 barus, yra ta, kad jie naudoja pigius vibracinius siurblius, skirtingai nei profesionalių mašinų rotaciniai siurbliai, todėl naudodami daugiau juostelių jie užtikrina, kad 9 barai pasiektų maltą kavą.

“Baras (simbolis: baras) yra slėgio vienetas, lygus milijonui barų ir 0,986923 atmosferai (atm).”

Koks yra kavos aparato manometras?

Dabar, kai žinome, kas yra barai, laikas paaiškinti, koks yra kavos virimo aparato slėgio matuoklis. Taip, tą keistą apskritą laikrodį primenantį įrenginį, kurį tikriausiai matėte savo kavos virimo aparate.

Paprasčiausia priemonė, naudojama slėgiui matuoti per adatą, nurodys barų skaičių, kurį šiuo metu pasiekia kavos virimo aparatas. Nors tiesa ta, kad šiais laikais manometro nereikia, nes kavos virimo aparatai veikia automatiškai.

kapsulės kava

Vieno porcijos espresso yra geras pasirinkimas, tačiau ilgainiui jis kainuoja daugiau. (Šaltinis: Karine Monteiro: Pexels.com/2147683)

Kokių rūšių kavos virimo aparatai išreikšti yra?

Norime paaiškinti pagrindinius kavos virimo aparatų tipus išreikšti. Norėdami tai padaryti, mes parengėme savo sąrašą, kuriame, mūsų manymu, yra įvairūs kavos virimo aparatai. išreikšti:
Su kapsulėmis Be kapsulių Itin automatinis
Dydis Mažai Didelis Mažai
Kavos skonis Kava priklauso nuo prekės ženklo Vandeningesnė kava su stipriu skoniu Kreminė ir intensyvi kava
Funkcijų skaičius Mažiau funkcijų Tai gali turėti daug papildomų funkcijų Paprastai jis turi daug funkcijų
išlaidos Ilgainiui mažai ekonomiškas Ekonomiškiausias variantas Didelės investicijų išlaidos, tačiau ilgainiui pelningesnės nei kapsulės

Kaip naudojamas putplastis?

Daugybė kavos virimo aparatų išreikšti jie dažniausiai būna su putotojais. Tai vamzdis, esantis šalia kanalo, per kurį išeina kava, ir kurį galite judėti pagal savo skonį, kad putotumėte pieną ir jį pašildytumėte. Metodas yra paprastas: stiklinėje, geriausia geležies, …

Parašykite komentarą