Kada turėtumėte gerti baltymų kokteilius

Kas yra baltymų kokteiliai?

Paprasčiau pasakius, baltymų kokteiliai yra suprojektuoti ir pagaminti taip, kad būtų paprastas ir greitas priedas tiems, kuriems reikalingas patogus būdas papildyti savo mitybą daugiau baltymų, arba tiesiog tiems, kurie visą dieną gali stengtis suvartoti pakankamai kalorijų.

Taip gali nutikti dėl alkio stokos arba tiesiog laiko trūkumo gaminant maistą ar patraukti. Baltymų kokteilį galima suvartoti per kelias minutes. Tikras ir sveikas maistas visada yra geresnis pasirinkimas tiems, kurie nori išsamesnio mitybos profilio, todėl nerekomenduojama įprastus patiekalus pakeisti baltymų kokteiliu ar papildų produktu.

Svorio metimas baltymų kokteiliais

Taigi, kaip baltymų kokteilių vartojimas iš tikrųjų būtų naudingas tiems, kurie bando sulieknėti?

Kaip žinote, baltymų kokteilis padės pakeisti valgį arba paprasčiausiai bus dar vienas būdas pridėti dietos kalorijų ir baltymų. Kadangi baltymų kokteilius yra taip lengva pagaminti ir kaip geriamą maistą, tai reiškia, kad baltymų kokteilis padės kažkam ne tik gauti 15-30 g baltymų, priklausomai nuo baltymų papildo, bet ir leis tam asmeniui likti pilnas ilgą laiką.

Priežastis, dėl kurios baltymų kokteilis suvartojęs leis jaustis visiškai, yra dėl to, kad yra žinoma, kad baltymai yra sotesni nei angliavandeniai ir riebalai, taip pat dėl ​​to, kad juos sudaro grynas skystis. Skysti patiekalai ar medžiagos į skrandį pateks šiek tiek greičiau, palyginti su maistu, ir bus greičiau virškinami, tačiau skrandyje jie taip pat užima daugiau skysčių, todėl mes dažnai jaučiamės taip išsipūtę išgėrę deramą kiekį skysčio. generolas.

Ghrelin ir badas

Kai vartosime baltymų kokteilį, paprastai išrūgų baltymų produktą, pagamintą iš pieno produktų ingredientų, organizmas iš tikrųjų pradės mažinti hormono grelino kiekį kraujyje. Ghrelin yra organizmo hormonas, kuris yra atsakingas už reguliavimą ar kontrolę maisto vartojime ar alkyje. Kai organizme yra didesnis grelino kiekis, jaučiamės alkani.

Sumažėjus grelino lygiui, mūsų kūnas pradės jaustis labiau pilnas ir patenkintas, sumažindamas alkio jausmą. Didesnė baltymų dieta taip pat padeda padidinti kitus hormonus, tokius kaip GIP ir GLP-1, arba sotumo hormonus, o tai yra dar viena priežastis, kodėl pavartojus baltymų kokteilius jaučiamės daug labiau patenkinti ir mažiau alkani.

Didesnis baltymų kiekis organizme taip pat lemia padidėjusį suvartojamo maisto terminį aktyvumą. Tai reiškia, kad mūsų organizmui reikės daugiau energijos maistui suvirškinti, o tai reiškia, kad daugiau kalorijų sudeginama natūraliai ir mažiau kalorijų liks organizme kaip glikogenas ir riebalai.

Didesnis baltymų kiekis taip pat padės padidinti gliukoneogenezę organizme, o tai pagerins gliukozės homeostazę, dėl kurios organizme bus palaikoma normali gliukozės koncentracija kraujyje.

Kada turėtumėte gerti kokteilį dėl svorio?

Nėra nustatyto laiko, kada turėtumėte gerti baltymų kokteilį, kad sumažintumėte svorį.

Viena didžiausių svorio metimo kliūčių yra alkio jausmas. Alkio jausmas gali sukelti nesveiką užkandžiavimą, kuris dažniausiai teikia pirmenybę patogumui, o ne maistinei vertei. Šiuo atveju geriausia būtų naudoti mažai riebalų ir mažai cukraus turinčių baltymų kokteilį alkiui numalšinti, prisotinti ir sulaikyti nuo nesveikų būdų alkiui patenkinti.

Jei naudojate baltymų kokteilį, kad sumažintumėte atotrūkį tarp pusryčių ir pietų ar pietų ir vakarienės, kad išvengtumėte nesveiko užkandžiavimo, tai padės jums kontroliuoti tai, ką valgote, ir galiausiai padės numesti svorį. Tai gali padėti kontroliuoti besaikį valgymą, kuris yra viena iš pagrindinių riebalų prieaugio priežasčių.

Taip pat verta vartoti baltymų kokteilį po treniruotės, kad pradėtumėte sveikimo procesą ir patenkintumėte alkį. Kai dirbsite siekdami numesti svorio, visas jūsų sunkus darbas nebus nieko vertas, jei išeidami iš sporto salės suvartosite daug kalorijų ir nesveiką maistą. Baltymų kokteilis užpildys jus ir užkirs kelią tam.

Kuris baltymų sukrėtimas padeda numesti svorį?

Poveikio išrūgų izoliatas


Šiuose baltymų milteliuose yra 90% baltymų, o kiekvienoje porcijoje yra 0g riebalų ir mažiau nei 1g angliavandenių. Tai yra puikus baltymų kokteilis tiems, kurie nori išlavinti savo kūno svorį.


Išrūgos


Šiame aukščiausios kokybės išrūgų baltyme yra 25 g baltymų vienoje porcijoje, kad lengviau jaustumėtės. Jame yra tik 2 g angliavandenių ir mažiau nei 1 g riebalų.

Norite sumažinti kalorijų kiekį? THE išrūgų skonis yra puikus net su vandeniu, todėl jūs galite mėgautis šiuo greitai absorbuojančiu mišiniu tiesiai iš sporto salės.

The išrūgos buvo sukurtos taip, kad palaikytų jūsų treniruočių tikslus ir padėtų jums sukurti kūno tonusą.


Paimkite namų pranešimą

Baltymų kokteiliai naudingi ne tik sportininkams. Tai gali būti puikus, mažai kaloringas gėrimas, malšinantis alkį ir užkertantis kelią nesveikai užkandžiauti. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad neturėtumėte vertinti baltymų kokteilių kaip visiško valgio pakaitalo, ir jie turėtų būti vartojami kaip sveikos, subalansuotos mitybos dalis.

Parašykite komentarą