FiiO: Koks yra geriausias žaidėjas?

Jei esate tarp žmonių, kurie vis dar nori klausytis muzikos tam skirtuose įrenginiuose, jums pasisekė. Vis dar yra nešiojamų grotuvų gamintojų, kurie galvoja apie jus ir žino, kad ieškote tinkamos garso kokybės. Muzikinės ištikimybės pretenduojančių vartotojų paklausa išaugo eksponentiškai.

Štai kodėl šiandien tokiam gamintojui kaip „FiiO“ yra prasminga kurti nešiojamus grotuvus, ausines, kabelius ir kitas įtaisus, kad tokie žmonės, kaip jūs, būtų patenkinti. Garso mėgėjai nori minimalios garso kokybės ir žinome, kad mobilieji telefonai nėra pasirengę patenkinti mūsų poreikių. Yra kažkas, kuris mūsų klauso.

Svarbiausias

 • „FiiO“ hi-fi grotuvai užtikrina aukštesnį garso kokybės lygį nei įprasti MP3 grotuvai, ir, žinoma, jų išmanieji telefonai.
 • Daugumoje jų modelių yra didelio našumo garso lustai. Be to, jie turi keletą nepaprastai įdomių funkcijų.
 • Vadovo pabaigoje rasite keletą pirkimo kriterijų, kurie padės jums geriausiai pasirinkti.

Geriausi „FiiO“ grotuvai rinkoje: mūsų rekomendacijos

„FiiO“ yra Kinijos prekės ženklas, kuris lažinasi už aukštą produktų ištikimybę. Ji sukūrė seriją prietaisų, kurie derina kokybę su prieinama kaina. Šį kartą daugiausia dėmesio skirsime jų nešiojamiesiems žaidėjams. Jie išplėtė savo asortimentą ir galvojo apie skirtingus biudžetus neatsisakydami to, kas mums labiausiai patinka: garso kokybė.

Geriausias „FiiO“ pradedantiesiems

Jis gali pasigirti įdomiu 3,5 colių ekranu. Be to, kaip įprasta prekės ženkle, jis siūlo visišką nuostolių neturinčio formato palaikymą. Kita vertus, jame yra viso ekrano elektroninių knygų skaitytuvas.

Tarsi to būtų negana, jis yra labai lengvas, nes vos siekia 70 gramų. Jame taip pat yra 10 skaitmenų ekrano skaičiuoklė, nuotraukų galerija ir išskirtinis „Smart Ingenic X1000E“ procesorius. Ir viskas už tikrai pigią kainą!

Redakcinis vertinimas: Jei ieškote savo pirmojo „FiiO“, galbūt turėtumėte išbandyti šį: lengvą ir visapusiškai palaikantį „lossless“ formatą. Visa tai su nemokamais priedais ir labai konkurencinga galutine kaina.

Aukščiausios klasės „FiiO“


„FiiO M9-Black“


Vidutinės klasės nešiojamasis grotuvas. Ji turi viską, kad galėtų įsitvirtinti rinkoje, pradedant AK4490EN garso mikroschema, kuria jie užtikrina kokybę, iki „Bluetooth“ kuris palaiko didelio tikslumo kodekus.

Jame yra „Android“ pagrindu veikianti operacinė sistema, su kuria galite atsisiųsti APK, kad įdiegtumėte tokias programas kaip „Spotify“, „Tidal“ ir daug daugiau. Jame yra vietos „micro SD“ kortelei iki 2TB.

Redakcinis vertinimas: Puikus pasirinkimas išrankiausiems. Išskirtinio dizaino dėka jis leidžia jums, be kitų, įdiegti tokias programas kaip „Spotify“ ar „Tidal“. Jūsų garso lustas užfiksuotas iš pirmosios dainos.

Geriausias „FiiO“ kainos ir kokybės santykis

Retai kada prekės ženklas siūlo tiek daug už tiek mažai. Jis turi savybių, pranokstančių net vyresnįjį brolį M7. Jis turi „Android“ pagrįstą operacinę sistemą ir palaiko programų diegimą.

Jo garso mikroschema ES9018Q2C užtikrina stulbinančią garso kokybę. Turi „Bluetooth“ Jis palaiko aukštos kokybės kodekus. Kaip ir daugumoje prekės ženklo modelių, taip pat yra „Wi-Fi“.

Redakcinis vertinimas: Jei ieškote vidutinės kokybės varianto, šis modelis turėtų jus sujaudinti. Mums, be kita ko, tai patinka dėl „Android“ pagrįstos operacinės sistemos, leidžiančios įdiegti programas.

Geriausias lengvas ir tvirtas „FiiO“


„FiiO M5-Titanium“


Šis „FiiO“ atkreipia dėmesį dėl kompaktiško dydžio ir ypatingo lengvumo. Todėl tai yra idealus variantas bet kur pasiimti su savo nuožiūra ir patogumu. Jis turi kelis ryšio tipus: „Bluetooth“, 3,5 mm lizdas, USB ir skaitmeninis koaksialas.

Jis taip pat išsiskiria spalvotu jutikliniu ekranu, dviem mikrofonais ir triukšmo slopinimu. Šios funkcijos, naudojant išskirtines technologijas, leidžia mėgautis aukštos kokybės garsu tiek įrašų, tiek skambučių metu.

Redakcinis vertinimas: Puiki jungiamumo prasme, ji ypač išsiskiria mažu dydžiu. Jei ieškote „FiiO“, su kuriuo galėtumėte mėgautis aukščiausios kokybės garso įrašais, tai viskas!

Pirkimo vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie „FiiO“ grotuvus

Jau matėte keletą įdomiausių modelių, kuriuos šiandien galite įsigyti „FiiO“. Norime pasigilinti šiek tiek giliau, kad galėtumėte iš pirmų lūpų pažinti gamintoją ir kai kurias svarbiausias jų nešiojamų grotuvų savybes. Mes stengsimės būti aiškūs ir glausti, kad galėtumėte lengvai suprasti pagrindinius jo dalykus.

Moteris klausosi MP3

Audiofilai nori minimalios garso kokybės ir mes žinome, kad mobilieji telefonai nėra pasirengę patenkinti mūsų poreikių. Yra kažkas, kuris mūsų klauso. (Šaltinis: Kaspars Grinvalds: 67739274 / 123rf.com)

Kada pasirodė pirmieji „FiiO“ grotuvai?

„FiiO Electronics Technology Company, Ltd“ buvo įkurta 2007 m., Todėl kalbame apie labai jauną prekės ženklą. Nuo tada jie daugiausia dėmesio skyrė garso sričiai. Jie kuria nešiojamus garso grotuvus, ausines, garso stiprintuvus, DAC (Skaitmeninis į analoginį keitiklį) ir, žinoma, kabelių sistemos.

Per labai trumpą laiką „FiiO“ tapo hi-fi garso etalonu. Viskas, ką jie gamina ir parduoda, siekia pagerinti garsą naudojant aukštąsias technologijas ir ribotas kainas. Kiekvienas, susipažinęs su į muziką orientuotais produktais, puikiai žino, ką gali pasiūlyti „FiiO“.

Kodėl „FiiOs“ vadinami DAP, o ne MP3 grotuvais?

Terminas MP3 grotuvas yra kažkas, kas garsų mėgėjams skamba labai blogai. Per daugelį metų šie nešiojamieji grotuvai buvo parduodami už labai mažą kainą ir neatsižvelgiant į garso apdorojimą. Štai kodėl gamintojai ir puristai pradėjo vartoti terminą DAP (Skaitmeninis garso grotuvas) atskirti save nuo žinomų selekcininkų.

DAP yra būdingi montuojami galingi garso lustai, priartinantys aukštą ištikimybę prie vartotojo.

DAP yra būdingi montuojami galingi garso lustai, priartinantys aukštą ištikimybę prie vartotojo. Jie yra suderinami su skirtingais failais, kuriuose nėra nuostolių, nors jie palaiko ir kitus nuostolingus failus, pvz., Patį MP3, nors jie gali visiškai išnaudoti jo našumą. Paprastai jos apima skirtingas kainas, tačiau gali kainuoti kelis šimtus eurų.

Jų našumas gerokai viršija bet kurį MP3 grotuvą ir praktiškai bet kokį išmanusis telefonas, kad ir koks brangus jis būtų. Jie sugeba daugintis labai iškreipdami ir geriau subalansuoti. Nors jomis galima mėgautis praktiškai su bet kokia vidutinio tirpumo laisvų rankų įranga, kuo galingesnės, tuo daugiau našumo jos gali išgauti iš įrenginio.

Kokie yra pagrindiniai „FiiO“ grotuvo įsigijimo privalumai ir trūkumai?

Įsigyti „FiiO“ grotuvą reiškia iš naujo atrasti muziką, nes su jais galėsite įvertinti niuansus ir detales, į kurias niekada neatkreipėte dėmesio. Be to, turėtumėte žinoti daugybę privalumų ir trūkumų. Mes nesusiduriame su jokiu žaidėjų diapazonu ir jie kainuoja nedaug, todėl norime, kad apie juos žinotumėte viską.

Privalumas

 • Aukšta ištikimybė jūsų rankose
 • Puikus kainos ir kokybės santykis
 • Daugybė galimybių, kai kalbama apie ryšį
 • Kokybė užtikrinta
 • Neprarandamų garso formatų atkūrimas
 • Kai kurie jo modeliai gali būti naudojami kaip DAC
 • Su vidutinės klasės diapazonu jūs jau turite puikų žaidėją
 • Paprastai jie parduodami su skaidriu dovanų dangteliu

Trūkumai

 • Norint pasiekti geriausią našumą, reikalingos geros ausinės
 • Ne visi jų modeliai
 • jie turi WIFI
 • Pažangiausių modelių kainos gali būti pernelyg didelės
 • Ne visose yra standartinės ausinės

Kokios yra pagrindinės „FiiO“ grotuvų savybės, paryškintos vadove?

„FiiO“ būdinga tai, kad vartotojui teikia visą informaciją apie savo produktus. Jei palyginsite prekės ženklo specifikacijas išmanieji telefonai ar įprastus MP3 grotuvus, pamatysite, kad Kinijos gamintojas slepia labai mažai arba nieko. Žinoma, vartotojas neturi mokėti skaityti visko, kas yra numatyta. Iš čia mes pateiksime jums suprantamą informaciją.
„FiiO“ modelis X1 II M6 M9 X5 III
Operacinė sistema Ne Pasirinktinis „Android“ Pasirinktinis „Android“ Pasirinktinis „Android“
Procesorius Ne „Samsung Exynos 7270“ „Samsung Exynos 7270“ RK 3188
DAC lustas PCM5242 ES9018Q2C AK4490ENx2 AK4490x2
Ekranas TFT 320 x 240 „LG IPS 480 x 800“ „LG IPS 480 x 800“ IPS TFT 480 x 800
„Bluetooth“ Taip Taip, 4.2 (kodekas LDAC, HWA, aptX, aptX HD, SBC) Taip, 4.2 (LDAC kodekas, aptX, aptX HD, SBC) Taip, 4.0 („aptX“ kodekas)
bevielis internetas Ne Taip Taip Taip
USB DAC funkcija Ne Taip, iki 192 kHz / 32 bitų Taip, iki 192 kHz / 32 bitų Taip, iki 192kHz / 24bit
Vidinė vartotojo atmintis / lizdas Ne / „Micro SD“ iki 256 GB 2 GB / „Micro SD“ iki 2 TB 2 GB / „Micro SD“ iki 2 TB 26 GB / du „micro SD“ iki 256 GB
Dažnio atsakas 5Hz ~ 60 kHz (-3dB) 10Hz ~ 80 kHz (-3dB 5Hz ~ 80 kHz (-3dB 5 Hz ~ 55 kHz (-3 dB)
Svoris 102 g 83 g 113g 186g
Būgnai 1800mAh 2350mAh 2350mAh 3400mAh

Kokius garso formatus palaiko paskirtieji „FiiO“ grotuvai?

Svarbu žinoti, kokius garso formatus palaiko „FiiO“ grotuvai. Toliau mes išsamiai aprašysime visus tuos, kuriuos palaiko keturi vadove nurodyti modeliai. Kaip matote, jų yra labai įvairių, pradedant nuo praradimo iki labiausiai suglaudinto, pavyzdžiui, populiaraus MP3.

 • „FiiO X1 II“: APE (greitas, normalus ir aukštas), FLAC, WAV, Aiff, Aif, WMA Lossless ir Apple Lossless. Tarp suspaustų palaikymų MP3, WMA, OGG ir dar daugiau.
 • „FiiO M6“: DSD, APE (greitas, normalus, aukštas, ypač aukštas ir beprotiškas), FLAC, WAV, Aiff, Aif, WMA Lossless ir Apple Lossless. Tarp suglaudintų formatų jis palaiko MP3, WMA, OGG, AAC ir kai kuriuos kitus.
 • FIIO M9: DSD, APE (greitas, normalus, aukštas, ypač aukštas ir beprotiškas), FLAC, WAV, Aiff, Aif, WMA Lossless ir Apple Lossless. Tarp suglaudintų formatų jis palaiko MP3, WMA, OGG, AAC ir kai kuriuos kitus.
 • „FiiO X5 III“: DSD, DXD, APE (greitas, normalus, aukštas, ypač aukštas ir beprotiškas), FLAC, WAV, Aiff, WMA Lossless ir Apple Lossless. Tarp suglaudintų formatų jis palaiko MP3, WMA, OGG, AAC ir kai kuriuos kitus.

Kokią vartotojo sąsają naudoja „FiiO“ grotuvai?

Vartotojo sąsaja, kurią naudoja dauguma jų grotuvų, yra „FiiO Music“. Su juo galite groti atlikėjų muziką, albumus, žanrus, aplankus, kurti grojaraščius ar žymėti dainas kaip …

Parašykite komentarą