Folijoje kepta antis

Nusprendėte orkaitėje folijoje iškepti aromatingą antį? Pasinaudokite šiuo receptu ir pagaminkite šį nuostabų patiekalą!

Antis būna minkšta, sultinga ir labai skani! Tinka šventiniam stalui! Gaminimo aprašymas: Pateikiame anties folijoje receptą. Išdarinėtą ir išvalytą antį marinuokite garstyčių, alyvuogių aliejaus, druskos ir pipirų mišinyje. Palikite bent 1 valandą, geriau per naktį. Tada suvyniokite į foliją ir pašaukite į orkaitę. Kaip garnyras tinka bulvių košė arba ryžiai. Geros dienos!

Paskirtis: vakarienei / šventiniam stalui Pagrindinis ingredientas: paukštiena / antis Patiekalas: karštieji patiekalai / patiekalai

Antis folijoje Ingredientai:

Antis – 1 vnt Alyvuogių aliejus – pagal skonį Garstyčios – pagal skonį Druska – pagal skonį Pipirai – pagal skonį Porcijų skaičius: 10

Kaip paruošti „Antis folijoje” Kruopščiai nuplaukite išdarinėtą antį.

  1. Nusausinkite popieriniu rankšluosčiu. Peiliu apipjaustykite sparnelius. Sumaišykite garstyčias, alyvuogių aliejų, druską ir pipirus. Šiuo mišiniu kruopščiai aptepkite antį.
  2. Palikite marinuotis 1 valandą. Tada suvyniokite antį į foliją ir siųskite ją kepti į orkaitę. Temperatūra – 180 laipsnių, kepame apie 90 minučių, kol pasidarys graži plutelė.
  3. Labai lengva patikrinti, ar jis paruoštas. Tiesiog pabadykite antį peiliu, jei sultys yra skaidrios – antis paruošta!
  4. Gero apetito!