Formulė kūdikiams

Neabejotina, kad motinos pienas yra geriausias sprendimas, kurio negalima prilygti jokiam modifikuotam pienui, jame yra visų mineralų ir maistinių medžiagų, reikalingų tinkamam kūdikio vystymuisi. Žindymas yra neeilinė dovana vaikui, taip pat ir motinai, tačiau pasitaiko, kad trūksta maisto arba motinos ligos neleidžia jo maitinti natūraliu pienu. Tada belieka ieškoti natūralaus pieno pakaitalo, kuris bus arčiausiai originalo. Jūsų kūdikis nėra bandomasis asmuo, kuris gali atlaikyti bet kokio tipo pieną, todėl prieš pradėdami išbandyti mažo skrandžio stiprumą, prieš išleisdami visą darbo užmokestį ant testo rinkinio, sužinokite, kas yra svarbiausia ir ko reikėtų vengti pieno mišinyje. Taip pat vis mažiau galite išgirsti apie pieno bankus, kurie kažkada galėjo padėti mamai, todėl reikia ieškoti kitų būdų, kaip suteikti kūdikiui maistinę vertę tinkamai vystytis.

Geriausias pienelis kūdikiams

Geriausias pieno mišinys, jo nereikia miltelių pavidalu, yra tokių, kuriems nereikia vandens, o tik šildyti, nes jis yra paruoštas vartoti kūdikių pienas. Geriausias pienas kūdikiui yra tas, kuriame nėra pridėtojo cukraus. Duodant cukraus piene ar kitoje cukraus formoje, ypač pirmaisiais gyvenimo metais, jūsų kūdikis gali būti linkęs į diabetą.

Pienelis kūdikiams, kuriuos pasirinkti?

Kad būtų lengviau išsirinkti ir sutaupyti kelias bemieges naktis, dėl mažo skrandžio skausmų sukūrėme pieno mišinių reitingą vaikams (naujagimiams ir kūdikiams). Vadovaudamiesi patyrusių mamų nuomone, paties produkto kaina ir kompozicija, mes įtraukėme žemiau Geriausio kūdikių pieno TOP 10. Patikrinkite kūdikių ir naujagimių pieno reitingą, nuomones, sudėtį ir kainas bei įsitikinkite, kad renkatės geriausią kūdikio mišinį.

Pienas vaikams, 2021 m. Balandžio mėn

Mūsų parengtas modifikuoto pieno kūdikiams ir naujagimiams sąrašas apima dažniausiai tėvų pasirinktą pieną, kurio nuomonė ir kainos yra geriausios. Reitinge yra pieno neišnešiotiems kūdikiams, pieno mišinys naujagimiams ir kūdikiams, pienas alergiškiems ir neturintiems laktozės. Prieš galutinai nuspręsdami, kokią formulę pirkti kūdikiui ar naujagimiui, atidžiai perskaitykite kiekvieno reitingo produkto aprašymą. Tik asmeninis mišinių palyginimas leis jums pasirinkti geriausią kūdikiui skirtą mišinį.

Koks pienas naujagimiui?

Pienas naujagimiams turi suteikti visą maistinę vertę, kurios reikia kūdikiui tinkamai vystytis. Skonis taip pat yra svarbus, kad kūdikis norėtų gerti modifikuotą pakaitalą ir kad dirbtinis pienas nekeltų problemų naujagimio virškinimo sistemoje.

Kada turėtumėte kreiptis į pieno mišinį?

 • Kai laktacijos lygis yra nepakankamas arba visiškai nėra maisto.
 • Kai mama vartoja vaistus, kurie kenkia jos kūdikiui.
 • Kai trūksta mamos.
 • Kai mama nejaučia natūralaus žindymo poreikio.

Kūdikiams skirtą mišinį galima įsigyti be recepto, todėl lengva pasirinkti netinkamą, vadovaujantis tik kainos kriterijais. Norint išsirinkti geriausią, pirmiausia verta patikrinti pirmiau pateiktą modifikuoto pieno reitingą.

Pirmiausia pieną reikia pritaikyti pagal vaiko amžiaus ribas, modifikuoto pieno sudėties diferencijavimas reiškia, kad net ir geros kokybės pieną mažas organizmas gali atmesti, o tai gali sukelti virškinimą. Skirtingo išsivystymo lygio vaikui reikalinga skirtinga maistinė vertė ir mineralai.

pieno paruošimas kūdikiui

Kaip pieną priderinti prie kūdikio?

Modifikuotas pienas gali būti skirtingai pažymėtas, kad pieną puikiai atitiktumėte pagal poreikius, turėtumėte vadovautis atitinkamu simboliu, informuojančiu apie specialų tikslą.

1 – kūdikio pieno per pirmuosius 6 gyvenimo mėnesius, pieno sudėtis yra subtilus kūdikio virškinimo sistemos mišinys.

2 – 6–12 mėnesių kūdikių piene yra daugiau geležies, kuri atitinka kūdikio poreikius.

3-4 – Vaikų pienas, kuris naudojamas kaip maisto papildas, yra geresnis nei karvės pienas, nes jo sudėtis praturtinta būtinais ingredientais, tokiais kaip vitaminas D3, riebalų rūgštys ir geležis.

HA – hipoalerginis pienas vaikams, kuriems gresia alergija maistui. Jis skiriamas vaikams, kai vienas iš biologinių tėvų kenčia nuo panašios būklės ir yra panaši vaiko alergija. Pienui su HA simboliu būdingas smulkesnis baltymų molekulių suskaidymas, kuriuos mažesnė forma geriau absorbuoja jaunas organizmas. Kai vaikas jau alergiškas, renkantis pieną reikia kreiptis į pediatrą.

derinto pieno mišinio

AR – pieno mišinys vaikams, linkusiems į lietų. Antirefluksiniame piene yra papildomos medžiagos, kuri sutirština pieną kūdikio skrandyje. Tirštinimui naudojamas skalda arba bulvių krakmolas.

R ir GR – praturtinti pieno mišiniai vaikams, turintiems mažą gimimo svorį. Joje yra ryžių košė arba ryžiai ir grikių košė, todėl mišinys tampa sotesnis. Pienas taip pat rekomenduojamas vaikams, turintiems didelį apetitą ar per naktį, kad kūdikis miegotų ilgiau.

Komfortas, Antikolis pienas, skirtas pilvo diegliams ir vidurių pūtimui, sumažintas laktozės kiekis ir hidrolizuotas (susmulkintos baltymų dalelės), turi skaidulų dozę išmatoms atpalaiduoti.

Bio – Pieno mišinys gaunamas iš kontroliuojamo ekologinio ūkio, kur karvės valgo tik sertifikuotą pašarą.

Kai kuriems mišiniams į valgio planą reikia pridėti probiotikų, prebiotikų ir polinesočiųjų riebalų rūgščių.

Probiotikai – žarnyne vystosi bakterijų padermės, palaikančios jų darbą, slopinančios mikroorganizmų dauginimąsi, mažinančios vidurių užkietėjimą ir palengvinančios laktozės netoleravimą, apskritai teigiamai veikia kūdikio imunitetą. Probiotikai aktyviai dalyvauja absorbuojant: kalcį, geležį, B grupės vitaminus ir vitaminą K.

Prebiotikai (oligosacharidai) – tai kompleksinis cukrus, kuris fermentuojamas tik storojoje žarnoje. Oligosacharidai yra puiki dirva probiotikams, jie palengvina kalcio absorbcijos procesą ir padeda atsikratyti išmatų ir užkirsti kelią vidurių užkietėjimui. HMO yra natūraliame motinos piene, kuris padidina vaiko imunitetą. HMO pakaitalas yra galakto-oligosacharidai (GOS) ir frukto-oligosacharidai (FOS), kurių nėra motinos piene.

Nukleotidai – nepakeičiamas intensyvaus vaiko augimo laikotarpiu, dalyvauja ląstelių dalijimosi procese, palaiko imunitetą ir žarnyno veiklą.

LCPUFA riebalų rūgštys – ilgos grandinės ir polinesočiosios riebalų rūgštys, DHA – dokozaheksaeno rūgštis ir ALA – alfalinolenas. Jie priklauso omega-3 rūgščių grupei, palaiko smegenų ir nervinių audinių darbą. DHA yra būtinas tinkamam nervų sistemos ląstelių ir tinklainės vaiko akyje vystymuisi ir darbui.

Modifikuotas pienas – kokia modifikacija?

Modifikacija pagrįsta karvės pieno paruošimu, siekiant pritaikyti maistinę vertę pagal mažo organizmo poreikius. Modifikavimas leidžia natrio, kalio ir baltymų pertekliaus pašalinimaskuris pernelyg apkrautų kūdikio virškinimo sistemą, kepenis ir inkstus. Modifikavimo procese papildoma maistinė vertėkurių trūksta: sočiųjų riebalų rūgščių, geležies, mikroelementų ir vitamino D3.

pieno iš butelio

Modifikuotas pienas be laktozės

Laktozė yra viena iš pagrindinių karvės pieno sudedamųjų dalių ir yra sūryje, leduose, jogurte ir kituose perdirbtuose pieno produktuose. Maži vaikai dažniausiai kovoja su laktozės netoleravimu, laikui bėgant problema išnyksta ir gali pasirodyti tik iki pilnametystės. Maži vaikai nevalgo kieto maisto, todėl būtina naudoti pieną be laktozės. Modifikuotas pienas be laktozės yra skirtas daugiausia vaikams, turintiems baltymų diatezę.

Jei ignoruosite simptomus ir kūdikiui duosite klasikinio laktozės pieno, ne tik atsiras nuolatinis viduriavimas, bet ir tai gali sukelti tolesnį šalutinį poveikį: virškinimo trakto infekciją, Krono ligą, nekrotizuojantį enterokolitą ir celiakiją.

Kaip gaunamas pienas be laktozės?

Modifikuotame piene vyksta hidrolizė, kurios dėka laktalbuminas, laktoglobulinas ir kazeinas, kurie yra atsakingi už alergijos pasunkėjimą, suskaidomi į mažesnes daleles, kurios geriau absorbuojamos ir daug mažiau pasižymi sensibilizuojančiomis savybėmis.

Atsižvelgiant į alergijos laktozei sunkumą, galite pasirinkti nealergizuojantį pieną, todėl modifikuotą pieną be laktozės galima suskirstyti į 4 grupes:

 • Žemo lygio mišinys hidrolizė – skirtas žmonėms, kuriems nėra būdingų simptomų, tačiau kuriems gresia pavojus dėl šeimos problemų dėl laktozės netoleravimo. Pirmieji laktozės netoleravimo požymiai yra pakankama priežastis pasirinkti tokio tipo pieną be laktozės.
 • Išrūgų baltymų hidrolizatas – skirtas vaikams, turintiems pirmuosius alergijos požymius, pieno pasirinkimą reikia pasitarti su pediatru.
 • Elementinis hidrolizatas – žmonėms, alergiškiems laktozei, turintiems matomų alergijos simptomų, kai stipriai modifikuoto pieno nebepakanka.
 • Sojų pupelių produktas – visiškai saugus sojos pienas, skirtas žmonėms, netoleruojantiems karvės pieno. Sojų pienas gaminamas iš sojos baltymų ir nerekomenduojama vaikamsgeriau tinka suaugusiems.
pieno mišinių maistinės vertės

Modifikuotas pienelis naujagimiui

Pienas naujagimiui turėtų būti pritaikytas jo vystymosi skyriui, modifikuotas pienas, pažymėtas „1“, turėtų būti naudojamas iki 6-ojo mėnesio, kuris suteiks tinkamą maistinių medžiagų ir mineralų dozę.

Kas yra pienas naujagimiui?

 • Demineralizuotos išrūgos, kurios yra baltymų šaltinis.
 • Augalinis aliejus, tiekiamas su vitaminais E ir D
 • Laktozė – nebent modifikuotas pienas yra hidrolizuotas ir turi papildomą „HA“ žymėjimą.
 • Nugriebto pieno milteliai.
 • Probiotikas – angliavandenių pavidalu (galakooligosacharidai, fruktooligosacharidai).
 • Susikaupti …