Frezavimo staklės: kas yra geriausias d

Mėgėjams ir profesionaliems savadarbiams darbams, dailidžių darbams ir statyboms yra daugybė būtinų įrankių. Vienas iš jų yra frezavimo staklės. Su juo galima atlikti įvairių rūšių medžiagų pjūvius, griovelius, drožinius ir daug daugiau. Taigi jie skirti darbui su mediena, plienu, geležimi, sintetinėmis medžiagomis ir spalvotosiomis medžiagomis.

Todėl tai labai universalios mašinos, pasižyminčios puikiu našumu. Šiuo metu yra labai įvairių modelių už tikrai priimtinas kainas. Todėl teisingo pasirinkimas gali būti nelengvas procesas. Kad jūsų užduotis būtų lengviau, mes parengėme išsamų pirkimo vadovą, kuriame netrūksta geriausių rinkoje esančių frezavimo mašinų pasirinkimo.

Svarbiausias

 • Frezavimo staklės yra elektrinės mašinos, kurios gali būti naudojamos įvairiems darbams atlikti, pavyzdžiui, grublėti, gręžti, pjaustyti ir (arba) detalizuoti, naudojant įvairiausias medžiagas.
 • Frezavimo staklės yra labai universalios mašinos, be to, jos pasižymi didesniu našumu nei kitų tipų įrankiai ar staklės, nes frezavimas yra labai greitas ir efektyvus darbo procesas.
 • Renkantis frezavimo mašiną, pirmiausia turite atsižvelgti į tai, kaip ketinate naudoti mašiną. Vėliau jau galite atsižvelgti į kitus klausimus, tokius kaip jo galia ir greičio diapazonai, kuriais jis juda.

Geriausios frezavimo staklės rinkoje: mūsų rekomendacijos

Jei pasiekėte taip toli, tai greičiausiai todėl, kad galvojate įsigyti frezavimo stakles. Jei taip, galbūt norėsite pasidomėti pasirinkimu, kurį paruošėme geriausiomis rinkoje esančiomis frezavimo staklėmis.

Geriausias medienos paviršiaus maršrutizatorius

„Bosch“ yra prekės ženklas, kuris visada užtikrina aukštą savo produktų kokybę. „POF 1400 ACE Wood Surface Router“ nebuvo išimtis. Tai komanda, kuri puikiai derina kokybę, našumą ir saugumą.

Jis turi 1400 W (vatų) galios variklį, galintį pasiūlyti nuo 11 000 iki 28 000 aps / min (apsisukimų per minutę). Jame yra puiki gylio reguliavimo sistema su 0,1 mm skale ir LED žibintai, apšviečiantys darbo paviršių. Jo maksimalus smūgis yra 55 mm.

Redakcinis vertinimas: Negalėjome pradėti šio sąrašo be šio nuostabaus „Bosch“ modelio. Išskirtinai galingas, mes rekomenduojame jį dėl subalansuoto kokybės, funkcionalumo ir saugumo derinio.

Geriausia pigi frezavimo mašina

„TEENO“ jiems tai aišku, galima pasiūlyti frezavimo stakles, galinčias užtikrinti puikų našumą už labai gerą kainą, taip pat įtraukti visą priedų rinkinį. Taigi nenuostabu, kad jūsų mašina yra tikras bestseleris.

Tai yra ideali frezavimo mašina, skirta pradėti pasidaryti ar vartotojams, ieškantiems įrangos, skirtos retkarčiais naudoti. Jo galia yra 1200 W, mažiausias ir didžiausias sukimosi greitis yra 11 000 ir 30 000 aps / min, taip pat yra siurbimo lustų pašalinimo sistema. Komplekte 12 braškių, portfelis ir įvairūs papildomi priedai.

Redakcinis vertinimas: Dėl puikios galios jis pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu. Be to, jis mums patinka dėl viso priedų rinkinio ir jo dėklo.

Geriausia maža elektrinė frezavimo mašina namų darbų atlikimui

„Roeam“ pristato mažą, lengvą frezavimo staklę (jos svoris nesiekia 1,5 kg), kurią galima valdyti už labai labai pigią kainą ir kuri skirta namų savadarbių darbų atlikimui. Taigi, jo galia yra 800 W, o didžiausias sukimosi greitis – 30 000 aps./min.

Tai specifinė mašina darbui su mediena. Jis tinka įvairiems darbams, pavyzdžiui, kirpti, grublėti, rievėti, išpjovus ir drožinėti. Jis tiekiamas su nedideliu priedų rinkiniu.

Redakcinis vertinimas: Nors jis yra mažiau galingas nei kiti modeliai, mums tai patinka, nes jis yra labai lengvas ir todėl lengvai valdomas. Be to, jo dizainas suteikia jam daug universalumo.

Geriausia profesionali „perniadora“ frezavimo mašina

Casals yra kokybės sinonimas. Su šia profesionaliai veikiančia frezavimo mašina pernicarrier tai dar kartą įrodo. Tai mašina, sukurta vyrių įdėjimui be šablonų. Tai leidžia apdirbti tiek medį, tiek kitas medžiagas.

Jo galia siekia 430 W, o didžiausias greitis – 26 000 aps./min. Sverianti tik 1,8 kg, tai lengva ir labai patogi frezavimo mašina. Be to, jis integruoja patogų rankeną, kurios sukibimas puikiai prisitaiko prie rankos. Apima šoninius kreipiklius ir įvairius patarimus.

Redakcinis vertinimas: Su profesionaliomis pjovimo funkcijomis ši frezavimo mašina verta kiekvieno dolerio, kurį jis kainuoja. Lengvas ir patogus, jis turi vieną patogiausių rankenų, kurį mums pasisekė išbandyti.

Geriausia pigi elektrinė medienos frezavimo mašina

Ši „KKmoon“ frezavimo mašina išsiskiria efektyvumu ir paprastu naudojimu. Kadangi jo variklis pagamintas iš vario, jis be problemų atlaiko aukštą temperatūrą. Be to, jis yra labai universalus, nes jis naudojamas medžio darbams, pavyzdžiui, apipjaustyti, nuimti kraštus, pjaustyti, drožinėti ar pjauti.

Jei vėl sutelksime dėmesį į variklį, negalėsime ignoruoti jo tuščiosios eigos greičio – 30 000 r / min., Kuris suteikia didelę galią dirbant su sunkiausiais miškais. Aliuminio korpusas yra tvirtas ir tvirtas, todėl suteikia ilgą tarnavimo laiką, kuris taip pat neatsisako puikios ergonomikos.

Redakcinis vertinimasNepaisant ekonomiškos kainos, jis turi varinį variklį, kuris atsparus aukštai temperatūrai, kaip ir kai kurie kiti. Be to, dėl tvirto ir tvirto aliuminio korpuso jis tampa ilgo tarnavimo laiko maršrutizatoriumi.

Geriausia „Bosch“ profesionali frezavimo mašina

Kartu su sudėtingu korpusu, šioje „Bosch“ profesionalioje frezavimo staklėje yra 2 griovelių griebtuvai su 6 mm, 8 mm veržle, 17 mm veržliarakčiu ir pilnas pagalbinis kreiptuvas. Jo kainą kompensuoja labai retas valdymas ir tikslumas.

Dėl ergonomiškos dangos labai lengva susipažinti su jo naudojimu. Kita vertus, dėl savo dizaino jis leidžia įrankį naudoti sunkiai prieinamose vietose, tokiose kaip specialūs ir sudėtingi kampai. Jo galia yra 600 W, o variklio tuščiąja eiga – 33 000 r / min.

Redakcinis vertinimas: Labai išsami profesionali frezavimo mašina, atsakinga už vieną geriausių tarptautinių prekės ženklų – „Bosch“. Jame yra daugybė priedų, taip pat stilingas portfelis, kad galėtumėte jį pasiimti visur, kur norite.

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie frezavimo mašinas

Prieš perkant frezavimo mašiną, būtina išspręsti visas abejones, kylančias dėl jos pranašumų, naudojimo būdų ir skirtingų tipų. Kad galėtumėte lengvai tai padaryti, parengėme jums šį skyrių. Nepamirškite kreiptis į ją, jei turite klausimų.

Frezavimo staklės yra elektrinės mašinos, kurios gali būti naudojamos įvairiems darbams atlikti, pavyzdžiui, grublėti, gręžti, pjaustyti ir (arba) detalizuoti, naudojant įvairiausias medžiagas. (Šaltinis: Hudsonas: 15379126 / 123rf.com)

Kas yra frezavimo staklės?

Frezavimo staklės yra tam tikro tipo elektriniai įrankiai, skirti atlikti skaldos pašalinimo darbus naudojant įvairias medžiagas. Taigi, be kitų, jie gali būti naudojami grublėti, gręžti, pjauti ir (arba) detalizuoti medieną, plieną, geležį ir sintetines medžiagas. Jo veikimas pagrįstas pjovimo įrankio, vadinamo frezu, sukimu ir judėjimu.

Ar žinojote, kad pirmoji frezavimo mašina istorijoje buvo tokia sėkminga ir novatoriška, kad pusantro šimtmečio išlaikė savo pirmines savybes ir funkcionalumą?

Kokie yra frezavimo staklių privalumai ir trūkumai?

Nepaisant to, kad frezavimo staklės yra tam tikros patirties reikalaujančios tam tikros patirties, jos išnaudoja daugybę privalumų. Svarbiausius pateikiame šioje lentelėje.

Privalumas

 • Tai labai universalios mašinos.
 • Jie pasižymi didesniu našumu nei kitų tipų įrankiai ar mašinos.
 • Dalys, ant kurių jie dirba, patiria mažiau susidėvėjimo ir mažiau nuovargio.
 • Jie leidžia dirbti labai įvairiomis medžiagomis.
 • Frezavimas yra greitas procesas su labai trumpu darbo laiku.
 • Jie leidžia pasiekti labai dekoratyvinę apdailą.

Trūkumai

 • Jo valdymas reikalauja šiek tiek vikrumo.
 • Frezuojant susidaro daug atliekų.
 • Mašinos ir jos naudojimui reikalingų priedų pirkimas reiškia dideles investicijas.

Kokie yra frezavimo staklių tipai?

Frezavimo stakles galima klasifikuoti įvairiai. Labai dažnas priklauso nuo įrankio orientacijos. Tokiu atveju daugiausia skiriama horizontali, vertikali ir universali. Jie taip pat paprastai klasifikuojami pagal jų turimų ašių skaičių, tokiu atveju jie skirstomi į tris, keturias ir penkias ašis frezavimo stakles.

 • Horizontali frezavimo mašina: Tai įrankis, pritaikomas visų rūšių darbams. Verpstė išdėstyta horizontaliai.
 • Vertikali frezavimo mašina: Tai ypač tinka frezavimo darbams. Špindelis dedamas į frezavimo galvutę vertikaliai. Galva gali pasisukti, todėl ji gali būti pasvirusi.
 • Universali frezavimo staklės: Jie turi pagrindinę verpstę, kurioje galite pritaikyti galvutę, leidžiančią mašiną paversti vertikalia frezavimo mašina. Be to, jis turi ašis, leidžiančias dirbti horizontaliai. Tai yra daug brangesnė, be to, reikia didesnio vikrumo.

Be to, galite rasti kitų tipų frezavimo staklių, tokių kaip apskritas, mobilus tiltas, kopijavimo aparatas ir portalas.

Galiausiai dažnai kalbama apie medienos frezavimo stakles, kurių naudojimas yra specifinis šiai medžiagai.

Kokie yra pagrindiniai frezavimo staklių priedai?

Norėdami naudoti maršrutizatorių, jums reikia daugybės priedų. Kai kurie ateina su pačia mašina, kai ją perkate. Kita vertus, kitus reikės įsigyti atskirai. Dažniausiai yra:

 • Braškės: Tai visiškai būtinas priedas, nes be jo mašina nenaudinga. Jie turi dantis ar ašmenis, kuriais jie šveičia arba sukioja medžiagą. Galų gale jūsų dantų forma nulems jūsų darbą.
 • Pakaitinė ašis: Verpstė yra elementas, kuris pjoviklį laiko mašina. Visada verta turėti keletą atsarginių.
 • Kopijuoti įvorę: Jis naudojamas vadovui paremti ir tokiu būdu galite tiksliai nustatyti norimą maršrutą.
 • Darbo stalas: Būtina atlikti darbus patogiai ir tiksliai.
 • Dulkių dulkių siurblys: Kad būtų galima surinkti skaldą, kuri gaminama malimo procese.
 • Vadovai: Šablonai, kurie leis jums padaryti kreives, apskritimus, pjūvius …