Peržiūrėta dėl ilgaamžiškumo ir šv

Ar jūsų šuns antkaklis atrodo senas ir nusidėvėjęs? Galbūt jūsų šuo ką tik baigė augti dešimteriopai ir jūs ieškote ilgalaikio, patvaraus antkaklio. Arba jūs tiesiog ieškote šuns antkaklio, kuris derėtų prie jūsų naujausių batų.

Nepriklausomai nuo priežasties, rasti geriausią šunų antkaklį yra daug svarbiau, nei galėtumėte iš pradžių manyti, ir yra nemažai skirtingų tipų, kuriuos norėsite ištirti. Greitai apžvelkime priežastis, dėl kurių turėtumėte investuoti į aukštos kokybės šunų antkaklį ir kokių tipų atkreipti dėmesį.

Priežastis pirkti aukštos kokybės šunų antkaklį

Pasivaikščiojimų saugumas

Jūsų šuns saugumas yra pirmas! Štai kodėl jums reikia patikimos, gerai pagamintos ir saugios apykaklės. Paskutinis dalykas, kurio norite atsitikti pasivaikščiojimo metu ar šuns vedžiojimo metu, yra priversti juos pabėgti. Tai gali atsitikti greičiau, nei jūs manote, ypač turint pigią apykaklę.

Turėtumėte būti tikri, kad žiedas ant apykaklės yra tvirtai pritvirtintas prie jo ir geriau pagamintas iš metalo, kad laikui bėgant jis nesusilpnėtų.

Jūs taip pat norite, kad antkaklis, kurio ilgis būtų tinkamas, tiktų jūsų šuns kaklui. Jei antkaklis atsipalaiduoja ir pailgėja, jūsų šuns galva gali lengvai išslysti.

Jūsų šuns ID

Šunų antkakliai yra tokie universalūs, kad visi žino, ar susiduria su pamestu šunimi, kad patikrintų šuns tapatybę, kuri paprastai yra ant antkaklio kabanti šuns žymė.

Nors šunų lustai yra nuostabus dalykas, kurį, mūsų manymu, turėtų turėti visi šunys, tai nėra greičiausias būdas susigrąžinti pasiklydusį šunį. Reikia, kad kas nors nuvežtų jūsų šunį į veterinarą ar gyvūnų prieglaudą, kad jie būtų nuskaityti, o tada ši įstaiga turi arba susisiekti su veterinarijos gydytoju, kuris mikroschemoje pristatė jūsų šunį, arba su jumis (jei mokate metinį mokestį su mikroschemų įmonėmis, kad jūsų informacija būtų saugoma). .

Šunį parsivežti namo yra daug greičiau, kai šuns žymoje yra adresas ir telefono numerių sąrašas. Kadangi ši itin svarbi tapatybė kabo ant jūsų šuns antkaklio, tuo labiau reikia įsitikinti, kad jų antkaklis yra kokybiškas ir patikimas.

Jei žmonės pamato šunį be antkaklio, jie taip pat gali manyti, kad jis yra benamis ar laukinis šuo ir rečiau bandys jam apskritai padėti.

Mada

Be saugumo ir asmens dokumento, nepamirškime, kad šuns antkaklis yra tarsi madingas aksesuaras jūsų šuniui! Jūsų šuns antkaklis gali daug ką pasakyti apie jus ir jūsų šunį, ir aš manau, kad tai puikus būdas parodyti asmenybę, atitinkančią jūsų augintinį.

„Max-Bone Jens“ apykaklė ir derantis pavadėlis

Šunų antkaklių tipai

Šuns antkaklio medžiagos

Šiandieniniame naminių gyvūnėlių peizaže yra keletas skirtingų pagrindinių šunų antkaklių tipų. Pirmasis ir populiariausias paminėtas yra nailono šuns antkaklis. Šios apykaklės yra labai patvarios, kai yra gerai pagamintos, todėl gali būti labai įvairių spalvų ir dizaino, taip pat net ir antkaklių su šviesos diodais, kad būtų saugu. Jie taip pat yra labai pigūs ir prieinami, todėl juos populiariausias šunų savininkų pasirinkimas.

Kita nailono populiarumo priežastis yra ta, kad juose paprastai naudojamas labai reguliuojamas slydimo sagties dizainas, leidžiantis labai tiksliai nustatyti norimą apykaklės ilgį.

Jei yra nailoninių apykaklių minusų, tai dėl to kai kurie saulės spinduliai ir purvas laikui bėgant gali išblukti ir prarasti spalvą. Be to, pigesniems antkakliams senstant, apykaklės kraštuose gali būti nusidėvėjusių sruogų.

Kitas šuns antkaklio tipas, kurį galbūt norėsite apsvarstyti, yra a odinis šuns antkaklis. Odiniai šunų antkakliai paprastai būna dviejų skirtingų rūšių – PU odos ir odos. PU oda yra sintetinė medžiaga, kurios pagrinde gali būti ir neturėti tikros odos, tačiau ji visada turi poliuretano dangą, suteikiančią jai lygią, nepriekaištingą išvaizdą.

Jei internete ieškosite informacijos, ar oda geriau nei PU oda, ir atvirkščiai, greičiausiai rasite tik šališkus atsakymus. Odos gamintojai tvirtins, kad PU oda visada yra prastesnė, tačiau taip gali būti ne visada.

PU oda yra pigesnė, lengvesnė, atsparesnė vandeniui ir blukimui. Tai reikalauja mažiau priežiūros nei tikra oda, todėl rečiau sutrūkinėja, jei jos nėra tinkamai prižiūrima.

Tinkama odinė antkaklė gali būti labai patvari ir išlaikyti visą šuns gyvenimą. Šie antkakliai iš tikrųjų gali atrodyti geriau ir labiau atskirti, nes jie taip pat sensta. Vienas pagrindinių odinių antkaklių privalumų yra tai, kad jie geriau tinka šunims, kurių oda jautri, nei nailono antkakliai, nes nailonas yra medžiaga, kuri gali sulaikyti ir sulaikyti alergenus, o oda – ne.

Geriausi odiniai šunų antkakliai

„Willow + Penn“ odos šunų antkaklis

gluosnio rašiklių odos apykaklės

„Willow + Penn“ yra naujas prabangių šunų produktų prekės ženklas, kuris ką tik pristatė nepaprastai aukštos kokybės šunų antkaklių liniją. Natūrali minkšta oda yra lygi sviestui. Kita tikrai maloni savybė yra tai, kad antkaklis vis dar yra gana plonas, todėl puikiai tinka bet kokio dydžio šunims ir nėra per didelis.

Iš pradžių buvo dviejų spalvų – safyro mėlynos ir espreso rudos – šios apykaklės yra mūsų aukščiausios klasės prabangių odinių apykaklių pasirinkimas.

gluosnio rašiklio šuns antkaklis


max-bone

geriausias odinis šuns antkaklis

Ne visada lengva rasti prekės ženklą, skirtą sudėtingų šunų produktų projektavimui, taip pat dėmesį sutelkiant į stilių, tačiau niekas to nepadaro geriau nei „max-bone“.

Be dviejų pavyzdinių parduotuvių Niujorke ir Los Andžele, „max-bone“ parduodama daugiau nei 200 butikų visame pasaulyje, taip pat veikia internetinė parduotuvė. Jų apykaklės yra fenomenaliai modernios ir prašmatnios, tačiau taip pat nepaprastai patvarios dėl 100% natūralios rankų darbo odos. Šios apykaklės neabejotinai yra aukštesnėje pusėje, tačiau tokioms puikios kokybės apykaklėms galite būti tikri, kad jos tarnaus visą gyvenimą. „max-bone“ taip pat pasižymi derančiais odiniais pavadėliais, kurie yra įvairių natūralių spalvų. Jei šie antkakliai su jumis užklumpa mados virvę, aš primygtinai raginu jus patikrinti visą jų gyvenimo būdo šunų produktų asortimentą.

Geriausios nailoninės šunų antkaklės

RC naminių šunų spaustukas

RC naminių gyvūnėlių apykaklė

„RC Pets“ pavyzdinė apykaklė yra daugiau nei 40 nuostabių spalvų ir unikalaus dizaino, todėl beveik garantuojama, kad yra stiliaus kiekvienam. Ant šių apykaklių taip pat yra šviesą atspindintis logotipas, užtikrinantis didesnį matomumą naktį, o sagtys yra nikeliuotos, kad būtų atsparios dilimui. „RC Pets“ šunų antkaklis taip pat yra visiškai plaunamas mašinoje – todėl galėsite lengvai jį išvalyti po ilgos dienos maudynių ežere (arba riedėjimo purvu).

Nors „Dog Clip“ antkaklis yra mūsų mėgstamiausias „RC Pets“ modelis, jie taip pat gamina įvairius kitus, įskaitant ypač platus, treniruotes, greito atleidimo martingales ir kt.


Aukštesnė šalis

Kalbant apie nailoninius šunų antkaklius, vienas iš mūsų mėgstamiausių gamintojų buvo Aukštesnė šalis. „Up Country“ yra JAV įmonė, veikianti daugiau nei 30 metų, todėl aiškiai žino, ką daro. „Up Country“ gamina savo produktus JAV ir dovanoja įvairias vertas labdaros organizacijas, todėl labai rekomenduojame juos paremti.

„Up Country“ turi daug įvairių apykaklių rūšių, kurių dydis svyruoja nuo arbatos puodelių iki XXL šunų. Unikali „Up Country“ yra įdomus ir šviežias dizainas, kurį jie deda ant apykaklių. Privalote rasti jums patinkantį dizainą, pavyzdžiui, šį „Leader of the Pack“ apykaklę.

Geriausios kanapių antkakliai

Planetos šuo jaukios kanapės

„Planet Dog“ kanapių antkaklis

Kanapių šunų antkakliai yra santykinai naujesnis produktas augintinių erdvėje, kuris pastaruosius kelerius metus vis labiau traukiasi dėl to, kad yra 100% netoksiškas ir 100% biologiškai skaidomas. „Planet Dog“ nėra išimtis iš šių žemę tausojančių kanapių antkaklių savybių, ir iš tikrųjų jie yra vieni iš mūsų mėgstamiausių gamintojų. Bendrovė teigia, kad apykaklės sensta kaip jūsų mėgstamiausios džinsų poros, jas galima skalbti mašinoje ir atlaikyti „druskingo vandens maudynių, purvo balų vonių, snieguotų pasipūtimų ir ritinėlių į smėlį“ metai. Ko dar paklausti?