„Garmin Forerunner“ laikrodžiai: kaip

Fizinių pratimų atlikimas yra viena iš labiausiai paplitusių žmonių kasdienybės. Tačiau sportuojant reikia atkaklumo ir atsidavimo, kad po truputį netenkama, jei nepasiekiama laukiamų rezultatų. Todėl geriausia įsigyti GPS laikrodį, kad užfiksuotumėte savo pažangą ir patikrintumėte, ar šios pastangos atsiperka.

Nesvarbu, ar pradedate žengti pirmuosius žingsnius aktyvesnio gyvenimo būdo link, ar bėgote, ar esate didelio našumo sportininkas, nes „Garmin“ prekės ženklo sukurtos „Forerunner“ linijos dėka jūs rasite geriausiai jūsų poreikius atitinkantį GPS laikrodį. Skaitykite ir sužinokite viską apie šį puikų aksesuarą.

Svarbiausias

 • Su GPS laikrodžiu turėsite galimybę valdyti įvairius parametrus, tokius kaip širdies ritmas, judėjimo greitis ar aukštis, kuriame esate. Tai suteiks geresnių rezultatų sportuojant.
 • „Forerunner“ linija, sukurta visiems bėgikams, neatsižvelgiant į jų lygį, suteikia lenktynių sekimą, analizuoja sportininko istoriją ir siūlo spalvotus žemėlapius, taip pat tempimo ir saugumo funkcijas.
 • Norint pasirinkti geriausiai mūsų poreikius atitinkantį „Garmin Forerunner“ laikrodį, svarbu atsižvelgti į veiklą, kurią ketiname atlikti, arba į matavimus, kuriuos norime gauti.

Geriausi „Garmin Forerunner“ laikrodžiai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Siekdamas patenkinti visus skirtingų bėgikų poreikius ir jų savybes, „Garmin“ išleido skirtingus „Forerunner“ laikrodžius, kad patenkintų visus savo klientus. Todėl, ištyrę įvairius šio prekės ženklo produktus, mes pasirinkome geriausius pasiūlyti jums keletą rekomendacijų. Mes pradėjome!

Geriausias „Garmin Forerunner“ laikrodis pradedantiesiems

Naudodami šį paprastą GPS bėgimo laikrodį, galėsite būti tinkami ir sekti savo pažangą. „Forerunner 30“ turi širdies ritmo jutiklį ir visą dieną veikia kaip aktyvumo monitorius.

Be to, „Garmin Connect“ virtualioje sporto bendruomenėje galite peržiūrėti savo suasmenintą informaciją grafikais, varžytis savaitės iššūkiuose ir bendrauti su kitais bėgikais.

Geriausias „Garmin Forerunner“ laikrodis triatlonininkams

„Forerunner 735XT“ yra idealus multisportinis laikrodis mėgstantiems bėgioti, plaukti ar važiuoti dviračiu, nes matuoja ne tik bėgimo dinamiką, bet ir važiuoja dviračiu bei siūlo plaukimo treniruotes.

Su juo galėsite sužinoti savo širdies susitraukimų dažnį 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, taip pat tikslesnę informaciją apie sudegintas kalorijas ar dūžius per minutę.

Geriausias „Garmin Forerunner“ laikrodis muzikos mėgėjams

Jei aistringai sportuojate pagal muziką, „Forerunner 645 Music“ yra jūsų pasirinkimas. Šis laikrodis leidžia atsisiųsti iki 500 dainų, kad jus motyvuotų bėgdami.

Tai taip pat siūlo bėgimo dinamikos duomenis, kurie padės patobulinti treniruotę, stebėti širdies ritmą ir kontroliuoti, kaip kūnas reaguoja į jūsų pastangas.

Jūsų mėgstamiausias „Garmin Forerunner“ laikrodis prisijungęs

„Forerunner 235“ yra mėgstamiausias internetinių vartotojų, nes jis leidžia asmeniškai stebėti atstumą, tempą, laiką ir širdies ritmą, taip pat kurti užsiėmimus ir treniruočių planus, pritaikytus kiekvieno žmogaus lygiui.

Grafikus, lenteles ir žemėlapius lengva suprasti ir galite gauti informacijos apie oro sąlygas.

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie „Garmin Forerunner“ laikrodžius

Vis daugiau žmonių nusprendžia naudoti GPS laikrodį, kad galėtų stebėti savo treniruotes. „Garmin“ žengia toliau ir norėjo išsiskirti iš kitų sektoriaus bendrovių su specialia bėgikų linija: „Forerunner“. Šiame vadove mes išsprendžiame dažniausiai pasitaikančias vartotojų abejones, kad jūs išsamiai žinotumėte šiuos produktus.

Moteris bėga žiūrėdama į savo laikrodį

GPS laikrodžiai yra puikus aksesuaras sporto mėgėjams.
(Šaltinis: Anderson: 93544171 / 123rf.com)

Kas yra GPS laikrodis?

GPS laikrodžiai yra puikus aksesuaras sporto mėgėjams. Šis produktas tame pačiame įrenginyje sujungia širdies ritmo monitorių su GPS imtuvu, kuris leidžia mums tiksliai žinoti padėtį, kurioje esame, judėjimo greitį, aukštį ar širdies ritmą, kad galėtume išsamiai stebėti savo fizinę veiklą.

Kuo skiriasi GPS laikrodis ir kiekybinė apyrankė?

Normalu, kad prieš pirkdami laikrodį su GPS svarstome, ar kiekybinė apyrankė taip pat galėtų mums pasitarnauti. Jei tai, ko ieškote, yra jūsų veiklos orientacija, apyrankės yra daugiau nei pakankamai. Tačiau jei dažnai sportuojate ir norite pagerinti treniruotes, įsigykite laikrodį. Čia mes paaiškiname skirtumus:
GPS laikrodis Kiekybinė apyrankė
funkcijos Jis skaičiuoja pulsacijas, nelygumus, maksimalų deguonies suvartojimą, be žingsnių, kalorijų ar nuvažiuoto atstumo. Jame skaičiuojami valgymo ir miego įpročiai, be to, matuojami žingsniai, kalorijų suvartojimas ar nuvažiuotas atstumas.
Sporto tipas Konkrečios veiklos, tokios kaip laipiojimas, bėgimas, važiavimas dviračiu, plaukimas ar golfo žaidimas. Naudinga, kai eini pabėgioti.
Ekrano dydis Didelis. Mažas.
Tikslumas Labai aukštai. Aukštas.
Komfortas Būdami dideli, jie nepatogūs naudoti kasdien. Būdami maži, juos labai patogu dėvėti kasdien.
Išmaniųjų telefonų sinchronizavimas Lengva sinchronizuoti, taip pat jiems nereikia mobiliojo telefono, kad būtų galima pasiūlyti 100% savo funkcijų. Lengva sinchronizuoti, tačiau labai priklauso nuo mobiliojo telefono.
Būgnai Trumpas baterijos veikimo laikas, ypač kai įjungtas GPS. Didelis akumuliatoriaus savarankiškumas. Tai gali trukti mėnesius.
Kaina Aukštas. Ekonomiškiau.

Kas iš tikrųjų yra „Garmin Forerunner“ laikrodžiai?

„Garmin“ yra Amerikos kompanija, įkurta 1989 m. rinkoje esantys prietaisai: sportinė apranga, integruojanti GPS ir širdies ritmo matuoklio funkcijas

Kiekvienas bėgikas yra skirtingas ir turi skirtingas savybes, kurios juos apibūdina lenktynių pasaulyje. bėgimas. Štai kodėl prekės ženklas nusprendė išleisti „Forerunner“ GPS laikrodžių liniją, sukurtą patenkinti visų tų bėgikų poreikius, neatsižvelgiant į jų mėgstamus atstumus, lygį ar fizinį pasirengimą.

Berniukas bėga žiūrėdamas į laikrodį

Kai „Garmin“ prekės ženklas nusprendė sukurti „Forerunner“ liniją, jis galvojo apie visus bėgikų tipus, neatsižvelgiant į jų lygį. (Šaltinis: „Blasbike“: 41023363 / 123rf.com)

Naudodami skirtingus šio prekės ženklo modelius, prie savo priedo galite pridėti muzikos, naudoti spalvotus žemėlapius, išmatuoti širdies ritmą ar žingsnio ilgį. Be to, „Forerunners“ ne tik seka lenktynes, bet ir analizuoja bėgiko istoriją, pateikdama tikslią statistiką, kad galėtumėte išsamiai žinoti jų pasirodymą.

Kokias funkcijas siūlo „Garmin Forerunner“?

Miego stebėjimas, matuojamų žingsnių matavimas, deginamos kalorijos ar širdies susitraukimų dažnio pranešimas yra keletas „Forerunner“ laikrodžių funkcijų. Tačiau, priklausomai nuo modelio, galėsite rasti pažangių funkcijų seriją, kuri suteiks daugiau duomenų, kuriais galėsite valdyti savo fizinę veiklą. Tada mes juos paaiškinsime jums:

 • Širdies ritmo jutiklis nuo riešo.
 • Išmanūs pagrindiniai pranešimai, kai laikrodis derinamas su išmanusis telefonas.
 • Didžiausias deguonies suvartojimas.
 • Aktyvumo monitorius visą dieną.
 • Saugumas ir stebėjimas realiuoju laiku.
 • Treniruočių būsena, pažengusios sesijos ir lenktynių dinamika.
 • Muzikos atsisiuntimas.

Kokios yra skirtingų „Garmin Forerunner“ modelių savybės?

Kai „Garmin“ prekės ženklas nusprendė sukurti „Forerunner“ liniją, jis galvojo apie visus bėgikų tipus, neatsižvelgiant į jų lygį. Todėl rinkoje galime rasti skirtingų modelių, kurie skirs jų funkcijas ir savybes, priklausomai nuo to, kam jie skirti. Pats prekės ženklas juos išskiria:

 • Draugas: Tarp jų yra „Forerunner 30“ ir „45“. Jie skirti visiems tiems, kurie startuoja bėgimo pasaulyje.
 • Mentorius: Šie modeliai skirti tiems, kurie atlieka kasdieninę mankštą ir nori po truputį progresuoti treniruotėse. „Forerunner 245 Music“ arba „Forerunner 645 Music“ yra įtraukti į šią grupę.
 • Ekspertas: Kaip rodo pavadinimas, šie laikrodžiai turi pažangesnes funkcijas ir yra skirti tiems, kurie praktikuoja didelio našumo sportą. Šią kategoriją sudaro tokie modeliai kaip „Forerunner 735XT“ arba „Forerunner 945“.

Šioje lentelėje palyginsime skirtingus „Forerunner“ modelius, įskaitant šešių aukščiau paminėtų laikrodžių charakteristikas ir funkcijas.

Pirmtakas 30 Pirmtakas 45 „Forerunner 245“ muzika „Forerunner 645“ muzika „Forerunner 735XT“ Pirmtakas 945
Spalvotas ekranas Ne Taip Taip Taip Taip Taip
Multisportas Ne Ne Ne Ne Taip Taip
Asmeniniai įrašai Taip Taip Taip Taip Taip Taip
Širdies ritmas Taip Taip Taip Taip Taip Taip
Sudegintos kalorijos Taip Taip Taip Taip Taip Taip
Išplėstinis mokymas Ne Taip Taip Taip Taip Taip
Didžiausias deguonies suvartojimas Taip Taip Taip Taip Taip Taip
Atkūrimo kontrolė Ne Ne Taip Taip Taip Taip
Žingsnis skaitiklis ir miego stebėjimas Taip Taip Taip Taip Taip Taip
Pažangi bėgimo dinamika Ne Ne Taip Taip Taip Taip
Treniruočių būsena Ne Ne Taip Taip Ne Taip
Muzika Ne Ne Taip Taip Ne Taip
Prijunkite IQ Ne Ne * Taip Taip Taip Taip

* Tik laikrodžių veidai.

Kas yra „Garmin Forerunner“ „Connect IQ“ funkcija?

„Connect IQ“ yra oficiali „Garmin“ prekės ženklo programų platforma. To tikslas yra leisti vartotojams išplėsti įrenginio funkcijas per skirtingas programas, be savo laikrodžio pritaikymo įvairiais ekranais, žiūrėti veidus, raštai, duomenų laukus ar veiklos profilius.

Panašiai šie laikrodžiai taip pat suteikia jums galimybę stebėti, analizuoti ir dalintis savo treniruotėmis su draugais ir šeima per „Garmin Connect“ platformą. Taip pat galite prisijungti prie kitų vartotojų ir sukurti mokymo grupes. Nemokamai veiklą galima stebėti naudojant paprastus grafikus, išsamias lenteles ar žemėlapius.

Laikrodis su kitais bėgimo priedais

Pagrindinis skirtumas tarp „Forerunner“ asortimento ir kitų „Garmin“ GPS laikrodžių linijų …