Garsiausių žvaigždžių kvepalai

Kuo kvepia Beyonce, Justin Bieber ar Naomi Campbell pasirašyti kvepalai? Ar jie tokie pat populiarūs, kaip ir tų, kuriuos sukūrė garsiausi mados dizaineriai? Kas pradėjo žvaigždžių kvepalų prekės ženklų madą? Ar kuri nors žvaigždė sukūrė pačią kompoziciją?

Antonio Banderas dvasia vyramsJus gali nustebinti tai, kad vyras gali pasigirti didžiausia savo vardu pasirašyta kvepalų kolekcija. Tai Antonio Banderasas. Iki šiol jam pavyko sukurti net 34 skirtingus butelius savo prekės ženklo kvepalų! Tarp jų rasite ne tik vyriškus, bet ir moteriškus kvepalus.

Tačiau ne Antonio Banderasas yra neginčijama žvaigždžių kvapų žvaigždė.

Garsenybių kvepalų tendencija

Tiek daug skirtingų raudonojo kilimo aromatų sukūrė Elizabeth Taylor. Būtent ji 1988 metais pradėjo laviną. Kartu su Elizabeth Arden ji sukūrė savo pirmąjį kvapą – „Passion“.


„Moteriai kvepalai yra ne tik aksesuaras. Tai jos auros dalis. Aš pati pabarstau kvepalų net būdama viena namuose “.

Elizabeth Taylor


Elizabeth-Taylor-aistra

Garsi aktorė aktyviai dalyvavo kiekviename kvepalų kūrimo etape ir buvo pirmasis žvaigždės bendradarbiavimo su kosmetikos kompanija pavyzdys. Aistra susilaukė didelio pasisekimo ir sukūrė vieną didžiausių garsenybių kvepalų prekės ženklų pasaulyje, pritraukdama daugybę kitų bendradarbiauti norinčių žvaigždžių ir kompanijų.
Po 20 metų


Smalsumas

Vien 2010 m. 10 populiariausių garsenybių kvepalų atnešė 215 mln. USD.

Duomenys pagal „Forbes“ žurnalą


Neabejotinai kvepalų rinkai sekasi kur kas geriau nei tada, kai Elizabeth Taylor parodė, kad verta įtraukti žvaigždes kuriant naujas kompozicijas. Tačiau ar galite būti tikri, kad pirkdami Kim Kardashian kvepalus kvepėsite kaip ji? Be abejo, „garsenybių kvapus“ gamina profesionalai, o dažnai ir garsiausi, todėl nereikia bijoti, kad jie yra prastesnės kokybės. Paprastai kiekviena žvaigždė, savo vardu pasirašiusi buteliuką su tam tikru kvepalu, patikrina jo kvapą arba daro realią įtaką jo sudėčiai. Ne visoms įžymybėms tai nerūpi.

Tarp didžiausių tuo metu įžymybių „sukurtų“ kvepalų prekės ženklų yra: Jennifer Lopez, Victoria & David Beckham, Gabriela Sabatini, Paris Hilton, Naomi Campbell ir Celine Dion. Jie gali pasigirti kelių skirtingų kvapiklių kolekcija. Kurie atskiri garsenybių kvepalų buteliai yra populiariausi?

Nuo Elizabeth Taylor iki Kim Kardashian

Šiandien vaistinių lentynose galite rasti net keletą skirtingų jaunojo Justino Bieberio kvepalų. Tai gali nustebinti, kad tarp jų nerasite vyrų pasiūlymų – jie visi yra moteriški kvapai. Jei esate dainininkės gerbėjas arba tiesiog jauna ir energinga mergina, yra didelė tikimybė, kad jums gali patikti vienas iš garsiojo Justino Bieberio pasiūlymų.

Kitas kvepalų hitas yra „Heat“, kurį pasirašė Beyonce.


„Viskas nuo butelio dizaino iki pavadinimo ir reklamos idėjos – tai aš. Kai ko imuosi, tai darau 100%! ” Beyonce Knowles


Beyonce Heat

Dainininkės 2010 m. Sukurti pirmieji kvepalai yra jos ugningo temperamento esmė. Tokiu atveju galite būti tikri, kad Beyonce „Šiluma“ priartina jus prie jos pasaulio. Šis aromatas, pagrįstas vanilės, raudonosios orchidėjos, Karibų magnolijos, nerolio ir persikų natomis, turi milijonus gerbėjų visame pasaulyje ir sulaukia labai palankių nuomonių. Galima manyti, kad jo šalininkai siekia jo ne tik dėl Beyonce vardo.

Savo kvepalus sukūrė ir vis dar garsi Kim Kardashian. Ji jau išleido septynis butelius prabangių kvepalų, kurie greičiausiai nukels jus tiesiai į Holivudo blizgesio pasaulį. Net jei jūs manote, kad Kim Kardashian yra kičo karalienė ir moteris, kuri nori būti garsi ir turtinga bet kokia kaina, yra tikimybė, kad jums patiks jos „Auksiniai“ kvepalai. Jie gauna labai gerų nuomonių. Akivaizdu, kad garsenybei pavyko čia pasiekti stebėtiną efektą – „Kim Kardashian Gold“ kvepalai yra gyvybingi, kilnūs ir elegantiški.