Garų lygintuvas: kas yra

Gerai, mes žinome, kad lyginimas nėra mėgstamiausias mūsų hobis. Tačiau tai turi būti padaryta. Kadangi mes tai darysime, patartina tai padaryti su lygintuvu, kuris mums siūlo geriausius rezultatus. Na, nepaisant to, kad praėjo laikas, garinis lygintuvas ir toliau ima pyragą.

Ir todėl? Labai lengva: jos yra labai funkcionalios, patogios ir lengvai naudojamos plokštės. Be to, jo kaina yra gana pigi ir turėdami mažą biudžetą galime gauti aukštos kokybės produktų. Šiandien mes jums viską papasakosime, todėl prisijunkite ir nepraleiskite detalių.

Svarbiausias

  • Garinis lygintuvas jau seniai yra vienas iš mažų prietaisų, kurį būtina turėti namuose. Ypač jei esate komplikuotų audinių gerbėjas.
  • Laimei, pasiūla yra labai plati ir yra labai praktiškų modelių, kuriais lyginimo užduotis bus daug mažiau varginanti. Ypač tada, kai matome gerus rezultatus.
  • Bet ne bet kas. Norėdami pasirinkti geriausią, atsižvelkite į tokius pirkimo kriterijus kaip pado medžiaga, galia, bako talpa ar jo funkcijos.

Geriausios garų lygintuvai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Ar kada nustojai galvoti apie garo lygintuvo modelių skaičių, kurį galime rasti rinkoje? Tik tam atvejui ir norėdami šiek tiek nukreipti paiešką, šiame pirmame skyriuje paliekame pasirinkimą su mūsų rekomendacijomis. Atkreipkite dėmesį, galbūt vienas iš jų yra jūsų.

Geriausias kainos ir kokybės santykio garinis lygintuvas

Jei nenorite atsisakyti gerų rezultatų, bet nenorite didelių išlaidų, tai yra garo lygintuvas, kurio ieškote. Jis yra bevielis, todėl garantuoja visišką judėjimo laisvę, kad būtų patogiau naudotis.

Be to, jie apgalvojo visas detales. Ergonomiškai suprojektuotas pagrindas pritaikytas natūraliam judesiui, atsirandančiam lyginant, o greito pakrovimo technologija leidžia pakrauti lygintuvą kiekvieną kartą, kai jį remsite ant pagrindo. Ar galite paprašyti daugiau?

Redakcinis vertinimas: Šis garinis lygintuvas išsiskiria puikiu kainos ir kokybės santykiu. Be to, jis yra bevielis, todėl siūlo didelę autonomiją.

Geriausias keramikinis dengtas garų lygintuvas

Be jokios abejonės, keramika yra geriausias pasirinkimas bet kokio tipo audiniams, ypač jautriausiems. Dėl šios priežasties šis lygintuvas pasižymi puikiu slydimu ir nelipnumu, nes jis lyginimo metu paskirsto nepertraukiamą garą.

Keraminės dangos dėka jis tiksliai ir profesionaliai slenka, todėl jūsų drabužiai yra paruošti ir puikios būklės. Be to, jis leidžia vertikaliai lyginti dėl savo dizaino ir „Vertical Vap“ technologijos.

Redakcinis vertinimas: Šiame modelyje išsiskiria universalumas, nes jis leidžia lyginti tiek horizontaliai, tiek vertikaliai.

Geriausias vertikalus garinis lygintuvas

Naudodami šią vertikalią lygintuvą, drabužius galite bet kada paruošti efektyviai ir greitai. Taigi, jei jūs ieškote efektyvumo ir greičio, tai yra jūsų modelis. Be to, kadangi jis yra vertikalus, jums nereikės lyginimo lentos.

Jame yra du garų nustatymai ir integruotas aliuminio padas su keramikine danga ir ypač greitas šildymas, kuris garantuoja aukštą našumą ir efektyvų garavimą.

Redakcinis vertinimas: Šis vertikalus garinis lygintuvas puikiai tinka pasiimti su savimi bet kur, nes jo dydis yra mažas. Be to, jis yra universalus ir labai lengvai valdomas.

Geriausias kelioninis garinis lygintuvas

Šis kelioninis garinis lygintuvas yra lengvas ir patogus, tačiau gali suteikti gerą aptarnavimą. Tai leidžia lyginti horizontaliai ir vertikaliai lyginant garais arba garais, o tai yra tikras pliusas tokiam mažam ir patogiam prietaisui.

Rankena yra sulankstoma ir turi užrakto mygtuką, kad užimtų mažiau vietos kelionės metu. Be to, šiam modeliui labai naudingas dalykas yra tai, kad jis yra dvigubas įtampa ir gali būti naudojamas tiek šalyse, kuriose įtampa yra 230 W, tiek tose, kuriose ji yra 110 W.

Redakcinis vertinimas: Mes rekomenduojame šį garų lygintuvą tiems, kurie ieško nebrangaus ir mažo modelio, kurį gali pasiimti į kelionę.

Mes tęsiame populiariausią garų lygintuvą tarp vartotojų prisijungęs. Šis 2600W modelis turi ne tik tūkstančius teigiamų atsiliepimų, bet ir puikų kainos ir kokybės santykį. Šis lygintuvas turi keramikinį padą ir 2 metrų laidą.

Jis siūlo nuolatinį 40 gramų garą ir 140 gramų garo stiprinimą. Jo bakas yra 300 ml ir gali būti naudojamas sausas arba su garais. Jame taip pat yra garų srovė ir savaiminio išsivalymo funkcija. Jis yra neslystantis, turi patogią rankeną su minkštu prisilietimu ir temperatūros parinkiklį.

Redakcinis vertinimas: Jei jums labiau patinka modelis, kurio garantija suteikia teigiamą tūkstančių vartotojų patirtį, šis garinis lygintuvas jus užburs.

Geriausias garų lygintuvas su didelės skiriamosios gebos LCD ekranu

Uždarome šį sąrašą kitu modeliu, kuris siūlo puikų kainos ir kokybės santykį. Jis turi aukštos raiškos LCD ekraną ir 11 iš anksto nustatytų režimų, todėl jis yra labai patogus ir lengvai naudojamas. Jame taip pat yra 10 iš anksto nustatytų temperatūros ir garų nustatymų, kuriuos galite pasirinkti pagal norimo lyginti audinio tipą.

Jo galia yra 2200 W, o pašildyti reikia tik 30 sekundžių. Jo talpa yra 350 ml, taip pat galite rinktis lyginimą sausu arba garu, taip pat naudoti garų srovę. Jo apatinė plokštė yra keramikinė ir apima trijų krypčių automatinį uždarymą.

Redakcinis vertinimas: Šis naujausias modelis idealiai tinka ieškantiems universalaus, praktiško ir labai patogaus naudoti geležies. Tai palengvins jūsų lyginimo laiką.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie garų lygintuvus

Jei manėte, kad garinio lygintuvo pirkimas yra žaidimas, tikrai pradėję paiešką supratote, kad nuo tiesos nėra nieko. Tiesą sakant, labai gali būti, kad jums kilo daug klausimų apie tai. Na, mes sukūrėme šį skyrių, kad atsakytume į juos visus. Šaudyk!

Garinis lygintuvas jau seniai yra vienas iš mažų prietaisų, kurį būtina turėti namuose. Ypač jei esate komplikuotų audinių gerbėjas. (Šaltinis: „Estrada“: 108059929 / 123rf.com)

Kodėl tradiciniai garų lygintuvai vis dar sėkmingi, jei dabar yra lyginimo centrai?

Tai greičiausiai pirmas klausimas, kurį uždavėte sau galvodami apie naujo garo lygintuvo pirkimą. Na, nepaisant revoliucinio lyginimo centrų pobūdžio, tradiciniai garų lygintuvai ir toliau sėkmingai veikia dėl savo funkcinių savybių. Peržiūrėkite šią lyginamąją lentelę:
Charakteristikos Garinis lygintuvas Modernus lyginimo centras
Vandens rezervuaras Įtraukta Pridėta
Greitis, kuriuo vanduo įkaista Greitai Kiek lėčiau
Dydis ir transportas Mažas ir lengvai laikomas Didelis
Galia Mažiau Aukštesnis
Kaina Ekonomiškiau Brangesnis

Todėl, nors lyginimo centrai yra greitesni ir galingesni, praktiškai parodyta, kad mums labiau patinka būti funkcionaliems ir kad lygindami mes vertiname kitas savybes. Šiuo atveju faktas, kad lygintuvą galima laikyti bet kur ir neerzins visą dieną, jei neturėsime daug vietos saugykloje.

Bet lyginimo centrai dirba ir su garais, tiesa?

Tiksliai! Tiesą sakant, visi mūsų turimi tradiciniai lygintuvai nėra vieninteliai ten esantys „gariniai lygintuvai“. Šiuo metu galime rasti kitų modelių, kurie taip pat veikia su garais. Pavyzdžiui, galime atskirti:

  • Tradiciniai gariniai lygintuvai: tie, kuriuos pripildysime vandens ir kuriuos naudosime ant lyginimo lentos.
  • Plokštės su vertikalia galimybe: estetiškai jie yra tokie patys kaip tradiciniai, tačiau apima vertikalų lyginimo variantą, panašų į lyginimo centrų variantą (žinoma, mažiau galingą).
  • Lyginimo centrai arba vertikalūs lygintuvai: Jie yra labai patogūs, nes mums nereikia nusimesti drabužių, kad juos lygintume ir nenaudosime stalo. Tačiau rezultatai nėra tokie geri, kaip mes tikimės. Todėl šio tipo plokštes rekomenduojama naudoti kaip tradicinių plokščių papildymą.
  • Kelioniniai lygintuvai: Jie turi mažesnį dydį, kad būtų galima patogiai juos transportuoti. Vadinasi, jo bakas yra mažesnis, o jo galia mažesnė. Nepaisant to, jų siūlomi rezultatai yra labai geri.

Kokia yra anti-lašėjimo sistema, kurią šiandien įtraukia daugelis garų lygintuvų?

Šiais laikais plokštėse yra tiek funkcijų, kad yra normalu, kad mes pasimetame. Vis dėlto yra vienas dalykas, apie kurį mes dažniausiai nežinome daug, bet kuris yra būtinas norint pasiekti geriausių rezultatų. Tai yra anti-lašinimo funkcija, dar vadinama Drop-stop arba „Aqua-Stop“, ir pagrindinis jo tikslas yra rūpintis drabužiais, ypač subtiliausiais.

Kas gi neatsitiko, kad lyginant ištekėjo šiek tiek vandens ir nusidažė drabužis? Na, būtent tai apsaugo nuo šios lašinimo sistemos. Tokiu būdu mes įsitikiname, kad visas vanduo, išeinantis iš lygintuvo, yra garinamas ir kad jis nesugadins jau atlikto darbo.

Būtina atidžiai peržiūrėti modelio, kurį pasirinksime, funkcijas. (Šaltinis: Yastremska: 124382165 / 123rf.com)

Ar vandentiekio vandenį galima naudoti garų lygintuve?

Šis klausimas gali būti šiek tiek pasenęs. Bet tiems, kurie dar nežinote, taip, dauguma dabartinių modelių leidžia naudoti vandentiekio vandenį. Kaip? Na, dėka savo antikalių sistemos, kuri bus atsakinga už vandens likučių filtravimą.

Žinoma, net ir naudojant antikalių sistemą, naudojant vandentiekio vandenį reikia daug dažniau valyti lygintuvą, kad jis visada būtų geros būklės. Tačiau mes rekomenduojame jį sumaišyti su distiliuotu vandeniu, nes taip geriau prižiūrėsite geležį. Tai padaryti labai lengva:

Vandens rūšis Miligramai kalcio karbonato (CaCO3) litre Maišymo santykis: vandentiekio vanduo ir distiliuotas vanduo
Labai švelnus 1–15 1: 1
Švelnus 16–75 1: 1
Pusė 76–150 1: 1
Sunku 150–300 1: 2
Labai sunku Virš 300 1: 2

Kokios priežiūros reikia garų lygintuvui?

Kaip ką tik minėjome, net jei jūsų garų lygintuvo modelyje yra anti-lašėjimo sistema, valymas ir priežiūra yra būtini norint padidinti jo naudingo tarnavimo laiką. Todėl būtina reguliariai valyti lygintuvą tiek viduje, tiek išorėje, ypač norint išvengti užsikimšimo. Taigi, imkimės darbo:

  1. Norėdami išvalyti baką: įpilkite vandens su actu į lygias dalis ir įjunkite lygintuvą. Kai karšta, išvalykite …