Gėlės ant odos – geriausių reitingas

Štai ir viskas – ateina pavasaris! Jums dar nežinant, žolė vešliai žaliuos, o paukščiai medžiuose ims linksmai čiulbėti. Galų gale ateis šiltesnės dienos, o kvapai pasikeis. Kuo kvepia pavasaris? Patikrinkite, ar geriausi kvepalai skelbia šiltą laiką!

geriausi gėlių kvepalai pavasariui

Kiekvienas sezonas yra susijęs su pokyčiais, kuriuos galima pastebėti ne tik gamtoje, bet ir aplinkoje. Jūs pakeisite savo drabužių spintą, pritaikysite dekorą ar atnaujinsite terasą. Taip pat jus supantys kvapai keičiasi priklausomai nuo sezono. Jums patiks skirtingi kvepalai rudenį, o kiti – vasarą. Taip veikia kvepalų spinta. Matyti gražiausi moteriški kvepalai pavasariui.

Pavasaris – kuo jis kvepia?

Kvepalai, kuriuos pasiekiate po žiemos, yra kupini gyvybės – tinkamai sezonui priderinti kvapai atitinka jo charakterį arba yra skirti subalansuoti jo poveikį. Kai pradeda šalti, ieškai šilumos ir sieki saldesnių aromatų, pavyzdžiui, susijusių su kalėdiniu kepimu. Tačiau pavasarį geriausi kvapai bus pilni gėlių. Kurie iš jų yra aiškiai susiję su paskutiniu atsisveikinimu su žiema? Jie yra čia:

  • frezija
  • bijūnas
  • pakalnutė
  • jazminas
  • magnolija
  • pakilo
  • violetinė

Kai kuriose kompozicijose taip pat rasite daugiau egzotiškos gėlės, tokios kaip orchidėja, vandens lelija, lotosas ir tuberozė.

Kvepalai su frezijos kvapu

Gražiausi moteriški kvepalai pavasarį yra tie, kurių frezija yra svarbus ingredientas. Ši gėlė, paprastai balta arba geltona, skleidžia stiprų, malonų kvapą. Šiek tiek saldus, bet taip pat gaivus ir pipiras, jis iškart siejamas su pavasariu. Velykų metu jis pakeičia tulpes ar jas lydi, skleisdamas atgimstančio pasaulio aromatą. Frezija taip pat ne veltui yra pagrindinis vestuvių puokščių ingredientas. Ir čia yra gražiausi kvepalai su frezijos kvapu.

„Gucci Rush“

Tai tikra gėlių bomba, kuri nė akimirkos neleis pamiršti, kad galite pasikliauti šiltesnėmis dienomis. Dėka rytietiškų natų – kalendros ir pačiulių bei vaisių priedo persikų pavidalu, jis yra vienas iš geriausi kvepalai pavasariui. Jie yra saldūs ir frezijos, kurie puikiai tinka atsisveikinti su žiema. Tu netiki? Pasiekite skubėjimą!

Bruno Banani moteris

Dar vienas aromatas, kurio kompoziciją kuria freezija. Kvepalai yra labai gėlių ir šiek tiek vaisių, o vanilės apdaila suteikia žavesio. Todėl tai puikus pasirinkimas moterims pavasarį. Bruno Banani tualetinis vanduo turi dar vieną pranašumą – jis nesugadins jūsų piniginės. Patikrinkite jo kainą „Tagomago“!

Dior J’Adore

Tai jau klasika kvapų pasaulyje ir vieni geriausių moteriškų kvepalų (jie buvo apdovanoti 2007 m.). „Freesia“ yra vienas iš daugelio ingredientų čia, tačiau jis užbaigia šią auksinę kompoziciją. Kvepalai, pilni gėlių ir vaisių „Dior“ puikiai tinka pavasariui.

Geriausi kvepalai pavasariui – bijūnų žavesys

Viena moteriškiausių ir tuo pačiu pavasarinių gėlių yra bijūnas. Įvairiaspalviai sferiniai pumpurai tiesiog svaigina saldžiu kvapu. Moteriškuose kvepaluose bijūną dažnai lydi rožė. Pažiūrėkite, kurie pavasariniai kvepalai džiugins bijūnų aromatu.

„Versace Bright Crystal“

Bijūnas yra čia kartu su lotosu ir magnolijabet ji vaidina pirmą smuiką. Papuošti šviežiu granatu ir stimuliuojančia citrina, šie kvepalai puikiai prisitaikys prie gamtos pokyčių. Ar esate pasirengęs pasitikti pavasarį?

„Dior Miss Dior“ žydinti puokštė

Gerai žinomo „Miss Dior“ aromato flanšas neabejotinai yra vienas gražiausių moteriškų kvepalų pavasarį. Kaip rodo pavadinimas čia rasite žydinčią puokštęo jame – kvapnus bijūnas. Be vienodai moteriškos rožės, čia stipriausiai jaučiama būtent rožė. Taip pat žiūrėkite kitus kvapnius „Dior“ pasiūlymus!

Chloe Chloe

Tai kvepalai, kurie negali būti moteriškesni. Asociacija su rausva pudra nėra atsitiktinumas, bet tobulos kompozicijos nuopelnas. Bijūnas čia sugretintas su rože – puikus duetas! Lengvas ličio ir kitų gėlių, tokių kaip pakalnutė ir magnolija, aromatas pabrėžia grakščią vieno gražiausių moteriškų kvepalų prigimtį ir paverčia juos puikiais palydovais pavasario užkariavimuose. Sužinokite daugiau apie Chloe kvepalus mūsų tinklaraštyje!

Lanvin Eclat D’Arpege

Tai džiaugsmas, užburtas butelyje. Saldus bijūnų kvapas čia susimaišo su ryškesnėmis natomis, pagrįstomis citrinos lapų ir žaliosios arbatos deriniu. Tačiau neleiskite šiam aksesuarui apgauti – šie kvepalai yra dar viena gėlių bomba. Rasite osmanthus, wisteria, žalią alyvinę ir dar daugiau!

Pavasaris kvepaluose – tegul gėlės užburia

Kvepalai, turintys frezijos, pakalnutės, violetinės ar magnolijos kvapą, aiškiai siejami su laiku, kai gamta pagaliau atgyja. Štai kodėl tokiu būdu sudaryti kvapai netgi prašosi būti dėvimi pavasarį. Patikrinkite, kokius dar gėlių kvepalus galite rinktis! Gal norite juos rasti naujienose? Patikrinkite tai čia.