„Layla“ šunų lovų apžvalga – Woof Wh

„Layla“ šunų lova yra „memory foam“ naminių gyvūnėlių lova su nuimamu, atverčiamu čiužiniu. Čiužinį galima pakeisti minkštesne ir tvirtesne puse, leidžiant savo pūkui nuspręsti, kuris patogesnis. Jis skirtas išlaikyti jūsų šunį vėsų ir patogų vidutiniškai 12–14 valandų, kurias jis praleidžia miegodamas kiekvieną dieną.

Kodėl verta įsigyti „Layla“ šunų lovą?

Jei jūsų šuniukas paprastai praleidžia naktį prigludęs prie jūsų lovoje, galite pagalvoti, kodėl verta investuoti į atskirą šuns lovą. Tačiau esmė yra ta, kad žmonėms ir šunims reikia labai skirtingų miego poreikių. Net jei paprastai galite tai padaryti per naktį be jokių problemų, geriau jausitės turėdami patogią vietą nusiųsti savo šunį ta proga, kad šios šuniuko svajonės pradeda trukdyti jūsų miegui.

„Layla“ čiužiniai sutelkia dėmesį į du pagrindinius jūsų augintinio miego elementus: temperatūrą ir palaikymą. Norėdami kontroliuoti temperatūrą, jie naudoja vario įpurškiamas atminties putas. Tai išsklaido šilumą nuo jūsų šuns kūno, kad jie būtų vėsūs. Vario gelio struktūra taip pat suteikia unikalų atramos tipą, kuris reaguoja į padidėjusį slėgį tvirtumu, suteikdamas atramos ir suspaudimo derinį tose vietose, kur to labiausiai reikia.

Kuo skiriasi „Layla“ šunų lova

Taigi kuo „Layla“ šunų lova skiriasi nuo kitų naminių gyvūnėlių lovų? Bendrovė sukūrė ilgą sąrašą technologijų, kurios yra skirtos patenkinti jūsų augintinio poreikius ir suteikia nepakartojamą komfortą, su kuriuo kitos šunų lovos paprasčiausiai negali konkuruoti.

Apverčiamas dvipusis dizainas

Tikrasis „Layla“ reikalavimas šlovės yra tas, kad visi jos čiužiniai, įskaitant ir šunims, ir žmonėms skirtus, yra dvipusiai. Viena pusė yra minkšta, o kita – tvirta, leidžianti apsiversti tarp abiejų pusių ir sužinoti, kuri iš jūsų pūkuotukų yra pati patogiausia. Tvirta pusė yra lygesnė ir suteikia daugiau stabilumo; minkštoji pusė yra tekstūruota ir suteikia daugiau oro srautų, todėl idealiai tinka šunims, linkusiems perkaisti.

Ar jūsų šuo pirmenybę teiks tvirtai, ar minkštai čiužinio pusei, iš tikrųjų priklauso nuo individualių pageidavimų. Jei jūsų šuo dažniausiai snaudžia ant grindų ar kilimo, pradėkite nuo tvirtos pusės. Bet jei jūs nuolat turite uždrausti savo pūkuotą BFF nuo lovos arba perkelti jį nuo savo vietos ant sofos, pabandykite apversti minkštą pusę.

Vyresni šunys, ypač turintys sąnarių skausmo ir judėjimo problemų, ypač vertins „Layla“ šunų lovą. Lova pakelta penkis centimetrus nuo žemės, todėl ji yra puikus aukštis, leidžiantis švelniai užlipti ir nulipti. Jūsų šuo nesistengs pakilti nuo žemės lygio ir rizikuos dar labiau pakenkti sąnariams, šokinėjant ant baldų ir nuo jų.

Skysčio atsparumas

Galbūt nesiryžtate investuoti į „Layla“ šunų lovą, jei jūsų naujas šuniukas vis dar mokosi į puodą ir yra linkęs į nelaimingus atsitikimus. Tačiau nesijaudinkite – dėmės nėra šio augintinio lovos problema. Pagalvės užvalkalas yra visiškai atsparus skysčiams, tai reiškia, kad bet koks išsiliejęs skystis ant jo paviršiaus užmerks, o ne įsigers į medžiagą. Pagalvę juosiantis audinio dangtis taip pat atsparus skysčiams.

Nuimami, mašinoje plaunami dangteliai

Nepaisant to, kad „Layla“ šunų lova yra atspari skysčiams, kartkartėmis galbūt norėsite ją nuplauti. Kai pradeda kauptis dulkės, plaukai ir nešvarumai, galite paprasčiausiai nuimti dangčius nuo pagalvėlės ir ją supančio pagrindo ir išmesti į skalbimo mašiną. „Layla“ rekomenduoja skalbyklę nustatyti šaltame vandenyje ir žemai nusausinti.

„Layla“ šunų lovų produktų linija

Sasha išbandė „Layla“ šunų lovą
Saša teikia pirmenybę minkštesnei ir vėsiau čiužinio pusė!

Layla šunų lova

Šiuo metu „Layla“ šunų lovų produktų liniją sudaro tik vienas modelis. Tačiau produktas yra trijų skirtingų dydžių: mažas, vidutinis ir didelis. Kiekvieno dydžio matmenys yra tokie:

  • Mažas: 19 ″ x 26 ″ x 5 ″
  • Vidutinis: 25 ″ x 33 ″ x 5 ″
  • Didelis: 32 ″ x 43 ″ x 5 ″

Kiti „Layla“ produktai

Jei „Layla“ šunų lova skamba patogiau nei jūsų paties lova ir jus domina įsigyti sau tinkantį čiužinį, patikrinkite visą „Layla“ gaminį iš „memory foam“ čiužinių, pagalvių, paklodžių, pasvertų antklodžių ir net lovos rėmų.

Apie Laylą

„Layla“ yra čiužinių įmonė, įkurta Konektikute 2016 m. Bendrovės įkūrėjas Akrum Sheikh užaugo dirbdamas savo tėvų baldų parduotuvėje ir nebuvo patenkintas dėl skaidrumo trūkumo parduodant čiužinius ir dėl didelių antkainių, kuriuos dauguma mažmenininkų įsitraukė į tai. Produktai. Taigi jis sukūrė naują, novatorišką, atverčiamo čiužinio koncepciją, naudodamas savo viso gyvenimo pramonės žinias. Tada jis nešė šiuos čiužinius tiesiogiai vartotojui, užuot juos pardavęs per brangius tarpininkus.

„Layla Pet Bed“ yra gana naujas produktas kompanijos asortimente ir ta pati žmogaus žmogaus čiužinių koncepcija taikoma miniatiūrinei jūsų geriausio draugo versijai.

Kur nusipirkti

„Layla“ šunų lovų galima įsigyti tiesiai iš gamintojo interneto svetainės laylasleep.com. Siuntimas nemokamas, o lovos paprastai išsiunčiamos per vieną – tris darbo dienas.

Kiekvienai lovai suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei jūsų netenkina produktas. Jums taip pat taikoma vienerių metų ribota garantija, apimanti defektus ir bet kokį putplasčio formos praradimą, didesnį nei vienas colis.

Saša kloja pro langą
  • „Woof Whiskers“ įvertinimas – 9/10

9/10

Santrauka

„Layla“ šunų lova siūlo aukščiausios klasės komfortą ir funkcijas, tačiau už geriausią kainą. Jei jūsų šuo didžiąją dienos dalį praleidžia ant savo šuns lovos, mes manome, kad tai verta investicijos.