Geriausi 2021 m. Šunų laiptai

Ar ieškote lengvesnio būdo, kaip leisti savo mažą šunį ant lovos, sofos ar kitų baldų aplink namus? Visą laiką rinkti savo pooką aukštyn ir žemyn yra vargas ir atima iš jų laisvę. Štai kur rinkinys geriausi šuns laiptai žaidime – tai leidžia jūsų šuniui lengvai pakilti ir nusileisti iš jūsų lovos be jokių problemų!

Išsirinkdami šunų laiptų komplektą, turėtumėte apsvarstyti keletą pagrindinių savybių.

  • Reikalingas aukštis. Kaip jums reikia savo žingsnių? Nepamirškite, kad jums nereikia, kad laipteliai būtų tobulai pasiekiami iki baldų aukščio, nes laiptų viršus gali būti paskutinis žingsnis, kai jūsų šuo apšauna dar maždaug 6 colius.
  • Stilius. Šunų laiptai yra įvairių stilių, nuo medžio iki plastiko ir raštuotų spaudinių. Greičiausiai rasite rinkinį, atitinkantį jūsų namų dekorą.

Geriausiai atrodantys šunų laiptai

„Majestic Pet“ siūlo tikrai gražių šunų laiptų rinkinį, kuris yra 3 arba 4 pakopų.

Keturių laiptų matmenys yra 20 colių aukščio, 16 colių pločio ir 24 colių ilgio. Trijų žingsnių modelio matmenys yra 15 colių aukščio, 16 colių pločio ir 18 colių ilgio.

„Majestic Pet“ laiptuose yra labai šauniai atrodantis raštuotas užvalkalas, kurį lengva nuimti ir nuplauti. Kiekviename žingsnyje yra gražus pliušinis paminkštinimas, kurį jūsų augintiniui gali patikti sėdėti ar uždėti!

Šie laiptai yra įvairių spalvų, pažymėkite žemiau esančią nuorodą, kad peržiūrėtumėte viską, kas yra.

Geriausi pigūs šunų laiptai

Jei ieškote pigesnio varianto savo šunų laiptams, patikrinkite šiuos „Pup Step Plus“ naminių gyvūnėlių laiptus. Šie plastikiniai laiptai yra ypač lengvi – tik 5 svarai!

Nepaisant to, kad šie laiptai yra lengvi, šie laiptai gali išlaikyti augintinius iki 120 kg. Laiptai yra 24 colių ilgio, 16 colių pločio ir 19,5 colio aukščio. Vienas gražus dalykas, susijęs su šiais žingsniais, yra tai, kad jie gali nulenkti, kad būtų lengva juos laikyti, jei jums net reikia papildomos patalpos, arba transportuoti šiuos laiptus.

Pakopose yra paminkštinti protektoriai, suteikiantys šunims reikalingą sukibimą naudojant laiptus.

Taip pat galite patikrinti „X-Large Stairs“ parinktį, jei jums reikia didesnio laiptų rinkinio – jie yra 28 colių ilgio, 18 colių pločio ir 25 colių aukščio. Šis didesnis laiptų komplektas sveria apie 9 svarus, tačiau palaiko iki 200 svarų augintinius.

Geriausi mediniai šunų laiptai

Ieškote medinių laiptų rinkinio, kuris papildytų jūsų namus? „Pup Steps“ taip pat yra iš medžio.

Jie atrodo labai panašūs į plastikinius modelius, kurių matmenys yra vienodi, tačiau, žinoma, medinė konstrukcija juos sunkina. Šie laiptai yra dideli arba ypač dideli.

Kas toliau?

Kai turite savo šuns laiptus, paprasčiausiai turite juos pastatyti ir leisti šuniui mėgautis. Daugelis šunų mano, kad naudoti šiuos veiksmus yra labai natūralu ir lengva.